Opinie o Hennlich sp z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hennlich sp z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hennlich sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hennlich sp z o.o. w Zabrze

Zażenowany zachowaniem

Ta firma to jakaś porażka !! Rozmowa kwalifikacyjna (z synem szefa jak się okazało) damy znać i ... ECHO !! To po co obiecujecie że poinformujecie jak tego nie robicie? Szkoda czasu i pieniędzy na dojazd na takie rozmowy z takimi niekompetentnymi ludźmi ! ŻENADA !

Arek
@Tomek

UWAGA!!!!!!!!!!!! KANDYDACI!!!!!!!!!!!!!!!! pytają co sprzdawałeś i gdzie?? Nazwy firm, kontakty jakie jeszcze masz?????????? itp. Odmówiłem odpow. na nie które pytania!!!!!!!!! bo są to informacje poufne!! Wiedza kosztuje -(usunięte przez administratora) najpierw umowa o pracę odpowiednia stawka, a później mogę udostępniać kontrahentów krajowych i zagranicznych.

Karolcia Nowy wpis

A jakie zamiany zaszły w ostatnim czasie? już wcześniej szukano doradcy techniczno-handlowego. nie udało mi się wtedy aplikować a obecnie na stronie widnieje komunikat o braku naborów. jakie kolejne benefity dodali? Wpisali w nie nawet atrakcyjne wynagrodzenie więc ciekawi mnie czy były podwyżki?

Zażenowany zachowaniem

@Zażenowany zachowaniem

Przepraszamy za nieprzesłanie odpowiedzi zwrotnej do kandydata która na pewno była negatywna. Niestety przypuszczamy, że rozmowa kwalifikacyjna również była prowadzona przez kandydata w tym samym, roszczeniowym tonie co w połączeniu z brakiem kwalifikacji na to stanowisko przyniosło efekt w postaci braku propozycji nawiązania stosunku pracy. Nie mamy zamiaru przeprowadzać dochodzenia kim jest (np. czyim synem) „Zażenowany zachow...” i życzymy mu powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy.

Grzeg
@Rekruter

A (usunięte przez administratora) wie co mówi, zatrudnił dziesiątki ludzi, ktorzy juz dawno nie pracują, wiec ma doświadczenie w rekrutacji

@Grzeg

Mądrego zawsze dobrze posłuchać, chyba jako były pracownik dostrzegłeś również osoby z wieloletnim stażem w tej firmie. Gdybyś zajmował się rekrutacją wiedziałbyś, że w dzisiejszych czasach rotacja pracowników jest przeogromna i jest zjawiskiem powszechnym, a CV na jednej kartce odchodzi już do lamusa. Dziękujemy bardzo za ciągłe zainteresowanie firmą której pracownikiem kiedyś byłeś.

Tomek Nowy wpis
@Zażenowany zachowaniem

UWAGA na tą firmę, zbierają dane osobowe kandydatów do pracy, rozmowa jest tak poprowadzona aby jak najwięcej wyciągnąć informacji!!! Do pracy i tak nikogo nie zatrudniają!!!!! Zamierzam to zgłośić do adekwatnych instytucji państwowych aby mieli tych cwaniaków pod obserwacją!!!!!!!!!

Arek Nowy wpis
@Tomek

Czy w Hennlich sp z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Firma Hennlich sp z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Knurów. Ile płacą na stanowisku Księgowa?

Rekruter

Informacja nie została podana w ogłoszeniu gdyż wynagrodzenie jest ściśle związane z kwalifikacjami kandydata oraz z wynikającym z tego zakresem obowiązków które będzie w zespole wykonywał . Podanie widełek płacowych mogłoby spowodować z kolei u kandydata w przypadku propozycji pracy dość dokładny wyznacznik jego oceny przez osobę rekrutującą (która zawsze jest subiektywna), a głównym celem rekrutacji jest zatrudnienie osoby pasującej do pracy w zespole księgowym, a nie "wycena" kandydata na rynku pracy.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hennlich sp z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Asystent / Asystentka działu handlowego?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.

Bardzo zastanawia mnie dlaczego od dłuższego czasu wisi oferta Asystent/Asystentka Handlowca. Oferta jest odświeżana co jakiś czas. Byłem na rozmowie i zostałem zapewniony, że dostanę informację zwrotną bez względu na to jaka będzie decyzja. Niestety takiej informacji nie otrzymałem. Nadmieniam, że jestem skłonny negocjować wynagrodzenie, a na rozmowie powiedziałem 4 tys. zł netto. Brak odpowiedzi jest co najmniej nieprofesjonalny.

