Opinie o GRUPA GUMUŁKA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GRUPA GUMUŁKA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w GRUPA GUMUŁKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRUPA GUMUŁKA w Katowice

hanko

Wymiar godzin może zależeć od miejscowości - chcesz iść na praktyki do KAtowic, Warszawy czy Krakowa? Najlepiej się zgłosić i umówić na rozmowę kwalifikacyjną - tam Ci wszystko powiedzą.

janka

A w jakim wymiarze godzin? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji, a bardzo by mi się przydała.

janka

A czy przyjmują studentów dziennych na praktyki? jestem na V roku prawa, więc nie mam za dużo zajęć...

mmm
@janka

tak ;)

dremka

Byłam na stażu w czasie studiów w tej firmie i polecam, bo naprawdę warto. Mnie się studia dobrze uzupełniały w praktyczną wiedza, jaką zdobywałam w grupie gumułka. Jak na początek życia zawodowego, był to dobry wybór.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
nikola

Dokładnie, niektóre firmy w ogóle nie płacą, a tu po 3 miesiącach stażu jest spora podwyżka, więc oprócz wiedzy dostaje się też na praktykach wynagrodzenie, czego w wielu firmach nie ma.

malwina

Firma ma jasną politykę płacową,atmosfera w niektórych spółkach jest bardzo dobra - nie ma wyścigu szczurów, jak w korpo. Ale trzeba pracować. Najlepiej już na etapie rozmowy dokładnie zapoznać się ze wszystkimi swoimi obowiązkami. Pod względem wiedzy staż w doradztwie się opłacił - wiele stamtąd wyniosłam.

slota

Odbywałam staż w Grupie gumułka. Plusy to lokalizacja, możliwość zobaczenia, jak wygląda praca doradcy podatkowego, trochę wiedzy. Wspominam miło ten staż, mimo że dużo pieniędzy za niego nie dostałam. Fakt, że trzeba sobie zarezerwować sporo czasu na staż i praktyki w gumułce, ale wiedzy jest dość dużo, a przekazanie jej wymaga czasu.

synap

nie wiem, jak można wierzyć w takie plotki i jeszcze rozpisywać je w internecie. Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w grupie Gumułka, szczególnie, że po stażu dali mi umowę. Atmosfera jest świetna w spółce, w której pracuję, więc polecam każdemu spróbować.

greczka

a skąd masz takie informacje?? Pierwsze słyszę, a pracuję tu już ok. 6 lat. Nie wszyscy są zadowoleni z pracy w GG, ale nie wszystkim się dogodzi. Ogromnym plusem GG jest atmosfera w niektórych spółkach i ZFŚS. Do tego można się sporo nauczyć.

gorka

grupa jest całkiem ok, jeśli chodzi o praktyki. ja się tam duzo dowiedziałam.

pdg

Odeszłam 2 lata temu. Za moich czasów w GG płacili 440 zł na rękę za praktyki, widzę że się pozmieniało :O Racja, dużo studentów idzie tylko po wiedzę, ale część chce mieć tez trochę grosza. Poza tym większość działów wymaga od praktykanta dyspozycyjności zbliżonej do całego etatu i za te 200 zł można się poczuć wykorzystywanym. Polityka firmy mogłaby się w tym zakresie zmienić.

dfdbfg
@pdg

zgadzam się, można się poczuć MOCNO wykorzystywanym

tomik
@dfdbfg

bez przesady... niektóre firmy w ogóle nie płacą za praktyki...

M.

Na praktyki i staż idzie się nie po kasę, ale po wiedzę, a tej Grupa dostarcza dużo. Ja sobie chwalę praktyki. myślę, ze warto tam było iść chociażby ze względu na to, że niektóre spółki sa cenione przez inne firmy...

Katarzyna

Praktyka pierwsze 3 miesiące - 200 zł brutto. Potem dopiero są większe pieniądze. Co z tego, że warto pójść na takie praktyki, bo to dobry wpis do CV i można się wiele nauczyć, skoro po odliczeniu zobowiązań podatkowych NIE STARCZY NAWET NA BILET NA DOJAZD. Żebym mogła pracować w Grupie Gumułka musiałabym podjąć dodatkową pracę, chyba tylko w weekendy. Nie polecam, chyba że macie bogatych rodziców, którzy będą was utrzymywać.

tosinka
@Katarzyna

No ok, może i to nie jest duża kwota, ale ile pracodawców oferuje darmowe praktyki i robienie kawy? Ja wiele się nauczyłam na praktykach w GG, tak że po podjęciu pracy nie trzeba poświęcić wiele czasu na wdrożenie mnie, czym mocno zaplusowałam u szefa. To są przede wszystkim praktyki, a nie praca...

grechu

Praca która ma i plusy i minusy. Na pewno plusem jest atmosfera w niektórych spółkach - bardzo przyjacielska. W Doradztwie, Audycie czy Euroedukacji można się wiele nauczyć, tak samo w IT czy księgowości. Najbardziej polecam Euroedukację, bo ma super menadżera :) Firma jest świetna i na praktyki i na dłuższą współpracę.

