Opinie o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

junior qa specialist

Prace w Salesmanago zacząłem od bezpłatnego, dwumiesięcznego stażu, po tym czasie zostałem na pół etatu żeby łączyć prace i dzienne studia. Codziennie stajemy przed dużą ilością nowych zadań ale ze wsparciem kolegów i koleżanek z zespołu nie ma problemów niemożliwych do rozwiązania. Atmosfera w biurze jest niesamowicie przyjacielska i pozytywna, można liczyć na pomoc w każdej sprawie, wystarczy udać się do właściwej osoby. Zdecydowanie polecam, jeśli zależy Ci na rozwoju osobistym i zawodowym, poznaniu nowych osób, poszerzaniu własnych horyzontów, a sam nie boisz się codziennych wyzwań.

Lis

Pracuję ponad 4 miesiąca. Po pierwszych miesiącach pracy faktycznie dostałem podwyżkę jak było obiecano na rekrutacji. Dużo zależy od TL, na szczęście mam super , dlatego i super się pracuje ;) Wielką zaletą firmy jest możliwość pracy zdalnej

PAULA

Przez pandemię musiałam się przebranżowić, wcześniej pracowałam w gastro i kochałam swoją pracę, niestety przez (usunięte przez administratora) musiałam poszukać innego zatrudnienia. Nie było to łatwe, ponieważ jedyne doświadczenie jakie miałam było związane z gastronomią, a zaocznie studiuję marketing. Wzięłam udział w rekrutacji na Junior Customer Success Specialist i po szybkim procesie rekrutacyjnym (2 rozmowa, jedna około 20 minut, druga 15minut) otrzymałam propozycje współpracy. I tak zostałam do dziś :) Szybkie tempo prac to coś co lubię najbardziej, dość sprawnie poszło mi wdrożenie się w nowe obowiązki i mogłam rozpocząć prace z klientami. System jest dość przyjemny w obsłudze, błędy rzadko się zdarzają (co ważne), dzięki czemu Klienci są zadowoleni. Atutem firmy jest to, że wszystkie działy znajdują się w jednym budynku - mimo skali na jaką pracujemy, wiec w przypadku problemów, można je szybko rozwiązać na miejscu. Bardzo cieszę się, że na co dzień mogę obcować z największymi markami kraju jak i za granicą. Każdemu kto się zastanawia - polecam spróbować swoich sił :)

Rexel

Nigdy dotąd nie spotkałem się z tak koleżeńską atmosferą jak tutaj. Ludzie są cudowni, szczególnie dziewczyny z pokoju na pierwszym piętrze :) Zadań do wykonania jest w brud i jeszcze trochę, ale jest to zdecydowana zaleta pracy tutaj. Dużym benefitem jest codzienna darmowa zupa, jak zawsze pyszna. Samo biuro zlokalizowane jest w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Ogólnie polecam.

Account Manager

Bardzo sprawy, najpierw rozmowa z head hunterem, następnie z działem HR z firmy Benhauer i na końcu z dyrektorem ( bezpośrednim przełożonym) w sumie około 2h rozmów. Pracę mogłem zacząć "od zaraz", oczekiwania finansowe które założyłem spełnione

Standardowe, bez udziwnień, o doświadczenie, dostępność, oczekiwania finansowe. Dowiedziałem się nieco o firmie, benefitach, profilu firmy,

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Newemp

Pracuję tutaj co prawda niedługo, ale firma dała się już poznać jako miejsce pełne super ludzi, którzy pomogą w każdej, nawet pozornie niemożliwej sytuacji. Można tutaj zdobyć dużo doświadczenia i nowych znajomości. Pracy jest dużo i jest ona czasami wymagająca, ale warto.

MiłyPan

Jeśli miałbym podać największą i najlepszą cechę opisującą firmę Benhauer, to bez wątpienia są to LUDZIE. Zawsze pomocni, koleżeńscy, jeden drugiemu zawsze mówi "cześć" - jedna wielka rodzina. Jak w każdej firmie są lepsze i gorsze strony. Na pewno znalazłoby się kilka kwestii, na które można by narzekać, poprawić, ale nie ma firmy idealnej, w każdej cos by się znalazło. Generalnie pracuje już od dłuższego czasu i polecam.

Gabriel Gabrieli

Niestety nie miałam szansy zostać w Salesmanago na dłużej, ale firma traktuje pracowników bardzo dobrze. Osoby odpowiedzialne za kadry są pełne chęci do pomocy i ugodowego załatwiana wszelkich problemów. Na stanowiskach team leaderów pracują charyzmatyczne, pełne energii i pozytywne osoby. Ludzie, którzy zostają w Salesmanago tworzą swojego rodzaju społeczność, w której można poczuć się częścią zespołu. Wszyscy zawsze są zajęci, bo pracy do zrobienia jest więcej niż zasobów pracowników, ale wpływa to na to, że nie da się nudzić w frmie Benhauer. Polecam każdemu, kto chce się rozwinąć i szuka pracy w firmie, która oferuje wiele możliwości rozwoju oraz poznanie pozytywnych i wartościowych ludzi. POLECAM!

