DACPOL SP. Z O. O.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DACPOL SP. Z O. O.

Damian

Mi znajomi polecają tą firmę, więc są zadowoleni z pracy, a ja chyba niedlugo dołączę do ich grona :)))

@Damian

a powiem ci ze warto :) szczerze polecam. fajna, miła atmosfera, robota sama w sobie nie jest zła. zarobki - jak dla mnie- satysfakcjonujące

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Dacpol sp.zo.o.?

Jest wieeeele stanowisk, zależy o które konkretnie pytasz? Chętnie odpowiem na pytania ;)

miras

mnie tam na magazynie sie podoba. kariere magazyniera rozpocząłem juz dawno temu,wspolpracowalem z wieloma firmami i w zadnej nie znalazlem tak stalego i godziwego zatrudnienia jak w dacpol

pozytwnie
@miras

Przerobiłem juz prace w wielu firmach, w wiekszosci ludzie nie mieli szacunku do siebie. Tutaj mamy fajny zespoł, dobre wynagrodzenie . Nie ma co mówić, że jest źle.

daro

Pracuje w Dacpol odkad kolega mi go polecił i mogę powiedzieć sporo o tym miejscu, ale gdybym miał określić je jednym słowem, to byloby to solidność. Jestem zadowolony i ja również mogę kazdemu polecic to miejsce.

Wojciech
@daro

Zadowolenie ze swojej pracy jest bardzo ważne. A z jakich jeszcze powodów pozytywnie oceniasz pracę w "Dacpol", bo w zasadzie niezbyt się do tego odniosłeś? W jakich godzinach się pracuje?

Elektryk

Żadnych nowości, normalna, w pełni profesjonalna, widać pozytywne nastawienie do potencjalnego pracownika

Doświadczenie, plany na przyszłość

track

A mi właśnie znajomy, który kiedyś tu pracował polecił bo był zadowolony, ale kobieta go za granicę wyciągnęła i jakoś kontakt nam się urwał. Ale z to, że w zasadzie dzięki niemu tu pracuję dalej pamiętam, że wiszę mu dobre piwo ;)

rider
@track

Pracowałem kiedyś w dacpolu i jedno mogę powiedzieć nigdy nie uwierzę, że ktoś kto tam pracował może polecić taką firmę bliźniemu, chyba że ma na pieńku z tym któremu ja poleca i chce mu zrobić na złość, ale to by było zachowanie nie godne chrześcijanina.

chan
@rider

Ja z tego co słyszę to właśnie sporo ludzie tę firmę poleca ;)

zadowolony
@chan

Być może wiele sie zmieniło od kiedy nie pracujesz. Ja polecam, bo mi sie dobrze pracuje, wszystko jest na swoim miejscu i mi wszystko odpowiada.

King

Pracuję w Dacpol dwa lata więc może się wypowiem. Na stanowisku przedstawiciela techniczno- handlowego było całkiem ok. Byłem akurat po studiach więc szukałem czegoś "na (usunięte przez administratora) I się zdzwiwiłem, że w mojej pierwsze pracy odniosę tak pozytywne wrażenia. Ogólnie zaproponowali mi bardzo dobre warunki, finansowe tez, a co najważniejsze z umowy się wywiązali. Bardzo się rozwinąłem dzięki tej firmie i jestem jej bardzo wdzięczny.

Ludo

Nic złego na temat pracodawcy ani firmy powiedzieć nie można jeśli pracuje się według określonych zasad i zgodnie z wytycznymi. W dziale handlowym można się też wiele nauczyc, polecam też młodym ludziom ktorzy szukają doświadczenia.

@Ludo

Fajne jest to, że mozna otrzymać mieszkanie służbowe. Ja akurat pracuje na dziale eksportu i nie narzekam na zarobki ani atmosferę. Mozna sie caly czas rozwijac, wiec nie wiem jakie ludzie mają jeszcze zastrzeżenia.

