Opinie o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

"ZARYS" International Group jest wiodącym na rynku wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych w Polsce, a także w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. w Zabrze

Praca

Czy są przyjęcia jako pracownik na produkcji

Witam czy może ktoś udzielić informacji jak się pracuje na stanowisku konsultanta medycznego . Jest ogłoszenie i jestem ciekaw czy warto . Jak nastroje w tym dziale, jak kierownik ? Dzięki za pomoc

Judyta

Witam, pojawiła się oferta na stanowisko specjalisty ds/ windykacji. Warto aplikować do tej firmy. Jaka atmosfera w pracy. Jakie wynagrodzenie netto proponuje firma.

ralfo

witam pojawiło się ogłoszenie na kierownika działu eksportu. czy ktoś może coś więcej napisać/ czy to nowoutworzone stanowisko, czy po kimś. jaka sytuacja w firmie, czy warto aplikować, pod kogo podlega ten kierownik i czy ta osoba jest 'normalna' bo miałem już do czynienia z (usunięte przez administratora) więc nie chcę się pakować w to ponownie.

Dominika
@ralfo

Ja bym dodała jeszcze dwie ważne kwestie: iluosobowy jest zespół podległy i jakie są realnie zarobki w podanym przedziale 7.100 - 10.700 zł. Może ktoś nas oświeci?

brak mozliwosci wykazania swoich mocnych stron, bardziej komisja niz rozmowa rekrutacyjna, po prostu szukanie robota ktory jest zaprogramowany na taka robote, nie bylo widac checi pomocy przy wdrozeniu do pracy, brak konkretnej odpowiedzi na moje pytanie jak wyglada dzien na tym stanowisku, po krotce mowione, ze caly czas przy komputerze jakby chcieli zniechecic. Nie wiem, niby powazana firma, a takie dziwne podejscie jakby króla zaryskiego szukali. Nie pozdrawiam raczej

przebanalne, dlaczego zmieniam prace, co robie w wolnym czasie XD

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Xyz

Widze ze dzial kadr coraz szybciej dba o usuwanie fragmentow komentarzy, czyzby juz nikt nie wysylal cv? P.S. osoby chcace sie rekrutowac odradzam uzywania wlasnego imienia. W tej firmie sztab ludzi czuwa nad opiniami na tym portalu. Wiele slyszalem w siedziebie firmy...

Edyta

Widziałam, ze szukają specjalisty od marketingu, myślałam, żeby aplikować, ale po opiniach widzę, że nie mogę liczyć na fajne wynagrodzenie. Czy ktoś wie, jakie zarobki są tej firmie, chociaż widełki?

@Edyta

Co znaczy według ciebie znaczy fajne wynagrodzenie xD?

Olga

może takie żeby godnie przez miesiąc pożyć? fakt faktem na widełki też bym się nie obraziła... omówi ktoś kwestie zarobkowe?

Katarzyna

Stawka niezachęca do aplikowania :( Ale rozumiem, cięzkie czasy dla pracownika i dla pracodawcy. Mam pytanie odnośnie kobiet w firmie. Czy firma przyjmuje Panie do pracy na magazynie? Czy raczej nie mam na co liczyć?

Ilona

Czy na magazynie jest wifi ? ????

@Ilona

wifi? tutaj podczas pracy normalnie komórkę można mieć przy sobie? Nie każą niczego chować do szafki ani nic?

Anna Aneczka

Witam Proszę napisać jak pracuję się w Zabrzu na stanowisku magazyniera Z góry dziękuję bardzo

Student
@Anna Aneczka

Pracowałem przez okres wakacji - trzeba było podreperować budżet studencki :) praca jak każda inna - jeśli myślisz wykonując czynności i pracujesz sumiennie to praca przyjemna . Jeśli chcesz chodzić do pracy i zbijać bąki to się z tobą pożegnają .

nowy
@Student

A na jakie stawki na magazynie można liczyć... premie... dodatki ????

Iza
@Student

Brzmi rozsądnie. No a jaka umowę miałeś? Zlecenie czy o pracę? Są jakieś premie?

Student
@Iza

Byłem na zleceniu jak to studenci :) jest premia frekwencyjna .

@Student

No to super a ile wynosi? Ona jest zerojedynkowa czy jakoś inaczej ją "ucinają"?

Pack

Czy zawałowa specjalistka od packów jeszcze daje radę?;)

kontenerowy zgred

Nie polecam, pracownicy traktowani w sposób przyjąć, wyrzuć, wypluć co widać po usilnym angażu firmy w zatrudnianie pracowników przez coraz to więcej agencji.

