Opinie o Antrakt Club w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Antrakt Club. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Antrakt Club o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Antrakt Club w Łódź

była pracownica Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nie płacą za dzień próbny, co jest niezgodne z kodeksem pracy i łamie artykuł 22 kp. Zgłaszać do PIP.

Kaśka Baśka Nowy wpis

Drinki rozwodnione. Płacisz praktycznie za wodę z lodem i odrobiną alkoholu, wątpliwej jakości. Robią basicowe drinki, niepoprawnie, a jak chcesz coś „z głowy”, to zapomnij. Lokal nie ma dobrego wyposażenia więc nie potrafił zrobić nawet mega popularnego Whisky Sour lol. „Barmani” ledwo skończyli 18lat i dopiero co mogą legalnie pić alkohol i robią Tobie drink (usunięte przez administratora) no beka. Muzyka taka se, lansują się na lokal w stylu lat 80 i 90, a leci (usunięte przez administratora) disco polo. Plus cena wejściówki do lokalu też przegięcie. Jak chcesz się pobawić i napić dobrych i uczciwych drinków czy piwa z kija, które nie jest oszukane, jest masa innych lokali w Łodzi.

Ola Nowy wpis

Super miejsce! Polecam

Klient Nowy wpis

Muzyka jest ok Na alkoholiu do drinkow wlasciciel oszikuje Personel z lapanki nie przeszkolony Brak swiezej miety do Mohito Duzo zastrzezen co do obslugi

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Antrakt Club? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Antonio

Klub nie spelnil moich oczekiwan. Bylo tloczno drogo i nie puszczali hitow z tamtych lat tylko same badziewia. Najgorszy klub w ktorym bylem.

xxxx
@Antonio

bo brudno i za dużo disko polo

Halina

jak wygląda w tym miejscu praca jako kelnerka, nawet dorywczo i w weekendy ? czy dostaje się napiwki do pensji ?

Kk
@Halina

Napiwki za każdą noc osobno są dzielone po równo między każdego pracownika i dawane na koniec zmiany.

Nikt
@Halina

Klub otwarty jest tylko w weekendy więc nie możliwe jest przychodzenie w inne dni. Wszyscy barmani i kelnerzy dzielą się napiwkami na koniec nocki.

Edyta
@Nikt

Czyli przez 5 dni w tygodniu lokal stoi nieużywany? Gdzie tu ekonomiczny sens?

Nk
@Edyta

Do klubu przychodzą ludzie którzy pracują w tygodniu nie opłaca się otwierać klubu w tygodniu bo i tak nikt nie przyjdzie.

Edyta
@Nk

A ok. A to nie można wymyślić jakiejś alternatywy dla działania? Coś ala kafejka lub cokolwiek? Bo tak to ludzie chyb mieliby szansę dzięki temu stale sobie tutaj dorabiać

Niedawno organizowałam w tym lokalu wigilię pracowniczą i klub spełnił wszystkie moje oczekiwania. Ma on bardzo ładny wystrój, muzyka tam puszczana to moje klimaty lat 80' 90', lecz można też tam usłyszeć coś nowszego. Tamtejszy personel bardzo sympatyczny. Będę polecać ten lokal znajomym.

Paulina

Super muzyka i zabawa zapewniona na 100 %

Rafał
@Paulina

Oceniasz klub pod względem muzyki oraz poziomu rozrywki. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, czy można pracować tam np. w same weekendy?

Hubert

Super miejsce dla osób 30+

Klaudia

W klubie Antrakt nie dawno organizowałam urodziny niespodziankę dla mojego męża. Klub wybrałam z polecenia i nie żałuje, i sama będę go polecać moim znajomym. Impreza odbyła się zgodnie z planem, a nawet lepiej, mąż był zadowolony i goście też. Muzyka super, każdy znajdzie coś dla siebie, a ekipa klubu sympatyczna i profesjonalna. Widać, że klub trzyma wysoki poziom, tak trzymać !!

Zawiedziony

Zdecydowanie nie polecam! Organizowałem tam wieczór kawalerski w małej sali VIP i bardzo tego żałuje. Wydaliśmy tam mnóstwo pieniędzy a menagerka lokalu wołała jeszcze od nas 500 zł za zabrudzony przez kolege obrus i pufe. oczywiście przez to tez musieliśmy opuścic lokal. Dodam też że obsługa lokalu opózniała sie w przygotowaniu dla nas przyjecia i nie wydała wszystkich posiłków które były opłacone. Klub oczywiście nie chce mi zwrócic pieniedzy. Odradzam organizowania tam imprez! Szkoda pieniedzy i nerwów.

Jacek

Weekend całkowicie udany. Klub idealny dla ludzi dojrzałych...dużo miejsc siedzących wiec można porozmawiać i pobawić się w towarzystwie znajomych...

Nico

Najlepszy Club!

Sebastian

Jak dla mnie najlepszy klub w Łodzi :D Muzyka super, przeważnie lata 80 i 90 ale także nowości radiowe, śmiało można potańczyć w parach...jednym słowem ostatnią imprezę zaliczam do udanych

Anka

Do klubu trafiłam przypadkowo ale teraz na pewno będę tam wracać, świetne miejsce z oryginalnym i ciekawym wystrojem :)

Fabio

Po remoncie dużo miejsca Idealny klub dla osób lubiących muzykę lat 80' 90'- tych ,miła i szybka obsługa, dużo miejsca aby usiąść i spokojnie napić się shota ze znajomymi.

mariusz

Jestem miło zaskoczony . Byłem w wielu miejscach i długo w Łodzi szukałem lokalu dla siebie i znajomych do zabawy w wolne weekendy . Moim skromnym zdaniem jest to najlepszy klub w Łodzi pod wieloma względami : mały przytulny klubik z przepięknym wystrojem , towarzystwo w moim wieku - średnia 30-40 lat , super muzyka - lata 80'90' i przesympatyczna obsługa ! Z czystym sumieniem polecam ten klubik , jak ktoś lubi dobrą zabawę w doborowym towarzystwie w wyjątkowym miejscu na pewno nie będzie żałował ... Ja przyprowadzam tam wszystkich znajomych

Zostaw merytoryczną opinię o Antrakt Club - Łódź

• Jak się pracuje w Antrakt Club?

Zobacz opinie na temat firmy Antrakt Club tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Antrakt Club?

Antrakt Club