MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Pasazer

Dlaczego tramwaj linii "9" w stronę Widzewa z przystanku Narutowicza/Kopcińskiego odjeżdża niemal zawsze z opóźnieniem powyżej 7 minut? Tak jest nawet wieczorem o 19.55, korzystam z tego kursu często i to jest normą!!! Są wakacje ulica pusta, nic nie przeszkadza a kursy ciągle opóźnione! Dziś, 1 VIII opóźnienie 8 minut!

Ana

Mam pytanie czemu tranwaje nie są ogrzewane chociaż motorniczy siedzi w krótkim rekawku a jak się go poprosi o trochę ciepła to pyskuje i,, nie ma,,

Driver
@Ana

Dziennie ilu pasażerów tyle oczekiwań. Jedni przychodzą żeby wyłączyć drudzy żeby włączyć. Pasażer jest na pokładzie max 0,5 h a zmiana prowadzącego trwa 10 h.

Nie tylko tramwaje właśnie jadę autobusem linii 75 i jest szron na szybach

Ona
@Driver

Max pół godziny? (usunięte przez administratora) kpina... Ja jeżdżę ponad godzinę jednym autobusem i ogrzewanie istnieje jedynie w wyobrażeniach. Bo napewno nie w tym cholernym MPK. Żal

Mpk
@Ana

Analfabetom i neandertalczykom nie odpowiadamy????????????

Dzyniu
@Ana

Ponieważ drzwi pasażera są otwierane wszystkie na każdym przystanku, trzech pasażerów wsiada i oczywiście każdy innymi drzwiami

Wkurwiony
@Ana

Mam pytanie do MPK czy zawsze muszą się spóźniać te (usunięte przez administratora)autobusy chodzi mi o linię 65 w stronę lotniska i w stronę radogoszcza.normalnie żarty sobie (usunięte przez administratora)robicie jak nie przyjeżdżacie to się spóźniaćie .to nie lato przypominam mamy zimę .przez (usunięte przez administratora)65 które nie przyjechało spóźniłem się (usunięte przez administratora)do pracy . Inne autobusy jeżdżą normalnie tylko jak zwykle 65 musi się spóźnić albo sobie dwa nie przyjadą (usunięte przez administratora)

JACO
@Driver

NIE ZAUWAŻYŁEM ŻEBY JAKIŚ PASAŻER ZGŁASZAŁ WYŁACZENIE OGRZEWANIA JESTEM PASAŻEREM OD 7 LAT I TEN PROBLEM BRAKU OGRZEWANIA WYSTEPUJE CAŁY CZAS.

Artur
@Ana

Szkoda czasu na pracę tutaj, lekko powyżej minimalnej krajowej, a wymagania nie z tej ziemi. Podwyżki? Możesz zapomnieć... Omijać szerokim łukiem, więcej zarobisz w Biedronce niż jako kierowca czy motorniczy. Tabor stary , zdyzelowany, wszystko polepione na taśmy izolacyjne, try tytki, dziury zapychanie są papierem. Kiedyś może było dobrze w tej firmie ale teraz to TRAGEDIA.

dzizas
@Artur

kolejny jełop co nie ma pojecia o czym bredzi, w biedrze to zarobisz 3300-3700zl brutto pajacu wiec jak zarobisz wiecej w biedzrze niz w mpk?

Jaa
@Ana

Bo w środku tramwaju/autobusu są ciągle otwierane drzwi i nic by się nie nagrzało. To jak otworzyć okno i włączyć kaloryfer na 3

Toolll
@Ana

Ja mam inne czemu czekam jak kretyn na n1 a jej nie mam już godzinę ponad rozumiem żeby autobus się zepsuł ale że,,,2 xd to żart

Czy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

natka

Dzień dobry Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w MPK jako opiekun osób niepełnosprawnych? Czy warto? Jakie wykonuje się zadania jako opiekun?

