Opinie o mall.pl - NETRETAIL Sp. z o.o. w Długołęka

<p align="justify">Internet Mall Polska powstał w 2000 roku. Obecnie firma prowadzi działalność w Republice Czeskiej, na Słowacji, Węgrzech, w Słowenii i Chorwacji. Od 2008 roku jest częścią spółki holdingowej Netretail Holding, B.V., która kieruje wszystkimi filiami narodowymi. </p>

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internet Mall Polska Sp. z o.o. w Długołęka

Jerzy

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Tak rzadko piszecie!!

Sylwią

Okropienstwo-0 kontaktu tylko automatyczne wiadomości.Wyslane ok.3 tyg.temu pieniądze a towaru ani śladu.Pierwszy i ostatni raz mam z nimi transakcję.

Internet Mall Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko copywritera. Współpraca z firmą ma opierać się na umowie zleceniu. Pracodawca gwarantuje przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego. Co sądzicie o tej ofercie? Warto aplikować do tej firmy? We wcześniejszych komentarzach wspominaliście o trudnej sytuacji Internet Mall Polska Sp. z o.o. Jak teraz wygląda ta sprawa?

Paulo

Czy wyjaśniła się dość trudna sytuacja, wiecie coś?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
kama

UNIKAĆ TEGO SKLEPU JAK OGNIA. Lekceważą klienta, nie dostarczają towaru na czas. Nie odpowiadają na maile.

Paulo

Czy może ktoś wyjaśnić o co chodzi? Nic nie słyszałem o żadnych problemach a chcę dostać się do pracy.

Zenon BrumBrum

prasa@allegro.pl Subject: Re: sklep MALL.PL - oszustwa Szanowna Pani, dziękuję za email. Wobec sprzedającego podjęliśmy działania (nałożenie ograniczeń sprzedaży) związane z zaobserwowanymi problemami transakcyjnymi. Sprzedający obecnie nie może wystawiać ofert w Allegro na żadnym ze swoich kont. Prosimy też wszystkie przypadki niezgodnego z regulaminem zachowania sprzedawców oraz przypadki ofert niezgodnych z regulaminem serwisu zgłaszać do obsługi serwisu pomoc.allegro.pl/kontakt Pozdrawiam, // Micxxxxx Bxxxxxx Public Relations Officer Corporate Communication Department Allegro.pl | magazyn.allegro.pl Al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa +4851xxxxxxx osoby oszukane przez sklep Mall.pl proszone są o kontakt na mail wiwisekcja@o2.pl

Waldi

@Edmund Czy możesz napisać coś więcej? Widziałem nowe oferty pracy i nie rozumiem całej sytuacji, może ludzie zostaną?

Edmund

świetna firma, świetni ludzie ale niestety słaby inwestor, który cały biznes przenosi do Czech...

Nina

Internet Mall Polska to bardzo fajna firma i szkoda by było jej.

pracownikkk

@mag, niekoniecznie ktorys z kierownikow bo napisana jest prawda. Inna sprawa to ze firma w ogromnej wiekszosci wynosi sie z Polski do Czech i bardziej niz zatrudnienia to do konca lipca szykuja sie zwolnienia. Szkoda ze musimy sie zegnac z mallem, moze kiedys znowu wroci do Polski, na pewno firma, zarobki i armosfera (ktora juz na pewno nie bedzie taka sama) godne polecenia.

Nina

@mag Może warto zastanowić się i nad firmą poważnie. Ludzie piszą bardzo wyważone opinie i nie ma w tym wazeliny!

Klaudiusz

Szukam pracy i słyszałam o Internet Mall Polska dobre opinie dlatego postanowiłam złożyć cv i czekam na rozmowę. Czytałam te wpisy i jak widzę zdania są czasami skrajnie różne ale to już raczej norma. Podoba mi się sama praca a wtedy pracuję na pełnych obrotach.

nick name

Praca w magazynie: Świetna praca. Super atmosfera. Zarobki nie są duże ale też nie minimalne: 1850 na początek, potem 2100 i 2400 + 20% premii + płatne nadgodziny (rozliczane co 3 miesiące) + 300 premii za inwentaryzację (co 3 miesiące). Są też inne premie. Wszystkie stawki brutto. Jest też szeroki socjal i 3 imprezy integracyjne w ciągu roku co (niewątpiwie) dodatkowo motywuje do pracy. Szefostwo kompetentne i można dogadać się w KAŻDEJ kwestii. Potrzebujesz wyjść wcześniej bo musisz coś załatwić? Żaden problem. Zaśpisz do pracy... zdarza się. Odrobisz ten czas innego dnia. To nie była moja pierwsza praca i nie ostatnia. Nie rozumiem więc na co tam można narzekać. I choć pewnie i mnie się czasem zdarzały jakieś pojedyncze incydenty to w ogólnym zarysie praca jest godna polecenia.

