Opinie o Help-Med Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Help-Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Help-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Help-Med Sp. z o.o. w Łódź

Maja

Help-Med nie poszukuje aktualnie nowych pracowników. Czy ktoś się orientuje, kiedy ta sytuacja może się zmienić? Dodatkowe informacje o tym, jak wygląda tu proces rekrutacyjny - ile ma etapów, z czego się składa - będą znaczną pomocą dla tych osób, które w przyszłości będą brały w nim udział.

monika66

Nie polecam tego miejsca nikomu. Pracownicy zwłaszcza personel pielęgniarek arogancki i nieprzyjemny, Odwiedzający traktowani jako zło konieczne, Pani na recepcji podczas jednych odwiedzin kilkakrotnie przypomina o wpłatach i odnosi się wrażenie , że to jej główne zadanie.Zakład nastawiony na jak największy zysk. Warunki niezbyt komfortowe, ciasnota w każdym pomieszczeniu brak nawet krzeseł by usiąść przy łóżku chorego. Jednak największym skandalem jest to w jaki sposób rodzina jest informowana o śmierci i co dzieje się ze zwłokami pacjentów. Ja zostałem poinformowany o śmierci kilka godzin po fakcie, na korytarzu w obecności kilkunastu osób.Poprosiłem o możliwość zobaczenia mamy. Pani kierownik bardzo mi tego odradzała.Teraz już wiem dlaczego. Zastałem mamę leżącą w izolatce, na podłodze , okrytą brudnym prześcieradłem. W takich okolicznościach pożegnałem się z mamą. Wstyd. Uważam to za bezczeszczenie zwłok.Jeśli chcecie żeby wasi bliscy wegetowali w takich warunkach to proszę się dobrze zastanowić zanim zostawicie mamę czy tatę w Raciborowicach.

ella olla

@marta no cieszę się bardzo że aż tak ci się praca podobna nowa, ale co w niej według ciebie jest aż takiego super>?

mojeanonimowezdanie

Moim zdaniem to wszystko jest całkiem zabawne. Przychodzisz do pracy jest pięknie bo masz pracę ,masz wypłate na koniec miesiąca ,ekipa w większości jest naprawdę w porządku ,bardzo mili i fajni ludzie ,chodź zdarzają się tacy co szukają awantur jak w każdej pracy lub chodzą na górę i zdawają relacje. Każdy wie o kogo chodzi. Niektórzy co z początku wydają się mili i sympatyczni okazują sie dwulicowi. Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że ciągle słyszysz się swoje negatywne cechy nie wazne czy jesteś opiekunem czy pielęgniarką czy recepcją czy terapeutą czy rehabilitantem czy sprzątającym ciągle wyciągane są twoje minusy lub twojej pracy zamiast jakiejś motywacji pochwały słyszysz co robisz ciągle źle nawet jeśli dla ciebie te opinie na temat pracy są niesłuszne a jeśli wydaje Ci się ,że pracujesz doskonale szybko wyprowadzą Cie z tego błędu. Ogólnie miła atmosfera ale plotki i sensacje sprawiają ,że czasami było różnie. Nie było spokojnego miesiąca żeby nic się nie wydarzyło.Obiady za 5 zł dla personelu co jest także plusem jak i zapewniony dojazd. Są plusy i minusy. Ale warto by było się zastanowić nad niektórymi pracownikami.

Aplikowałeś na stanowisko FIZJOTERAPEUTA oferowane przez firmę Help-Med Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

zgadzam sie w 100%. większe uznanie[usunięte przez moderatora] byłoby za donoszenie i obgadywanie, niż za ciężką pracę! rehabilitacja traktowana tragicznie.

Ja sie przyjełam i jest fajnie tam i super:)

Ziomek

Okropna atmosfera i marne zarobki. Mile widziane donoszenie na innych pracowników. Rehabilitacja traktowana jako zło konieczne. Brak szkoleń, możliwości awansu. Technik terapii zajęciowej ponad mgr rehabilitacji ( ??? ) . Jedyny plus to kasa zawsze na koniec miesiąca.

Ziomek

Marna płaca i kupa roboty.[usunięte przez moderatora] wiecznie ściemnia, że nie mają pieniędzy i udają bardzo biednych co jest bardzo śmieszne przy tej ilości pacjentów na NFZ, DPS i prywatnych. Rehabilitacja traktowana najgorzej jak zło konieczne. Jedyny plus to kasa zawsze na koniec miesiąca. Jeśli ktoś chce pracować dla idei pomocy ludziom to może tam pracować, jednak szybko zostanie sprowadzony na ziemie i zbyt dużo nie osiągnie. Totalny brak możliwości awansu, bardzo mile widziane przez [usunięte przez moderatora] donoszenie na innych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Help-Med Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Help-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Help-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Help-Med Sp. z o.o.?

Help-Med Sp. z o.o.

Help-Med Sp. z o.o.