Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Robin nie śmierdzisz. Olej typa.

Ruby

Oj tam. Zrobił klocka pod prysznicem? Nie. Jak dla mnie może sikać nawet do umywalek, nawet tej w kuchni. Tylko niech naczynia wcześniej powyciąga. Gąbka i szmatką mogą zostać.

Zigi
@Ruby

Przecież on wydaje krocie na kosmetyki. Pachnie jak połączenie Paris Hilton i Britney Spears po udanym seksie.

Kurde mol

Ten człowiek nie ma kultury, chodzi obok innych i wydala gazy w duzych ilosciach. Wstyd, a uwaza sie za wszechwiedzacego i co on to nie potrafi zrobic.

Internauta

To jest len jakich malo. Slizga sie na plecach innych. Wybiera mala faktury zeby jak najmniej chodzic. Obgaduje cala reszte z innymi swoimi przydupasami. Po poludniu jak nie ma biura obrasta w piorka i robi z siebie latynowskiego CHOLO z podwinieta nogawą.

Scyzor

Chyba go poniosła fantazja. Odwraca tak bardzo liczby bo sie wstydzi kogo dmucha. Tak samo jak slyszalem od innych ze pojechal do Chorzowa w dresie Górnika i PF przed nim uciekalo. Bajkopisarz

Luk

CDN Ciekawostką jest to, że na drugi etap dotarłem, jako jedyny!!!!! W trakcie spotkania dowiedziałem się, że oprócz mnie jest jeszcze jeden kandydat i to wszystko. Rekruterzy zaczęli także opowiadać o tym, jak to chyba popełnili błąd organizując rekrutację w czasie urlopowym, ponieważ nikt nie dotarł na spotkanie. Pomyślałem sobie w tym momencie, że to jakaś żenada, firma, która uważa się za korporację z zasadami, mówi potencjalnemu kandydatowi do pracy, że popełniła błąd, dając do zrozumienia, że nasze spotkanie jest nic nie warte!! Oczywiście w obiecanym terminie nikt nie wykonał do mnie telefonu zwrotnego z informacją o efekcie spotkania rekrutacyjnego. Odczekałem więc 5 dni i sam zadzwoniłem do firmy, gdzie usłyszałem, że właśnie dziś mieli informować kandydatów (dodam, że było nas tylko dwoje) o rezultatach rozmów, ponieważ dopiero wczoraj podjęli decyzje, że jednak przeprowadzą rekrutację ponownie. Zrozumiałem to tak że firma coś sobie ubzdurała, pomysł nie wypalił, więc lejemy na wszystkich i realizujemy nasz pomysł w innym terminie!! Po tej informacji otrzymałem maila z działu kadr, w którym widniała informacją, że nie zostałem zatrudniony, ponieważ wybrano innego kandydata. KPINA: Dyrektor Personalna informuje, że rekrutacja zostanie przeprowadzona ponownie, dział kadr pisze, że wybrano inną osobę - Ci ludzie pracują chyba w innych budynkach. Stawiając sprawę uczciwie, Pani Kadrowa wypowiada się tutaj na forum poniżej, że firma szuka osób odpowiadających kulturze firmy, ja mam taką radę - proszę najpierw stworzyć w firmie kulturę, traktować ludzi poważnie i być rozsądnym, wtedy będziecie dopiero mogli oceniać właściwie ludzi, którzy mają dla Was pracować, ponieważ na chwilę obecną firma reprezentuje najniższy poziom personalny, z jakim miałem styczność. Ciągniecie ludzi przez 3/4 kraju, opowiadacie, że etap rekrutacji potrwa 6 godzin, po czym okazuje się, że nikt nie zechciał do Was przyjechać oprócz mnie, po niecałych dwóch godzinach dziękujecie za spotkanie z informacją, ze ta rekrutacja to Wasz błąd, bo zrobiliście ją w okresie urlopowym. Gratuluję kultury, polityki i pomysłowości i życzę szczęścia w poszukiwaniu przyszłych pracowników. Wszystkim ewentualnym kandydatom na pracowników firmy Zarys szczerze odradzam udział w rekrutacji i ewentualne podjęcie zatrudnienia "w firmie z 30 letnim doświadczeniem".

