Opinie o Rodpol Sp. J. w Wysoka Głogowska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rodpol Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rodpol Sp. J. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rodpol Sp. J. w Wysoka Głogowska

human Nowy wpis

faktycznie nie mają ofert pracy, ale całkiem dobrze sobie radzą jeśli chodzi o zatrudnienie w rejonach wysokiej głogowskiej i okolicach, poza tym to, że nie ma aktualnie nowych rekrutacji wcale nie oznacza, że niedługo coś się nie pojawi np. :) no i spoko, bo stabilność zatrudnienia jest

polasty Nowy wpis

Są jakies teraz premie, bo ja chce osobiście zanieść swoje cv i musze przygotowac sie na ewentualna rozmowe, więc napiszcie pod jakim względem oceniają pracownika w tej firmie z czego warto sie przygotowac na rozmowe i jak u nich z zarobkami pomozecie z góry dziekuje za odpoiwedzi pozdrawiam sredecznie...

karol Nowy wpis

Zapytaj w kadrach a póżniej zweryfikuj to z wychodzącymi ludżmi z pracy.

robi Nowy wpis

Chłopie, o co Ty pytasz!? Teraz w każdej firmie na zacofanym podkarpaciu to na dzień dobry dostajesz najniższą krajową. Jeśli jesteś wykwalifikowanym pracownikiem ze stażem to kapnie Ci parę złotych więcej. A konkretnie o którą firmę pytasz, bo poruszone w tym wątku są 3, także skonkretyzuj.

Aplikowałeś do firmy Rodpol Sp. J.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nick

Tak w polkemicu jest mleko i miód z tym że po przejściu przez cały układ trawienny czyli : mleko + miód + enzymy trawienne = (usunięte przez administratora) !

Pako

Potwierdzam. Rodpol i Maxpol nie opływa mlekiem ani miodem a jak w Polkemicu to nie wiem.

były

Omijajcie z daleka, polkemic i maxpol. Tam gdzie się topi plastik topnieją również szanse godnego zarobku i poszanowania pracownika. Wiem bo zakosztowałem "wspaniałych i niezapomnianych" wrażeń w obu tych firmach.

drzeju

Panie (usunięte przez administratora) Rodpol to brak perspektyw a jak masz wiadomości o polkemicu to dawaj śmiało bo myślałem o złożeniu papierów tam. Ile można zarobić, jakie warunki i w ogóle, bo słyszałem tylko że tam to po znajomości albo jak masz grupę inwalidzką.

?

Eee Kolego, jakie to warunki tam w tym Polkemic'u? Widzę masz wiedzę, opowiedz coś. Co z tym socjalem jak wygląda itd...?

xxx

Szczerze to żadne .

Żabiński

a jaką ty miałeś styczność z zarządem jako pracownik produkcji? (usunięte przez administratora) od 2006 r. w spółce coraz gorzej. ogólnie praca bez perspektyw ale jeśli ktoś mieszka w pobliżu dla zdobycia doświadczenia można zrobić próbę przetrwania i najlepiej samemu ocenić a później do polkemica branża ta sama a pieniądze, warunki i socjal bez porówniania lepszy.

Odradzam zdecydowanie to jaki człowiek zapach uzyskuje po 8 godz pracy wie kto pracował bądz pracuje Warunki pracy spartańskie Zarząd firmy to jakaś kpina!!! Nie odpowiedni ludzie na stanowiskach z którymi sobie całkowicie nie radzą Pozdrowienia(usunięte przez administratora)

Witam wszystkich, jeżeli jest ktoś, kto chciałby zatrudnić się w tej firmie to odradzam. Dużo obietnic, a mało realizacji. Szefostwo niekompetentne, więcej ludzi, którzy chcą być najważniejsi, a mało ludzi, którzy coś potrafią.

Zostaw merytoryczną opinię o Rodpol Sp. J. - Wysoka Głogowska

Rodpol Sp. J.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 16
    36-061 Wysoka Głogowska