Opinie o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 w Ostrów Wielkopolski

znawca_tematu

Panie Mechanik, czy VW czy g1 czy sratata...normy normami, a pomijając całą marketingową otoczkę, wlewając COKOLWIEK do chłodnicy mamy praktycznie ten sam efekt:) A 'szczucie' klientów kolorami to już bajka, która urosła do epickiego miana. Nie dajmy się zwieść normami, bo WIĘKSZOŚĆ płynów nie posiada certyfikatów na normy TYLKO je SPEŁNIA. Czytajmy ze zrozumieniem opakowania, a zaoszczędzimy kasy:)

chemik
@znawca_tematu

uja się znasz znawco od siedmiu boleści, spróbuj zmieszać płyn oparty na ekologicznym glikolu propylenowym z płynem zwykłym na glikolu etylenowym to zobaczysz jaki kisiel z tego wyjdzie!!! kolory barwników płynu nie mają tutaj nic do rzeczy, przy mieszaniu płynów ważne jest tylko jaki rodzaj glikolu jest zastosowany!

Ja tu pracuje

Pracuje tutaj ładne kilka lat. Nie polemizuje z niektórymi opiniami, ale co do jakości to się nie zgodzę. Raczej to idzie w odwrotnym kierunku. Jakość się zwiększa. Dużo tu troli pewnie z Amtry.

uzytkownik

jakość produktów tej firmy poleciała po bandzie na samo dno w ostatnich latach!!! kiedyś to była jeszcze jako taka jakość, dzisiaj strach to kupować, bo każda partia ma inną jakość!!!

tadam

Amik- Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, czy my- byli pracownicy,mówimy prawdę :) A jak spróbujesz- niech Ci ziemia lekką będzie!

Przedstawiciel Handlowy

Nie mam żadnych uwag do przebiegu rekrutacji. Wszystko w miłej atmosferze. Dostałem komplet zadań do rozwiązania. Może trudne nie były, ale jakąś wiedzę z branży trzeba mieć, żeby je rozwiązać. Byłem bardzo pozytywnie nastawiony po zakończeniu spotkania.

Pytania związane z doświadczeniem, branżą, moją dyspozycyjnością i inne.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator Floty Samochodowej
Adams Group
były2

ahahaha dobre! i do tego w pierwszych ławkach w niedzielę! :)

tomekhaha

oj młodzież tylko dać fure komóre i 5 tyś zl na miesiąc,a może tak pokaż co potrafisz przez 3 miesiące a póżniej negocjuj !!!

gfdre
@tomekhaha

ee po co komu pensja i jakieś tam narzędzia pracy, możemy pracować za friko na własnych telefonach, jeżdzić własnym autem a tak w ogóle to sami będziemy kupować produkty żeby firma mogła zarobić, dla Nas najważniejsza jest satysfakcja i praca w "młodym i dynamicznym zespole":))

byly pracownik

Akurat co do kawy sie nie zgodze,nie maja nawet ekspresu czy wody dla pracownikow i klientow.Firma nastawiona jest na ciagle oszczednosci,a najbardziej mnie drażni jak pisza ze samochody sa ich pasja....!stare mondeo stara c klasa i c5 i sa myte raz na pol roku do kościola...wstyd taK kłamac ludzi

beka

Widzę że na Kielce ponownie ukazało się ogłoszenie o pracę. Cytat: OFERUJEMY: -zaawansowane narzędzia do organizacji pracy i pozyskiwania klientów Mam pytanie, czy według firmy karta do tableta i karta sim do telefonu które to oba samemu sobie trzeba kupić to te nowoczesne narzędzia pracy? haha

hmmm

lojalkę musisz podpisać . Zamiast pracować musisz się pilnować. Musisz mieć wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy . Itd.. Itp... Na papierze wygląda ładnie a w rzeczywistości jest inaczej . Opinie tu zamieszczone nie są przypadkowe niestety...

były

Dajcie sobie spokój z tą firmą- jako były pracownik stanowczo odradzam,a mam rozeznanie w kilku innych firmach jakie są warunki racy- tutaj ogólnie żałosne. Tyle w temacie.

malina

Oleje zapewne najtańsze z najniższej półki.Rzekłbym Orlen,ale raczej nie będą z nimi chcieli kooperować.Nasuwa się jedno: Venol. Rzolewane z dużych zbiorników do kolorowych butelek K2... A naiwni kupują...

znawca rynku
@malina

Venol już nie przyjeżdża z Niemiec z Frankfurtu nad Odrą ze starej enerdowskiej rafinerii, jest na licencji blendowany w Polsce w firmie Adwa w Łodzi, niemiecki Venol nie był jeszcze taki najgorszy

Odradzam wszystkim jakiejkolwiek współpracy, firma nastawiona wyłącznie na zysk. Niestety w dzisiejszych czasach trzeba być elastycznym i dostosowywać się do rynku. Oleje i płyny tak jak wyżej ciągle inne ! Brak słów na całe zarządzanie firmy.

mechanik

kto rozlewa dla nich oleje silnikowe K2 lub czyje oleje już oni sami rozlewają do baniek?

Zaainteresowany

Pozytyw: uśmiechnięta Pani tuż przy wejściu. Każdy Gość i nie Gość mile witany oraz częstowany pyszną kawą. Polska firma to Polska Gościnność. Zagraniczne korporacje tak nie podejmują zainteresowanych, ale po nich nie można nic dobrego się spodziewać, bo robią tu interesy, i nas traktują jak "trzeci świat" czyli wyeksploatować i porzucić jak śmieci.

przeczytałem

niezły bałaganik typowo polski hehe

kolo

Aplikowalem na p. Ds deta Byłem na rozmowie. I tyle. Zero odzewu.

zainteresowany

jak to jest z tą kasą :) ile w tym jest prawdy???? i jak z spotkaniami które trzeba odbyć 14 dziennie to jakaś masakra, czy ktoś to realizuje ????

roman

widzę że grubo z nim macie. najgorsze na stanowisku są głąby. jeśli wasz to głąb to współczuję

roman

Zastanawiałem się czy aplikować na stanowisko Przedstawiciel ds. detalu, ale po tym co tu przeczytałem stwierdzam że nie. Userzy: Melle sp. z o.o. i REGIONALNY nawet poprawnie nie władają językiem polskim. A to źle świadczy o kadrze menadżerskiej. Istotniejsza jest jednak forma zatrudnienia. Poważne firmy zatrudniają na umowę o pracę. Tylko pseudo firmy i firmy z kiepską ofertą zatrudniają na własnej działalności. Łatwiej uniknąć im odpowiedzialności przed PIPem i BHPowcami. No i nie muszą nic płacić jak "słaby" handlowiec nic nie sprzeda.

kajko

tak jak napisałeś w swoim poście @gemini, wolne stanowiska w Melle to póki co tylko pobożne życzenie. Nigdzie nie znajdziesz ofert pracy stąd. Widocznie ludzie potrafią docenić to co firma im sobą daje i niespecjalnie chcą opuszczać to gniazdko. Ja im się nie dziwie. Mi jest tutaj naprawdę całkiem dobrze

@kajko

Pewnie pisał sam najmądrzejszy właściciel (usunięte przez administratora) a handlowcy nawet nie mają pojęcia o produktach które sprzedają.

hmmm..
@kajko

i co ? Jeszcze pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Zobacz opinie na temat firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melle sp. z o.o. kosmetyki K2?

Kandydaci do pracy w Melle sp. z o.o. kosmetyki K2 napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melle sp. z o.o. kosmetyki K2