@Luk

No cóż, w tej firmie takie zachowanie to norma

Teluska
@Luk

Pani Dyrektor Personalna z pewnością udzieli Panu rzeczowej odpowiedzi (taki zarcik). W mojej ocenie ta kobieta to mistrzyni stwarzania pozorów. Pozornie jest zapracowana, pozornie jest profesjonalna i pozornie jest obiektywna. W rzeczywistości jest obłudna, arogancka, mało rzeczowa, amatorka a nie profesjonalistka. Najlepszym dowodem jest przytoczony przykład powyżej. Jak można powiedzieć kandydatowi, że popełniło się błąd przy wyborze terminu publikacji oferty. Pani Dyrektor - rozumiem, że Pani pokryje koszty ogłoszenia na pracuj.pl Przez Panią firma poniosła realne straty. Zwracam na to uwagę ponieważ ta kobieta jest pierwszą do ucinania wynagrodzeń, karania itd. Pani pseudo dyrektor żyje w przekonaniu, że wszystko wie najlepiej a tak naprawdę na niczym się nie zna. W wyniku swojej niekompetencji ma dużo pracy i jedynie stwierdzenie zapracowania może być częściowo prawdziwe. To będzie piękne uczucie zobaczyć dzisiaj rano Pani zatroskaną minę po publikacji tego posta. Warto żyć dla takich chwil.

.....
@Teluska

Uuu.... Pani Dyrektor. Co Pani na to powie? Mylą się prawda te głupie buraki. Myślami jestem z Panią.

ramona
@.....

oj czarne chmury zawisły. ale to było nieuniknione, jak ktoś jest kapusiem i z jednej strony gra na zaufanie i wyciąga od ludzi informacje, a z drugiej strony chadza regularnie do pokoiku, to w końcu każdy się w tej gierce orientuje.

.....
@ramona

Rozumiem, że się ze mną zgadzasz?

Haha
@Luk

No. No jestem ciekaw jak teraz wielka Pani rekruterka odpowie bo taka widać wygadana na poniższe komentarze a teraz taka cisza zapadła. Ojeju już nie da się ukryć jak traktują ludzi? Za dużo prawdy wyszło, już nie wie co powiedzieć czy szuka w google jak to wyprostować. Dziwne że tyle ludzi pisze to samo jak traktują ludzi jaki buc jest z faceta z hr. Żadnego szacunku do ludzi ale oczywiście zaraz napiszę że oni mają super kulturę w firmie najlepsze osoby i każdy wali do nich drzwiami i oknami hahah

MM
@Haha

W tej firmie nie ma żadnego HR, a facet jest po prostu kierownikiem sprzedaży

Armagedon

Jakich kilku innych?

Ludzik z centrali
@Armagedon

RODO. Jak jesteś z firmy wiesz o kim mowie. Niestety dotyczy to zarówno Zabrza jak i Gliwic.

