Opinie o Cassis Kancelarie sp.z o.o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Cassis Kancelarie sp.z o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cassis Kancelarie sp.z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cassis Kancelarie sp.z o.o w Wrocław

Magda

podszywają się, nie dawajcie im spraw, bo jak zapłacicie to kolejne pieniądze utopione. Mają pomogać odzyskać to co straciło się u nieuczciwego brokera, a są od nich i okradną Was tak samo. Ja się nadziałam, zaufałam, byli wiarygodni. Niby coś robili, działali, a później kontakt się urwał. Dowiedziałam się wszystkiego o nich pod 534/996 035 i sprawę do prowadzenia i odzyskania moich pieniędzy oddałam tej kancelarii. Tym razem prześwietliłam wszystko i nawet w forbsie pisali o tej mojej nowej kancelarii, która istnieje i nikt się na szczęście pod nią nie podszywa. Samo złodziejstwo na tym świecie. Tym razem utrzemy im nosa

@Magda

Mam pytanie czy możecie polecić firmę która jest wstanie odzyskać pieniądze od nieuczciwego blokers.

Maciej Tyczyno

To nie jest strona Kancelarii Windykacyjnej Cassis Inkasso Sp. z.o.o.

Stefan
@Maciej Tyczyno

Panie Tyczyno,kiedy pan odda skradzione pieniądze? Ile mam czekać na pana? Czekam na zwrot pieniędzy wynikających z umowy prawnej.

Rafał Poźniak

Chciałbym wyrazić pełną uznania opinię na temat kompetencji i profesjonalnej obsługi kancelarii Cassis Inkasso . Dzięki zaangażowaniu pani Katarzyny Mejer odzyskałem swoje środki. Wszystko dzięki pełnemu zaangażowaniu w sprawę nie tylko pani Katarzyny, ale całej kancelarii. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu tą kancelarię.

@Rafał Poźniak

Adam Pawelec i Paweł Sączek z firmy Cassis Incasso z Wrocławia wyłudzają pieniądze i (usunięte przez administratora) podając konto Emilia Kaminska proszę o pomoc w odzyskaniu od nich pieniędzy gdzie zgłosić by zapłacili za (usunięte przez administratora) czyny.

Maciej Tyczyno

To nie jest strona Kancelarii Windykacyjnej Cassis Inkasso Sp. z.o.o.

Krystian O.
@Maciej Tyczyno

Witam serdecznie Cassis inkasso, kancelaria windykacja dlaczego długo nie odzywał się do mnie? Co się dzieje firma casiss inkasso, wyciągnął mnie dług, mam problem dług.

Krystian O.

Serio,jestem szoku. jak dlugo skotkowalas kancelaria windykacyjny cassis inkasso? ja skontkowal sie od styczniu do teraz ,wyciagnal mnie dlug. ja narazie planuje razem z kolega jedziemy do Wrocław firma Cassis Inkasso ,ja bede musial oskarzyc do dyrektor ,juz mam dosc dług!

Amma Herominek
@Krystian O.

miałam z nimi kontakt w lutym do 6 marca br, w tym dniu kontakt sie urwal wyciagneli odemnie dzssiesięć tysiecy złotych. Spra skierowałam do Prokuratury ,umowy ,rachunki . Zobaczymy jak sprawa się rozwinie

Krystian

Skąd wiesz, byłaś tam Wrocław firma casiss inkasso? Jedno osoba była kobieta odwiedzała firmy ma umowy podpisała, więc.

@Maciej Tyczyno

Mam pytanie , naciągaczu , złodzieju (usunięte przez administratora) Jak długo mam czekać za zwrotem środków pieniężnych w wysokości : ,10.540 zł.ktore niby były kwotami pokrywającymi, Koszty związane z ściągnięciem blokady , rzekomego konta krypto -walutowegooraz ubezpieczenia środków pieniężnych, związanych z przelewem międzynarodowym , (usunięte przez administratora) Bank Niemiecki, zaprzecza aby takie osoby jak Adam Pawlicki i Joanna Wójcicka byli pracownikami Banku. Bank Niemiecki , również zaprzecza aby wysyłal jakie kolejek e-maile związane z przelewem międzynarodowym czyli domnie Bank Niemiecki nie współpracuje z żadną Firma Cassis Inkaso z siedzibą w Polsce. (usunięte przez administratora)

