Opinie o Meblik Sp. z o.o. w Topole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Meblik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meblik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblik Sp. z o.o. w Topole

Minia

Polecam , mebelki piękne robią

Doradca Klienta Antek

Nie jestem pracownikiem MEBLIK ale byłem tam na rozmowie. Rozmowa super, świetne podejście do ewentualnego przyszłego pracownika ale... gdy doszło do wynagrodzenia to okazało się, że kwota 4000 zł - 6000 zł brutto, która realnie była wpisana w opisie oferty pracy jest niestety wyssana z palca, ponieważ wynagrodzenia dla osoby, która ma doświadczenie w pracy z Klientem oraz potrafi obsługiwać program do projektowania wnętrz, którym oni operują na co dzień dostanie .... 3000 zł BRUTTO! Co wychodzi jakieś 2200 zł netto. Oczywiście plus premia. Ale wiadomo jak w firmach jest z premią, szczególnie w sieciówkach Meblowych (wiem, bo pracowałem w kilku). Meblik - na ogłoszeniu o prace pisz od razu, że dajesz 3000 zł brutto. Nie mydl oczu.

@Doradca Klienta Antek

Hej, podstawa płacy to jedno a premia drugie. Pracodawca bardzo często wiąże poziom wynagrodzenia z poziomem sprzedaży. Skoro realne płace są na poziomie 4-6k, to dlaczego mamy w tym kierunku wprowadzać nowego pracownika w błąd. W firmach handlowych funkcjonowanie zależy od obrotu i bardzo często przy niższej podstawie jest z kolei system premiowy bez ograniczeń. Sam gdybyś prowadził firmę, również będziesz skory zapłacić więcej temu, kto robi chętniej i lepiej niż temu kto po prostu przychodzi do pracy odsiedzieć swoje.

Pracownik salonu
@Doradca Klienta Antek

Te widełki zarobków 4000-6000 brutto są bardzo realne. Przy dużej sprzedaży premie są wysokie, co nie jest trudne, bo meble Meblika sprzedają się rewelacyjnie. Praca zajmująca, trzeba zaangażować się w 100%, ale przy wypłacie jest satysfakcja.

Wiecie czy Meblik Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Dawid Sikorski

Jasne, zarówno dla doradców klienta, którzy obsługują i projektują zdalnie z domu jak i dla pracowników biur.

Roześmiana

Desperaci chyba niepoważni ale tego się już nie dowiem ^^. Wysłałam Cv i dostałam dnia następnego maila a w nim: Dziękujemy za aplikację na stanowisko Doradca Klienta salonu firmowego Meblik. Z przyjemnością zapraszamy do udziału w kolejnym etapie rekrutacji. II Etap rekrutacji: 1) Poczuj się jak klient. Wejdź na stronę meblik.pl. Co Ci się nie podoba ? Podaj 3 powody, przez które nie kupiłbyś u nas mebli. 2) Nagraj video do 60 sek - zakładając że masz te pracę, przedstaw się nowemu zespołowi, z którym będziesz pracować. Dziękujemy za zgłoszenia i odpowiedzi, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami zapraszając na rozmowę. Oczywiście obśmiałam się za audyt się płaci. W takim momencie każda osoba powinna dostać gratyfikację za uwagi, które poprawią im sprzedaż. Postanowiłam nie brać w tym udziału, po czym 2 dni później o godz. 19 dzwoni do mnie Pani Manager Regionu zapraszając mnie na rozmowę na następny dzień na godz. 14. Podziękowałam. Jak dla mnie już zadanie pokazało mi jak jest to firma. Dalsze kroki utwierdziły mnie w przekonaniu, że są zdesperowani lub niezdecydowani jak przeprowadzać rekrutację.

Firma Meblik Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Doradca klienta w salonie. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
nowy

Wszystkim nagle mowę odebrało w sprawie zarobków? Jęczyć i marudzić to potraficie ale na proste pytanie odnośnie zarobków to cisza na sali. Jednak w tym kraju za wiele się nie zmieniło... zarobki to wielki temat tabu jak ktoś by miał wam zabrać te pieniądze .... ciemnogród

@nowy

Masz w ogłoszeniu o pracę widełki zarobków

nowy

Ile zarabiają operatorzy maszyn w tej firmie ?