mag
@nick name

oj oj, ktorys z kierownikow chyba to musial pisac. nieladnie panowie, nieladnie ;P

AMK

Świetna firma na pierwszą poważną pracę :) Nie zgodzę się z przedmówcami wylewającymi jad na menagerów - ciśnienie na wynik to jest część obowiązków zawodowych kadry zarządzającej i trzeba się z tym albo pogodzić albo szukać pracy poza handlem. Atmosfera w biurze super (nie wiem jak w customer care czy na magazynie). Zawsze znajdzie się pomocna dłoń, która odpowie nawet na najbardziej durne pytania. Pracowałam tam bardzo długo i zawirowania na szczycie też przeżyłam :) Jeśli się angażujesz i pokazujesz, że Ci zależy to spokojnie jesteś w stanie przeskoczyć z copywrittera na stanowisko wyżej (czy przeemigorwać między handlem a marketingiem). A co do zwiększonej pracy w IV kwartale - cóż w każdej branży sprzedażowej jest nacisk na święta. Plusy - ludzie, e-commercowa wiedza Minusy - słabe benefity, ogromna zależność od macierzystej spółki

marc

Jestem kupującym Żenada, arogancja i lekceważenie klienta. Mamią gwarancją terminu lub 50zł a mnie już wyznaczyli trzeci termin co daje ponad 15 dni od wpłaty. Pierwszy kontakt z tym badziewiastym sklepem i ostatni.

Ciekaw jesteś jak przebiega proces rekrutacji w Internet Mall Polska Sp. z o.o. ? Wszelkie informacje znajdziesz tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,671568,wywiad-vt-endler

Copywriter

Też pracowałem jako copywriter. Miałem takie szczęście, że osoba nade mną - product specialist, czy jakoś tak - była naprawdę zarąbistym współpracownikiem. Pomagał, nie darł mordy, nie był obojętny, bardzo go lubiłem. Jednakże na tym kończą się pozytywy. Reszta open-space była jakaś taka spięta. Albo przez całą pracę pieprzyli głupoty i śmiali się ze "śmiesznych" obrazków, albo na coś się wkurzali. Ponadto, firma nastawiona na mega zyski, presja bardzo duża, kierownictwo bardzo niekomunikatywne - szczerze, z kierownikiem miałem do czynienia jedynie przy jakiejś spinie z inną osobą. I tak jak ktoś wspomniał - najlepiej mają osoby, które wchodzą w dupę. Z tym da się daleko zajść, naprawdę. Na szczęście, zwolniłem się szybko, poszedłem do innej pracy, gdzie dostałem x2 tyle wynagrodzenia za podobną pracę (w Mall'u wychodziło niecałe 10zł netto/h). Generalnie nie życzę źle nikomu, ale wydaje mi się, że ktoś się tutaj naczytał coachingowych książek, bądź marketingu liznął tylko troszkę i próbuje wprowadzić wiele rzeczy, które niestety nie wypalają. Jedynie nie mam nic do zarzucenia do osób niższego szczebla, bo to naprawdę były fajne osoby! Przygoda ciekawa, na dwa/trzy miesiące można pójść, zawsze jakieś doświadczenie - później to raczej średnio. Po co to napisałem? A no po to, że może ta opinia wpłynie na pracodawców i zaczną traktować osoby na niższych stanowiskach również jak ludzi.

aneta

A gdzie widziałeś takie ogłoszenie @dany bo ja szukałem i nic nie mogę znaleźć może to już jest przedawnione bo wątpię żeby kogoś aż tak długo do marketingu szukali

dany

Minęły 3 miesiące i kierownik marketingu dalej nieobsadzony - ktoś wie jakie mogą być warunki i oczekiwania wobec takiej osoby dokładnie? Zastanawiam się nad odpowiedzią na ofertę, ale nie chcę się władować w jakiś syf.

wiki
@dany

K marketingu juz bylo wielu... wiec możesz bycć koeljnym na 3 miesiące :) . ogólnie syf - nie polecam tej firmy jak masz wiedze szukaj gdzie indziej bo będziesz się tylko irytował . że przełożonym twoim jest ktoś kto nie ma kompletnie żadnej wiedzy

@wiki

Ja chętnie zastąpię Cię w tej firmie, po co masz sie tak poświecać

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Mall Polska Sp. z o.o. - Długołęka

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Internet Mall Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Internet Mall Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Internet Mall Polska Sp. z o.o.