Opinie o BWS POLSKA w Zaczernie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BWS POLSKA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BWS POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWS POLSKA w Zaczernie

Czy rozmowa rekrutacyjna w BWS POLSKA odbywa się również w języku angielskim?

Ziobro Nowy wpis

W języku esperanto

Fredi Nowy wpis

Może czas zmienić pracę na taka poważną? Jak mamy dobrze to szukamy wrażeń?

facet Nowy wpis
@Fredi

Ich wina są oszukane!

Wlkp

Firma śmieszna. Nie płaci nigdy na czas Ale to nigdy ciągle jakieś wymówki czepianie się. Zadufany burz

To wcale nie jest żart ponieważ firma jest dobra, dobrze się tu pracuje.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w BWS POLSKA się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ziobro LGFT

Oczywiście żartowałem.

Ziobro LGFT

Pracowałem w tej firmie.Najlepsza w mojej karierze zawodowej.Do dzisiaj żałuję,że mnie już w niej nie ma.Pozdrawiam.

Darjusz

Co za brednie nikt się znie zwolnił z BWS Ta firma daje wiele możliwości!!!

Brak chetnych do pracy?

ph byly ...

w tej firmie jest jak flip i flap ... jeden zasuwa po całej Polsce i udaje ze wszystkich zna drugi udaje ze coś robi i ciągle kłamie że do Pani Basi jeździ, a "szef" dalej się swoim zamkiem zachwyca??? wszystkich dobrych handlowców stracili ... tak to jest jak baba przejmuje rządy, jak to mówią przez (usunięte przez administratora) do celu

RKS

proszę o informację na temat stanowiska RKS w firmie BWS, jaka odpowiedzialność, zarobki, samochód etc... dzięki

@RKS

Oho. A oni jeszcze zatrudniają. Przecież zwolnili wszystkich RKS-ów. Zresztą jakich RKS-ów: Do rzeczy - masz być mierny ale wierny - nic nie możesz - masz słuchać - na niczym się nie znasz - nie możesz byc kreatywny - jeździsz tam gdzie ci powiedzą - jako RKS będziesz jeździł po sklepach , bo z nikim już nie handlują w hurcie - Samochód masz a nie masz - A i najważniejsze będziesz od początku inwigilowany i systematycznie obgadywany przez 2 takich co ukradli księżyc Podsumowując - szkoda czau- w dobie 6% bezrobocia trzeba być samobójcą by marnować czas na BWS Polska.

kapitan

Słyszałem że kolega ze ślunska odszedł , co robił 50% obrotu firmy. Boże to się konfident nr 1 i nr 2 muszą do roboty ruszyć oj po 2 latach OP........A i ściemniania pojada do klientów których znają od A do Y, ale oni przecież wszystkich znają i wchodzą jak do siebie. Kto tam jeszcze został???

były/a

oj podobno kolejny kierownik ds wszystkich odszedł. I co teraz Pani Prezes komu będzie monologi wygłaszać na spotkaniach. A ktoś wie co tam się dzieje jeszcze. Jak Prezio jeszcze ma manię wielkości i warczy na Eurocash że są mali ? Ktoś tam jeszcze został oprócz miernych i wiernych?????????????????????

Zeb
@były/a

To tam zostali sami fachowcy.

edfc

hej hej koledzy nie wiecie może czy na przykład w najbliszym czasie będzie tutaj jakas rekrutacja może w firmie? nie ukrywam ze chętnie bym się zalapal tylko wlasnie poki co zandcyh ofert nie znajdje..

Pozdrawiam wszystkich Michał

prawie robi wielką różnicę

kapitan

jak tam szanowna Żona ucięła już wszystkie koszty w firmie, może czas zacząć od Siebie albo największych "migaczy" którzy kłamią jak z nut i szyja buty każdemu co się da. A mega produkt Varna to ktoś jeszcze kupuje?

kapitan

Słyszałem, że już nie ma gońca z Torunia i Wrocławia. Prawda to???

kapitan

Słyszałem, że nowe samochody władze mają , to co bez premii wszyscy trzeba na leasingi rabotać. A kto z metaxą biega teraz?????????????

kapitan

Oj nikt nie odpowiada to BWS jeszcze istnieje, czy już się sprzedał albo inaczej kto to chce jeszcze kupić??????????????

kapitan

Jak tam na tytaniku?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Klakierzy grają cały czas do końca????????????????????????????????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o BWS POLSKA - Zaczernie

BWS POLSKA