Amba
@Kandydat

4 tys to chyba grubo za dużo dla nich, dużo mniejsze stawki też zostały bez odzewu ;)

@Amba

Serio czwórka nie? A te dużo mniejsze to jakie, to z Twojej propozycji wynika, że wiesz?

Gromei
@Kamila

A Ty kandydowałaś/kandydujesz?

@Kandydat

Może dobrze, że tam nie pracujesz - akurat 4 netto to żaden szał, obstawiam, że nie niespodobałeś sie kierownikowi działu - a tu liczy sie jak najwyższy stopień poddaności

Jarosław
@Adam

Masz na myli ze pracownik nie powinien mieć swojego zdania tylko bez gadania wykonywać polecenia? A jak ktoś jest choć trochę ambitny i chciałby podzielić się sowimi pomysłami to co? Tacy kandydaci nie są mile widziani?

Abc

Szkoda, że obiecują, że zawsze się odzywają po rozmowie, niezależnie od wyniku, oczywiście później brak kontaktu. Nie ma sensu zapewniać w takim razie.

@Abc

A ile już tak właściwie czekasz? :/ Mimo wszystko dasz znać z ciekawości jak tu aktualnie rozmowa wygląda?

Abc
@Kamila

Mieli odezwac się do końca tygodnia trzy tygodnie temu :) Mimo to rozmowa bardzo miła, rzeczowa. Krotka rozmówka po angielsku, przedstawienie stanowiska itp. na prawdę na poziomie.

@Abc

A to szkoda, że tak wyszło, nie rozumiem takiego podejścia, bo chyba gdyby to było przez przypadek to po tym wpisie raczej by się odezwali? I generalnie fajnie, że obiektywnie oceniasz. Skoro tak to domyślasz się może czego ewentualnie Ci zabrakło? :(

Ktos
@Abc

Jak wygląda rozmowa w tej firmie?

Krzychu

Siema! Przygody życiowe wymusiły zmianę miejsca pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Mam nadzieję, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Zabrza. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Hennlich sp z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Krzychu

ciekawy

Jak wygląda obecna atmosfera w hennlich?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak

Cześć, obecnie jest kilka nowych rekrutacji - to wynik zwolnień czy rozwoju firmy? Warto aplikować?

pudel

rotacje

Jak się pracuje z ludźmi z Hennlich sp z o.o.?

Jak z ludźmi w hennlich... Dopuki pracujesz jesteś super kumplem, jak się zwolnisz to zapominają jak się nazywasz

Zofia
@Adam

Pytanie dotyczyło tego jak się pracuje z innymi więc skoro napisałeś, że jak się pracuje to jest się kumplem to wnioskuje, że ogólna atmosfera pracy jest w porządku. Zgadza się? Może wypowiesz się jeszcze o jakichś innych warunkach pracy? Np. o wynagrodzeniu.

Czy w Hennlich sp z o.o. są paczki/bony świąteczne?

są ale szału nie ma

Grzegosz
@są

Nieno co ty są bony, trzeba podatek w styczniu zapłacić ale zawsze coś jest

Jerzy

Taki spokój na forum czy to dlatego, że dobrze się pracuje?

@Jerzy

Pracuje się wspaniale

Ciężko jest w systemie 12/12 w Hennlich sp z o.o.? Ktoś coś?

Trr

A co to za system ?

Czy często w firmie Hennlich sp z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Kasi

Jak jesteś facetem to tak ale zależy od działu

Joanna

https://www.hennlich.pl/praca/aktualne-oferty-pracy.html Pod powyższym linkiem możecie znaleźć aktualne oferty pracy. Firma oferuje dofinansowanie opieki medycznej oraz kartę Multisport, co na pewno dla wielu osób będzie plusem. A jak byście ocenili poziom wynagrodzenia? Wspominaliście także o rozbudowie firmy, czy w związku z tym zatrudniane są nowe osoby? Czy poprawiły się warunki pracy?

Krzysiek z Knurowa
@Joanna

Dla mnie najbardziej przejrzystą i jasną jest oferta pracy typu: 1. Okres próbny - 3800 PLN brutto (3 miesiące) 2. Staż - 4800 PLN brutto (6 miesięcy) 3. Umowa na rok - 5800 PLN brutto (12 miesięcy) Możecie przedstawić tego typu ofertę? Ile wynosi rocznie dofinansowanie do ubrania? (w "mojej" firmie 2500pln co rok na ciuchy) Chciałbym zobaczyć przejrzystą ofertę i nie pytam o prowizję.