Xyz

1 rozmowa kwalifikacyjna z jakąś młoda dziewczyna. Rozmowa bardzo nie miła pierwszy raz miałam styczność z taka firma która zaprasza cię na rozmowę po to żeby wytykac ci ze wszystko w tobie im nie pasuje. To po co zapraszają? Udają wszystko wiedzacych a nawet cv dokładnie przeczytać nie potrafi i gada bzdury. Jednak zostałam zaproszona na 2 etap. Oczywiście spodziewałam sie takiego samego towarzystwa co pierwsza dziewczyna ten sam poziom. Była babka i facet straszny cwaniak, wredny. Milion pytań masz się całej firmy i asortymentu uczyć a wielki Pan nie słuchający co mówisz klepie sobie w komputer. Oczywiście to samo wszytko im sie nie podoba w tobie. Najlepsze było jak dali test myślałam ze padnie śmiechem myślałam ze wracam do szkoły haha masz wyliczyć ile auto dojedzie z miejsca a do b itd co ja na nauczyciela matematyki startuje po co mi to do zamówienia jakiś rzeczy przez ich program? Pani była miła facet (usunięte przez administratora) zapytałam w końcu jakie jest wynagrodzenie stwierdzili ze na 2 etapie mi nie powiedzą. To im powiedziałam kiedy racza powiedzieć na 15873 etapie? To bezczelny facet powiedział ze maja tyle kandydatów ze sami sobie zadecydują komu powiedzą. Brak szacunku do człowieka do jego straconego czasu itd na szczęście nie będę szła w taką daremna firmę. Zdecydowanie nie polecam jednak komentarze które tu piszą to sama prawda warto było je czytać

@Xyz

W trakcie rozmowy ustaliłaś może, ile etapów procesu rekrutacyjnego przewidziała firma ZARYS International Group? Skoro w trakcie drugiego etatu nie otrzymałaś informacji o warunkach zatrudnienia, to mogę przypuszczać, że będą kolejne etapy. Tylko teraz pytanie ile ich dokładnie ma być?

Xyx
@Piotr

To źle przypuszczasz 2 etapy

Abc
@Xyz

Xyz zgadzam sie z Tobą w 100%. Ja tez nie polecam. Facet bardzo nie miły, arogancki, zapatrzony w siebie burak. Nie wyobrażam sobie żeby z takimi ludźmi współpracować. Babka wydaje się być fałszywą. Jeżeli zadzwonią podziękuję.

Zarys_))
@Xyz

Szanowna Pani, kolejny raz dziękujemy za udział w procesie rekrutacyjnym na pracownika działu sprzedaży. Pierwotnie podziękowaliśmy Pani za udział w procesie właśnie 17 lipca, kilka godzin przed informacją jaką umieściła Pani na Go worku. Podczas rozmów rekrutacyjnych odnosimy się zawsze do cv kandydata, dopytujemy o jego doświadczenie, a także plany zawodowe. Pomimo tak negatywnych odczuć zdecydowała się Pani na udział w kolejnym etapie. Wielu kandydatów, którzy zostają zaproszeni na kolejne etapy procesów, zastanawiają się, czy to jest w ogóle konieczne i po co pracodawcy decydują się na taką formę sprawdzenia. Wielu aspektów nie da się zweryfikować tylko podczas wymiany zdań. Zależy nam na zatrudnieniu jak najbardziej dopasowanego do stanowiska kandydata. Testy rekrutacyjne mogą nam w tym pomóc, zbadać pewne kwestie. Dla nas istotne jest potwierdzenie nie tylko doświadczenia zawodowego, lecz także umiejętności, dostosowania do kultury firmy, ogólnych kwalifikacji do wykonywania obowiązków. Stąd coraz częściej decydujemy się na testy rekrutacyjne które tak bardzo Panią rozbawiły. Kwestie wynagrodzenia omawiane są już podczas pierwszego spotkania. Zdajemy sobie sprawę, iż szukanie czy zamiana pracy bywa bardzo czasochłonne, a dodatkowo powoduje często dużo stresu, szczególnie jeżeli zależy nam na tym, by zdobyć wymarzoną posadę i już sama rozmowa kwalifikacyjna i testy jest nie lada wydarzeniem. Zarys od 30 lat na rynku ma w swoich szeregach tylko najlepszych ludzi. Chcących poznać szczegóły procesów rekrutacyjnych czy aktualne oferty pracy odsyłamy na nasz profil na Pracuj.pl oraz na naszą stronę. Pozdrawiamy:) Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-testy-rekrutacyjne-co-warto-o-nich-wiedziec

