Opinie o Weldtech service w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Weldtech service. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Weldtech service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weldtech service w Polska

Bartek Nowy wpis

Witam jeśli poszukujecie pracy na stanowisku montera lub spawacza- to polecam współpracę z firmą Weldtech Service - Gdynia Kadłubowców 7. tel 602 755 944 Pracuje z nimi od roku. Stałe projekty, nie ma problemu z rotacjami, zapewniają transport i zakwaterowanie, kasa na czas . Dobry kontakt z biurem i szybka reakcja na zgłaszane problemy.

Wojciech Nowy wpis
@Bartek

Można wiedzieć, jak długie są standardowe wyjazdy z tą firmą? Ewentualnie jaka jest częstotliwość zjazdów do kraju przy dłuższych zleceniach? Praca pracą, ale rodzina najważniejsza.

WELDTECH SERVICE Nowy wpis
@Wojciech

Dzień dobry Panie Wojtku przy stałych projektach rotacje w naszej firmie odbywają się w trybie 4/1

Tatiana

Wyszukałam ich dawne ogłoszenie na posadę spawacza. Lata temu firma szukała pracownika i wtedy pisali, że dają bezpłatny transport do pracy i do domu. Czy wciąz to obowiązuje i firma zapewnia dojazdy? Pytam w imieniu taty, bo szuka pracy.

Weldtech Service Nowy wpis
@Tatiana

@Tatiana Witamy jesteśmy na rynku dopiero od 2022, więc nie wiem czy na pewno nasze ogłoszenie ma Pani na myśli, ale my również zapewniamy zakwaterowanie w mieszkaniach /max 2 osoby w pokoju / i transport pracowników. zapraszamy do współpracy

Marcin- Płock

Polecam podjęcie współpracy z firma Weldtech Service z siedziba w Gdyni na Kadłubowców 7, szukałem opinii i miałem wiele wątpliwości, ale okazało sie ze w Gdyni jest kilka firm o zbliżonej nazwie. Zaryzykowałem i nie żałuje. Pracuję z nimi od lipca 2023 roku, porządne warunki, kasa zawsze na czas.

@Marcin- Płock

To kiedy wpada kasa z wypłatą? Zdarza się, że pieniądze są czasem przed czasem? Może napiszesz coś więcej o tych warunkach, bo miło się czyta tak pozytywną opinię? Na jaki czas masz obecnie podpisaną umowę, bo już pół roku tu pracujesz?

Marcin-Płock
@Ewa

@Ewa Witam Panie Ewo pieniądze w firmie wypłacane są do każdego 20, na chwile obecną umowe mam zawartą na rok.

Daniel
@Marcin- Płock

Potwierdzam, kilka miesięcy temu złożyłem cv do firmy. Po dwóch tygodniach otrzymałem ofertę i wyjechałem na pierwszy projekt. Pracuje do chwili obecnej. Wszystko w jak najlepszym porządku.

W firmie pracuje od kilku miesięcy, zachęcam do podjęcia współpracy. Stała praca, wysokie zarobki. Zakwaterowanie i transport

Gabriela
@Marcin

Tutaj widzę same pozytywne opinie na temat firmy. Mąż się interesuje pracą tutaj. Co do zakwaterowania to jest to praca w delegacjach czy jak ? Możecie powiedzieć czy wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z każdym pracownikiem i jest zależne np od doświadczenia?

WELDTECH SERVICE
@Gabriela

Dzień dobry Pani Gabrielo Jesteśmy na rynku od lipca 2022 roku, staramy sie dbać o naszych pracowników, by dobrze im się z nami współpracowało. Zapraszamy męża do kontaktu pod numerem 602755944. Stawki ustalane są indywidualnie w zależności od formy zatrudnienia, doświadczenia i znajomości fachu

Antek
@WELDTECH SERVICE

Mam pytanie. Skoro firma działa od lipca 2022 roku, to jak wygląda kwestia doświadczenia pracowników? Na swojej stronie podkreślacie zaangażowanie w edukację techniczną kadetów oraz rozwój młodszych kandydatów a także piszecie o przekazywaniu doświadczeń młodszym pokoleniom. Czy w takim razie już w momencie powstania firma dysponowała liczną, doświadczoną kadrą? Czy raczej nastawiona jest na młodych, którzy szkolą się w praktyce oraz uczestnicząc w szkoleniach w firmach zewnętrznych?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Weldtech service? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Wojtek

Polecam współprace z Firmą, gwarantują ciągłość pracy , organizowane kwatery na wysokim poziomie, z wypłatami nie ma problemów.

Antośka

A czy na posadzie BLACHARZ -MONTER IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH pracuje się na zmianach, czy jest jedna zmiana? W sieci widziałam ogłoszenie, ale nie ma tam o tym wzmianki. Wujek szuka pracy i chciałabym dowiedzieć się, ile jest można i jak godzinowo wyglądają.