Ona
@Gabriel Gabrieli

A czemu nie miałaś szansy zostać w firmie dłużej? Sama odeszłaś czy zwolnili Cię, jeśli tak to po jakim czasie?

Kamil

W SALESmanago pracuje już ponad dwa lata. Pracy jest naprawdę bardzo dużo i trzeba umieć sobie z tym poradzić, zaakceptować to że czasami trzeba posiedzieć dłużej przy komputerze. Jeżeli jesteś pracowity/pracowita to zapraszamy do nas :). Z pracą oczywiście też idą dobre zarobki i myślę że większość będzie naprawdę zadowolona z takiego poziomu wynagrodzeń. Odkąd pracuje w SM ciągle się rozwijam i planuje robić to niezmiennie, można też poznać dużo wspaniałych i ciekawych ludzi którzy będą pracować razem z tobą. Firma oraz jej produkt rozwija się bardzo sprawie. Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej firmy osiągającej liczne sukcesy to zastanów się na pracą w SALESmanago.

Michał M.

Brałem udział w rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Junior IT Project Manager. Pracy niestety nie dostałem, jednak sam proces rekrutacyjny byl bardzo sprawny i przeprowadzony w profesjonalny sposób. Jasno i na temat: konkretne zadanie, pytanie oczekiwane warunki zatrudnienia, możliwy start pracy. W miarę szybko dostałem także odpowiedź o wyniku rozmowy, na co w wielu firmach nawet nie ma co liczyć. Generalnie polecam. Warto próbowac.

Anna Z.

Pracowałam w Benhauer w 2020r. Mimo iż jest to duża firma, to nie czuć korporacyjnej atmosfery i tzw. "wyścigu szczurów". Oczywiście pracy jest dużo. Jeśli ktoś chce kombinować i udawać, że pracuje, to nie jest to miejsce dla niego, jeśli natomiast zależy mu, by się dużo nauczyć, zdobyć doświadczenie, poznać fajnych ludzi, to jak najbardziej polecam.

Valeriia G.

W Benhauer(SalesManago) jestem nowym pracownikiem. Jestem mega zadowolona z tego jak przebigł proces rekrutacyjny. Szybki kontakt oraz wszystkie informację zwrotne dostawałam odrazu. Miła rozmowa rekrutacyjna, żadnego stresu, wszystko na luzie. Pierwszy dzień w pracy też przebigł fajnie, wszystko dokładnie wytłuczono. Dzięki dla dziewczyn z rekrutacji! Mój Team Leader jest bardzo pomocna i przemiła. Pomaga od pierwszego dla pracy i praca z nią jest w ogole bezstresowa. Wszystko tłumaczy, zawsze pomoże, dzięki jej wiadomością od samego rana nastawienie do pracy jest odrazu pozytywne. Cieszę się, że jestem częścią takiej fajnej firmy ponieważ jest to moje najlepsze miejsce pracy. Jest to tego warte :) Polecam każemu z czystym sumieniem!

Fajni ludzie, fajna atmosfera, duże możliwości samorozwoju i zdobycia cennego doświadczenia. Ogólnie polecam.

Michał T.

Praca w Benhauer (SALESmanago) z pewnością jest wymagająca, jak wszędzie zdarzają się sytuacje stresujące, ale ważniejsze jest to, że daje bardzo dużo możliwości rozwoju zawodowego. Ludzie są świetni, atmosfera koleżeńska, warunki pracy bardzo dobre (klimatyzowane sale, profesjonalny sprzęt i coś z czym nie spotkałem się nigdy wcześniej: darmowe śniadanie i zupa. Osobiście polecam pracę w firmie, można tu nauczyć się wielu rzeczy, zdobyć cenne doświadczenie i nawiązać super znajomości.

nick

Firma okazała się przyjemniejsza niż czytając niektóre opinie. Wiadomo trafiają się lepsze i gorsze dni, oraz lepsze i gorsze działy, jednak w całości nie jest źle. Są benefity nie tylko takie w ogłoszeniu o pracę, ale takie prawdziwe. Największą zaletą są ludzie, tu nie ma na co narzekać, osoby które miałam okazje poznać są po prostu (usunięte przez administratora) Firma w przyjemnej lokalizacji, z pracą zdalną również nie ma problemu. Multum działów, każdy znajdzie coś dla siebie, od kontaktu z klientami przez support i it

Tomasz

Brałem udział w rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac. Mimo iż, wybrałem ostatecznie ofertę innego pracodawcy ( kwestia lokalizacji ), to sam proces rekrutacji wspominam bardzo dobrze. Przebiegł niezwykle sprawnie, a osoba go przeprowadzająca była niezwykle profesjonalna, znająca się na rzeczy i mimo zajmowanego - wysokiego stanowiska - bardzo sympatyczna.

