Opinie o Tifotex w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tifotex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Tifotex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tifotex w Andrychów

Gosia

Pani "dyrektor handlowa" tfu... jezdzi i zamyka sklepy jako ekipa budowlana :D przynajmniej teraz cos robi a nie siedzi, pierdzi w stołek i gada glupoty. Teraz zamykali slupsk, ciekawe co następne.. Gdzie Pan Prezes?? Halo Panie Prezesie !! Może też by Pan chociaz przy zamknięciu sklepu pomógł i spojrzał nam w oczy, a nie ukrywał się za pracownikami..

????

Dziewczyny które są na wypowiedzeniach i L4 czy któraś z was otrzymała wypłatę ?

Paula
@????

Z tego co się dowiedziałam w biurze to nikt nie dostał wypłaty kto jest na wypowiedzeniach i na L4. Wypłacili tylko tym osobom które pracują i tym udającym w biurze że pracują.

Dominika

Jakie sklepy już zostały zamknięte?

@Natka

Czyli mniej więcej wiadomo które sklepy są kolejne do zamknięcia? Jest to jakaś reguła czy nie można niczego być pewnym tutaj?

Balbina

Placzecie i placzecie, wszystko wam nie pasuje. Ja rowniez pracuje na sklepie, dostaję wypłate na czas, jestem traktowana w porzadku. A wam tylko wszystko nie pasuje, bo ktos wam kaze pracowac, zamiast siedziec caly dzien i pic kawe. Więc skoro tak robicie to sie nie dziwcie ze was nie doceniaja. Moja regionalna to rowniez wspaniala kobieta.

Lolka
@Balbina

O, ciekawa opinia. A ile taka osoba pracująca w sklepie zarabia? Miesięcznie to jaka jest kasa, pensja stała i jakie premie dochodzą? Są tu jakiekolwiek premie?

Iza Nowy wpis

Jak wyglądają sytuacja firmy ? Czy gdzieś są jeszcze otwarte sklepy ?

@Iza

Hmmmn o właśnie ciekawe, bo też czytam tu wpisy o tym, że firma miała się zamykać, więc może ktoś poda, czy działają, czy nie. Ja widziałam ofertę pracy w necie od nich dla samodzielnej księgowej i nie wiem, czy jest po co aplikować. Wiecie, czy firma działa i jest szansa zatrudnienia w centrali firmy?

Nikt

Czy ktoś z Was , złożył sprawę do Sądu pracy i wygrał zaległe wynagrodzenie ?

Ja składałam 2 sprawy obie wygrane ale i tak pieniążków nie dostałam do dzis

@Ona

Za jaki okres Ci firma zalega? Każdy z byłych lub obecnych pracowników ma tego typu kłopot?

PIStolet Nowy wpis

a po wygranym procesie sądowym . i tak zostaniecie z NICZYM ponieważ firma jest niewypłacalna i nie posiada majątku pierwsze pieniądze należą się US . ZUS , a na końcu kolejki są ..pracownicy

Wow, ale to szokujące z tymi pieniędzmi. A czy zaległości finansowe to są wobec ludzi na niższych stanowiskach, czy też wyżsi managerowie, dyrektorzy też nie dostali wszystkich pieniędzy? I czy może jak sąd nakazuje wypłate zaległych pensji, to nie można tego odebrać z osobistego majątku właściciela/właścicieli?

Znajoma firmy

Dzień dobry Państwu. Pracowałam kilka lat temu w Tifo na centrali, zwolniłam się gdy dostałam informację od zaufanej osoby, że firmie nie pozostało już dużo czasu i że nie ma ona przyszłości. Niestety tak się musiało wydarzyć, gdy firmą zarządzają osoby które nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy i jest to ich debiut, bez wykształcenia i odpowiedniej wiedzy. Gdyby nie przyłożyły by ręki do tego nieodpowiednie osoby na nieodpowiednich i nie adekwatnych stanowiskach ta firma byłaby dzisiaj jedną z wiodących firm na rynku.