Kierowca Autobusu

Pani psycholog przedstawiła jak będzie wyglądała praca opowiedziała co nie co i rozdała kwestionariusze które jak powiedziała nie będzie sprawdzać punktowo tylko samą treść odpowiedzi. Test rozwiązałem nie był trudny, rozwiązałem wszystko zgodnie z prawdą, na każde pytanie odpowiedziałem najbardziej logicznie jak się da choć były 3 pytania które przez swój poziom nie wiedziałem jak sensownie odpowiedzieć. I mówię najwyżej wyjaśnię Pani psycholog na miejscu dlaczego tak a nie inaczej odpowiedziałem. Niestety następnego dnia dostaje informacje smsem że decyzja jest odmowna bez żadnego uzasadnienia decyzji. Więc chciałbym teraz dowiedzieć się jak trzeba odpowiedzieć na każde jedno pytanie aby otrzymać pozytywną decyzję, aby dostać się do kolejnego etapu rekrutacji.

Czy kierowca powinien udzielać informacji pasażerskiej? Co zrobisz jeśli pasażer zapyta cię czy "tym autobusem dojadę do szpitala"? Co jest najważniejsze w pracy kierowcy autobusu jakoś tak. W pracy chcę chodzić w stroju służbowym/cywilnym ubraniu uzasadnij swoją odpowiedź.

Uczennica

Dlaczego nie przyjechał autobus a drugi się spóźnił 7 min? I poco ja stałam 25 min na przystanku i jeszcze się śpieszyłam wychodząc z domu na ten pierwszy który wogule nie przyjechał? Musiałam stać na przystanku czekając ,,a może przyjedzie,, zamiast iść do sklepu? Spuźniłam się na lekcje, nie pierwszy raz.

Keszelele

Tramwaje potrafią jechać 15min dłużej, niż jest to podane na wyświetlaczu

Mateusz

Witam chciałbym zapytać jeśli to możliwe co oferuje pracodawca dla pracownika magazynowego na Nowych Sadach. Pozdrawiam serdecznie.

Batman

Kcoham mpk z całym sercem najlepsza komunikacja Opóźnienia są super i to ze czasami nie przyjeżdża w ogóle przez spóźniał się do domu 30min nic nie znaczy. Kocham mpk. Niektóre linie tramwajów jadą po innych trasach i to jest super! Kcoham mpk

nat

Autobusy notorycznie przyjeżdżają spóźnione, nawet wtedy, kiedy na ulicy nie panuje ruch. Niejednokrotnie trzeba czekać nawet 30min na przystanku aż autobus przyjedzie. Jest to niedopuszczalne! Nic tylko płacz po większą wypłatę, a potem nikomu się pracować nie chce. Nie pozdrawiam kierowców liń Z6 oraz 57, bo to z nimi jest najwięcej problemów.

Ver

Praca kierowcy w łódzkim MPK, to robota dla kompletnego szaleńca. Małe pieniądze, ale za to przeogromna odpowiedzialność. To wszystko okraszone nieustanną presją, fatalnym traktowaniem przez zwierzchników oraz "kolegami", którzy tylko czekają, żeby obgadać za plecami. Firma absolutnie beznadziejnie zarządzana, gdzie najważniejszym jest, kogo znasz, a nie co potrafisz. Nie wierzysz? Zatrudnij się tam i doświadcz tego na własnej skórze.

Droga krzyżowa.

