Opinie o Restauracja Cela Katarzyna Nowak w Janów Lubelski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja Cela Katarzyna Nowak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Restauracja Cela Katarzyna Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Cela Katarzyna Nowak w Janów Lubelski

Wyzywana Nowy wpis

Nie polecam , jedno wielkie (usunięte przez administratora) nigdy w życiu takiej firmy nadąsani wielce bogaci porażka . Nie szanują pracownika , bardzo dziwna firma(usunięte przez administratora)Pozdrawiam Kto mieczem walczy ten od miecza ginie przysłowie dobre każdy kij ma 2 końce . Odradzam naprawdę

Poszkodowany Nowy wpis

Witam na wstępie chcę odradzić pracy to wielka porażka nie dość że brak szacunku do pracowników , to komputery z firmy zabierane przez policję spotkania dziwnych ludzi . To jedna wielka porażka pracować pod stresem a i synuś szefów Jakub lekko psychiczne skrzywienie ma wyżywa się na pracownikach . Zero składu w tej gastronomi maja nie ma z czego robić każą z niczego coś no nie da się można zastąpić ale porażka , Rotacja masakra , Nigdy więcej Takiej firmy wielka trauma która przeszłem . Jakub M.

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeden wielki bałagan, ciągłe pretensje do pracowników niewiadomo o co. Na kuchni brud, ale nie ma czasu na sprzątnie, bo najważniejsze by klient otrzymał jak najszybciej danie.. Produkty mrożone, albo kupione tydzień wcześniej, ale Pan Jakub uważa, że się nadają, bo jeszcze nie śmierdzą i trzeba zużyć. Jedna wielka porażka, dno i 5 metrów mułu. Po prostu nie polecam.

Pracowita Nowy wpis

Witam serdecznie nie polecam tej firmy jak rządzili szefowie ale Jakub syn masakra nie ogarnięty źle rozdaje pracę nie zna się wulgarny bez pojęcia zastrasza pracowników jedna wielka porażka. Nigdy więcej takiej pracy bałagan na zapleczu bez ładu ani składu.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Restauracja Cela Katarzyna Nowak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz/ monter tworzyw sztucznych- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Praca w Niemczech – produkcja domów modułowych
KBTI Poland
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Pracownica

Ciężka praca szefostwo nadąsane a w szczególności ich synuś który się wcina , jak próbowałam im coś poradzić to kazali mi się zwolnić , klimat nie ciekawy naprawdę nikomu nie polecam takiej pracy wielka strata czasu nieład w organizacji bałagan na kuchni gdzie pan jakub działa Pozdrawiam i Nie polecam Karolina

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Cela Katarzyna Nowak - Janów Lubelski

Restauracja Cela Katarzyna Nowak