AAA35

Chyba nie jest tak źle jak opisuje jedna osoba.... Poszedłem na rozmowę w sprawie pracy i osoby, z którymi rozmawiałem (również pracownicy w działach) są zadowoleni. Byłem kilka godzin, żeby zobaczyć jak to działa w praktyce. Nikt niczego nie ukrywa. Pojawiają się nowi dostawcy. Wygląda fajnie. Jest szansa na rozwój. Jestem na tak co do startu w tej firmie. Zobaczymy w praktyce, po wakacjach.

dokładny
@AAA35

Czyli firma wzbudziła pozytywne pierwsze wrażenie, jak to mówią, robi się je tylko raz. W zasadzie i tak polecam najpierw popracować przed wystawianiem takich opinii, nawet mimo tego, że się z Tobą zgadzam. Pracuję w dacpolu 3 lata. To i doświadczenia i wiedzy można o firmie nabrać. Swoją drogą chyba szef sobie to ceni, wydaje się być zadowolony z mojej pracy, a przynajmniej stan konta mi tak mówi

Kondziu
@AAA35

Też jestem po rozmowie o pracę i cały etap rekrutacji bardzo mi się podobał. Firma wygląda na solidną i dobrze zorganizowaną. Atmosfera od początku wydała się bardzo przyjazna, także również idę w to dalej!

spostrzegawczy

Jak to zwykle bywa na pozytywy muszą pojawić się jakieś negatywy. Ludzie kochają "anonimowość" internetu i piszą co im ślina na język naniesie. Niektórym ciężko zrozumieć, że są też ludzie zadowoleni, a są i to wcale nie tak mało tylko nie każdemu chce sie brać udział w dyskusji na tym forum.

niehejtuje
@spostrzegawczy

Zawsze negatywnych opinii pojawia się wiecej niż pozytywnych. Ludzie nie piszą dobrych rzeczy, tylko dopiero sądzają przy złych sytuacjach. Praca w Dac-polu może nie jest po prostu dla każdego. Ja pracuję i mi się podoba. Mam świetny zespóol, z ktorym przyjaźnię się też poza pracą. Zarobki mi odpowiadają, wszystko na swoim miejscu,.

matiks

w Dacpol pracuję jako specjalista ds techniczno-handlowych. w sumie jestem zdumiony ze po studiach tak szybko znalazłem robotę gdzie jeszcze bardziej mogę rozwijac swoje umiejetnosci i zainteresowania. myśle ze w przyszłości będę się starał o awans bo naprawde bardzo lubie te firme

Kaczor
@matiks

jeśli chodzi o awans, to polecam Dacpol. Daja duze mozliwosci aby rozwinać skrzydla aby zostac z nimi na dłuzej... w przeciwienstwie do innych firm. polecam dacpol

Krystek

Praca w Dacpol jest spoko. Naprawdę nie ma na co narzekać. Zarobki są okej, no chyba, że ktoś ma nie wiadomo jakie oczekiwania, ale dla mnie jest okej. Ludzie są przyjaźni, zawsze jest z kim pogadać, także naprawdę wszystko fajnie.

Ja jestem zadowolony z pracy w Dacpolu. Nie muszę żyć od pierwszego do pierwszego, wynagrodzenie spełnia moje oczekiwania, a praca jest w porządku. W pracy liczą się też ludzie, a uwierzcie, tutaj nie da się kogoś nie lubić!

Wilhelm II
@Adam

Tu to ogółem i stanowisk jest wiele, więc są i te ciekawsze i te mniej ciekawe, ale wszędzie potrzebne. Grunt że każdy pracownik jest traktowany z należytym szacunkiem

nicolas
@Wilhelm II

Wypłaty nie są zaniżone, moim zdaniem własnie dobrze odwzorują zakres obowiązków i to ile się robi w firmie i dla firmy

były student

A właśnie, że to bardzo dobra praca dla młodych. Nie wiem czy gdzies bym zdobył więcej doświadczenia. Większość firm to by chciała, żebyś miał 20 lat w tym skończone studia i 2 lata doświadczenia minimum ;) dacpol daje ludziom szansę, a to jak się ją wykorzysta to już sprawa indywidualna.

ktoś tam
@były student

No jak komuś lokalizacja odpowiada to wiadomo że po co ma dojeżdżać jak tu na miejscu ma wszystko pod nosem. Robiłem praktyki i byłem zadowolony

plum
@były student

Ja żałuję, że wcześniej cv tu nie wysłałem jak szukałem pracy bo widzę, ze jest serio całkiem fajnie no i faktycznie praca rozwojowa

Aleksandra
@były student

Czyli w Dacpol istnieje realna szansa, że przyjmą osobę bez doświadczenia? Rozwój to i dla mnie istotna kwestia. Jak on wygląda w firmie?