Spoczko
@Zarys_))

Pół Polski miało już swój epizod zawodowy w firmie Zarys i to właśnie m.i.in świadczy o kulturze firmy

Kandydat - Pomyłka

Uczestniczyłem w procesie rekrutacji. Stanowisko zarządcze. Subiektywna ocena w skali 1-6 (1 - poniżej krytyki/ 6 profesjonalizm) : 1. Poziom merytoryczny/kompetencje Rekrutujących - 2, 2. Atmosfera rozmowy, komunikacja i umiejętność zadawania pytań - 2 Firma "stara" się wyciągać wnioski z głosów krytycznych na forum ale "starać" się i mieć kompetencje to dwie różne sprawy.

brak mozliwosci wykazania swoich mocnych stron, bardziej komisja niz rozmowa rekrutacyjna, po prostu szukanie robota ktory jest zaprogramowany na taka robote, nie bylo widac checi pomocy przy wdrozeniu do pracy, brak konkretnej odpowiedzi na moje pytanie jak wyglada dzien na tym stanowisku, po krotce mowione, ze caly czas przy komputerze jakby chcieli zniechecic. Nie wiem, niby powazana firma, a takie dziwne podejscie jakby króla zaryskiego szukali. Nie pozdrawiam raczej

przebanalne, dlaczego zmieniam prace, co robie w wolnym czasie XD

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
alicja

Nie polecam

Polecam
@alicja

Dlaczego?

@Polecam

Ja też podpinam się do pytania. Zawsze warto wytłumaczyć czemu się ma takie zdanie. A Ty jesteś zainteresowany pracą w firmie? Pod linkiem https://pracodawcy.pracuj.pl/zarys-international-group-sp-z-o-o-sp-k,13772 można znaleźć oferty pracy, wiec może się na coś zdecydujesz. Zawsze warto złożyć CV i poznać warunki zatrudnienia i wynagrodzenia jakie oferują rekruterzy. Jak myślisz?

Marcepan
@alicja

No właśnie, dlaczego?

Strata czasu

Ja nie polecam po tym jak nie chciano mi przedstawić wynagrodzenia na proponowane stanowisko pracownika biurowego.

pogodynka

ZARYS jest firmą , która chciałaby oglądać kolorowy film w czarno-białym telewizorze

@pogodynka

W punkt!

Zig zag
@Ania

Dlaczego tak uważasz? Mają węża w kieszeni?

@Zig zag

Mentalność z czasów komunizmu, a aspiracje bycia nowoczesną korpo po najniższych kosztach.

Blabla
@Ania

Przeciez to International group

÷#¥₩
@Blabla

To dobrze czy źle? Jaki firma ma kapitał? Niemiecki?

Żanetka

trzeba uważać przede wszystkim na wszechobecnych donosicieli- ot taka a nie inna kultura organizacji, w której takie zachowania się nagradza. W związku z czym raz po raz do pokoiku wędruje na spowiedź coraz to kolejna osoba.

Jola
@Żanetka

Masz kogoś konkretnego na myśli? Kto jest liderem?

Żanetka
@Jola

Ludzie z magazynu

@Żanetka

Każdy coś daje od siebie. :-) Nie ma znaczenia dział. Wszyscy dzielą się wiedza tajemną w równym stopniu.

Barbara
@Jola

Liżą najbardziej Ci co najdłużej w firmie inaczej dawno by ich nie było no i kilku innych co krócej z racji stanowiska. A jak się nie zgadzasz na podpierduchę to wypad

Jan
@Barbara

Najwięcej informacji przekazują Ci, których nikt nie podejrzewa. Chociaż są również osoby, które przekazują informację prawie jawnie. Dziwnym trafem wszyscy z tzw. genem kabla siedzą na dole, ale cały czas biegają na górę. Chociaż na górze też jest taka, co uważa, że przekazywanie informacji o innych jest jej świętym obowiązkiem.