;)

Nie warto

Dziad firma i tyle dobrego można powiedzieć. Z pracownika robią niewolnika. Wizje zarządzajacego w tej firmie są niemorlane. Zmiany od teraz. Kary kary kary. Nagrody to chyba ci na stołkach widzieli. I to po rodzinie bo nie zginie a jak kogoś obcego awansować to oczywiście w dół a nie w góre... tak to właśnie wygląda. Urlop: w wakacje z dziecmi: zapisz, zaplanuj, opłać i czekaj na wyjazd. W oststniej chwili się dowiesz ze taki UJ nigdzie nie pojedziesz bo potrzebny jesteś..... pojedziesz w lutym jak bedzie mniej roboty. Bo firma padnie. Ale teraz w dobie kryzysu to czar goryczy się przelał. Żadnego zabezpieczania masek rekawiczek zeli nic kompletnie nic. I cały czas słuchania damy wam wszyatko ale nie mamy kasy na to. To dajcie nam iść do domu i zamknijcie ten (usunięte przez administratora) na czas kryzysu bo firmą nazwac tego nie mozna...jak zrobił to sasiad relax ....tylko tam gościu ma łeb na karku i nie myśli zeby (usunięte przez administratora) w porsche usadzić. dzięki za zwolnienie w tych trudnych czasach.(usunięte przez administratora)

Odp Były pracownik

Obecnie w Polsce jest stan epidemii i każdy widzi jaka jest sytuacja-sklepy/galerie pozamykane zamówienia spadają i przekłada się to na obłożenie produkcji. Firma zmuszona została do zredukowania etatów i stąd ta frustracja. Na początku marca wprowadzono działania zapobiegawcze: dezynfekcję na wejściu oraz kontrolę temperaturę-pracownicy z podwyższaną są odsyłani do domu. Nowy czas pracy tzn. że przerwa między 1 a 2 zmianą wynosi 30 min. Ponadto każdy dział o innej godz. korzysta z przerw, stanowiska zostały rozstawione na 1,5 m a w pomieszczeniach sanitarnych wprowadzono stały dostęp do środków dezynfekcyjnych. Stosujemy maseczki w działach szlifierni i są one powszechnie dostępne. Urlopy udzielamy zgodnie z planem tj.: przerwa wakacyjna, ferie, majówka i inne długie weekendy. Ścieżkę rozwoju jest standardem od pomocnika, stolarza, kandydata do operatora maszyn.

CV
@Odp Były pracownik

Stabilna firma i w ogóle taka (usunięte przez administratora) Początek zawachania na rynku i (usunięte przez administratora) wypływa na wierzch jak oliwa ;) Haha Nieźle tak trzymać! Okręt tonie nie od otaczającej go wody, tylko od tej która dostała się do środka. Dbajcie o pracowników a nie o zasobność portfela.

Odp. CV
@CV

Właśnie, że nie tonie. Nikt nie trzyma „złota” w kieszeni jak okręt (gospodarka) tonie. Pojęto szereg działań. Jako prawie jedyni w regionie pracujemy i się nie zatrzymujemy oby więcej takich firm bo czasy, które nadchodzą nie zapowiadają się różowo.

Żona
@Odp. CV

Dlugo wstrzymywalam się z swoją odpowiedzią ale nie dam rady. Jesli firma stoi to może sobie pozwolic na to by bez wpływów utrzymać pracownika. Jesli nie to Dlatego trzeba ich gnać do pracy aby były wpływy. Tu nie ma nic na pokaz. To jest biznes i jak sie nie kręci to się nie uklada. Salony zamknięte, pracownicy są bezpieczni. Fabryka działa z zachowaniem bezpieczeństwa, Pracownicy są bezpieczni. Ale macie jescze Dostawców. Montażysci jeżdżą do mieszkań klientów. Gdzie tu bezpieczeństwo pracownika? Pracownika jak i ich rodzin ktore wlasnie dla bezpieczeństwa zostają w domu. Pomyślcie o tych którzy jako jedyni są z klientem w kontakcie bezposrednim. Reszta osob ktorymi tak się chwalicie wykonują kawal dobrej pracy ale nie wchodzą butami do klienta domu. Oni wchodzą narażają się a w zamian nie dostaną premii. A co jak ktoś będzie chory? I przeniesie się to wszystko na waszych pracowników, kolegów z pracy a w ostateczności ich rodzin? Jako osoba która posiada liczną rodzinę i męża u was w firmie. Boję sie o swoje zdrowie, o zdrowie naszych dzieci i naszych rodziców którymi się opiekujemy. Mam nadzieję że będziemy cali. Ale jesli coś się stanie poniesiecie bardzo dużą odpowiedzialność narażając nie swoje zdrowie i życie. Pozdrawiam Żona pracownika Wciskajcie dalej kity prawda się obroni.

