Opinie o Handerek w Buczkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Handerek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Handerek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Handerek w Buczkowice

Czy Handerek zapewnia kartę multisportu?

Buczek Nowy wpis

Haha dokładnie ale nie ogarnie

Tereska Nowy wpis

Właściciele jak by mieli wykupić karte multisport to by resztę włosów z głowy wyrwali. Problem jest kawę kupić pracownikom a Wy chcecie multisport

Zaraz przy końcówce września zapytano o kartę sportową i widzę ze parę dni potem doszło do zawieszenia działalności. (??) Myślicie, że to ma ze sobą cos wspólnego czy to tylko jakiś zbieg okoliczności? Co się ostatecznie stało? Przede wszystkim z pracownikami? i czy to już tak na stale będzie?

Fox

Wszyscy co w taki sposób opisują ta firmę to albo nieroby lub nieudacznicy nie jest tak zle

@Fox

Nie warto obrażać siebie wzajemnie. Nie znamy wszystkich powodów, ze względu na które użytkownicy wypowiadają się w taki a nie inny sposób. Oczywiście warto, by każdy komentarz był odpowiednio umotywowany. Czy Ty możesz powiedzieć nam coś na temat pracy w Handereku?

@Fox

Tylu ludzi odeszło a szef ma dalej klapki na oczach peklownia się rozpadła przez kogo?

Wiezik
@Fox

Ivana a produkcja wędzonek przez Gila

Maria
@Fox

Dużo osób tu zaglądających zapewne nie jest obeznana w temacie. Zazwyczaj są to potencjalni kandydaci do pracy w danym miejscu. Większość z nich nie będzie wiedziała co miałeś na myśli. Możesz więc wytłumaczyć dlaczego odeszło jak piszesz, tylu ludzi? Czy firma dalej funkcjonuje?

Maniek
@Wiezik

Przez tego ptaka to się zwolniło z 10 osób, na hali narzeka na szefa i się z niego śmieje, a jak pracownik coś powie to zaraz leci donieś. Jak komuś się coś nie uda to zaraz stoi pod drzwiami, szkoda że nie pamięta ile razy jest pod wpływem alkoholu w pracy???? taki (usunięte przez administratora) co będzie robił tam póki się nie zapije...

Janusz
@Fox

Spoko, takich jak ty tam trzeba, rób za miskę ryżu a jak już nie nadarzysz lub się rozsypiesz to cie zwolnią. Takich ludzi jest tam pełno co się zwalniali i przychodzili z podkulonym ogonem. Nie którym nawet nie przeszkadzalo że matka chleb kradła a Ci wracają, jak w komedi, nie którzy wstydu nie mają

@Janusz

Oczom nie wierze co wy wypisujecie komuś chyba bardzo zależy żeby tych dwóch odeszlo

@Maniek

No to chyba nie ten o kim mowa zresztą każdy wie kto szefa mieszał z błotem o samego początku zresztą nie tylko jego

@Wiezik

Mam taki pomysł zamiast bluźnić na tych dwóch to zapraszam cie przed zakład i powiedział to face to face a nie obrabiaj im (usunięte przez administratora)bo to akurat na tym profilu to nie sztuka masz jaja zapraszam No dawaj

Stary

W tej firmie mogą pracować tylko kapusie . Uczciwych niszczą właściciel .

@Stary

Pewnie ty byłeś jednym z nich????

Czy po rozmowie w Handerek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno

Gdzie są obrońcy zakładu . Pochowali się jak szczury

@Stary

Był taki jeden ołowiany żołnierzyki ale uciekł jak szczur tak jak napisales

Stary

ile godzin pracowaliście na te święta , 167 godz. czy 250 godz. . Czy nadgodziny były czy nie .

Martyna

Czy pracują tam starsi ludzie czy młodych tez biorą ?

Olaf

Cos mi się wydaje, że niedługo firma przestanie istnieć ponieważ wyroby od prawie 2 lat są coraz gorszej jakości. Myślałem że to normalne wyrzucać szynkę po 3 dniach bo śliska i śmierdzi. Zalałem winę na lodówkę. Kupiłem wypas a ladowke a problem pozostał. Zmieniłem firmę i szynka stoi tydzień i nic się nie dzieje. A teraz do właścicieli. We cie sobie to do serca bo co sobotę widzę że coraz mniej ludzi kupuje u Was. A w tą o 10 tej wogole nie było ani jednej osoby.

luska2502@wp.pl

nigdy nie pomyslalabym zeby pieczony bocek z czosnkie posiadal 15 ,chemicznych dodatkow jak trifosforany,oktany,przeciwutleniacze,karagen ,blonnik .grochowy itp kto to dopuscil do spozycia. czy nie starczyl by peprz sol czosnek .