@Maciej Tyczyno

Tak panie Macieju wiem o tym . Ale opinię są prawdziwe . Pan Kazimierz Romaniec.sprawa jest zgłoszona. Wasze biuro nie jest we Wrocławiu bo was tam nie ma, w Bratysławie również

siwyjr23@
@Maciej Tyczyno

To czyja jest ta strona jak na tej stronie wszyscy wasi niby pracownicy są

Stefan Nowy wpis

Stefan Nowy wpis

Jedyne co przejmie to cele w więzieniu,mam nadzieję że do końca życia już

Lampart Nowy wpis

W zeszłym tygodniu. przeprowadzilam, rozmowę z prowadzącym prokuratorem sprawę Cassis Incaso. Dowiedziałam się że zostały opublikowane konta bankowe, na które dokonywano wpłat środków pieniężnych przez osoby oszukane. Zostałam poinformowana, że nie otrzymam całości wpłaconej kwoty . Ponieważ straciłam najmniej. Zablokowane środki na kontach bankowych, zostaną zliczone, i podzielone na ilość osób oszukanych. Szczerze mówiąc jestem na Was wściekła! Bo niby dlaczego mam ponieść konsekwencje Waszej Głupoty !! Jak można być tak naiwnym i nie zorientować. się, że Niby Kancelaria Windykacyjna, Zamiast odzyskać Wasze środki pieniężne ! każe Wam wpłacać na różne konta bankowe , nie małe kwoty pieniężne nie tylko w Polskiej Walucie, Ato już powinno dać do myślenia, że z tą Kancelaria Windykacyjna jest coś nie Halo !!!

Uwaga!!!!, bardzo prosimy o niekorzystanie absolutnie z proponowanych usług firmy ponieważ pod firmę podszywają się (usunięte przez administratora) twierdzący , że są pracownikami firmy a w rzeczywistości nie mają nic wspólnego z firmą i (usunięte przez administratora)pieniądze . W sprawie tego procederu toczą się postępowania w Prokuraturze.

Mark Twain
@Kasia

Tak toczy się postępowanie w Prokuraturze,a te osoby (usunięte przez administratora)duże pieniądze od uczciwych ludzi. Czy ma Pani jakieś informacje?

@Kasia

Kompletne kłamstwo, żenada. Po tylu latach firma opamiętała się że (usunięte przez administratora) podszywają się pod firmę CASSIS? Pod e-mail firmowy i telefon też się podłączyli? Prokuratura dobrała się wam do tyłków więc szukacie wytłumaczenia.!!! Mogłabym jeszcze zrozumieć, gdyby na stronie firmy oficjalnie ukazała się informacja,o (usunięte przez administratora). A dzisiaj jakaś Kasieńka nagle pisze że to (usunięte przez administratora) Tylko dureń kanciasty może uwierzyć że CASSIS to uczciwa firma.

@Amelia

Powiem raz i więcej nie powtórzę !!. Pod Cassis Incaso ! Nikt się nie podszywa !! Ta Kancelaria oficjalnie, jest zarejestrowana w Sądzie Gospodarczym pod sygn, akt Ns symbol ten oznacza Ze Tyczyno, Firmę otrzymał na podstawie Stwierdzenia Nabycia Spadku !! Reasumując : Właściciel z sobie znanych powodów, zszedł na drogę przestępstwa , zatrudniając , potencjalne osoby , ktore z. K.K. niejednokrotnie mieli styczność.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cassis Kancelarie sp.z o.o, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Rafał Poźniak

Lampart

Znowu (usunięte przez administratora) O ile dobrze pamiętam, To trzy tygodnie temu, Rozmawiałam z prokuratorem z Bydgoszczy , podczas rozmowy telefonicznej,poinformował, mnie, ze telefon do Pseudo Kancelarii Windykacyjnej Cassis Inkaso, został zablokowany, Prawdopodobnie prokuratura , jest na etapie oszacowana majątku, Wyżej wymienionej Kancelarii, Dowiedziałam się też, że jestem osobą , która poniosła najmniejsze straty, W związku z powyższym , otrzymam jzwrot środków, ale częściowy, bo jest dużo pokrzywdzonych na bardzo duże kwoty pieniężne.

Mark Twain
@Lampart

Telefon do nich od początku nie działał. Można się tylko kontaktować przez (usunięte przez administratora) Mam nadzieję że to się wszystko dobrze zakończy.