WELDTECH SERVICE
@Antośka

Dzień dobry Pani @Antośka na chwile obecną nie posiadamy ofert dla monterów izolacji. Głównie zajmujemy sie montażem i demontażem rurociągów. Jeśli wujek byłby zainteresowany to proszę o przesłanie cv na rekrutacja@weldtechservice.com bądź kontakt pod numerem telefonu 602 755 944

Edyta
@WELDTECH SERVICE

A jak się wyślą takie cv to ona potem jest zbierane i ktoś oddzwoni jak będzie wakat na tej posadzie? Czy będzie odzew jak będzie jakikolwiek wakat? I czy HR trzyma takie cv i w dowolnym momencie osoba może takie cv wycofać z bazy firmy?

Czy w Weldtech service pracuje się na open space?

Romek

Firma godna polecenia, od pół roku ciągłość pracy, rotacje, fajne kwatery

Mery
@Romek

Znalazłam stare ogłoszenie firmy gdzie jest napisane że transport z kwater do miejsca pracy zapewnia pracodawca, faktycznie tak to funkcjonuje? Kwatery po ile osób?

Ksenia
@Romek

Napisałeś, że jest ciągłość pracy i rotacja, a to nie są dwie różne rzeczy? Mógłbyś napisać czy rzeczywiście można tu popracować dłużej? W kwaterach są łazienki wspólne czy osobne?

@Mery

@Mery Witam, potwierdzamy iż gwarantujemy naszym pracownikom bezpłatny transport i kwatery na czas trwania projektu

ROBERT

Współpracuje z firmą Weldtech Service -Gdynia kadłubowców 7 prawie od samego początku jej istnienia tj. od sierpnia 2022 roku od tego czasu mam stałe zatrudnienie, zjazdy dostosowane do moich potrzeb, gwarantują dobry standard kwater.

@ROBERT

Czy przez ten czas można było liczyć na jakieś podwyżki pensji? W ogóle piszesz że stałe zatrudnienie masz, czyli umowę na czas nieokreślony? Czy jakoś inaczej to tutaj wygląda?

ROBERT
@Julia

Witam jak najbardziej, stawki rosną wraz z długością współpracy, Ja osobiście współpracuje z firmą na DG, w stałym zatrudnieniu chodziło mi o to że praca jest ciagła a nie że tydzień w pracy i potem miesiąc czekania na kolejny wyjazd.

@ROBERT

Aaa rozumiem. Ale umowy o pracę też można tu dostać? Czy zatrudnienie tylko tak jak Ty, na działalności? Masz jakieś urlopy i inne przywileje przy tej formie zatrudnienia?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Weldtech service? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zbigniew

Polecam i zachęcam do podjęcia współpracy, kasa na czas, dobre warunki i ciągłość pracy.

@Zbigniew

Kasa na czas to jedno, ale czy stawki są konkurencyjne? Da się z tego wyżyć? Jeszcze kwestia umowy mnie interesuje, można liczyć na umowę o pracę na czas nieokreslony?

Czy w firmie Weldtech service są regularne szkolenia pracownicze?

Weldtech Service

Szkolenia w naszej firmie odbywają sie cyklicznie w zależności od zapotrzebowania.

Marzena
@Weldtech Service

Zapotrzebowania, czyli? :) Pracownik musi zgłosić chęć odbycia szkolenia, czy firma narzuca je z góry?

Weldtech Service
@Marzena

Jak najbardziej pracownik musi wyrazić chęć wzięcia udziału w szkoleniu. Natomiast same szkolenia organizowane są pod kątem konkretnych zamówień i stanowisk.

Agnieszka
@Weldtech Service

No i czego może dotyczyć takie przykładowe szkolenie? Jakie najczęściej są tu organizowane, one to na jakąś większą skale może są robione, żeby móc uzyskać np certyfikat po danym kursie?

@Agnieszka

Szkolenia wykonywane są przez firmy zewnętrzne - wyłącznie dla naszych pracowników. Szkolenie zakończone jest egzaminem oraz wydaniem certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę.

Aleksander

Jestem nową osobą na pokładzie firmy Weldtech Service, która sama jest na rynku od niedawna. Jestem pozytywnie zaskoczony, sam proces rekrutacji przebiegł bardzo sprawnie, zaproszenie do współpracy na stanowisko montera otrzymałem już na drugi dzień po rozmowie. Uważam, że dobra atmosfera to podstawa efektywnej pracy. Jak najbardziej polecam.

Zbigniew

Współpracę z firmą oceniam jako bardzo dobrą. Firma wykazała się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno w kontaktach z klientem jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Weldtech service - Polska

• Jak się pracuje w Weldtech service?

Zobacz opinie na temat firmy Weldtech service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weldtech service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!