Opinie o DAWIMA w Szczecinek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DAWIMA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DAWIMA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAWIMA w Szczecinek

Karol Nowy wpis

@bubu ale dlaczego nie jest łatwo o umowę o prace ?

bubu Nowy wpis

z tego co mi wiadomo to o umowę o pracę na samym początku nie jest wcale tak łatwo. Zgodzicie się ze mną?

Michał Nowy wpis

rozumiem Was moi drodzy ale jednak to nie zmienia faktu,że ludzie są oszukiwani- to jest niezgodne z etyką- skoro sami oczekujemt szacunku i sprawiedliwośći dajmy coś od siebie najpierw! Ja jako przedstawiciel pracowalem ale bez zadnych takich, a teraz szukam czegoś i chciałbym zorientować się w sytuacji tej firmy. Opinie ogólnie ok więc wyślę swoje papiery i zweryfikuje co się dzieje

chemik

dobrze @marzena, zgadza się , ale nie zmienia to faktu , że jeżeli mówią takie rzeczy starszym osobom to te są podatne na wszelkie tego typu rewelacje. Przecież pewnie sama wiesz , że niewiele trzeba , aby starszej osobie coś wmówić. Sam się nie spotkałem takim zachowaniem z ich strony, ale kto wie czy to nie prawda

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie DAWIMA? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
Sungroup Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
anita,..,

Polecam !!! wszystko jest ok szefostwo zajebiste , kasa na czas . Co za NIEROBY piszą negatywnie o tej firmie. Chyba jakieś nieroby ? nie ma kasy za ściemnianie i lenistwo!!! Co dajesz od siebie to wraca do ciebie x dwa ,.,.

anita,..,

???? ktoś tam pracował proszę o opinie

miloautograf

Firma dawima jest jedna z bardziej uczciwych w jakich pracowalem. Kompetencja na wysokim poziomie. Sprzedaje bardzo dobry produkt. Ma wielu zadowolontch klientow o ktorych dba. Badzcie ludzie obiektywni. Ja wszystkim polecam.

zainteresowany

Hej, potrzebuje się skontaktować z tą firmą, może ktoś mi podać do nich jakiego maila lub adres

obiwan

Napisałem donos do inspekcji pracy bo mi nie zapłacili i co ?? Ręce opadają bo firma nikogo nie zatrudnia na umowę o pracę i nic nie mogą im zrobić, ale jak powiedziała pani z inspekcji pozostaje sprawa w sądzie cywilnym, chyba podam ich do sądu, tym bardziej, że mam dowody: nagrania audio i video, zdjęcia , kopie faktur za paliwo no i ślady pobytu w hotelu też są, więc dowody są mocne.

?

Co za bzdury.Pracowałam w tej firmie pół roku.Nikt nikogo nie udaje ani nie oszukuje!!!!Każdemu życzę w pracy takich szefów.Atmosfera w pracy super,szef zajebisty!!!!!Jedyne czego nie toleruje to tępoty(usunięte przez administratora)

Milenka

Nie zgadzam się z tymi głupawymi opiniami. Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy i nie narzekam. Zarobki były takie o jakich była mowa na początku, kiedy zostałam przyjęta do pracy.[wysokość płacy była w dużej mierze zależna od zaangażowania (stawka godzinowa i premia)]Zawsze wypłatę dostawałam na czas..., a atmosfera w firmie była świetna. Jeśli chodzi o bioharmonizery: te urządzenia naprawdę działają. Rozmowy z osobami, które od jakiegoś czasu używają bioharmonizera(regularnie!!!!!) utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Właśnie, rzecz w tym, że osoby negatywnie wypowiadające się na ten temat, to grupa ludzi, którzy nie maja pojęcia o zasadach stosowania tego urządzenia.

Elda

Wynajęłąm salę w Sokółce tej firmie na początku sierpnia i ci się okazałao? Z zaplecza kuchennego do którego mieli dostęp zniknęły talerze, sztućce i kilka innych rzeczy. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) brak słów................

?

To zwykli i pospolici oszuści. Wciskają emerytom i rencistom nic nie warte "urządzenia" Pani, która prowadzi pseudokonsultacje i udaje lekarza oszukuje starszych ludzi. Trzymajcie sie od nich z dalekal.

weronka

Moja babcia z dziadkiem zakupili u nich to "cudowne" urządzenie, niestety na raty (36 rat po 152 zł) i było już za późno, żeby je oddać. Lekarz to wyśmiał i powiedział, że takie coś to można kupić za 300 zł a nie za 4000.To są prawdziwi oszuści udający "lekarzy" i zasłaniający się instytutem prof. Religi

obiwan

Ostrzegam przed tą firmą, zatrudniają i nie płacą .Szefowa tej firmy jeździ często w trasy i udaje "wielką panią". Od ponad dwóch tygodni nie otrzymałem należnego mi wynagrodzenia. Nie płacą diet na wyjazdach i wynajmują "hotele" gdzie myszy biegają po pokojach. Firma sprzedaje na prezentacjach "bioharmonizery fotonowe" To jest ta sama firma co jest zarejestrowana w Poznaniu na ulicy Katowickiej.

Zostaw merytoryczną opinię o DAWIMA - Szczecinek

DAWIMA