Opinie o Cukiernia S.R. Jaworscy w Wrocław

Cukiernia z Wrocławia.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia S.R. Jaworscy w Wrocław

Paula

Świetne ciasta które smakują tak prawdziwie domowo.

Paula
@Paula

Witam imienniczkę :) Jakie konkretnie polecasz :)?

Daria

Moim zdaniem najlepsze torty - smakowo i jeśli chodzi o zdobienia też. Wszystko da się ustalić bez problemu. Cieszę się że znajoma mi ich poleciła bo naprawdę dają radę. Co do innych słodkości też jest ok.

Krzysiek

Zamawiamy u nich regularnie ciasta i torty na różne okazje i zawsze jest super

Patrycja

Za namową koleżanki zamówiłam u nich tort dla córki na piąte urodziny. Powiem szczerze że początkowo byłam sceptycznie nastawiona, ale okazało się że tort po prostu był mistrzowski. Smak - poezja, ozdobienie - super, zamówienie - bezproblemowe. Oby więcej takich cukierni. Jutro się wybiorę jakieś ciasto wziąć to też dam znać jak wypadło smakowo. Pozdrawiam, Patii

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Paulina

W końcu zostawiam opinię bo przyszedł ten moment. Wcześniej zamawiałam różne ciasta od nich i to naprawdę często. Wiedziałam że nasz tort weselny będzie taki o jakim marzyłam. No i nie myliłam się bo był dokładnie taki o jakim marzyłam. Mąż (kurczę nie mogę się przyzwyczaić jeszcze hahaha) też bardzo zadowolony. Goście też zachwalali - zarówno smak, jak i wygląd.

Hegi

Zamówione ciasto i tort po prostu pycha. Dokładnie taki smak jaki miał być. Jak to się mówi - nie za słodki haha. Ogólnie nie mam do czego się przyczepić bo i cena i obsługa jak najbardziej ok. Jak dla mnie najlepsza opcja na ten moment. Ma się pewność że będzie dokładnie tak jak się chce.

Paulina

Zamawiam u nich ciasta od dawna i zawsze smakowo jest super. Ostatnio zamówiłam szarlotkę domową, babkę maślaną w kokosie i ciasto rumowe. Po prostu zrobiły furorę wśród rodziny i znajomych. Co do tortów to zamawiałam dwa - jeden w stylu angielskim a drugi to fototort na urodziny córki. Jestem bardzo zadowolona bo wyszły naprawdę piękne, a wszystkim gościom na urodzinach smakowały :) Zarówno dorosłym jak i dzieciom.

Dominika

Po prostu super słodkości i powiem szczerze że jak ktoś szuka pewnej opcji jeśli chodzi o torty to moim zdaniem warto ich wybrać. Smakowo najlepsi i to zdecydowanie. Czy to torty weselne czy na urodziny czy na chrzest - zawsze po prostu 10/10 - wiem co mówię bo zamawiam od dawna. Trzymają się tego co chce Klient i za to też duże brawa. Polecam!

Tamara

Jak dla mnie najlepsza cukiernia i to zdecydowanie. Zamówiłam już wiele razy i ciasta i torty i zawsze trzymają wysoki poziom. Do tego bardzo miła obsługa która sprawia że człowiek zadowolony nie tylko z obsługi czy zamówienia, ale i chwili rozmowy. Zdecydowanie polecam bo warto sprawdzić od nich słodkości.

Ogólnie myślę właśnie nad tortem od nich. Byłam u koleżanki która właśnie ogarnęła tort u nich i był po prostu nieziemski. Dawno nie jadłam tak dobrego tortu. Zazwyczaj te torty są przesłodzone, a w tym przypadku idealnie trafiony w punkt. Dam znać bo teraz się zbliżają urodziny męża i pewnie zamówię.