Sławomir
@Jan

Żeby jeszcze te informacje miały pokrycie z rzeczywistością.... Z drugiej strony profesjonalny menager weryfikuje informacje, sprawdza czy nie są plotką, zanim podejmie nieodwracalne decyzje...

Anakonda
@Sławomir

Decyzja to impuls?

Kartofel

Ktoś wie dlaczego znowu szukają regionalnego przedstawiciela handlowego na fizjoterapie? Jakies 10 miesięcy temu też szukali.

Irena
@Kartofel

Różne sytuacje się zdarzają, widocznie firma potrzebuje obecnie kogoś ponownie na to stanowisko. A pytasz, bo zastanawiasz się nad złożeniem swojego CV do ZARYS International Group czy tak po prostu z ciekawości? Daj znać, jeśli zdecydujesz się aplikować i zostaniesz zaproszony na rozmowę - chętnie dowiemy się, jak ona przebiegała.

obserwator
@Irena

A jak rekrutacja na kierownika ? Wybrali kogoś ?

Brytania
@obserwator

Kadrowa wybierze kogoś godnego. To będzie kolejny strzał w 10. Chwila nieuwagi i znowu sukces.

ph farmacja

A na jakie narzędzia pracy może liczyć handlowiec? Warunki pracy na stanowisku handlowca ktoś zna? Pozdrawiam.

Ziuta
@ph farmacja

Długopis, notes, zszywacz, kalkulator, telefon, komputer, auto. Głupie pytania masz. Narzędzia dostaniesz jak w każdej innej firmie.

Ona Slask

Proszę o opinię szczerą jak pracuje się w firmie Zarys. Rekruter wydaje się bardzo na minus, widoczny brak kompetencji managarskich. Pojawił się u mnie duży dylemat w temacie ewentualnego podjęcia zatrudnienia w tej firmie.

Jarosław
@Ona Slask

Jest ok. Rekruterem nie ma się co przejmować. Firma dobra, polecam.

S.J
@Ona Slask

Opinia jest szczera, subiektywna, nie jestem" podstawiona", nie zapłacono mi za nią: pracuje się DOBRZE, po prostu dobrze. Naprawdę w porządku pracodawca, ludzie pomocni. Nie wiem co można chcieć od rekruterów- chyba jesteśmy naszpikowani głupimi serialami, gdzie stara się przenieść amerykańską rzeczywistość w nasz polski, nadęty zaścianek. Dla mnie rozmowa była ludzka, umowa bardzo przejrzysta i szczegółowa, to, co na papierze- w codziennych obowiązkach. Nie wiem na co liczysz i w jakim dziale; jeśli na oszałamiająca karierę- są i tacy co to po trupach, daj im pierwszeństwo ????????.Jeśli na pracę na przejrzystych zasadach, w fajnych godzinach, gdzie można się dogadać z przełożonymi- nie miałam z tym problemu. S.J.

Alleandra
@Ona Slask

Co to znaczy bardzo na minus?

makao

witam pojawiło się ogłoszenie na kierownika działu handlowego. czy moze ktoś napisać czy warto aplikować, czy to nowo otwarte stanowisko, czy ktoś odszedł/został zwolniony? jaka atmosfera pracy, czy to stanowisko dotyczy także sprzedaży zagranicznej?

Rudy
@makao

tylko kraj, export jest obstawiony

Pilot
@makao

Rekrutacja na Kierownika działu handlowego do Zarysu jest raz w roku :)

Ona Zabrze
@Pilot

Co się stało z poprzednim kierownikiem?