niestety albo stety
@Aleksandra

Powiem ci że na takie cuda bym nie liczył. Jeśli nie wiesz nic co powinnaś wiedziec na dane stanowisko to jak miałabyś pracować? Firma docenia ludzi z potencjałem ale tu też są jakies granice

Pozytywny

Polecam. Byłem na wakacyjnych praktykach. Ludzie uśmiechnięci, chętni do pomocy i współpracy. Warunki fajne. Mimo, że praktyka była bezpłatna dostałem wynagrodzenie (miłe zaskoczenie)! Pojawiła się też opcja współpracy w przyszłości.

Łukasz
@Pozytywny

Fajnie, ze jesteś zadowolony z praktyk. Czy współpraca, o której piszesz byłaby na zasadzie stałego etatu, czy mógłbyś mieć elastyczny czas pracy i łączyć naukę z obowiązkami zawodowymi?

Pozytywny
@Łukasz

dwie opcje. W czasie studiów (jeżeli się da pogodzić z zajęciami tu może być ciężko) to dorywczo. Po zakończeniu zajęć to na etat.

Lisek
@Łukasz

Przyjmij się a pół etatu, bo inaczej nie dasz rady chyba że studiujesz zaocznie, ale i wtedy nie wiem.

casio

Myślę, że ważne jest podejście do pracy, jak się człowiek źle nastawi tak tez będzie miał. A praca jest naprawdę na tyle dobra, żeby dać jej szansę

pusel

A mi bardzo pasuje to, że jadę do pracy, tak 8 h czy ileś robię swoje, wracam do domu i mam czystą głowę, nie myślę już o tym. Nie stanowi dla mnie problemu oddzielenie życia prywatnego od zawodowego i chyba wielu tu tak ma

kalafior
@pusel

Praca, którą się jeszcze do domu zanosi to nie jest dobra praca i na dłuższą metę nie da sie tak żyć, więc to jest bardzo pozytywny aspekt

Kajto

Jak dla mnie warunki na plus. Pracowałem tam jakiś czas i nie było się do czego przyczepić. Pieeniądze zawsze na czas.

Wojas
@Kajto

A co ogólnie z atmosferą w pracy? Jest ok? Planuje iść tam do pracy, a to dla mnie ważna sprawa

Kajto
@Wojas

Jest dobrze. Z chłopakami się dogadujemy i tworzymy taką paczkę.

Wojtas
@Kajto

Dzięki za odpowiedź. Jak tak, to spróbuję się dostać ;)

fromage
@Wojas

Od siebie tylko mogę dodać, że jest ok. Jedyny minus to taki, że tej pracy faktycznie jest dużo i robi się czasem przez to nerwowo, ale jak sie starasz i robisz co trzeba to idzie wszystko ogarnąć. Reszta już jest w porządku

mucha
@fromage

Zgadzam się z przedmówcami. Praca nie bez wad, ale można sobie z wszystkim poradzić. Praca nie jest mocno stresująca

