Opinie o Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki w Olsztyn

klientka Nowy wpis

Jeśli osoba która mnie obsługiwała stary siwy gość i jest właścicielem to szacunek dla pracowników za wytrzymałość i elastyczność

Adam Nowy wpis

Nie polecam tam pracy nikomu normalnemu chyba że ktoś się trafi kto chciałby ćwiczyć samokontrole przed właścicielem. Ogólnie to stres, adrenalina i miej się na baczności żeby pan Leszek miał dobry humorek.

Adam Nowy wpis

Jeśli ktoś szuka tu prawdziwej informacji to pan Leszek zadba o właściwą atmosferę pracy i zastanowisz się czy wybrałeś właściwe miejsce. Zapomnij żebyś tu mógł się rozwijać. Resztę daję do własnego głębokiego przemyślenia

Irena Nowy wpis

Zastanowiło mnie, dlaczego komentarze z 2019 roku są pozytywne, a z 2020 już nie. Kilka lat nawet zastanawiałam się nawet, czy wysłać CV. Dlatego chciałabym dowiedzieć się, dlaczego w 2020 roku zaczęliście narzekać na atmosferę i szefa? W firmie zaszyły jakieś zmiany, o których zapomnieliście wspomnieć?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy PPC Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
Magda

@wiktor a co jest dokładnie w firmie okej ? Opiszesz jak tam się pracuje ?

Świetna atmosfera to chyba "lekka przesada" Pan Leszek zadba o "dobrą" atmosferę jeśli ktoś chciałby przeżyć sporą dawkę adrenaliny to polecam.

Tomasz

Z pewnością idealnie nie jest ale nigdzie nie jest. Natomiast wiem, że trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić dobrą firmę a Inter-Chip taką jest.

Aga

Miałam możliwość robić zakupy w tym sklepie i mam mieszane uczucia obsługiwał mnie taki nie miły starszy siwy wysoki człowiek to takie łagodne określenie. Za obsługę dałabym wiązankę co myślę ale postanowiłam nie brudzić sobie rąk takim człowiekiem i nie robię więcej tam zakupów są również inne normalne sklepy w Olsztynie

Madzia

Dobrze , że atmosfera jest miła w firmie. Są organizowane jakieś wyjazdy integracyjne ?

Adrian@wp.pl

Nie piszcie propagandy niech ktoś oceni was a nie sami o sobie piszecie słodkości.

Adrian@wp.pl

Widać jaka jest tu pisana prawda o właścicielu i firmie znam dobrze tych ludzi i wiem jaka tam jest atmosfera. Nie polecam tej pracy dla normalnych ludzi. Sami sobie wpisują pochwały każdy kto tam pracował lub pracuje wie co jest grane. Wiadomo wie kto pisze te pochwały aż nos dla niego rośnie.

Dawid

Ile jest etapów rekrutacji i jak najlepiej się do niej przygotować ?

Karol

Bardzo duży zakres asortymentu , naprawdę extra

Irena
@Karol

Wygląda na to, że zarówno Ty, jak i inne osoby piszecie głównie z pozycji usługobiorców firmy Inter-Chip Leszek Chojnacki. Czy dobrze mi się wydaje? Opinie klientów są równie ważne, co te pracownicze, ponieważ współtworzą renomę firmy, jednakże z racji meritum forum zachęcam osoby zatrudnione w tym miejscu do podzielenia się swoim doświadczeniem z pracy w tym miejscu!

@Irena

Masz rację Irena! Piszmy jak wygląda sprawa od strony zatrudnionych. Jako pracownik mogę powiedzieć: świetna atmosfera pracy, luźno, ale nasza praca jest doceniania. Tak samo jak pracownicy, cenieni są klienci i jest to ewidentnie widzialne w działaniach firmy. Fajne miejsce do dorobienia sobie paru groszy:)

Mirek
@Karol

Staramy sie zawsze stanac na wysokosci zadania:) Firma oferuje dobre warunki, atmosfera jest swietna :)

byłypracownik
@Mirek

Jedyne co mogę dodać w odpowiedzi, to sądząc po opinii nigdy tam nie pracowałeś. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Do takuej opini mój komentarz jest taki: ????????????????. Najgorszemu wrogowi nie życzę żeby sytuacja zmusiła to do pracy w tej firmie.

bylypracownik

Oj, oj, oj. Chyba wypowiadają się tu osoby, które w tej firmie nigdy nie pracowały. Jako były pracownik mam zgoła inne odczucia co do atmosfery i szacunku dla pracownika. Koledzy z którymi mam kontakt a którzy rzeczywiście pracowali w tej firmie mają zdanie podobne do mojego. Ja osobiście nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie polecę tej firmy jako pracodawcę. Asortyment rzeczywiście bardzo duży. I to wszystko z dobrego co można powiedzieć o tej firmie.

Norbert

Podpowiecie jak się pracuje i czy firma potrzebuje pracowników?

Krzysiek

Warto zaopatrzec sie w tym sklepie. Maja naprawde potezny i imponujacy wybor, chyba najlepiej zaoaptrzony sklep na rynku -internetowy. Fajnie, fajnie.

Gaweł

Dobry sklep,zaopatrzony od stóp do głów we wszystko co klient potrzebuje. Obsługa zawsze pomocna.

Mariusz

Polecam jako pracodawcę i jako sklep w którym można się zaopatrzeć w podzespoły i części do drobnej elektroniki

Mariusz

Pracowalo sie spoko. Produkty wysokiej jakosci,wszyscy sie staraja zeby bylo na tip-top wszystko. Szefostwo spoko.

Konrad

Duży wybór części, po atrakcyjnych cenach. Dostawa dotarła do mnie bardzo szybko, polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki - Olsztyn

• Jak się pracuje w Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki?

Zobacz opinie na temat firmy Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki?

Inter-Chip sp.j. Leszek Chojnacki
4.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Metalowa 3 I
    10-603 Olsztyn