Jolanta
@Ona Zabrze

Owszem - ta kwestia może budzić swego rodzaju ciekawość, ale lepiej byłoby, jakbyś powiedziała nam coś na temat ogólnych warunków pracy w ZARYS International Group. Uważasz, że wysokość wynagrodzenia jest tam adekwatna do zarówno wykonywanych obowiązków, jak i do posiadanego doświadczenia? Jest to bardzo interesująca kwestia, dlatego mam nadzieję, iż zechcesz nam ją wyjaśnić.

Kochankaprezesa
@Jolanta

Proszę nie zaśmiecać tematu bzdurnymi komentarzami. Potrzebne konkrety dla osób zainteresowanych pracą- co się stało z poprzednim kierownikiem?

Zabrzanka
@Kochankaprezesa

To jest nowe stanowisko. Kierownik działu sprzedaży jest, ten będzie mial inne zadania. Firma się rozwija i potrzebuje ludzi na nowe stanowiska.

interested
@Zabrzanka

na jakie pieniądze można liczyć na tym stanowisku ? jakie narzędzia ? Dzięki za odp

anetka

czy to prawda, że parę lat temu wypowiedzenie złożył cały dział Zamówień Publicznych? Ile przetargów czy ofert rocznie musi zrobić jedna osoba?

@anetka

Bzdura, nic takiego nie miało miejsca.

CzadomenZpolarem

Jeśli lubisz być robotem który żeby zarobić musi siedzieć w pracy po 12h to idealna firma właśnie dla Ciebie! Oczywiście wszystkie nadgodziny i tzw.podwyżki (usunięte przez administratora)tylko dlatego żeby firma mogła zaoszczędzić parę groszy.Jesli jesteś starym pracownikiem masz 3 razy więcej obowiązków a "nowy" po prostu może nic nie robić kierownik i tak wybierze starszego pracownika który za to "reprymendę" dostanie.W firmie panuję spory chaos i (usunięte przez administratora) często trzeba robić 3-4 czynności w jednym momencie.Stanowiska pracy są fikcyjne przykładowo jesteś reorganizatorem to i tak nic nie oznacza ponieważ (usunięte przez administratora) na swoim rydwanie wyznacza pracę niezwiązana z Twoim stanowiskiem. Jeśli chodzi o zarobki to wiecznie niespełnione obietnice nigdy na rozmowie nie dajcie się nabrać na tzw. premie,dodatki itp. które są tylko fikcją w rzeczywistości dostajesz tylko to co masz na papierze a i przygotuj się na spory (usunięte przez administratora)na każdym kroku możesz zostać poniżony, opluty w najlepszym przypadku dostaniesz wypowiedzenie. Jeżeli znów chodzi o warunki pracy przygotujcie się na minimum 14km dziennie firma funkcjonuje na prehistorycznych paleciakach którym często kilka razy dziennie musisz ciągnąć palety po 300kg przez cały magazyn. Oczywiście są też plusy pracy w firmie Zarys - Świąteczna premia - nie trzeba posiadać uprawnień na wózki widłowe. -W firmie nauczysz się Rosyjskiego/Ukraińskiego. -Weekend w pracy jeśli chcesz być na liście osób które dostaną premie. Tyle chyba wystarczy chociaż można wszystko opisywać godzinami polecam wszystkim ten niezły survival i zapraszam pod antresolę za jakiś czas by zdać relację jak początki w pracy.

Zman
@CzadomenZpolarem

Czadomen są przyjęcia na magazyn? dużo osób przyjmujecie? są zwolnienia? jak tak to z jakiego powodu?

Darek

Jest rekrutacja na stanowisko Manager Regionu – bloki operacyjne na podlaskie i lubelskie. Ktoś może powiedzieć jak się pracuje, jaki szef? Premie, social, samochód itp.?

@Darek

Praca godna polecenia, szef wszystkich szefów ok. Premie ok, social średni (ani dobry ani zly), auto - nowe. Praca w porządku jeżeli nie masz do czynienia z rudymi.

P

A co z tozymi nie tak? Ciemny jesteś...

