Opinie o IMS Sofa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IMS Sofa Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IMS Sofa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMS Sofa Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Ambro

Kupiłam narożnik i fotel z kolekcji Urbano. W sklepie były cudownie miękkie, wygodne i starannie uszyte, skóra Evolution, a więc- ta lepsza. Otrzymałam meble wykonane bardzo niestarannie, krzywo uszyte, skóra ponaciągana i pomarszczona w widocznych miejscach, każdy z 5 ruchomych zagłówków w kanapie- innej długości i grubości, a żaden nie pasuje do oparcia nad którym jest umieszczony. Meble przy pierwszym spojrzeniu sprawiają wrażenie wybrakowanych, kupionych na wyprzedaży. Są też twarde i niewygodne. Natychmiast złożyłam reklamację z tytułu rękojmi w sklepie, w którym je kupiłam, tzn. Galeria Mebli Reguły ul. Al. Jerozolimskie. Pojechałam tam osobiście, żeby jeszcze raz zobaczyć mebel ekspozycyjny i porozmawiać ze sprzedawcą. I wtedy dowiedziałam się, że ponieważ meble w sklepie maja pewne niedoskonałości, które widziałam, to oznacza, że zakupione meble też będą krzywe i jest to oczywiste, tak samo, jak fakt, że w miejscach łączenia dwóch części narożnika jest 4-cm przerwa pomiędzy zagłówkami, bo to wynika z faktu, że meble są modułowe. Po prostu: widziały gały, co brały. Sprzedawca niechętnie przyjął i poświadczył zgłoszenie reklamacji, a o rozwiązaniu umowy nawet nie chciał rozmawiać. Za 2 dni przyjechał człowiek z serwisu reklamacyjnego i odrzucił reklamację w całości, używając tych samych argumentów. Meble zostały wyprodukowane zgodnie z normą i technologią firmy Etap Sofa. Czyli normą w tej firmie jest bylejakość i olewanie i okłamywanie klientów!!! Po prostu ręce opadają!! Rozmowa z fachowcem była, jak bicie głową o ścianę. Na razie bubel stoi w moim salonie zabezpieczony i nieużywany, a ja zaczynam rozmowy z prawnikiem, bo widzę, że po dobroci, to nie dogadam się ani ze srzedawcą, ani z producentem. Ten zakup, to jeden wielki skandal. Radzę omijać szerokim łukiem Galerię Mebli Reguły k. Warszawy i wyroby Etap Sofa. Foldery reklamowe kłamią.

Julita

@Zainteresowany udało Ci się nawiązać kontakt z firmą IMS Sofa? Daj znać, na czym stanęło, z chęcią się dowiemy. Może ktoś inny miał możliwość pracy w tej firmie i zechciałby się podzielić swoimi wnioskami na temat warunków jakie tam zastał? Pamiętajmy o merytorycznych wpisach.

rozczarowany

Przed zakupem mebla z tej firmy zapoznaj się KARTĄ GWARANCYJNĄ , SOFA może stać nie można na niej siadać spać itp ( mebel do oglądania) mebel wykonany ze skóry po roku nadaje się do wyrzucenia skóra się łuszczy, wypełnienie są zrobione dziadowsko po roku są wygnioty i zapadliska, dołóż trochę i kup mebel lepszej jakości. SZCZERZE NIE POLECAM, JESTEM BARDZO ALE TO BARDZO ROZCZAROWANY JAKOŚCI A ZAPŁACIŁEM ZA NAJGRUBSZĄ SKÓRĘ MEBEL ZA 8 TYŚ NA ŚMIETNIK BO NIE UZNAJĄ REKLAMACJI NA SWÓJ BUBEL

Technik
@rozczarowany

To chyba nie skóra jak po roku prawidłowej pielęgnacji się złuszczyła ????

Dzień dobry, chciałbym dowiedzieć się czegos więcej o pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Jak atmosfera w pracy? Jakie realne zarobki? Premie wypłacane? Do zdobycia czy to mit? Mobbing? Dzięki za info! Pozdro!

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie IMS Sofa Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca w Niemczech dla spawaczy i slusarzy?
Leszno
Gutek

Generalnie wszędzie trzeba pracować żeby zarobić.

Edek

Czyli te meble to wielkie (usunięte przez administratora) jak i robota w tej firmie

Nikt
@Edek

Nie wszystkie :), a robota.... no nie jest lekko.

tapczan

najniższa krajowa,normy akordu nie do wypracowania ,wewnetrzny regulamin firmy ,ponad kodeksem pracy.przed podpisaniem umowy lepiej popracowac na czarno bo wypowiedzenia za porozumieiem stron nie dostaniecie .