Czyli mimo tego, że firma się zamyka, jeszcze jakieś sklepy funkcjonują. Jak z wynagrodzeniami w tych przypadkach? Zatrudnieni ludzie pieniądze mają na czas? Sklepy funkcjonują normalnie? Myślałem nad zatrudnieniem u nich ale martwię się czy wynagrodzenia będą właśnie na czas. Aktualnie ile zarabia w firmie sprzedawca? Mimo problemów finansowych tacy pracownicy mogą liczyć na jakieś dodatki? Atmosfera jest na plus?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tifotex. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy to prawda, jak ktoś niżej napisał, że firma w zasadzie nie istnieje? Też szukałam pracy u nich i nie znalazłam nic, ale nie widziałam też żadnych wpisów, że została zamknięta. Jak to jest w końcu, działają i mają pracowników, czy nie? Widzę tu info o jakiś zaległych płatnościach, czy na obecny stan, już wszelkie finanse zostały uregulowane?

Nikt

Od sierpnia zaczęli zamykać sklepy,nie wiem ile jeszcze sklepow funkcjonuje czy 5 czy mniej,od sierpnia nie wypłacają wynagrodzeń zwolnionym pracownikom,zgłosili wniosek o upadłość ale chyba mają zbyt mało na stworzenie masy upadłościowej i nie idzie po ich mysli

Ehh
@Nikt

Ogolocili firmę,rozsprzedali co się dało,dali wypowiedzenia nie placac wynagrodzen ,trzymają kilka sklepow żeby mieć dla siebie do czasu aż sad ogłosi upadlosc,ale sad się nie spieszy,zaczynają się prywatne pozwy pracowników o zaległe wypłaty ...oj nie tak to sobie prezesik planował,trzeba będzie płacić!!!!!!@

XYZ

nie uregulowali wynagrodzeń od sierpnia do listopada za wyjątkiem jednej wypłaty we wrześniu,a co ze sklepami ktore byly otwarte to nie wiem

Czy w Tifotex obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Sprzedawca umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 24 maja na Praca.gov.pl.

"Błąd. Nie znaleziono propozycji pracy" tak mi się pokazuje, jak próbuję wejść w ofertę na sprzedawcę. Faktycznie gdzieś mi mignęła data, że to było ogłoszenie z maja 2022 i pomyślałem, że może być nieaktualne albo coś, ale no to nie ma nowych przyjęć? Może po prostu nie zaktualizowali? A skoro ktoś niżej zaczął temat wypłat, to właśnie można chociaż wiedzieć, jakich zarobków mogę się spodziewać tam? Dziękuję.

Nikt

O czym piszesz?o jakiej ofercie?ta firma już praktycznie nie istnieje jedyne co po niej zostało to brak wynagrodzeń,

Oluś
@Nikt

No w krs jest napisane, że działa, a jej kapitał zakładowy, to ponad 800 000 zł. Co więc z wszystkimi, dotychczas zatrudnionymi osobami, firma pozwalniała wszystkich? I co z wypłatami albo odprawami, nie chcieli oddać, czy potrzebowali czasu, by wszystkich pospłacać?

Zmartwiona
@Oluś

Osoby na wypowiedseniu nie otrzymały wynagrodzeniea za sierpień.taka sama sytuacja z wypłatami za październik i listopad Łaskawie wypłacili nam za wrzesień Pozostaje droga sądowa

Grzesio
@Zmartwiona

A co usłyszałaś w sprawie zaległej sierpniowej oraz październikowej i listopadowej wypłaty od zarządu firmy? Są skorzy i zdolni z finansowego punktu widzenia zapłacić te zaległe pieniądze bez chodzenia po sądach?

Byla

Ja jeszcze za wrzesień nie dostałam a już mamy końcówkę listopada.

Była Praciwnica

Nareszcie moja przepowiednia się sprawdziła że (usunięte przez administratora) jaśnisty ta firmę trafi za ludzką krzywdę. Nie bójdzie się dziewczyny walczyć o swoje my zebrałyśmy się do kupy i durna sprawę w sądzie za (usunięte przez administratora) klientów wygrałyśmy. A suma jaką kazali zapłacić nie była mała. Jedyna osoba na sklepie 200 m to istny raj dla (usunięte przez administratora) Karma wraca a ha ha jak się cieszę.

@Była Praciwnica

To tylko kobiety były jakoś pokrzywdzone? Podpisujesz się jako była pracownica; sama się zwolniłaś czy inaczej rozwiązano z Tobą współpracę?

Flora

Ostatnio kierowniczki regionalne były potrzebne tylko do perfidnego odbierania utargow ze sklepu co skutkowało działaniem na naszą szkodę według prokuratury,no cóż ktoś musi wykonywać brudna robotę dla "firmy-widmo"

...