Kto wydał rozporządzenie o zamknięciu piotrkowskiej i i zmianie tras z powodu drogi krzyżowej? W czy m transport publiczny przeszkadzał? Dlaczego zaangażowano środki miejskie w taką (usunięte przez administratora)? Kto odpowiada za taka decyzję żeby dla stu ludzi zmieniać transport? Żenada. Kpina. Tragikomedia. Średniowiecze (usunięte przez administratora)

Były Kierowca EA-2

Jeżeli jesteś osoba która lubi pisać donosy podlizywać się dawać prezenty typu kwiaty ciasta i tp to dobrze trafiłeś to praca dla ciebie jeżeli jesteś osoba która znosi ciagle obrażanie przez ludzi bo jesteś spóźniony bo zimno bo źle się zatrzymałeś to praca dla ciebie jeżeli jesteś osoba która lubi być nie doceniana i każda rzecz która się wydarzy to zawsze twoja winna to praca dla ciebie owszem firma płaci za kurs lojalka na trzy lata i zatrudnia 24h na początek plus premia święta godziny nocne tak jest to praca stabilna na lata będziesz jeździł autobusem pełnym ludzi za których odpowiadasz jeden mały błąd i twoje życie może się zmienić na zawsze wyrok odszkodowanie a nawet odsiadka do tego sam się musisz ubezpieczyć od wypadku bo firma ma prawo zabrać az do trzech wypłat kasę za uszkodzenia autobusu ubezpieczenie sprzedają związki zawodowe przy tym musisz do nich należeć i tak z upływem czasu będziesz oglądał jak ZZ walczą o ciebie o twoja podwyżkę a tak naprawdę nie robią nic Firma dyktuje kiedy masz wakacje czyli z góry jest ustalenie według jakiegoś systemu praca w weekendy święta nocy czasem kończysz 1:30 a czasem zaczynasz 2:30 jak to wszystko ci nie przeszkadza to praca dla ciebie !!!!!!!!

@Były Kierowca EA-2

Długo pracowałeś ?

Mariusz

Robi tu ktoś, jako spawacz, co by napisał, jakie pytania padają na rozmowie o pracę? Piszą w ogłoszeniu, że płacą 3800-5800 zł / m-c, jak rozumiem na rękę? I co decyduje, czy będzie to dolny zakres, czy ten górny? Czekam na wpis od kogoś, kto by napisał o pracy tutaj.

@Mariusz

Raczej to brutto jest nigdy w ogłoszeniach nie podają netto

Kacper

Jak z ta praca na kierowce warto iść ? Finansowo jak to wychodzi mniej więcej ? I jak robota wyglada ? Pozdrawiam

pasażerka

Kierowca 112948 zasługuję na premię! Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak delikatnie prowadził autobus, aż chciało się jechać.

Dawid

Czekałem na autobus o godzine04:09 miał przyjechać autobus numer N1B i soe nie zatrzymana zabiencu serdecznie pozdrawiam kierowcę tego autobusu (usunięte przez administratora) cie

Ewelina

Mój brat chce aplikować na spawacza i z oferty wynika że to praca dwuzmianowa i pytanie w jakich godzinach są te zmiany? Poza tym jeśli komuś jakiegoś uprawnienia brakuje to firma zapewnia jakieś kursy doszkalające?

Stach

To jest forum na temat pracy w MPK Łódź,a nie ściana płaczu związana z opóźnieniami.Ludzie chcą się dowiedzieć jak tu się pracuje.Nie wypisujcie opinie nt jakości obsługi.Tak trudno to pojąć????????????

Wkur....ny

Retkinia zajezdnia 10b jadący do centrum o h 7.23 tramwaj celowo zanim ludzie nie przesiedli sie z autobusu wczesniej zamknął drzwi i odjechał. Co bys zrobil palancie z tego tramwaju jak bys chcial zamowic w restauracji jedzenie 10 minut przed zamknieciem a widzacy ciebie kasjer szybko przed nosem zamknął Ci lokal . Wam ktos powinien dobrać się do (usunięte przez administratora) ludzie przez takich (usunięte przez administratora) spozniaja sie do pracy .

Renata Czechowska

Dzień dobry Wszystkim z mpk kierowcom za życzliwość w podróży i za wszystko z całego serca bardzo dziękuję Pozdrawiam Miłego dnia zdrowia życzę

Zostaw merytoryczną opinię o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.