Praca jest niewątpliwie bardzo ciekawa i dynamiczna, i to w tym dobrym tych słów znaczeniu. Ludzie tutaj są jedyni w swoim rodzaju i naprawdę przyjemnie przebywa się w biurze. Dobre miejsce, szczególnie na początek przygody z pracą w branży. W krótkim czasie można się wiele nauczyć, zawsze można zapytać o coś osoby wyższe stażem i nie ma żadnej obawy, że potraktują cię z góry. Z ewentualnych minusów można wskazać dużą dynamika zmian w zadaniach i strukturach (choć może to być również atut, jeśli to jest to czego szukasz) i dużo procedur raportowania i porządkowania pracy (tu oczywiście też zależy od tego kto czego szuka). Podsumowując, nie warto się bać tutaj pracować, a na pewno wyniesie się stąd super wspomnienia!

Brzoza

Byłem na rozmowie na stanowisko Office Managera, rozmowa krótka, rzeczowa, natomiast Rekruter zwrócił uwagę w moim CV na kursy z zakresu testowania oprogramowania i postanowił przekierować moja kandydaturę do działu QA. Jako osoba bez doświadczenia zawodowego w tym zakresie nie spodziewałem się takiej propozycji. Tego samego dnia zadzwoniła do mnie Pani z Rekrutacji, która zaproponowała spotkanie na stanowisko juniorskie w dziale QA, co bardzo mnie ucieszyło biorąc pod uwagę, że w tym kierunku chciałbym się rozwijać, ale nie mam jeszcze żadnego większego doświadczenia, same kursy. Rozmowa była dla mnie dość stresująca, było sporo pytań technicznych, natomiast rekruter też na bieżąco dawał mi feedback na temat moich odpowiedzi. Po dwóch dniach od rozmowy dostałem pozytywną odpowiedź i propozycje pracy. Ogólnie cały proces trwał około tygodnia. Bardzo się cieszę, że dostałem szanse i mogę nabierać pierwsze doświadczenia w tak dużej firmie.

Patrycja

Proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie. W ciągu tygodnia otrzymałam informację zwrotną o zaproszeniu na 2 etap rozmów rekrutacyjnych. Pan Łukasz przeprowadzający spotkanie do teamu Customer Success był uprzejmy i sympatyczny, a za razem bardzo profesjonalny. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna. Jedyną wadą są dnia mnie stałe godziny pracy. Osobiście polecam pracę w firmie Benhauer.

Pracuje tu od dwóch miesięcy. Jestem bardzo zadowolony pracą, jest mega ciekawa i interesująca. Dużo wspaniałych ludzi w tej firmie.

Kamil Kaletka

Pracę w SalesManago zacząłem na 1 linii wsparcia, następnie po 1 msc awansowałem na 2 linię. Początki zawsze są ciężkie, ogromny system, wiele funkcjonalności, dużo rzeczy trzeba doczytać czy to z e-learning'u, czy po prostu od "wujka googl'a". Trzeba się mocno przyłożyć, żeby poznać każdą funkcjonalność, tak aby mieć ją w miarę "ogarniętą". Tutaj każdy dzień jest unikalny, można powiedzieć, że codziennie dostajemy nowe wyzwania, sama praca mija Nam tak jak jedna godzina, nie ma czasu na nudę :) Wielkim plusem są pracownicy, mili, przyjacielscy, pomocni, możemy poznać wiele ciekawych ludzi. Jeśli pytasz o konkrety, to każdy stara Ci się pomóc zrozumieć dany problem i wytłumaczyć rozwiązanie. Kolejnym z plusów są śniadania oraz zupa (darmowe), gdzie możemy poznać inne osoby z firmy :) Pomieszczenia są klimatyzowane, sprzęt jak najbardziej z wyższej półki, dostajemy Laptopa + Monitor + akcesoria do pracy. Nie ma problemu z pracą zdalną, kiedy chcesz to pracujesz zdalnie, podobnie jest z urlopami. Jeśli ktoś chce się dużo nauczyć, w krótkim okresie czasu, to jak najbardziej polecam tę firmę! :)

Zostaw merytoryczną opinię o SALESmanago | Customer Engagement Platform - Kraków

• Jak się pracuje w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Zobacz opinie na temat firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Kandydaci do pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SALESmanago | Customer Engagement Platform
1.9/5 Na podstawie 413 ocen.

SALESmanago | Customer Engagement Platform