Na swoją wypłatę ma tak jak mówiła więc czym ma się martwić na pewno nie swoimi pracownikami

Ktoś

Nawet nie wiadomo do kogo już tu dzwonić i pytać o zaległe wynagrodzenie!! Najważniejsze że oni dostali ,i to zapewne z podwyżka!!

Ona

Chyba niestety nikt nie otrzymał zaległych wynagrodzeń za miesiąc sierpień. Rano składam zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa do Prokuratury ponieważ regionalne pobierają utargi ze sklepów a jest to ewidentne" (usunięte przez administratora)pieniędzy pod stołem " przez Tifotex i świadome działanie na szkodę pracownikow

@Ona

Popieram,każda z nas pewnie chętnie poświadczy że zabroniono nam robienia wpłaty do banków i wpłatomatów i pieniądze przekazywałyśmy kierowniczkom regionalnym na polecenie CENTRALI

Ona

Otrzymalalam informacje że obecny sposób postępowania przedstawicieli firmy to jawne (usunięte przez administratora) i świadome działanie na szkodę pracownikow. NALEZY zgromadzić jak najwięcej osób które poświadcza takie zachowania oraz najlepiej wydrukować maila z takim poleceniem albo kopie KW co regionalne podpisywaly

@Ona

Myślę że każda która nie otrzymała wypłaty chętnie poświadczy że dyrektor handlowa Pani Joanna M.wysłała maila na wszystkie sklepy aby nie wpłacać pieniędzy na konto firmy tylko przekazywać utargi kierowniczkom regionalnym a jako potwierdzenia w tytule KW zamiast wpłata do banku wpisać tylko CENTRALA ,oj będzie się działo

...
@Nikt

Dokładnie.. kasa pod stół, gdzie są nasze wypłaty skoro regionalne zabierają utargi conajmniej raz w tygodniu??? Hallooo!!! Proszę oddać nam nasze wynagrodzenia!!!

Tylko pytanie co robią teraz z tymi pieniędzmi? Dla siebie biorą ? Skoro nam nie mają zamiaru wypłacić wynagrodzenia!!

Ehh
@..

Wytłumaczą się z tego przed prokuraturą lub sądem a wtedy zobaczymy jacy będą ważni i jak zostaną potraktowani...Fortuna kołem się toczy...

Karolka

Dziewczyny,czy dzwoniąc z zapytaniem o wypłatę rozmawialyscie z szanowna Panią Joanną, która niesamowite mydli oczy o wypłatach które rzekomo bank zablokował środki,i że sprawa powinna być rozwiązana od 7 do 14 dni? Pytam, ponieważ ja taką informację otrzymałam,ciekawi mnie kto jeszcze?

@Karolka

Kłamie pani Ewa mówiła że konto jest zablokowane przez zus czy skarbówkę. Wpłacali kasę na inne konto z utargu i przelało dziewczyna pracującym wypłaty. Nie należy wierzyć Joannie bo kłamie jak z nut.

Natka
@Karolka

Obiecanki cacanki powiedziała tak żeby nam buzię na chwile zamknąć żeby nikt nie dzwonil i żebyśmy skarg nie zgłaszały ..nic z tego...mleko się rozlało

Karolka

667971158 nr.do szanownej Pani J.ciekawi mnie co Tobie ciekawego powie,tak jak pisano wyżej też myślę, że (usunięte przez administratora)żeby odciągnąć w czasie, niestety lub dobrze że nikt w te bajki nie wierzy i wiele z nas złoży skargę do pip jak najszybciej.

Czy któraś z Was jest na wypowiedzeniu i nie otrzymała wynagrodzenia ?

Widelec

Dyrektor handlowa Joanna. Taka dobra w tabelki excela, miała tak świetnie zarządzać kupcami i działem! żaden dostawca jej nie lubił. Tak to jest jak się fartem dostaje stanowisko na które się nie ma kwalifikacji.

?

I co wam powiedzieli ? Jest szansa na odzyskanie pieniędzy ?

Złożyłam skargę do pip Kraków pani powiedziała że wciągu tygodnia ktoś w firmie się pojawia do 17 października dostanę odpowiedź listownie.

Ona

Wiecie czy jakieś sklepy są otwarte? Dziewczyny skladalyscie skargę do pip

Zostaw merytoryczną opinię o Tifotex - Andrychów

• Jak się pracuje w Tifotex?

Zobacz opinie na temat firmy Tifotex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tifotex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 6 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tifotex
3.3/5 Na podstawie 240 ocen.
  • Krakowska 83
    34-120 Andrychów