SG
@Żona

Płace montażystów dostarczających meble są o 20% wyższe od pracowników produkcji a póki co premie były wypłacane w tym za marzec. Poszedł aż i tylko komunikat ich zawieszenia na od 1 kwietnia ze skutkiem na 10 maj. Straciliśmy niemal cały export , a zamknięte sklepy nie pomagają. Każdy klient zobowiązany jest do przygotowania przewietrzonego pustego pomieszczenia do montażu, klienci deklarują iż nie są w kwarantannie pisemnie poprzez sms, nikt na monterów nie oddziałuje własnym powietrzem wg naszej orientacji. Poza tym są rękawiczki i maski. Daleko do ideału, do super szczelności daleko, ale nie jest też tak najgorzej. Co mają mówić kasjerki w sklepach, tam jest kontakt masowy, a nie sporadyczny. Nikt jeszcze o chorych kasjerach nie mówił, bo to w szpitalach ludzie się najbardziej wzajemnie zakażają oraz w DPS itp. Nie gramy panów sytuacji, ale jeśli się ktoś zwolni to zrozumiemy, bo póki co zwolniliśmy zaledwie 5% całej załogi mimo, iż spadki są grubo większe.

Norek

Praca w tej firmie to porazka praca na produkcji jest ciężka pracownik stara się jak morze (usunięte przez administratora)

@Norek

Chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że praca na produkcji należy właśnie do tych najcięższych. Dlatego też wiele osób się po prostu tam nie odnajdzie. No a jak Wam płacą w Meblik? Można powiedzieć, że już w miarę w porządku? Bardo mnie to ciekawi.

Konrad

@Norek Zawsze można zmienić pracę. Bardzo dobrze oceniana firma ,a poza tym dobry pracodawca ,więc polecam zainteresowanym.

Monter

Praca na magazynie w Nowym Dworze Mazowieckim pooorazzzzka nie polecam nikomu obiecują kokosy a co do czego to marne grosiny a o premi można pomarzyć 200-300 zł a zapierdzielasz od 7 rano do 19 masakra!!!

@Monter

Przy umowie o pracę w naszej firmie każdy pracownik otrzymuje informację o systemie premiowym. Bywa tak, że pracy jest mniej, bo wiosna to sezon niski i angażujemy wówczas około 70% naszych możliwości montażowych. Stąd premie na różnych stanowiskach mogą być niższe wiosną i dużo wyższe latem i jesienią. Co do godzin pracy. Bywają dni, że wraca się z trasy montażowej po 12 godzinach, ale za takie wyjazdy pracownik odbiera dni wolne, tak aby przepracować odpowiednią do pełnego etatu liczbę godzin.

John
@Monter

Za 2900 5 dni w tygodniu od rana do nocy to jest porażka nie wiem jak w innych rejonach Polski... Wolne dni tylko wiosną w tygodniu, a później montaże po przeszło tonie jak jest sezon i powroty nawet po 20.

@Dawid Sikorski

Prawda jest taka że magazyn NDM wywozi największy tonaż według innych magazynów. średnio 60-80 ton mebli. Przy czym inne magazyny mogłyby pomarzyć o połowie tej ilości. Zarobi w porównaniu do innych magazynów ( klauzura nie pozwala na wymianę takich informacji ) są znacząco mniejsze. Widać to po rotacji pracowników na magazynie NDM, gdzie w innych jest ona znikoma. Pracownik na magazynie NDM ma zerowe szansę na jakiekolwiek drogi kariery czy rozwoju. Szkoleń brak. wszystkiego nauczysz się sam lub z pomocą kolegów. Większość czasu spędzasz na montażu, w busie, magazynie. Brak jakiejkolwiek przerwy. Jedynie można wykorzystać czas między przejazdem do klienta. Wiąże się to z jedzeniem w samochodzie. W lato gorących kanapek A w zimę lodów o smaku kanapki. Toaleta na stacji benzynowej lub u klienta. Bardzo chwalą się rozwojem, zarobkami "tyle ile masz na umowie tyle dostaniesz" ale nigdy tak nie było. Jeśli naprawdę chce ktoś pracować jako monter polecam sprawdzić inne magazyny w Polsce. Napewno większość czasu spędzisz w drodze. Twój kręgosłup przeniesie znacznie mniej kilogramów ciężkich paczek rekompensując to wyższym zarobkiem. Jako relatywnie już stary i były pracownik tej firmy. Śmiało mogę stwierdzić że jak najbardziej zapraszam aby poznać tych naprawdę w porządku ludzi z magazynu i nauczyć się od nich fachu A później uciekać do firmy gdzie pracownik jest szanowany i dostrzegany.

