Opinie o MK Group Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie MK Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MK Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Group Sp. z o.o. w Poznań

mirt

szukam też pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy, jak można opisać atmosferę pracy w firmie? zastanawiam się skąd mogę pozyskac więcej wiadomości na temat pracy u nich bo nie chce wpaśc w jakieś nieprofesjonalne podejście, a normalnie na uczciwych warunkach pracować

jago
@mirt

MK GROUP to firma o profilu informatyczno-reklamowym, która funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Jeżeli chodzi o atmosfere to jak to bywa w IT jest ona dość drętwa , choć zdarzają sie osoby które chcą utrzymać ją na fajnym poziomie. No i plusem jest to , że może to być po części praca zdalna. Może napisz na czym najbardziej Ci w pracy zalezy?

paweł

Tez znalazłem informację na temat takiego zatrudnienia w mk group, ale jednak patrzac po ilości komentarzy, czy po opinii portalu na którym ja znalazłem smiem watpic, by firma stała w miejscu. Chyba jednak rozwijają sie i od czasu do czasu zwiększają chociaż troche zatrudnienie, prawda? Czy też jest z tym problem...

Klara

A ile osób pracuje w MK Group?

Do Zmartwiony

Wybacz ale nie rozumiem Twojego wpisu...jakoś taki bez sensu i strasznie ogólny..

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MK Group Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
zmartwiony

Pracowałem tam przez kilka miesięcy i niestety nie polecam. Atmosfera między pracownikami była dobra, ale wpływ na moją niską ocenę mieli niepoważnie traktujący nas pracodawcy. Firma pragnie uchodzić za specjalistę od pozycjonowania stron - przekonajcie się z ich portfolio czy w rzeczywistości tak jest.

zawiedziona

bylam na rozmowie, wszystko fajnie ale umowa kosmos! wymagaja wszystkiego a kasa mala, moze dla osob ktore zaczynaja dopiero swoja przygode z praca ale nie dla osob doswiadczonych ktorych raczej powinno sie bardziej cenic za posiadana wiedze..

Eryk
@zawiedziona

niestety nie jest prawdą co piszesz, oni nie udostępniają wzoru umowy na rozmowie kwalifikacyjnej- sam chciałem dostać, ale dopiero po przejściu 2-3 etapów gdy juz sa zdecydowani na zatrudnienie człowieka -taka umowa opatrzona klauzulą poufności jest udostępniana. Pytają ile chcesz zarabiać - dostałem info, ze nie proponują pracy osobie, z którą finansowo nie spotkają sie w "pół drogi" - także nie dostaniesz kasy poniżej swoich oczekiwań, jesli Cie zatrudnią- mam nadzieję, że mi się uda...

zawiedziona
@Eryk

nie ma niestety więcej niż jednej rozmowy. chyba, że ktoś liczy przez tel umówienie spotkania. ja otrzymałam propozycje obowiązków i pieniędzy. więc może nasze rozmowy różniły się. generalnie inne firmy dają lepsze warunki o czym przekonałam się.

Eryk
@zawiedziona

no więc nie dostałaś umowy...:) -i to żaden kosmos, a Ty widocznie byłaś słaba :)

speedddddyy

doswiadczenie w pozycjonowaniu??? ja niestety sie nabralem.. i nie polecam - jeszcze nie skonczylem z nimi.

meblematerna.com

A ja współpracuję z Firmą Mk Group i jestem bardzo zadowolony, Firma RZETELNA. Polecam usługi Mk Group.

ktosik

jeśli lubisz telefon to mk to dobra firma dla ciebie.. ale na rynku jest wiele takich firm.. byłem na rozmowie tu i w innych firmach i jeszcze nie wiem czy akurat tu się zdecyduję..

No

czy pracował ktoś w firmie N Group Sp.z.o.o (usunięte przez administratora)jak tak to czy jest w porządku ta firma ??

ciekawe

Za kampanię z Brucem Willisem stoi spółka o podobnej nazwie, ale mająca swoje siedziby w Poznaniu i Warszawie. (usunięte przez administratora)

Edgar

anonim - 2013-06-23 16:13:09 @katiusza Z tego co piszesz MK Group prezentuje się całkiem przyjemnie, ale mógłbyś jednak napisać jak przedstawiaja się średnie podstawowe finanse? Bo to jesdnak dosyć ważne. Dzięki to objęte jest tajemnica firmowa- ale na pewno zarobki są bardzo dobre i uzależnione od efektów- o ile jesteś dobry :)

katiusza

Witam, miałam okazję współpracować z MK Group i opinie na temat tego pracodawcy są jak najbardziej prawdziwe. Atmosfera w biurze jest fajna, ludzie nie są mobingowani co często się zdarza w agencjach reklamowych, każdy pracuje w swoim trybie (nie ma sztywnych godzin obecności w biurze), część pracy można wykonywać zdalnie. Zarabia się proporcjonalnie do ilości obowiązków, a od pracy dodatkowej poza zakresem standardowych zadań jest przyznawana prowizja, co tylko mobilizuje pracowników. Tak samo jak do pracowników podchodzi się w tej firmie do klientów, ale to nie wątek na ten portal :)

Klemens

Potwierdzam dobra Firma

Witam, wszystkich zainteresowanych praca w tej firmie, dziś byłam na rozmowie i naprawde zostałam mile zaskoczona rozmowa trwała może i godzinę ale zleciała tak jak by to było zaledwie 10 minut. Dodatkowo w czasie trwania rozmowy dowiedziałam się wszystkiego odnośnie możliwości obowiązków zalet, jak i wad, wynagrodzenia itd. Więc naprawdę gorąco polecam bardzo miłe szefostwo, atmosfera. Pozdrawiam Monika

pablo

no ja tam pracowałem dość długo-z mała przerwą ponad 1,5 roku- jest spoko- ja bardzo miło wspominam- myśle, ze wielu innych też :) ogólnie jest szacun do ludzi- to ważne wiesz- w mysl zasady \\\"szanuj szefa swego- bo możesz mieć gorszego\\\" :)) a tak na poważnie- to fajna firma i polecam- mozna sie tez dużo nauczyc, a po odejsciu nawet i współpracowac dalej

andzia

pablo, a możesz powiedzieć czy ten pracodawca jest w porządku do ludzi czy raczej nie?

Elmo

a ja tez byłem na rozmowie i było super - dostałem robote!! teraz czekam z niecierpliwoscią na rozpoczęcie :)

Zostaw merytoryczną opinię o MK Group Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MK Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MK Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

MK Group Sp. z o.o.