Marcin98

Odbywałem u Jaworskich praktyki w III klasie technikum. Przez miesiąc sporo się nauczyłem. Praktyka dużo mi pomogła. To zupełnie co innego niż na warsztatach... Po odbyciu otrzymałem ofertę pracy w wakacje. Na pewno tutaj przyjdą. Świetne miejsce, dobrze skomunikowane z resztą wrocławia. Więc do mieszkania mam niedaleko. Wiadomo - pracownicy znacznie starsi ode mnie- ale za to mega pomocni. Każdy mi wszystko wyjaśnił, pokazał. Tacy normalni ludzie.

Alicja
@Marcin98

A to akurat fajnie, że nie masz problemu z różnicą pokoleniową, widać, że spoko atmosferę prowadzą, skoro Ciebie jak małego "szczylka" tutaj nie traktują. ;) Wcześniej też widziałeś swoją przyszłą karierę w cukiernictwie czy to wszystko dzięki nim?

Jaka jest kultura pracy w Cukiernia S.R. Jaworscy? Obowiązuje typowy dress code?

Pompadour

Firma zapewnia koszule pracownicze, które sama pierze i przynosi pracownikowi na zmianę. Do tego są zapaski, tak samo, ich czystość stoi po stronie firmy. W kawiarni trzeba nosić spódniczkę, na cukierniczych już nie.

Janka

Jeżeli chodzi o kulturę osobistą,to napewno są ogromne braki związane z tą cechą.Pisząc jaśniej to mają bardzo niski poziom samozachowawszy-jak chcą,co chcą i kiedy chca-takie mają podejście do klienta.Współpraca z nimi żadna

Alicja
@Janka

Jeśli to prawda, to bardzo przykre. Myślisz, że kiedyś się doigrają i przejrzą na oczy, że tak się nie robi? :/

Panda

Nie polecam. Jeśli na produkcji coś zawalą to jest to zwalane na sprzedawcę i trzeba tłumaczyć się i świecić oczami przed klientem. Szef potrafi zmienić tort, bo wg. niego ten zamówiony przez klienta jest obraźliwy. Składy produktów kiepskie, a daty ważności ciastek i tortów są bardzo długie (do dwóch tygodni). Polecam przy zakupie poprosić o tabelę składników i datę przywozu produktu.

Serowychomik

Witam, jak pracuje się w firmie u Jaroskich ? Jaki stosunek szefostwa do pracowników ?

Gabriela
@Serowychomik

Niżej możesz poczytać, choć nie wiem ile w tym prawdy... Nie można we wszystko wierzyć. A czemu pytasz? Chciałeś się tam zatrudnić? A może Ci się udało? Napisz proszę :)

Ubije Ci smietanke

Odradzam chec pracy w tej firmie. Jeszcze za czasow pierwszego wlasciciela ( zalozyciela) bylo spoko ale co tam sie teraz wyprawia to glowa mala. (usunięte przez administratora)mysli ze jest tam bogiem i szmaci kazdego jak leci robiac przy tym na kase. Najniższa krajowa na konto reszta pod stolem to jego ( ich) metoda. Wyzyskuja ludzi oczekujac 300% normy. Nie polecam .

Sab
@Ubije Ci smietanke

Zgadzam się. Jaworscy to jedna z najgorszych firm na jaką zdarzyło mi się trafić w tym mieście. Większość pracowników na sklepach to panie w średnim wieku które pracują już tam od x lat i nie chce im się walczyć o lepsze warunki, nie chcą wyjść ze swojej strefy komfortu przez co nowi dostają po głowie. Obowiązków dużo, wypłata (o ile w ogóle się po nią osobiście pojedzie na drugi koniec Wrocławia!) w kopercie, nie wiadomo na jakiej podstawie liczona chyba tylko na przeżycie, bo odłożyć z tego się nie dało. O umowę trzeba się dopraszać i dzwonić, bo szkoląc się raczej nie masz co na nią liczyć. Właścicielka fałszywa, jedno mówi drugie robi, wymaga dużo a płaci mało. Do tego zamówienia często były pomylone przez cukierników, wykonane inaczej niż klient prosi ale martw się babo sama i wytłumacz klientowi! Stare ciasta oddawane na zwroty niejednokrotnie były określone jako jeszcze dobre i mam je sprzedać! Nie polecam pracy w sklepach firmowych chyba że lubicie być poniżani, lubicie wyzysk i żałosną płacę. Firma się określa jako rodzinna i wszystkich traktują tak samo.... taa.