Pan
@luska2502@wp.pl

To kup sobie surowy boczek , sama sobie upiecz używając tylko pieprzu i czosnku ! Potem sobie policz ile po upieczeniu ci boczku zostało !

Leszek

Gdyby było troszkę prawdy w tym co napisaliście to firma nie zdobyłaby opinii dobrego pracodawcy!!

Belmondo
@Leszek

Pracowalem tam i wiem co tam sie dzieje...zero szacunku do pracownika.

Belmondo

Tez bylem pracownikiem tej firmy przez prawie dekade i powiem ze szału nie ma, nadgodzin nie wyplacali, podwyżki nie dawali. Ukraincy wiecej zarabiaja niz Polacy to jest śmieszne bo Polak jadacy za granice nigdy nie zarobi wiecej niz obywatel danego kraju. Na poczatku jak robiliśmy po 250 albo wiecej godzin to szef sie pytał czy śpimy w pracy a jak zaczelismy robic polowe z tego to "dał bym wam podwyżkę ale godzin nie wyrabiacie"

Szczery

Nie polecam . Nie rozumiem jednego w tej firmie jest mobbing a nikt się nie odważy zawiadomić odpowiednie służby . Szef i jego brat od nadmiaru pieniędzy patrzą na ludzi jak na niewolników. Omijaj szerokim łukiem ten zakład , a jak już się zdecydujesz pracować to sprawdź na własne oczy wróć tu i daj komentarz MOBBING

Urszula
@Szczery

Czy jesteś jeszcze pracownikiem firmy? Wasze wypowiedzi są bardzo niepokojące. Próbowaliście po wystawieniu komentarza jakoś rozwiązać ten problem? Daj znać jak rozwinie się sytuacja.

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy są prawdziwe. Coraz mniej ludzi.. A to wszystko z powodu braku szacunku do pracowników. Jak ktoś chce niech zobaczy na własne oczy jak to wygląda. Przepracowalem w tej firmie kilka lat. Mobbing i patologia.

To wszystko prawda co zostało tutaj napisane, mobbing to jest coś co charakteryzuje tą firmę . Ja odszedłem przed świętami do konkurencji i to była najlepsza decyzja w moim życiu. U nowego pracodawcy na start, dostałem wyższe wynagrodzenie o 25%, w porównaniu do tego co po 6 latach otrzymywałem z wielką łaską od państwa H. W końcu trafiłem do firmy, która dba i z szacunkiem podchodzi do swoich pracowników, czego nie mogę powiedzieć o poprzednim pracodawcy. Kierownicy którzy jak to już, wcześniej wielokrotnie zostało napisane, pastwili się psychicznie nad pracownikami. Nie ważne kto jaki miał staż, wszyscy byli wyzywani od (usunięte przez administratora) matołów, bezmózgowców itd… Czytając Wasze komentarze widzę, że kompletnie nic się nie zmieniło. Ja się dziwię, że PIP nie zajęła się jeszcze tym zakładem, ale znając życie właściciel mają tam, jakieś znajomości. Jedynym sensownym wyjście z tej chorej sytuacji , jest zmiana miejsca pracy, na taką w której zostanie docenieni, a nie zniewoleni , prześladowani, wyzywani i zmieszani z błotem.

kenio

Do jakiej firmy się przeniosłeś?

Arek

Przeważnie narzekają osoby, które nie przepadają za pracą a tu jest dobrze tylko trzeba pracować!

Taksówkarz

Pracuje w tej firmie już kupę lat(usunięte przez administratora) No cóż trzeba będzie się pożegnać jak zrobili to ludzie przede mną.

