Opinie o Emi Plus sp.j. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Emi Plus sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Emi Plus sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emi Plus sp.j. w Lublin

Mary Nowy wpis

Kurcze jedni tu polecają firmę a inni że szkoda czasu. No ale to są stare wpisy więc może teraz jest jakoś lepiej. Faktycznie obecnie jest zgrana ekipa i atmosfera fajna, tak jak ktoś pisał jakiś czas temu?

Ewelina Nowy wpis
@Mary

Kurczaki ??? A ta firma handluje drobiem ?

Alex

Firma nie jest korporacją, napisz na jakie stanowisko chcesz awansować z Montera mebli , może na Dyrektora montażu ? Firma od 3 lat nie poszukuje montera. Ma zgraną solidną ekipę.

Teresa Nowy wpis
@Alex

Co do awansu, to dyrektora nie, ale np. jakiegoś kierownika czy zastępcę kierownika a może projektanta tych mebli. Nie ma takich awansów w firmie? No bo to chyba jasne, że ludzie chcą się rozwijać.

Alex Nowy wpis
@Teresa

Aby dostać awans na "jakiegoś" kierownika to raczej jasne jest , że trzeba posiadać predyspozycje managerskie. Określone twarde i miękkie umiejętności . Jeśli kandydat takowe posiada to pewnie awansuje. Rozwija się jeśli chce. Niestety większość kandydatów ma kiepskie umiejętności , słabe predyspozycje , a jedyne co ma silnie rozwinięte to duże oczekiwania finansowe za niewielki wkład pracy własnej. :(

Teresa

Wpadłam w necie na ogłoszenie o prace dla Montera Mebli. Tata szuka pracy. Wiecie może czy jest szansa na awans z tego stanowisko? Można jakoś rozwijać się dalej i zyskać też lepsza pensję?

@Teresa

Brak awansów .jedyny awans to praca od świtu do nocy i umowa zlecenie tylko . Pracy dużo za marną kasę.

Alicja

to co innego tu ludzi do pracy motywuje, skoro awansów nie ma ani nic? opowiesz coś o aktualnej specyfice pracy? ciekawa jestem jak w praktyce wygląda skoro piszesz o tak niskich zarobkach

Czy w Emi Plus sp.j. występują paczki/bony świąteczne?

Pabloo22

Zapomnij

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Emi Plus sp.j. na stanowisko INSTRUKTOR do współpracy poszukiwany! Poledance/Twerk/Yoga? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Siekier

Firma godna polecenia. Szefowie to wspaniali i uczciwi ludzie. Wypłata zawsze na czas. Może nie ma owocowych czwartków itp ale naprawdę to jest miejsce gdzie można się rozwijać. Czytając poprzednie opinie że firma nie daje narzędzi do pracy - kompletna bzdura. Gdy jest potrzeba na jakieś narzędzie lub elementy do pracy to nie ma problemu - wystarczy powiedzieć a sprzęt będzie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Emi Plus sp.j. Maciej Dobrowolski I Mirosław Topolski?

Pabloo22

Święta racja robiłem 2 dni z panem Markiem szkoda czasu

atom
@Pabloo22

robiłeś, robiłeś w końcu wypadłeś i od ponad roku jesteś na bezrobociu bo się robić nie chce ...

jeżyk

a no jeśli ktoś nie potrafi, nie ma umiejętności i predyspozycji manualnych oraz intelektualnych aby w 1 godzinę zrobić z biurka szafę lub z szafy biurko to wówczas zajmuje mu to 16 godzin lub nawet 32 ;)

NIK

Współpracujemy z monterami , którzy potrafią zrobić z szafy biurko i oczywiście w razie potrzeby z biurka szafę - to umiejętność podstawowa

zając

Firma godna polecenia. Oferuje wyselekcjonowane wysokiej jakości meble biurowe i metalowe renomowanych polskich producentów. Działając na szeroką skalę proponuje swoim klientom wysokie rabaty. Miła obsługa, sympatyczni i sprytni monterzy spełniają wszystkie oczekiwania i życzenia wymagających klientów.

katrin

Sami nic nie robią,tyko zlecają innym-pośrednicy

zając
@katrin

lukando

iaka, nie wiem o czym mówisz. Ludzie standardowo nie są zainteresowani podjęciem pracy u nich ponieważ wynagrodzenie jest przeciętne. Do tego nie motywują do własnego rozwoju co może być kłopotliwe przy bardziej złożonych projektach w firmie - takie moje zdanie.

Ari

Robota za marne grosze, sezonowa i do tego bez sprzetu.

Zostaw merytoryczną opinię o Emi Plus sp.j. - Lublin

• Jak się pracuje w Emi Plus sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Emi Plus sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emi Plus sp.j.?

Emi Plus sp.j.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Mariana Smoluchowskiego 2
    20-474 Lublin