POLMLEK/FORTUNA

Opinie o POLMLEK/FORTUNA

Kamila Nowy wpis

@Ferdek a jak są jakieś nadwyżki produkcji to możecie coś sobie zabrać za darmo?

Czy pracownicy POLMLEK/FORTUNA chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

PH Nowy wpis

jakich integracji jak firma nie ma na to funduszy ??? Zadnych nie było i nie bedzie

nowak Nowy wpis

Witam, mam pytanie odnośnie stanowiska laborant fizykochemiczny ? jak wygląda dokładnie praca ? jak zarobki ? ludzie w tym dziale ? Dziękuje za pomoc :)

kazia

atmosfera jest coraz lepsza polecam. jest szacunek do pracownika od kierownictwa (usunięte przez administratora)

Brygadzista

Na rozmowie standardowe pytania: czy umiesz zarządzać grupą osób, jak zachowałbyś/łabyś się, gdyby pracownik był konfliktowy/sprawiałby problemy etc. Pani Kierownik informuje o tym, że to produkcja w związku z tym trzeba zrezygnować z manicure i makijażu, obietnica rozwoju i podwyżki. Na okresie próbnym najniższa krajowa. System dwuzmianowy. -> Info od osoby, która tam pracowała. Rozważałam, ale nie składałam CV. Minus: brak informacji o pracy w chłodzie/zimnie lub przeciągach

bart

jest dodatek socjalny i multisport, ale bez dofinasowania, wiec caly pakiet troche drogo wychodzi.

drago

Roznie, ale na pewno pow. 2k. Nadgodziny i premie i mozna wiecej wycisnac

alusek

tak, znalezli. Teraz szukają Operatora i chyba Kierownika Zmiany.

Darek

Ale jak wysyłałem CV to było, że szukają, czyli kogoś znaleźli tak?

Darek

Czy ktoś może się orientuje, czy nadal jest poszukiwany brygadzista? Wysłałam CV i mi nie odpisują.

Yro

Jakie są zarobki na operatora maszyn mleczarskich?

kamar

są premie i podwyzki

balbi

teraz atmosfera jest super, az sie chce parcowac. wogule zmiany na plus i M jest wporzadku.

stara

Co słychać w Maćkach, zmieniło się coś?

tila

Ktoś może coś powiedzieć na temat pracy jako kontroler jakości - laborant ? Jak atmosfera, godziny i stawka ?

lolo

z tego co wiem operator jest poszukiwany, to chyba najlepsze stanowisko w tym zakladzie

andrzej

Codziennie 12h stawka chyba 10 zl brutto praca na chlodni

dzik
@andrzej

nieprawda. stawka to 12 albo 13 zlotych brutto. godziny można ustalić sobie samemu

Kr

Dotyczy poprzedniego pytania chodzi mi czy na zlecenie pracuje sie codziennie czy kilka razy w tygodniu i w jakich godzinach za jaka stawke netto

Kr

Witam a jak praca na zlecenie czy codziennie czy co jakis czas

nowa_

Widziałam, że często szukają pracowników fizycznych. Natknęłam się na ogłoszenie na stanowisko brygadzisty. Warto próbować? Jak wygląda tam praca takiej osoby?

Koleś

Szukam pracy byłem na stanowisku operator maszyn opiszcie mi jak jest w waszym zakładzie czekam na szczerą odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o POLMLEK/FORTUNA - Pułtusk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLMLEK/FORTUNA?

Kandydaci do pracy w POLMLEK/FORTUNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLMLEK/FORTUNA