Opinie o Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim w Kamień Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim w Kamień Pomorski

olimo1995

Trudno mi się wypowiedzieć na temat tego szpitala!! Jak dla mnie to najgorszy szpital z jakim miałam do czynienia. A pielęgniarki? Szkoda gadać. Nie mówię że wszystkie. Miałam do czynienia z jedną ale jeśli wszystkie robią tak jak ta z którą miałam przyjemność rozmawiać to współczuję wszystkim pacjentom i ich rodzinom. Nie dbają o pacjentów ani o sterylne warunki w szpitalu. szpital w kamieniu zawsze miał zła opinie i teraz się o tym przekonałam.

Pacjentka Nowy wpis
@olimo1995

Rozmowa z lekarzem to klęska, z laską poświęcają swój czas na cokolwiek, obchód to jakaś pomyłka !!! Ukrainka niby pani doktor , tragedia!!!!!!!!!!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dariusz Nowy wpis

Chciałbym wyrazić słowa wdzięczności dla całego personelu medycznego za wspaniałą opiekę, którą objęta była moja Mama podczas pobytu na oddziale chorób wewnętrznych w Kamieniu Pomorskim. Dziękuję Panu Ordynatorowi , lekarzom i całemu personelowi medycznemu oraz opiekuńczemu za ich profesjonalizm, wiedzę, prawidłowy dobór leków i sposobu leczenia. Państwa wsparcie i pomoc jest nieoceniona. Życzę Państwu dużo zdrowia, wytrwałości w tak trudnym zawodzie oraz wszelkiego dobra i pomyślności.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim? Na InfoPraca.pl jest 20 grudnia kilka ogłoszeń.

Brałeś udział w rekrutacji do Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Kamień Pomorski
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
Kamień Pomorski
ATN Service ApS
leczony

szpital to nie szpital tal mnie leczyli ze nie moge na nogi chodzić nawet bul straszny jest juz pojade następnym razem do szczecina tu zamiast leczyć wykończa ludzi masakra nawet rejestracja nie odbiera nawet dyzurny lekarz również nie raczy odebrac telefonu nawet do szpitala pojechałęm samochodem prywatnie prosiłęm o karetkę bo nie mam siły nawet wstać nie prosze sobie radzić taskie słowa usłyszałęm skandal

Kora

Ten szpital to skandal!!!! Pozytywne opinie pisze chyba ktoś ze znajomych lekarzy tam pracujących. Nikt tam nie chce się leczyć i wcale się nie dziwię. Dobrzy lekarze dawno ztąd uciekli. Brud, bieda i brak sterylności!!! Wielki wstyd!!!!!

Krystyna

W czasie pobytu w Międzywodziu zachorowałam i znalazłam się w Szpitalu w Kamieniu Pomorskim na oddziale Internistycznym. Mój stan zdrowia był bardzo niezadawalający, trafiłam jednak pod opiekę Doktora Marcina Florczyńskiego który zaopiekował się mną w sposób bardzo profesjonalny. Cierpliwie i ze spokojem tłumaczył jak wygląda moja sytuacja, jak będzie przebiegało leczenie i jak będę wracała do zdrowia. Pan doktor jest osobą niezwykle spokojną i opanowaną bardzo kontaktową i myślę, że jest świetnym fachowcem z dziedziny medycyny co mogę jedynie stwierdzić po fakcie iż zostałam wyleczona/ a na medycynie się nie znam/. Kiedy już miałam kontakt z innymi pacjentami wszyscy byli zachwyceni Doktorem Marcinem i każdy mówił o doktorze z niezwykłym uznaniem. Mogłabym jeszcze wiele pisać na ten temat ale podkreślę jeszcze jedno w chorobie Doktor Marcin wsłuchuje się również w poza medyczne potrzeby pacjenta i jak może to spełnia małe marzenia!!!. Miłym zaskoczeniem jest również opieka pozostałego personelu medycznego, Panie Pielęgniarki i pozostały personel medyczny to w ogromnej większości osoby oddane dla pacjenta, życzliwe, uśmiechnięte wykonujące profesjonalnie swoją pracę. Potrafią również uspokoić zażartować a to wszystko sprzyja powrotowi do zdrowia. Wdzięczna pacjentka Krystyna z Opola

Beata
@Krystyna

@Krystyna Bardzo mnie cieszy Twoja opinia. W Szpital Św. Jerzego nie było problemu z przyjęciem Cię na oddział? Nie był przeludniony?

Pani na rejestracji telefonicznej jest niedoinformowana.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim - Kamień Pomorski

Szpital Św. Jerzego w Kamieniu Pomorskim