Krzysiek z Knurowa
@Joanna

Jjak z nadgodzinami? Przedstawiciel wraca ..... i co? Praca od 8.00 do 16.00 ? Co po 16? Odbijamy karty czy nie?

@Krzysiek z Knurowa

Bardzo optymistyczne podejście do zarobków. Co chciałby Pan robić w firmie aby otrzymać takie pieniądze?

fa
@Krzysiek z Knurowa

raczej wszystko podziel przez 2

@Anonim

A czy Ty jesteś tam zatrudniony? Rozumiem, że zarobki są niższe, a czy poza podstawą są jakieś premie? Wcześniej pytałam też o rozbudowę i trwające rekrutacje, czy wiesz coś o tym? Zachęcam Cię do dalszej aktywności w wątku.

DoJoanna
@fa

Poziom zarobków zależy od stanowiska. Podstawowe wynagrodzenie asystentki działu handlowego, to okolice płacy minimalnej (z jakąś małą górką). Do tego dochodzą premie zależne od wyniku działu w danym miesiącu. Co do kwoty premii to wszystko zależy od działu, w którym pracujesz. Są dobrze prosperujące departamenty i te, którym idzie gorzej. Przedstawiciel pracuje od 8 do 16. Jeśli jedzie do klienta, na delegacje i okaże się, że realnie przepracuje 10 albo 12 godzin (wliczając w to jazdę samochodem) to nie ma z tego tytuł naliczanych żadnych nadgodzin. Wydaje mi się, że to jest norma wśród pracodawców. W każdej pracy są ludzie przyjaźnie nastawieni i tacy, którzy się wywyższają i będą robić pod górkę. Atmosfera jest w porządku, ale opinie na temat rodzinnej atmosfery są najpewniej opinią syna prezesa :-) Pozostało

Little nicki
@DoJoanna

Dodać trzeba że premie otrzymują tylko "zarabiający" na firmę. "Wielu jest "kosztami" dla firmy i te osoby mogą liczyć tylko na podstawę

Miss Karlez

Polecam firmę Hennlich jako pracodawcę. Wypłata na czas, jasne warunki pracy. Atmosfera jak najbardziej na plus.

Asys

Bez zmian. Od kilku lat stałe zatrudnienie na poziomie 60 osób a ogłoszenia o prace pojawiają się dość często. Wnioski warto wyciągać samemu. Od kilku miesięcy nowy skład magazynu, za to.można dziękować kierującym firmą. Jak kazda firma ma plusy i minusy . Pan Pudeł może opisać wszytkie plusy

@Asys

Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli dany pracodawca często przeprowadza rekrutację, to nie oznacza to jeszcze niczego podejrzanego. Sam wspomniałeś, iż Hennlich ma zarówno plusy, jak i minusy. Może zaczniemy w takim razie o tych nieco lepszych stron. Czy za takie uznasz tamtejsze zarobki?

Joanna

Aktualnie Hennlich sp z o.o. poszukuje pracownika biurowego na: https://www.hennlich.pl/praca/aktualne-oferty-pracy/j/pracownik-biurowy-specjalista-ds-wsparcia-technicznego-z-jezykiem-angielskim.html Czy ktoś z użytkowników jest może zainteresowany pracą, bądź posiada jakieś wytyczne celem przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Karol
@Joanna

Za ile? Ogłoszenie jak z Białorusi....

@Karol

Niestety, nie wiem, o co Ci chodzi. Uznałam, że warto byłoby poinformować tu o prowadzonej rekrutacji w Hennlich, ponieważ na pewno są tu takie osoby, które chciałby tam aplikować. Pracujesz może w tym przedsiębiorstwie? Jeśli tak to byłoby świetnie, jakbyś napisał coś odnośnie przebiegu rekrutacji. Z ilu etapów się on składa, czy są trudne, itp.? Możemy zatem na Ciebie liczyć?

Robert

Czy firma normalnie funkcjonuje?

El-LoCo
@Robert

Tak firma normalnie funkcjonuje. Aktualnie z tego co wiem zatrudniają 60 osób i w przyszłym roku bedzie jeszcze wiecej bo sie rozbudowują

Dys
@El-LoCo

Dokładnie wszyscy czekają na rozbudowę. Szkoda że tak wiele osób tego nie doczekało. Można będzie się pochwalić nie tylko roczną premią ale i pięknym rozbudowanym budynkiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Hennlich sp z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Hennlich sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hennlich sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hennlich sp z o.o.?

Hennlich sp z o.o.
2.4/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Wilsona 24A
    44-190 Zabrze