Zadowolona
@Ubije Ci smietanke

Cieszę się za ta informacje bo właśnie miałam podjąć tam prace

Zadowolona
@Sab

Pieknie napisane

Helena
@Zadowolona

Czyli Ty także nie masz najlepszego zdania, jeśli chodzi o pracę w Cukierni S.R. Jaworscy. Jeśli już kilka osób ma takie samo zdanie o tym pracodawcy, to może już to trochę martwić. @Zadowolona, a w jakim konkretnie charakterze miałaś tam podjąć pracę?

Od dłuższego czasu nie wypowiadaliście się na temat zarobków w Cukiernia S.R. Jaworscy. Jak aktualnie wygląda ich wysokość?

ktoś

zarobki to 2000 tyś zł miesięcznie ,na rozmowie o pracę właściciel nie chcę mówić o kwocie tylko się dowiaduje zatrudniona osoba w trakcie pracy

Pompadour

Zależy, jak się dogadasz. Na zleceniu dziewczyny (+26) dostawały od 15zl/netto. Umowę o pracę można było dostać po miesiącu / dwóch, zależy, ile czasu zajęło szkolenie pracownika. Praca jak praca, bardziej fizyczna, niż umysłowa. Przu UP najniższa i premia, ale umówmy się, robota polega na sprzedawaniu ciastek, nie ma tu wielkiej filozofii. Ogólnie, tragedii nie ma, jak ktoś szuka pracy na chwilę albo chce na spokojnie ogarniać rodzinę i dom, to praca jest bardzo ok, nie ma problemu, żeby dostać wolne, czy zmienić grafik pod zapotrzebowanie. Jakie są minusy? Chyba brak rozwoju jest największym, nie ma awansów, nie ma szkoleń, lokale jak ktoś postawił, tak sobie żyją. Niskie oczekiwania w stosunku do pracownika, ma być czysto w pracy i miła obsługa. Czasami było duże zamieszanie, bo firma nie robi struktur i wszystko ogarniają właściciele, którzy nie zawsze mają siłę, żeby ciągnąć kolejny dzień roboty. Podsumowanie. Praca polega na sprzedawaniu ciastek, nic wielkiego. Nie jest zła, ale dla kogoś, kto szuka jakiegoś rozwoju - tutaj go nie znajdzie. Trzeba być odpornym na pomyłki cukierników, to tylko ludzie, no i nie ma podwyżek. W niektóre dni ledwo stoi się na nogach po zmianie, w inne zasypia na stojąco.

Cecylia

@Juras To forum pracownicze i nie rozumiem dlaczego akurat tu klienci zostawiają swoje uwagi?

Juras

Zamówienie ozdoby na tort nie zrealizowana i nie odnotowano nawet w zamówieniach A pracownik wysyła żeby sobie jeździć po punktach u szukać Na ul. Swistackiego. NEGATYWNA OPINIA

Fredi

Wiecie moze czy cukiernia potrzebuje cukiernika z dużym doświadczeniem?

ciachooo

Zamówiłem ze świeżo upieczoną żoną tort weselny. Wybraliśmy klasyczny w smaku tort, ale z wymyślnymi zdobieniami. Wszystko odbyło się bez zarzutu, goście byli w siódmym niebie!!! POLECAMY Z CAŁEGO SERCA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia S.R. Jaworscy - Wrocław

• Jak się pracuje w Cukiernia S.R. Jaworscy?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia S.R. Jaworscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cukiernia S.R. Jaworscy?

Kandydaci do pracy w Cukiernia S.R. Jaworscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cukiernia S.R. Jaworscy
4.8/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Krzemieniecka 47
    54-613 Wrocław