PJ

Jako relatywnie nowy pracownik salonu mogę napisać następujące rzeczy: Bardzo sympatyczne osoby zarządzające, nie traktują pracownika jak maszynę do zarabiania tylko jako równego sobie człowieka. Osoby 'na górze' są szczerze miłe a zarazem pomocne, rozumieją potrzeby i problemy pracownika, w tym też nowego. Firma ma wśród klientów wypracowaną pozytywną opinię i nie ma stresowych sytuacji takich jak np. 'bluzganie' przez klienta tylko dlatego że się jest po 2 stronie biurka. Pracodawca dba o rozwój pracownika - robią często akcje doszkalające i widać że zależy im na tym aby pracownik pozostał w dobrej współpracy z firmą. Panuje naprawdę pozytywna atmosfera i jest bardzo dobry kontakt pomiędzy wszystkimi salonami i szefostwem tak że nigdy nie jest się zostawionym samemu sobie. Zdecydowanie Firma jest godna polecenia dla każdego kto szuka stabilnej pracy. Moje sugestie dla Meblik Sp. z o.o.: Oby tak dalej! Lubię atmosferę w Meblik Sp. z o.o. za: Równe traktowanie przez szefostwo swoich pracowników.

PJ
@PJ

Opinia wystawiona przez firmę Meblik.

Klient

Od 2 miesięcy czekam na dostawę od Meblika i w sklepie nic nie wiedzą. Co i jak. Sklep Meblik w Toruniu jestem z Włocławka i nie mogę do prosić się swojego zamówienia. Masakra.

@Klient

Witam Pana, proszę podesłać nr zamówienia na email d.sikorski@meblik.pl. Zbadamy co się dzieję. Pozdrawiam Dawid Sikorski Meblik

Meblik Toruń
@Klient

Proszę o podanie numeru zamówienia a najlepiej kontakt bezpośrednio z salonem, tel. 56/6235013 w celu wyjaśnienia, bo nikt się z nami nie kontaktował do tej pory. Dodam, że prześledzone zostały zamówienia od początku października 2018r. i nie ma ani jednego z dostawą do Włocławka... Jeśli były z okolic to już dawno dostarczone. Opinia niesłuszna.... Wywiązujemy się z terminu dostawy, który jest podany na zamówieniu z wyjątkiem sytuacji, gdzie klient na własne życzenie przesuwa.

luk1802

Witam Własnie zakupiłem meble do pokoju dziecięcego firmy meblik Uważam że meble sa nie dopracowane technicznie Podczas skręcania szafy narożnej zauważyłem że ilość kołeczków jest nie adekwatna do ilości wywierconych otworów .Oczywiście rysunek z okuciami przedstawiał mnij kołeczków ni wywiercono otwory . Podobnie sytuacja z szufladami do biurka otwory pod kołeczki montażowe wywiercone 1 mm ciaśniejsze i podczas montażu pękała ściana szuflady .Monter musiał rozwiercać własnoręcznie .Nadstawka do biurka w panelu nr 4 też miała otwór ciaśniejszy o 1 mm wiec trzeba było poprawiać .Meble maja kolor biały i nie brakuje miejsc gdzie jest wyszczerbiana krawędź i widać brzeg płyty .Według mnie jest to wyszczerbanie po pile ale w celach estetycznych powinno być oklejone lub zamalowane Temat zgłosiłem telefonicznie i w sklepie gdzie kupiłem Sklep uzupełnił braki ale tematu nie chciał zgłosić producentowi Strona z opinią nie otwiera się Malutki plusik należy się za pakowanie bo jest ono staranne . Sumując całość cena jest kosmiczna do jakości wykonania oraz rysunków montażu Zwykła płyta wiórowa z szczerbami na krawędziach z nie dopracowana technologia wykonania i montażu Nie polecam chyba że ktoś ma na tyle pieniędzy żeby wyrzucać na bubel

@luk1802

Witam Pana. Jako producent reagujemy na wszystkie zgłoszenia naszych klientów. Kłopoty i pomyłki zdarzają się wszędzie gdzie pracują ludzie. Dzięki zgłoszeniom takim jak Pana możemy poprawiać wszelkie kwestie. Jeśli wciąż jest coś nie tak proszę podesłać krótkie info na serwis@meblik.pl gdzie i kiedy Pan dokonał zakupu. Pomożemy i mam nadzieję, że uda się przekonać Pana iż nie wyrzucił Pan pieniędzy. Pozdrawiam Dawid Sikorski Meblik

