Opinie o PREFA w Krzeszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie PREFA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PREFA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PREFA w Krzeszowice

Ile jest zmian w PREFA?

@YYYYY

I zmiana 5;45 do 13;45, II zmiana 14;15 do 22;15

Ewcia Nowy wpis

Na ich stronie jest napisane, że jak ktoś jest zainteresowany współpracą to ma się do nich odezwać na maila. Ja się oczywiście skontaktuję, ale jakie etaty są w ogóle brane pod uwagę, jeśli chodzi o zatrudnianie nowych ludzi? Chyba, że tworzą nowe stanowiska na podstawie kwalifikacji kandydata...

Ile jest zmian w PREFA?

Pat Nowy wpis

Dwie. Na 6.00 i 14.30 o ile sie nie mylę.

YYYYY Nowy wpis
@Pat

To te osoby z 6.00 są w firmie do 14.30, a jeśli tak to dlaczego nie do 14.00? Znaczyłoby to, że jakieś nadgodziny są wyrabiane, czy chodzi raczej o półgodzinną przerwę, niewliczoną w czas pracy?

@Pracownik Nowy wpis
@YYYYY

I zmiana 5;45 do 13;45, II zmiana 14;15 do 22;15

rektutowany

Poziom rekrutacji na niskim poziomie, pozostawiający wiele do życzenia. Padają pytania o: - pełną dyspozycyjność -ok - potem : gotowość do wyjazdów- ok, można powielić pytanie -na koniec z grubej rury pytanie numer 3 o stan rodzinny!!! Wszystkie szanujące się firmy unikają takich pytań, aby uniknąć oskarżeń. Pełnia profesjonalizmu w dalszym ciągu rozmowy... Rozmowa o prowadzeniu pojazdu i pytanie znikąd o palenie papierosów... Na koniec rozmowy tekst , że Pani skontaktuje się w celu umówienia terminu spotkania... Po czym zero kontaktu.... A ogłoszenie wstawione kolejny raz... Zero profesjonalizmu.

Wanda

Poruszony był kiedyś temat laptopa, który jest tu udostępniany w zależności od rodzaju stanowiska. To na którym można na niego spokojnie liczyć? Jest możliwa aktualnie praca zdalna?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PREFA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jakie narzędzia pracy zapewnia PREFA? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Maciek

To pytanie rodem z lat 90 tych.

Jarosław
@Maciek

Dlaczego? Służbowy telefon czy też komputer to dalej nie jest taka oczywistość... To jak to tu wygląda? Powiesz mi?

kmwtw
@Jarosław

Telefon służbowy jako standard, laptop w zależności od potrzeb konkretnego stanowiska.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy PREFA?

Abecadło

Tak

zainteresowany

Ostatnio tak sporadycznie zaglądacie na forum bo jest dobrze?

@Kmwtw a oprócz karty zapewniają jakieś jeszcze dodatki czy udogodnienia?

Kmwtw
@Marcin

Nie, tylko socjal na święta...

Czy PREFA zapewnia kartę multisportu?

Kmwtw

Tak

Karo

Powiem tak ....że nic dobrego pracowałem tam i to jest porażka nie dość (usunięte przez administratora) taki że szkoda gadać wymagają czystości od kogoś ( biura ) (usunięte przez administratora) Bo ja nawet 5 min bym tam już nie wytrzymał dlatego odradzam jaką kolejek prace w tej (usunięte przez administratora).

Minek

Dobra firma i dobry pracodawca więc nie ma większego powodu do pisania.

Xxx
@Minek

A pracujesz w niej na hali czy w biurze?

Jan

Firma jako firma ok, mam na myśli samą pracę jaką jest praca fizyczna przy której traci się zdrowie ale każdy kto się tam zatrudnia musi się z tym liczyć, tylko żeby ta praca była doceniona... (usunięte przez administratora)Prezes może i nie wie o tym co się dzieje na hali ale kierownik i Pani od bhp itd wiedzą bardzo dobrze.(usunięte przez administratora) Szkoda tylko że człowiek człowiekowi potrafi zagotować taki los, przykre i smutne to jest...

Józek

A ja uważam, że firma wypracowała swoją pozycję dzięki wysokim standardom i one są pewnie dla niektórych za wysokie!!!

Julita

@Marcinwidzę, że jesteś niezadowolony z pracy w tej firmie. Mógłbyś jednak powiedzieć nam coś więcej.? Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w PREFA to właśnie trwa rekrutacja na stanowisko Pracownik Działu obsługi klienta w Warszawie.

Uciekać jak najdalej - szkoda zdrowia na użeranie się. Nic dobrego z pracy tam Wam nie wyjdzie.

bobo

Witam. Zastanawiam się nad posadą w PREFA jako główny Specjalista do spraw handlu. Oferta jest ciekawa,ale jak wyglądają warunki pracy i aspekty finansowe. Pracował lub pracuje tam ktoś? Za wszelkie informacje z góry dzięki.

agata

234ttrds- Stanowisko pracownika administr-biurowego.oferta była w Żółtym Jeżu. Okazało się, że jest to praca na zleceniu, jednakże wynagrodzenia nawet sam prezes nie umiał określić?!

agata

Napiszcie jaka jest pensja w biurze. Zostałam zaproszona na rozmowę, ale po tym co tutaj czytam czuję przerażenie. Można liczyć na umowę?

marcin

Siemanko, ja jestem po inżynierii chemicznej i tak właśnie powoli rozglądam się za jakąś robotą która dotyczyłaby chociaż po części moich kwalifikacji i jakiś umiejętności. Dziś kumpel podrzucił mi PREFę i na stronie czytałem, że produkują różnie prefabrykanty drogowe, torowe i te wygłuszacze uliczne. Nie wiecie może czy potrzebują kogoś takiego jak ja? może bym się wpasował jakoś?

romek

Szkoda słów, ale trzeba coś napisać o tej firmie. Jak najdalej ludzie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PREFA - Krzeszowice

• Jak się pracuje w PREFA?

Zobacz opinie na temat firmy PREFA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PREFA
1.7/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 53A
    32-065 Krzeszowice