Joanna
@kontenerowy zgred

OK czyli rotacja jest duża rozumiem... I to pracownicy sami się zwalniają tak? A Ty ile czasu pracowałeś?

Były

Wszystkich potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie, mających nadzieję na karierę zasmucę. Zarząd w składzie jednoosobowym to osoba bez szacunku do kogokolwiek. (usunięte przez administratora) Najlepsi handlowcy od paru lat sukcesywnie sami odchodzą, innych zwalniają bo mają swoje zdanie. Inni którzy teraz pracują robia to tylko dla pieniędzy bo wiadomo, firma w czasach covid dużo zarabiała więc i premie były wieksze. Ale wszyscy którzy się szanują, nie planują tam zostać. Popytajcie w terenie a każdy Wam powie jaka jest prawda. Jeśli więc szanujesz samego siebie, masz wlasne zdanie i zasady - aplikuj do innej firmy bo się spalisz. Jeśli codziennie smarujesz wazelina i nie masz zasad to miejsce dla Ciebie. Na marginesie - do tej dziury od lat nie przyszedł nikt z doświadczeniem z branży szpitalnej z konkurencji i zostałby dłużej niż 3 miesiące.

Janusch
@Były

Przerobiłem tam trochę czasu i zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%

xyz

Czy naprawdę w XXI wieku w tej branży w tej firmie zarobki są mniejsze niż dostaje stażysta? Wierzyć się nie chce....ja mam drugi etap rozmowy na PM / PH , ale po tych wpisach o ile są prawdziwe odechciało mi się tam jechać...., proszę napiszcie cos więcej o pracy , jak wygląda standardowy dzień pracy PH jakie są faktyczne wymogi ze strony firmy , jaka naprawdę jest pensja , czy auto można używać do celów prywatnych? Będę wdzięczna za odpowiedź

: ) było miło

PH w firmie ogólnie nie są lubiani , tego pozornie nie widać , ale jest to przykre Jeżeli wynegocjujesz jakieś większe pieniądze niż mają inni to miej pewność że zaraz będziesz miał podwyższone plany tak że Ci udowodnią że nic nie robisz i dostaniesz propozycje nie do odrzucenia typu powiększenie terenu do obsługi tak że wyjdzie na to że obroty na twoim terenie spadają ( jak nawet nie spadają - bo masz nad tym kontrolę ) więc i tak nic nie robisz nawet jak robisz: UWAGA to znak że przeznaczony jesteś do zwolnienia !!!!! Stawka PH 2500 zł może teraz ciut więcej jak masz dużo więcej to bój się to tylko kwestia czasu do odstrzału. Niemile widziani są Ci którzy chodzą po podwyżki !!!!! Życzę powodzenia

xyz
@: ) było miło

naprawdę w XXI wieku w tej branży zarobki są ,mniejsze ni z dostaje jakikolwiek stażysta? wierzyć się nie chce....ja mam drugi etap rozmowy na PM / PH , ale po tych wpisach o ile są prawdziwe odechciało mi się tam jechać...., proszę napisz mi cos więcej o pracy tam, jak wygląda standardowy dzień pracy PH jakie są wymogi ze strony firmy , czy auto można używać do celów prywatnych?

Czy pracownicy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. dogadują się między sobą?

wladimir

Tak, jak razem wypiją na grillu bądź wigilii Czyli rzadko ale pozory zachowane :-)

@wladimir

Czyli towarzysko jest tu spoko ale z relacjami formalnymi są problemy czy jak? Czyli większych imprez integracyjnych to tu się nie robi?

praca stresująca, blisko o zawał

Ktosiek

Powiesz dlaczego?.

Helena

Blisko o zawał, to brzmi dosyć niepokojąco. Miałeś/aś jakąś nieprzyjemną sytuację konkretnie? Czy ogólnie panuje tam taka gęsta atmosfera?

Aneta

z tego co czytam dużo osób pyta o warunki pracy w tej firmie, czemu żaden z pracowników się nie wypowiada? rozwiałoby to wątpliwości chętnych do pracy?

TRSL

Witam. Pracuje ktoś na rozładunku kontenerów ? Jak to wyglada ?

Ktosiek

Witam. Jak wygląda praca na stanowisko szwaczka?.

Jus

Cześć, Powiedzcie jaka atmosfera w firmie na stanowiskach biurowych? Warto aplikować? W firmie są szkolenia, premie?

Zostaw merytoryczną opinię o ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 206 ocen.

ZARYS International Group sp. z o.o. sp.k.