Witam . Niedawno zamawiałam meble z Meblika i jestem wprost zachwycona obsługą zarówno w salonie w Bydgoszczy na Fordońskiej jak i rozmowami telefonicznymi. Trochę z mojej winy zamieszałam w pewnych sprawach ale rozwiązanie problemów ze strony firmy to po prostu expres. Dawno nie spotkałam się z tak życzliwymi ludźmi . Bardzo chciałabym podziękować panu, który organizuje transport za WIELKĄ ŻYCZLIWOŚĆ i ustalenie bardzo dogodnego dla mnie terminu dostawy. Meble montowali panowie Michał i Jonasz 30 sierpnia w Grudziądzu - Wam panowie również wielkie dzięki za bardzo fachowy i sprawny montaż. Meble są bardzo solidnie wykonane, a panowie zostawili naprawdę po sobie porządek. Wykazali się wyjątkową samoobsługą , miłym uśmiechem i mimo, że u mnie montowali meble pod wieczór to nie oczekiwali żadnej pomocy. Waszą firmę polecam znajomym , macie SUUUUPER zespół. DZIĘKI. Ania

Aneta

@Anonim, czy to, o czym piszesz faktycznie ma duże znaczenie w firmie? Byłeś świadkiem takich sytuacji? Co jeszcze możecie dodać na temat pracy w Meblik? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Aneta

Hej Aneto, na tym forum brakuje nieco wiarygodności, co pół roku napisze ktoś kto nie przeszedł rekrutacji albo nie przedłużono mu umowy. Jeśli chcesz poznac prawdziwą opinię musisz zapytac osób, które rzeczywiście pracują w naszej firmie. Dzisiaj o pracę bardzo łatwo i to pracownik wybiera czy odpowiada mu stanowisko, atmosfera, pensja. Zachęcam do udziału w rekrutacjach Meblik lub składania cv osobiście w firmie lub mailowo na rekrutacja@meblik.pl

ala

a czy w Meblik -Topole przyjmuja kobiety ?jakie tam jest wynagrodzenie na rękę?czy w soboty tez się pracuje ? czy ktoś coś konkretnie wie na ten temat?

@ala

Hej, ponad połowa kadry firmy to kobiety. Pracują na różnych stanowiskach od produkcyjnych, sprzedażowych po menadżerskie. W sezonie kiedy produkujemy najwięcej, praca odbywa się w soboty na jednej lub dwóch zmianach. Wynagrodzenie jest zależne od stanowiska i patrząc po bardzo małej rotacji pracowników jest jednym z najlepszych w regionie :)

@ala

Umowy na czas nieokreślony naj wcześniej można się spodziewać po 2 latach. A jeżeli chodzi o wynagrodzenie zwłaszcza na produkcji z przykrością stwierdzam że nie zależy od pracy jaką wykonujesz tylko od twojego wyglądu i tego jak ,,miła jesteś,, dla szefa???? ale o tym się nie mowi

@Anonim

Z tym wyglądem to lekka przesada. W każdej firmie produkcyjnej ważna jest jakość wykonywanej pracy a nie wygląd czy humor szefa. Poza tym mamy aktualnie sytuacje na rynku że to pracodawcy zabiegają o pracowników i to oni muszą sie starać bardziej niż kiedykolwiek wcześniej aby najlepsi zostali. Umowy na czas nieokreślony nie stosujemy od samego początku współpracy, zawsze jest jakiś okres przejściowy. Pracownika trzeba poznać i sprawdzić jego zaangażownie i umiejętności, podobnie jak trzeba sprawdzić pracodawcę, czy się nadaje aby spedzić u niego "czas nieokreślony".

Aneta

@Maria, @Dawid Sikorski dzięki za pomoc w uzyskaniu informacji o pracy w firmie Meblik użytkownikowi @ala. A czy możecie jeszcze odpowiedzieć na te kolejne pytania?

Ala

Ok ale gdzie można składać cv czy trzeba w siedzibie firmy w Topole czy mozna przez Internet?żadnych ogłoszeń nie ma w Internecie czy to znaczy że nie przyjmujecie pracowników jak dostać pracę w tej firmie ?kto ma szansę?

Maria

Wynagrodzenie OK, umowa o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblik Sp. z o.o. - Topole

• Jak się pracuje w Meblik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meblik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblik Sp. z o.o.