Opinie o Protan Elmark Sp. z o.o. w Dębno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Protan Elmark Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Protan Elmark Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protan Elmark Sp. z o.o. w Dębno

Lenka Nowy wpis

Po roku w zasadzie do teraz tak jest, że o atmosferę nie ma co się martwić, bo w porządku osoby pracują? nie wiem jak wygląda sprawa rotacji i tego czy zespół w ostatnim czasie się nie zmieniał. W każdym razie już wcześniej myślałam nad praca jako specjalista ds. sprzedaży eksportowej. Na stronie jest teraz wystawiona taka właśnie oferta a nikt nie pisał jeszcze o pracy na tym dziale. można więc o to prosić jak również przybliżenie zarobków?

Kamila Nowy wpis

Ich strona sugeruje, że pracuje się tam mega dobrze, chwalą się różnymi inicjatywami, wyjściami integracyjnymi itp. Tylko czy w rzeczywistości też jest tak kolorowo? ;) Ktoś tu pisał, że firma "nie widzi" inflacji - mam przez to rozumieć, że podwyżek u was próżno szukać? Pytam, bo szukają Specjalisty ds. Kosztorysowania, fajnie byłoby wiedzieć w co się człowiek pakuje ;) W ogóle to zaintrygował mnie benefit "owoce w okresie jesień - zima", to co na wiosne i lato macie co innego? :D

Pracownik Nowy wpis
@Kamila

Jesien-zima owoce , wiosna-lato woda gazowana i promienie słonaca (usunięte przez administratora) Firma zdecydowanie na plus , jak komus nie odpowiadaj zarobki , to mozna isc porozmawiac ( no chyba ze ktoś nagminnie sie spóznia do pracy , albo smierdzi od rana alkoholem ), nikt nikomu w pysk nie da . Jeżeli komuś nie odpowiada to droga wolna , nikogo na sile nie trzymają Fajni ludzie tu pracują , więc o atmosferę nie ma co się martwić .

Zawiedziony Nowy wpis

Firmie jest coraz gorzej. Powoli robi się obóz pracy. Normy coraz większe wypłaty takie same . Inflacji nie ma według zarządzających firmy. Pracownicy zastanawiają się nad strajkiem bo zyski firmy są milionowe, ale podwyżkach nie mowy.

Ktoś

Witam. Chcialby ktoś powiedzieć ile zarabia asystent projektanta ?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Protan Elmark Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kreślarz CAD - Inżynier Budownictwa powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Krystyna

Cześć, chciałabym wiedzieć, czy ta firma nadal funkcjonuje i czy Protan zatrudnia pracowników. Bo nie widzę żadnych ogłoszeń o pracę do nich, a teraz trwa nadal pandemia, więc różnie może być z działalnością firmy, nie wszystkie sobie poradziły. Jeśli tylko coś wiecie, to dajcie znać. Czy firma normalnie działa?

Orangutan

Jak jest (usunięte przez administratora) to niech daje PIĄTAKA albo (usunięte przez administratora)... ????

@Zawiedziony zwolnienia bez konkretnych powodów?

Zawiedziony

Firma jest w porządku tylko kierownik jest nie sprawiedliwy uważa się za Boga zwalnia ludzi kiedy tylko chcę nie pyta się pracownika dlaczego doszło do kłótni z drugim tylko zwalnia mówiąc że z powodu korona wirusa nie ma pracy a to nie prawda była mam przykład z marca jak pracownika zwolnił za to że drugi go sprowokował i to nie pierwszy raz klient nie wytrzymał i podniósł rękę i głos na drugiego bydlaka za to wyleciał a pracował on już 6lat i gdzie tu jest sprawiedliwość nawet go się nie spytał o co poszło tylko zwolnił

????????????

Konkretna firma. Wszystkich traktują równo. Bardzo inteligentny Prezes, dba o swoich pracowników, stworzył fajną ekipę. Przyzwoite wynagrodzenie, pakiet socjalny. Praca nie jest ciężka, wystarczy nabrać doświadczenia. Jeśli chodzi o współpracowników to tak jak wszędzie znajdą się czarne owce a nawet Pawiany. W dobie epidemii obniżają pensję a nie zwalniają ludzi. Firma godna zainteresowania.

@????????????

Witam przysłowie o czarnych owcach to znam, ale o co chodzi z tym pawianem

????????????????????????????????????????????????
@Zainteresowany

Jeden osobnik nazwany został pawianem! Nie rozumiem tylko dlaczego, gdyż pawiany są bardzo inteligentne a ten osobnik nie ma nic wspólnego z inteligencją...

Wypłacają dodatkowe nagrody w Protan-Elmark?

Choinka

Nie

Mateusz

Jestem ciekawa zarobkow w tej firmie ? Ktoś coś ?

Jak praca na magazynie? Chodzi o wózek widłowy

majorek

@kimmy Możesz rozwinąć swoją jakże krótka opinię? Słyszałem zupełnie inna opinię.

kimmy

Bardzo słaba firma.

Edward

Nie polecam, umowa przez agencje pracy za 16brutto,umowa przedłużona co miesiąc i tak w nieskończoność,plandeki 3zmiany, aluminium i stal praca bardzo ciężka, ludzie przychodzą i rezygnują po kilku dniach. Nie polecam, szkoda zdrowia!

AA

Stęszewskie bagienko

Zostaw merytoryczną opinię o Protan Elmark Sp. z o.o. - Dębno

• Jak się pracuje w Protan Elmark Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protan Elmark Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protan Elmark Sp. z o.o.?

Protan Elmark Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Czereśniowa 17
    62-060 Dębno