KUBA

Totalne dno, nie uznają żadnych reklamacji. Zlazło lico ze skóry a serwisant nie uznaje reklamacji bo jak twierdzi " został rozlany alkohol" CO SPRZEDAJE AGATA MEBLE. TRAGEDIA

Goska
@KUBA

Witam panie Kubo prosze o kontakt w sprawie etap sofa . Poniewaz jestem w trakcie reklamacji rowniez oczerniaja ze zle uzytkowalam naroznik lecz ja juz wynajelam swoich rzeczoznawcow jak i prawinkow jezeli bedzie trzeba pojde tez do sadu. Chcialabym wymienic sie doswiadczeniami z pana strony.

a

Nie polecam!!! Kupiłam fotel. Jak tylko przyszedł, zobaczyłam różnicę w materiale. Panowie którzy przyjechali na serwis, zastanawiali się czy nie jest to mebel powystawowy. Reklamowałam go przez rok. Bezskutecznie. Jak kupowałam byłam królem, jak zaczęły się problemy -INTRUZEM. Przykre.

a

hercik

Witam chetnych do pracy w IMS Sofa Chelmno Bydgoszcz Kobylnica. Firma ktora chcialbym opisac nie rokuje zadnych super czy nawet dobrych zarobkow poniewaz wlasciciele to prywaciarze wiec wszystko jasne ze robisz nie na siebie tylko na wlasciciela ktory ma duze wymagania za lipnom kaske. Fakt jest taki ze nie ma szalu a jezeli chcesz zarabiac i zyc godnie to lepiej szukaj pracy gdzie indziej. Tyle komentarza z mojej strony.

Prawda

Chyba zjebana firma, a na swoim miejscu jest tylko na okładce. Stwarzają tylko pierwsze lepsze wrażenie...

Jupi

Ja tam uważam, że jeśli chodzi o IMS Sofa to wszystko jest raczej na swoim miejscu, doskonała firma.

Zbigniew

OSTRZEZENIE!!!!!....jest to niesolidna firma która ignoruje klienta ,nie respektuje słusznych reklamacji. Kupiłem produkowaną przez nich rogową kanape segmentową ,ktora byla dośc droga i wygladała na solidną , niestety po dwóch latach eko skóra z której są wykonane między innymi przody kanapy złuszczyły się w takim stopniu że rogówka nie nadaje sie do użytowania ,wygląda po prostu jakby miała 100 lat ..na moje zgłoszenie w dziale reklamacji uzyskałem informację że mam sobie ja dać do tapicera na własny koszt!....takze odradzam kupna mebli w tej firmie!

Prawda

Tak nic dziwnego jak po moim komentarzu się wypowiadają pewnie ci którzy dam są właśnie na wyższych stanowiskach w tej firmy którzy właśnie wykorzystują tych ludzi i na nich zarabiają. Tak jest normalna umowa i płacone na czas,tylko ten kto mądry dodał ten komentarz, zapomniał dodać że zarabiają najniższą krajową, czyli ok 1200zł na rękę i wymagają ponad wyżyny. A akord by był jak akord, jeśli by był uczciwy, a nie zaniżony o co najmniej połowę i ten ktoś zapomniał dodać że prawie wszyscy mają wyrób nie większy niż 1200 zł, chyba że przerobil co najmniej 10 lat. I tak na siłę szukają nowych pracowników, po ponad połowa starych pracowników odeszło do innych firm, więc sami sobie za dajcie odpowiedź dlaczego........?

gość_80

Zgadza się – pieniądze są na czas, umowa o prace też jest dawana. Akord jak akord – ile zrobisz tyle masz, żadna filozofia. Pensje płacone są normalnie, a czy mają zaleglosci u dostawców to nikogo nie powinno obchodzić. Ja nie narzekam, pracuje legalnie, z zapłaconym zusem, wyplata jest na czas, dojazd mam dobry.

...

płacą komu chcą :) jak się ładnie poprosi to się dostanie :))

klient

Białym meblom corano zżółkły niektóre panele przednie a oni mówią że ich gwarancja to tylko dwa lata i chcieli mi sprzedać nowe, kuriozum co dwa lata mam wymieniać front mebli żeby były jednakowe. Co za buble.

transport

Nie placa za uslugi transportowe nawet po kilakadziesiat tys dlugu!!!!!

nieszukajtampracy

jeśli liczysz na wyrobienie akordu w tej firmie to zapomnij . Chyba że będziesz zasuwał po 12 -14 godz i jeszcze we wszystkie soboty to może , ale to może ci się uda .Za jakiś czas wspomnisz te słowa :) pozdrawiam i życzę powodzenia . Ps wdepniesz w niezłe g....

Zostaw merytoryczną opinię o IMS Sofa Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w IMS Sofa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMS Sofa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

IMS Sofa Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Bydgoska 50
    85-790 Bydgoszcz