Opinie o Indrax sp.z o.o. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Indrax sp.z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Indrax sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indrax sp.z o.o. w Zabrze

Zosia Nowy wpis

Znalazłam dawniejsze ogłoszenie dla handlowca, w którym było napisane, że do 10 000 zł można zarobić. Miałam zamiar zaktualizować te informacje poprzez forum, ale teraz to już nie wiem czy dalej się interesować. od dwóch lat nikt niczego nie pisał, praca w ogóle jest jeszcze dostępna?

Do. Nowy wpis

Praca w tej firmie to Porażka! Przez duże P. Faktycznie koordynatorka (była? ) pani J . to przerysowana postać. Zgrywała się na niewiadomo kogo a tak naprawdę podrabiali fasony ciuchów innych marek. Te wyjazdy do Uk, czy Włoch.. w ramach współpracy ? :) E- papieros i wejście smoka było mistrzostwem , wywołujący śmiech na sali połączony z popłochem pracowników . Szwindel nie firma. Trzeba było się zajechać by choć usłyszeć jest ok . Bardzo źle wspominam pracę w tej firmie, ale jak to mówią KARMA wraca :) Szacunek dla Pani Sabiny za telefon na zakończenie kariery z przeprosinami za to jaką była pindą w delikatnym słowa tego znaczeniu :) Sami pracownicy zwłaszcza na magazynie robili szwindle na wielką skalę, resztę przemilczę. Jednym słowem tania moda w niewysublimowanym smaku pani Joli :) Pan Wszo, łooo jej .. strasznie jak traktują swoich pracowników . Nie polecam ! Wyzysk I nędzne zarobki .

Mama Nowy wpis

Praktykantki przez kierowniczkę też same uciekają.Jest postrachem firmy może gdyby ja wymienić każdemu pracowało by się dobrze

Iwona Nowy wpis
@Mama

No ja tam widziałam info, że powodu do narzekania to nie ma. Na pewno z powodu tej Pani uciekają? Może po prostu praktyk nie chce się im w 100% obywać?

Lidia

Widzę dużo pozytywnych komentarzy, ale zmartwiły mnie, że napisaliście, że źle patrzą na L4. Czy osoba z małym dzieckiem ma szansę na zatrudnienie? Wiadomo, że czasem będę musiała wziąć opiekę. Właściciel jest wyrozumiały w takich kwestiach?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Indrax sp.z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Karol

@ola hej nadal pracujesz w tej firmie? Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Indrax sp.z o.o.?

Ola

Pracuje w tej firmie już parę lat I nie ma powodu do narzekań polecam i pozdrawiam.

zawiedziona

Nie pracowałam długo, bo osoba która została w między czasie kierowniczką wolała na moje miejsce zatrudnić swoją koleżankę ;D nikt sie nie przejmuje czy masz za co żyć, ważne żeby obsadzić rodzinę i znajomych. Totalnie nie polecam.

Malik

Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja? Jaka umowa jest na start i czy coś z socjalu macie?

Praca bardzo przyjemna z możliwością rozwoju. Jak chcesz pracować, a nie się tylko obijać to nie ma powodów do narzekania. Miła atmosfera, fajni ludzie. Nie mam zastrzeżeń.

Sylwia

@Ruda, czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery pracy panującej w Indrax sp.z o.o.? Jak wyglądała komunikacja w firmie między przełożonymi, a pracownikami? Użytkownicy forum szukają informacji na ten temat na stronie serwisu, są one dla nich przydatne np. przy poszukiwaniu pracy.

Nie polecam.Zarobki beznadziejne,najlepiej nie chorowac.Pani koordynator zachowuje sie jakby pozjadala wszystkie rozumy a tak naprawde to na niczym sie nie zna...Jeden szed w porzadku,drugi lepiej sie nie wypowiadac .Praca w ich sklepach to porazka.

Pani koordynator chodzaca po sklepach przy klientach,palac epapierosa...to dopiero byla wiocha

Ruda
@ja

Co racje to racje, bylam nawet swiadkiem takiego zdarzenia,Pani Jola ta chciala zabłysnąć przy przyjacielu :D

Sylwia

@Maria, rozumiem, że piszesz z pozycji kontrahenta Indrax, tak? Dziękuję za Twoją opinię. @Janka, jaka jest specyfika tej pracy? W jakim trybie się pracuje? Czy praca jest ciężka? Jak oceniacie pracodawcę, którym jest Indrax z Zabrza? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Maria

niestety współpraca z Indraxem to straszna porażka, nieuczciwi , bark etyki pracy po wielu latach współpracy z wyłącznością na ich towar teraz dają komu popadnie. Pan Koordynator bardzo , ale to bardzo nieuczciwy człowiek i macie racje sto lat za murzynami. Odradzam wszystkim jakąkolwiek współpracę z tą firmą . Tak jak traktują pracowników , tak i ich klientów . PORAŻKA

Irek

Niektórzy nie potrafią docenić tego co mają, chyba że już stracą to wówczas żałują!!!

Janka

W Indrax najlepiej jest pracować na godziny można się poobijać a w soboty balangi w raz z brygadzistą i nie tylko soboty a szef im za to płaci bo w akordzie nie ma mowy żeby zarobić nie polecam

Sylwia

Na swojej stronie internetowej firma Indrax sp.z o.o. nie posiada informacji o aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Może jednak ktoś niedawno podjął pracę w tym miejscu i chciałby podzielić się swoją opinią? Pracowników z dłuższym stażem również zachęcamy do podzielenia się swoim zdaniem! :)

Kulka

W firmie przepracowałam kilkanaście lat i możliwości dla osób chcących się uczyć są w zasadzie nieograniczone. Gorąco polecam, wspaniały fundament pod rozwój dalszej kariery.

Ola
@Kulka

Bardzo ciekawe...haha.Fundament pod rozwoj kariery??jakiej?Firma raczej jest 100lat za murzynami.

Kto dał głos fizolom
@Ola

Jeśli pracujesz na takim poziomie, na jakim formułujesz zdania, to chyba wiele czasu w buszu spędziłaś. Możemy mieć przynajmniej pewność, że opinia jest prawdziwa :) Polać tej Pani!

Ala

Zwalniają jak im sie podoba. Szef wyżywa sie na pracownikach za słabe wyniki. Organizacja i administracja firmy słaba. Nudna ale mało męcząca praca.

Krystyna

Moze jak sie zmieni pani rzadzaca tam to bedzie lepiej bo bylam tam dwa dni i odnioslam wrazenie jak by tam pracowala za kare i z wielka laska w czyms pomogla nie da sie w takiej atmosferze pracowac

Halina

Ten zakład to jest porażka. Nie radzę podejmować tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Indrax sp.z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Indrax sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Indrax sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indrax sp.z o.o.?

Indrax sp.z o.o.
1.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Spichrzowa 3
    41-800 Zabrze