Gnębiona pracownica

Ta firma to porażka na całej linii, traktują pracowników jak "śmieci". Cały czas byłam zastraszana, że w każdej chwili mogę stracić pracę...a na moje miejsce są setki chętnych osób, nie tylko z Polski ale również z Ukrainy. Praca ponad siły, za głodowe pieniądze i ciągłe wyzwiska i poniżanie. Ja przez te kilka lat pracy w tym pożal się Boże zakładzie, nabawiłam się silnej nerwicy, z której leczę się do dzisiaj. Rotacja pracowników w tej firmie jest ogromna, praktycznie co tydzień na hali pojawiali się nowi pracownicy, którzy również szybko się zwalniali. Pracowałem w kilku firmach w swoim życiu, ale takiego piekła jak w "Państwa" firmie nigdy nie przeżyłam. Mam nadzieję, że wszystkie złe rzeczy które u "Państwa" doświadczyłam, wrócą się do was z podwójną siłą. Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie, szkoda nerwów i zdrowia, którego nic Wam już nie wróci.

Dominika

Nie jest dopuszczalne zamieszczanie wpisów zawierających treści wulgarne, czy też ordynarne. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu portalu: www.gowork.pl/regulamin

Dominika

@Nikpiszesz o odejściach licznych pracowników z firmy. Jakiego działu dotyczy to najbardziej? Czy może problem rotacji występuje w całej firmie? Jak duża jest jej skala? Kilka wpisów poruszało wcześniej kwestie tego, jak traktowani są pracownicy w firmie, jednak widzę, że Ty ją rozwinąłeś. To co piszesz jest niepokojące. Czy według Ciebie to jak traktowani są pracownicy jest głównym powodem odejść?

Nik

Pozwolę sobie powiedzieć coś na temat powyższych opinii ze szczególnym uwzględnieniem wpisu @Pracownika. Myślę, że 95% ludzi będących w temacie poprze moje słowa. Drogi @Pracowniku, jeśli piszesz takie bzdury to należysz do grona, które lubi włazić do tyłka właściciela i nie masz zielonego pojęcia jak w inny sposób zaplusować. Każdy wie, kto biega na "górę" i błaga szefa o zwolnienie własnych kolegów a potem piękny sen zostaje brutalnie przerwany, gdy trzeba pracować nadgodziny bo brakuje rak do pracy. Można się z szefem dogadać, ale mało płaci? To jak w końcu z tym dogadywaniem? Dogadasz się na większe pieniądze czy nie bo sam sobie zaprzeczasz? Jeśli chciałeś się podlizać, trzeba było zostawić imię i nazwisko pod tym zakłamanym postem. @Dominika nie daj zwieźć tym bredniom. Z szefem się nie dogadasz! Możesz chodzić do niego i żalić się na innych, podkładać świnie i wtedy w tak zwany "dzień terroru" nie zostaniesz zjechana z góry na dół. Nie żartuję. Chyba coś jest nie tak skoro ważni pracownicy odchodzą a kobiety płaczą bo ktoś miał gorszy dzień. @Pracownik niech wytłumaczy się ze swoich słów i powie dlaczego ludzie są wyzywani od (usunięte przez administratora) baranów i matołów. Czy można zrobić coś tak złego żeby zasłużyć na takie słowa? Czy ktoś puścił z dymem zakład, że trzeba doprowadzać ludzi do łez? @NICK nie będzie trzeba znać języka ukraińskiego ponieważ nawet przybysze zza wschodniej granicy mówią, że tu nie będą przyjeżdżać i są w szoku jak można tak traktować ludzi. Kierownictwo nie traktuje ludzi jak śmieci, bo gdy zaczyna się masowe terroryzowanie pracowników nie oszczędza się nawet tych którzy utrzymują ten zakład przy życiu. Pieniądze są śmieszne, podwyżkę raz wymuszono na szefie, a co się później działo - każdy pamięta. Wisienką na torcie są grupowe ucieczki. Wszyscy odchodzą. Efekt? Za grosz pokory i wychodzenie z założenia, że skoro terror nie pomaga to trzeba być jeszcze gorszym. Z tego co mi wiadomo w najbliższym czasie dojdzie do kolejnych wypowiedzeń, ale tym razem odejście niektórych ludzi zatrzęsie fasadami tego budynku. Jeśli podejście się nie zmieni i właściciel nie zrozumie, że płaci ludziom za wykonywaną pracę, a nie za wyrzucanie na nich swoich problemów to w Buczkowicach niebawem będzie można otworzyć park miniatur, gdzie główną atrakcją będą zgliszcza (na miejscu masarni) przypominające wybuch bomby atomowej nad Hiroszimą.

Zostaw merytoryczną opinię o Handerek - Buczkowice

• Jak się pracuje w Handerek?

Zobacz opinie na temat firmy Handerek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Handerek?

Handerek
2.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Nadbrzeżna 821
    43-374 Buczkowice