@P

Jak poznasz Rudego to zrozumiesz. Rudych nikt nie lubi - nawet Rudzi. To takie wredne (usunięte przez administratora) W Zarysie cos o tym wiemy.

Jak tam się pracuje jako ph?

Jolanta

ZARYS International Group bierze udział w tegorocznych targach Arab Health w Dubai International Convention & Exhibition Centre, które odbywają się w dniach 28- 31 stycznia 2019 roku. Chciałabym wiedzieć, co sądzicie o ekspansji firmy na tamten rynek? Czy na ten sukces składa się praca wykwalifikowanej kadry, czy odpowiedniego zarządzania firmą?

Zarys
@Jolanta

Oba aspekty składają się na sukces firmy.

Rudy z Rudy

To może warto się zwolnić i założyć swoją firmę? Będziesz każdego pracownika przynajmniej raz w tygodniu godzinę trzymać na kolanach i klepac po plecach. Z czasem jak wejdą Ci na głowę będziesz prosić żeby Ci na niej nie nasrali.

sebix

Powiedzcie mi jaka stawka jest na magazynie w Gliwicach?

Paulinka

Typowa polska firemka. (usunięte przez administratora) niewysokie pensje i kierownictwo z pola. Nie polecam.

@Paulinka

nie podoba się typowa polska firemka i kierownictwo z pola to na pracuj.pl masz wysyp ofert. Nikt ci lufy do łba nie przystawiał jak podpisywałaś umowę. Droga wolna. A w kwestii Zarysu to jestem dumny że jak większość wieloletnich pracowników mogę pracować w typowej polskiej "firemce" z tradycjami i zasadami, gdzie pracownik jest traktowany jak człowiek a nie jak koporporacyjny tryb.

zadowolony pracownik
@pracownik

10/10, nic dodać nic ująć. Leserom, obibokom i leniom zawsze będzie cośnie pasowało, a to kasa za niska, a to firemka nie taka, albo służbówki i komórki do(usunięte przez administratora)Obiboki mają to do siebie że nigdy nie pracują dłużej jak kilka miesięcy. Obiboki lubią też się kumać z innymi obibokami i wspólnie narzekać jak to wszędzie jest dobrze tylko nie tu,(usunięte przez administratora)

CHOSZek
@Paulinka

sory ale ty chyba nie pracujesz na magazynie tryb 3 zmianowy 5 14 18 i soboty 2 obowiązkowe jak nie przyjdziesz utną premię i za nagdo w sobotę masz 50% procent anie 100%. Poza tym na probnym masz 1280zl na rękę później najczęściej na rok 1350zl po około 1 roku i 3 miesiącach 1450zl wiec żeby spokojnie zarobić te 2500zl to policz se ile nagdo musisz zrobić. Bo z tymi premiami jest rożnie

Twardy
@pracownik

Wszyscy zdrowi?

Mistrz decyzji

Zmiany, zmiany, zmiany....

@Mistrz decyzji

A dokładniej?

Asiek

No idą zmiany. Typowanie już trwa.

@Asiek

Nie wiem dlaczego ludzie wobec tego tam pracują ????????

Mistrz decyzji

Mój wpis o zmianach raczej dotyczy zmian organizacyjno proceduralnych niż kadrowych. Ludzie pracują w Zarysie ponieważ chcą coś zmienić w tej firmie, wnieśc wartość dodaną. Fajnie jest mieć świadomość, że nasz produkt służy ludziom. Czy typowanie trwa? Mam nadzieję, że nie. Właściciele raczej chcą stabilizacji niż bałaganu, to chyba naturalne.

Andżelina-co-ryż-wcina

A to akurat pewne jak w banku w tej firmie. A i całkiem prawdopodobne że pisze to pan j albo pan p

@Andżelina-co-ryż-wcina

Ładny macie tam klimat. Dobre, dobre.

Coto

Ale macie fajną atmosferę w pracy:)

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 206 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.