Znalazłam właśnie ogłoszenie na stanowisko konsultanta w dziale doradztwa podatkowego. Mógłby mi ktoś pokrótce opisać co należy do obowiązków na tym stanowisku oraz czy jest to bardzo trudna praca? Jestem absolwentką prawa, ale praktycznie bez doświadczenia, jedynie po praktykach w kancelarii.. i nie wiem czy dam sobie radę. I czy ktoś się orientuje w kwestii zarobków na tym stanowisku? Nie wiem czy od razu aplikować na stanowisko konsultanta czy zacząć od praktyk albo stażu u nich. Będę bardzo (!) wdzięczna za odpowiedź.

krysz
@Anna

Wszystko masz opisane wyżej... szkoda powtarzać. Najlepiej zacząć od praktyk, a poza tym obowiązki masz wyszczegolnione w "wymaganiach" w ogłoszeniu. Na rozmowie możesz się dowiedziec wiecej :)

komas

Niektóre spólki mają dość duże poważanie w branży, dlatego wpis w Cv wygląda całkiem nieźle. Ogólnie stażyści i praktykanci sie nie obijają, więc jako pierwsza praca całkiem ok. Zarobki mogłyby być lepsze, ale też nie jest najgorzej.

Sopelek

Malkonenci - no ok, zdarzają sie, ale też nie można przesadzać, żeby pracować za grosze (a znam pracodawców, którzy myślą, że jak dadzą umowę o pracę na najniższą krajową, to pracownik powinien być jak niewolnik bez języka). Ja w Grupie Gumułka robiłam uprawnienia Biegłego Rewidenta. Było całkiem ok, mogłam łączyć pracę audytora z nauką, choć momentami było ciężko. Większość ludzi jest pomocnych i miłych, zdarzali się niemili. Ogólnie wspominam miło, ale jednak mi czegoś brakowało... chociaż w obecnj pracy też brakuje :)

soczer

praca jak praca. Każda ma plusy i minusy...

arkadna

Odbywałam staż w Grupie gumułka przez ok. pół roku. Na stażu rzeczywiście trzeba dużo robić, tak że nie ma prawie różnicy miedzy normalnymi pracownikami a stażystami. Płaca nie jest wielka, teraz się chyba zmieniły zasady jej przyznawania, z tego co widzę po wcześniejszych komentarzach, więc nie będę raczej pisała, ile dostałam. Ja jestem zadowolona ze stażu, właśnie dlatego, ze dużo się z niego nauczyłam i kiedy po studiach poszłam do pracy, nie trzeba było mnie wdrażać w wiele rzeczy. Moim zdaniem staż w Grupie Gumułka daje pojęcie o tym, jak naprawdę wygląda ta praca.

Kofron

zaczne od tego, ze pracowałam w Grupie Gumułka kilka dobrych lat. Raczej poszukuja tam prcowników na stałe, ale też młodych, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. Pracowałam w dziale audytu, wiec sama ta praca ma swoje minusy - wyjazdy i duuzo pracy. Płaca jak na taką oracę niezbyt wysoka, ale plus to umowa o pracę, a nie kontrakt kilkumisięczny. nie ma wyścigu szczurów, jedynie klienci generuja trochę stresu. Czasem zdarzają się nadgodziny, ale na pewno nie jest tak, że sie siedzi po 10 h w tygodniu i do tego jeszcze w sobotę. Atmosfera bardzo fajna, rodzinna. Jak to w niezbyt dużej firmie - co roku wigilia i drobne upominki, ciasto na urodziny, ploty w kuchni. Z szefen Grupy Gumułka nie widzałam się zbyt często, bo każda spółka ma swojego menegera.Ogólnie firmę wspominam z nostalgią i bardzo miło, szczególnie ze zrobiłam tam biegłego rewidenta. Zdecydowałam sie odejsc ze wzgledu na niskie zarobki.

soniq

mnie na rozmowie kwalifikacyjnej kobietka z hru powiedziała, że firma na początku głównie zwraca kase za bilet miesięczny, a chyba co 2 miesiące zwiększa się stawka, tak, że na końcu wychodzi całkiem dobra stawka - chyba z 800 zł, ale nie pamiętam już dobrze, bo byłam dość zdenerwowana. Teraz czekam na wyniki i jeśli się dostanę, dam znać, ile dokładnie płacą :) Mam natomiast pytanie nieco z innej dziedziny - czy w grupie gumułka naprawdę nie ma problemu, jeśli ktoś chce się zwolnić jeden dzień, bo ma egzamin? jescze studiuje, wiec takie info by mi się przydało.

jomelka
@soniq

Nie wydaje mi się, żeby był taki problem. Oczywiście moze zależeć to od menedżea działu, ale nie przypominam sobie, zeby ktoś ze stażystów czy praktykantów miał z tym problem. Praca w GG jest dla osób, które chcą się czegoś nauczyć, a nie odbębnić praktyki i iść dalej - wiem, co piszę :) Jak każda praca, tak i ta ma swoje minusy, ale dzięki świetnej atmosferze twrzonej przez pracowników i niektórych menedżerów, te minusy nie wydają się takie uciążliwe. Tak naprawde dużo zalezy właśnie od menedżerów.

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA GUMUŁKA - Katowice

• Jak się pracuje w GRUPA GUMUŁKA?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA GUMUŁKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA GUMUŁKA?

Kandydaci do pracy w GRUPA GUMUŁKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA GUMUŁKA