@Mark Twain

Nie od samego początku, tylko od około dwóch miesięcy ! Ja nie miałam, żadnego problemu z kontaktem pod tym numerem.

@Rafał Poźniak

Lampart

Firma Windykacyjna Cassis Inkaso. Jest Firmą , (usunięte przez administratora). Składająca się z załogi bialorusinsko ,-ukrainskuej Dlatego nie można pozwolić się okradasz , przez tą Hołotę , powiązana z brokerami pochodzącymi z Białorusi, Przez przypadek dowiedziałam się tego od pseudo prawnika z tej Firmy Windykacyjnej. A więc , pora wsiąść sprawy w swoje ręce. I zgłosić to do Prokuratury . Im więcej Nas będzie tym większe szanse na odzyskanie wpłaconych środków i być moze.jakis Wyrok skazujący,.

Julka79
@Lampart

Od niedawna (maja 2023) próbowałam odzyskać środki które straciłam przez fałszywych brokerów. Znalazłam (chyba) link wtedy, z pod którego skontaktował się ze mną „pracownik” tej „niby kancelarii”. Byłam tam załamana, ze uwierzyłam w to, ze są prawdziwi. Wysłali mi „umowe windykacyjną” na (usunięte przez administratora) Uwierzyłam. Niestety w zeszły piątek miałam dostać przelew straconych środków. „Pan „mecenas” Adam Pawelec z „Kancelarii windykacyjnej Cassis Inkasso” napisał do mnie we wtorek, ze przelew dostanę w czwartek wieczorem lub piątek rano po czym wyjechał sobie „na urlop” z dopiskiem, ze szef zajmie się dalej sprawą. Oczywiście pod numerem podanym na stronie nik się nie zgłasza. Jestem załamana. Nadal szukam „prawnika” który będzie w stanie odzyskać moje pieniądze. ????

@Julka79

Hej,mam podobną sytuację,moja sprawa ciągnie się od kwietnia.

@Julka79

Hej, też zostałam (usunięte przez administratora) i podobie firma Cassis Inkasso chciała ode mnie 2000 dla firmy informatycznej ale nie wpłaciłam bo się bałam. Znalazłaś jakąś firmę która rzeczywiście odzyskuje wkład i "zarobione"pieniądze na giełdzie?

@Lampart

Witam PanAdam Pawelec i mecenas Paweł Sączek to (usunięte przez administratora) z firmy Cassis Incasso z Wrocławia wyłudzają pieniądze i (usunięte przez administratora) podając konto Emilia Kaminska numer konta bankowego tej osoby to

Czy Cassis Kancelarie sp.z o.o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Magda

Anka
@Magda

Dzień dobry Pani Magdo, ja również dałam się nabrać na tą „kancelarię”. Pan Adam ostatnio obiecywał mi, ze pieniądze dostanę w czwartek wieczorem lub piątek rano. Niestety pewnie się juz nie doczekam. Czy mogłaby mi Pani podac nazwę tej kancelarii gdzie Pani oddała swoją sprawę. Z góry dziękuje za pomoc. Nie można tego tak zostawić. (usunięte przez administratora) i tyle.

Krystian

Jestem osób niesłyszący, chce pomóc mi, zostałem (usunięte przez administratora) przez kancelaria windykacja firma casiss inkasso wyciągnął mnie dług jestem bezrobotny, płaciłem 4 razy około 11 tys. Zł -13 tys złotych, (usunięte przez administratora) mnie, nie odzywali się mnie. Ja nie dam rady załatwię policja czy prokurator niestety jest problem komunikacja, brak tłumacz nie da, jestem spłukany Jestem depresja.

@Krystian

Przedewszystkim napisz donos na Kancelarie do Prokuratury. opisz sytuacje załacz kopie wpłat do Kancelari i czekaj p.prokuratura dalej zajmie się sprawa i do przesłuchania dadza ci tłumacza migowego .Nic wiedej nie mozesz zrobić . czy odzyskamy pieniadze nie wiem ale nic innego zrobić nie mozemy.

