Opinie o Aspe w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Aspe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aspe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aspe w Poznań

Administrator Nowy wpis

Aspe poszukuje osoby na stanowisko Account Manager. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Jolanta Nowy wpis

No hej, zauważyłam ofertę dla Account Managera, w której było napisane, że można na spokojnie przyjąć się na umowę o pracę jak również na B2B. przy tym pierwszym wariancie z jakiej docelowej podstawy wynagrodzenia się rusza?

Dariusz Em Nowy wpis

Kiedyś myślałem, że to dobra firma do współpracy. Niestety od dawna nie realizuje zobowiązań na czas. Nie jestem jedyną osobą która ma problem z wyegzekwowaniem płatności. Prezes obiecuje kolejne terminy i kolejne pod terminy. Nie dajcie się zwieść - lista dłużników jest długa i aż dziwne, że tak cicho na ten temat.

Firma Aspe zajmuje się marketingiem internetowym. Szukają obecnie do pracy Account Managera. Firma współpracuje z dużymi i rozpoznawalnymi markami na rynku. Może ktoś z Was chciałby w tej firmie pracować lub mógłby napisać o niej coś więcej? Oferty pracy są publikowane na ich stronie http://www.aspe.pl/

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Aspe - Poznań

Aspe
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • żegockiego 10
    61-693 Poznań