@Anna

Jest problem tłumacz długo czekałem kilka tyodniu lub kilku miesiecy, ja chce poprosze niech ktos pomozecie mi ja cchetny dolacz do was stracilem pieniedzy,wzialem pozyczke bank ,kancelaria windykacja Miłosz Socha zmusił mnie ,jestem bezrobotny, jak mam placici dług jest problem. musialem zglosilem do KPD umorzenie dług ryzyko. 4 razy placiłem ,chce odzyskał pieniedzy powrotem moje pieniedzy!!! NIECH KTOS POMOC MI

Maluch

Ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez cassis inkaso na grube pieniądze.Ktoś może pomóc jak je teraz odzyskać? Jak tych drani namierzyć?.

Nie ufajcie tej firmie bo to firma krzak Tak samo jak pan Dariusz powyżej, weryfikowałem ta spółkę telefonicznie pod adresem który został mi wskazany czyli w twin tower city i nikt taki tam nie istnieje.

Poszkodowany

Miałam podobnie! . Także niby znaleźli szybko moje utracone środki i podobnie jak pan Jan , prosili o wpłatę by je odzyskać. Jedna wielka ściema.. Uważajcie.

Dariusz Bobin

Bzdura to masz na imię Niby po co miał bym oczerniać ludzi którzy pomagają innym Na dowód że tam byłem mam zdjęcia twin center tak zwane selfie i wszystkie rozmowy Ale ja nadal drodzy państwo nie wierzycie to poproście o wideo rozmowę z waszym zbawcą bo przecież wiadomo że każda rozmowa jest prowadzona przez Whatsappa, mało tego spróbujcie oddzwonić na ten numer spod którego dzwoni rzekomy prawnik ale normalnie nie przez Whatsappa i zobaczycie że nie ma szans się dodzwonić Drodzy państwo zwróćcie uwagę że wszystkie komentarze na google są wypisywane tylko raz przez rzekomych zadowolonych klientów, a ja opisałem swoją opinię na google i Aleo i żadna nie została udostępniona publicznie !!!

@Dariusz Bobin

Czy miał pan do czynienia z tą kancelaria?

Wiesiek L.
@Poszkodowany

Ja miałem tak samo .Szybko niby odnaleźli moje pieniądze na giełdzie HUOBI.Potem trzeba było uruchomić niby firmę informatyczną aby odblokować środki oczywiście za odpowiednią opłatą.Potem miała być wypłata ale trzeba było opłacić niby ten przelew międzynarodowy z Berliner sparcasse. Następnie wymyślili wzmocnienie aktywności mojego konta na które miały być przelane pieniądze oczywiście za wysoką opłatą .Jak już miałem wątpliwości że to nie będzie żadnej wypłaty i nie dokonałem żadnej wpłaty wówczas kontakt się urwał.Telefon nie odpowiada ani firmowy ani pani Oliwii Doberstain która prowadziła moją sprawę .Teraz ani pieniędzy ani nawet kontaktu.Ostrzegam przed nimi innych aby im nie uwierzyć bo to strata czasu i pieniędzy

sławek babicz
@Wiesiek L.

Dzień dobry. Ja również zostałem (usunięte przez administratora) przez tą panią. Jest nas już bardzo dużo i musimy coś z tym zrobić. Ja złożyłem dokumenty do prokuratury we Wrocławiu, ale jak na razie nie mam odpowiedzi, jeszcze mi doradzili zgłosić się do policjanta który zajmuje się sprawą tej firmy, na razie nie mogę się do niego dodzwonić ale będę próbował dalej. Jak by Pan chciał o tym pogadać, to mój numer: +48 721 114 752. Musimy działać razem, czym nas więcej tym lepiej.

Czy Cassis Kancelarie sp.z o.o ma ściśle ustalone godziny pracy?

Amelia

CASSIS INKASSO (usunięte przez administratora). Pod pretekstem pomocy w odzyskaniu środków wyłudzają pieniądze. Ja osobiście straciłam 6.600 €

Monika Wojciechowska

Polecam usługi kancelarii Cassis Inkasso. Pan Dawid to rzetelny, kompetentny, zawsze doskonale przygotowany człowiek. Fachowe podejście prawnika, szacunek do wykonywanego zawodu, wielka kultura osobista i wiara w człowieka . Wspaniały nie tylko jako prawnik, ale również jako człowiek, życzliwy, zainteresowany, pomocny , z ogromną mądrością życiową. W kancelarii atmosfera jak u przyjaciół na kawie, reszta ,,załogi" nie odbiega od ,,głównego dowodzącego", zawsze był czas na rozmowę i rozwianie jakichkolwiek wątpliwości, służą radą, pomocą, nawet wtedy kiedy grafik bardzo jest napięty. Zdecydowanie POLECAM.

@Monika Wojciechowska

Ta firma nie ma żadnego prawnika!!! A to się zgadza,reszta nie odbiega od dowodzącego bo każdy (usunięte przez administratora) A tak nawiasem to to komentarz podstawiony

Eodclan

Ta firma to przestępcy, dzwoniąc na koniec sprawy sami się przyznali że są oszustami. Wszystkich proszę składać zawiadomienie do prokuratury rejonowej we Wrocławiu.

Eodclan

Cassis inkasso z kancelarii windykacyjna to (usunięte przez administratora)!!! Ostrzegam wszystkich, że to ludzie, grupą osób, ma na zadaniu nie pomoc tylko zaszkodzić. Na tej ulicy we Wrocławiu Ich nie znajdziecie

@Eodclan

Przepraszam nie 3x, 4x, 2000zl, 2500zl, 5300zl i 1700 razem 11.500 płaciłem kancelaria windykacja firma casiss inkasso Miłosz Socha. Mam dług przez niego, problem Jestem osób niesłyszący komunikacja, potrzebuję pomoc!!!! Domagam zwrot 11.500zlotych i Berlin bank 9447$.

@Krystian

Człowieku, być może jesteś nie doslyszacy, Ale czy tylko to?? Bo ja mam wątpliwości!! Powtórzę jeszcze raz!! Nie otrzymasz, żadnych pieniędzy z Banku w Berlinie!!. Bo tam nie ma żadnych srodkow pieniężnych!! W/w Bank wręcz, namawia do złożenia zawiadomienia o Oszustwie do Organu Ścigania.

Eodclan

Pan Kazimierz Romaniec to człowiek, który wyłudza pieniądze, przeciwko nim jest skierowana sprawą sądowa, wszelakiego rodzaju organy ścigania w całej Polsce. Firma nie znajduje się we Wrocławiu, oraz Bratysławie. Mają wirtualne biura, imiona też są fałszywe. Kazimierz Romaniec jest poszukiwany, wyłudził pieniądze na kwotę 170 tys zł.

Eodclan

Pan Kazimierz Romaniec to (usunięte przez administratora) kancelaria windykacyjna wyłudza od ludzi pieniądze.

Julka

Ja również czekam na swoje pieniądze. W zeszłym tygodniu miałam dostać przelew. Do dnia dzisiejszego nie dostałam i pewnie juz nie dostanę. „Pracownik” pojechał sobie na „urlop”. Telefon się nie zgłasza.

@Julka

Hej, telefon jest niedostępny. Nie można się dodzwonić.

Krystian

Cassis inkasso, nie odzywali się do mnie już 3 miesięcy co się dzieje, coś nie tak firma, mieli odzyskał moje pieniędzy zwrócony mi, wymyślają ze,, daj nam czasu pracują " ostatni słowa (usunięte przez administratora)

Krystian.

Możesz normalne piszesz, jeszcze raz tak mówisz do mnie, jestem niesłyszący, nie podobam się cassis inkasso (usunięte przez administratora) ja będę musiał zgłoszę do sprawa prokuratury wkrótce. Już mam dość czekałem odzyskania pieniędzy niemieckim bank jeszcze nie zwrócony mi!

@Krystian.

Niemiecki Bank niczego nie zwróci , bo nie ma nic z tym wspólnego!!. Nie współpracuje z Firmą Windykacyjna Firma Cassis Inkaso.. Osoby , które podawały się za pracowników, banku , nigdy pracownikami nie byli i nie są Taka informacji otrzymałam z biura obsługi klienta Banku Niemieckiego W tym Banku posługują się wyłącznie językiem niemieckim a nie polskim. Złóż pismo do Ministerstwa Sprawiedliwości. Firmy Windykacyjne , jak i prokuratura podlegają pod ten Resort.

Zostaw merytoryczną opinię o Cassis Kancelarie sp.z o.o - Wrocław

• Jak się pracuje w Cassis Kancelarie sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Cassis Kancelarie sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cassis Kancelarie sp.z o.o?

Cassis Kancelarie sp.z o.o
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.

Cassis Kancelarie sp.z o.o