Pracownik miesiąca

Prolog: Komentarz usunięty 17 raz, więc wklejam 18 i chcę powiedzieć, że komentarze mają na celu ochronę młodych ludzi przed poniżeniem jakiego doznało i doznaje wiele osób w tej jeszcze raz użyję tego słowa nie adekwatnego do rzeczywistości "firmie", a skoro Gowork się reklamuje, że walczy z mobbingiem to niech z nim walczy, a nie z pracownikami byłymi, obecnymi i przyszłymi tej "firmy" w której ludzie są traktowani jak śmieci. Jeżeli właściciel twierdzi, że coś w tym komentarzu jest kłamstwem to niech się do tego odniesie, a nie biegnie z płaczem do Gowork'a krzycząc, że wszystko jest kłamstwem a ja jestem uczciwy. Chętnie skoryguję jeżeli coś jest kłamstwem. A prawda was wyzwoli !!! Akcja dramatu: Ostatnimi czasy dostąpiłem wątpliwego zaszczytu pracy w tej wIELKIEJ korporacji długo nie wytrzymałem i jedno wam powiem ku przestrodze, tak zakłamanego szefostwa nigdy jeszcze nie spotkałem. Przed rozpoczęciem pracy będzie wam słodził opowiadał jaka to jest wspaniała i rzetelna firma, że ludzie tu pracujący mają domy samochody mieszkania itd. Oto kilka przykładów weźmy na ruszt oferty pracy (na które ja niestety też się nabrałem) w, których powtarzają się regularnie te same wyświechtane zakłamane slogany zatytułowane OFERUJEMY i tak: 1. Udział w projektach w zakresie nowych technologii, automotive, trakcji elektrycznej, grzania indukcyjnego i innych. Kończy się na tym, że siedzisz tylko w delegacji i dostajesz 30zł diety dziennie -25% za śniadanie praca czasem po 12h/dobę(usunięte przez administratora) 2. Wyjazdy zagraniczne na szkolenia do dostawców oraz imprezy targowe. (usunięte przez administratora) 3. Niezbędne szkolenie na temat asortymentu przy rozpoczęciu pracy. Masz się nauczyć katalogu na pamięć. 4. Dobre warunki finansowe i warunki pracy. 2000 brutto (jako, że pierwszy raz komentarz się ukazał jakiś czas temu obecnie państwo podniosło płacę minimalną do 2100 brutto) na umowę o pracę czyli do ręki 1464,48zł netto do końca pracy w tej pseudo firmie plus 500+ na umowę zlecenie i oczywiście obietnica, że już za chwilę zarobisz miliony ale jeszcze nie teraz. Te 500+ może być w każdej chwili wstrzymane bez podania przyczyny. 5. Pracę w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku. (usunięte przez administratora) 7. Możliwość otrzymania mieszkania służbowego. Obecni pracownicy nazywają te mieszkania czworakami, oczywiście właściciel przedstawia możliwość zamieszkania w czworakach jako błogosławieństwo i mówi, że to tak jakby zapłacił Ci 1500zł więcej ale jak powiesz nie chcę mieszkania pan Mi podniesie pensję o 1500zł to już nie mówi, że to tak jakbyś dostał podwyżkę, dodatkowo w każdej chwili może Cię wywalić z tego mieszkania jak mu się coś nie spodoba i ciągle będziecie słyszeli wypominanie, ale ja Ci czworaki w dzierżawę dałem a ty chcesz obiecaną przeze mnie przy twoim zatrudnianiu podwyżkę niewdzięczniku. 8. Możliwość rozwoju zawodowego i awansu. Jakiego rozwoju, jakiego awansu masz tylko wystawiać faktury i pilnować płatności i nie odzywać się nie pytany. 9. Pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze. (usunięte przez administratora) 10. Dla studenta - możliwy niepełny wymiar pracy. (usunięte przez administratora) Epilog: I na koniec odnoszę wrażenie, że ludzie, którzy pracują w tej firmie, jak to pracownicy określają firmie (usunięte przez administratora) (oczywiście nazwa się wzięła z twojej uczciwie wypłacanej przez szefa pensji) cierpią na syndrom sztokholmski (usunięte przez administratora) Nie polecam i mam nadzieję, że kilka osób w Polsce ocaliłem tym postem.(usunięte przez administratora)

Firma godna polecenia, pieniądze na czas, nie ma co narzekać, robi się swoje i jest ok

talar
@Marek

Dokładnie, także jak ktoś pracuje to wie jak jest i zbędnego gadania być nie musi. Mi praca też odpowiada, mam fajny dojazd i godziny pracy też normalne.

bez przesady

Proponuję w dojrzały i dorosły sposób załatwić tą sprawę z pracodawcą, czy też byłym pracodawcą, a nie wklejać jakiś komentarz tyle razy i nie wiem na co liczyć ;) każdy może mieć swoje zdanie, ale Pan już przesadza swoją natarczywością, wcale mnie nie dziwi, że gowork te komentarze kasuje

Pracownik miesiąca
@bez przesady

(usunięte przez administratora) Cały czas nie mogę się doczekać kontrargumentów na to co napisałem, a kontrargumentów nie ma i nie może być bo to wszystko jest prawdą. (usunięte przez administratora)

znudzony
@Pracownik miesiąca

Chyba wiem czemu używasz określenia tatko, bo podejście masz jak dziecko. Tu popieram "bez przesady", jakby ludzie nie wiedzieli sami jak jest... każdy może mieć swoje zdanie, ale Ty chyba lubisz mieć więcej do powiedzenia od innych. To się robi nudne

Dab09

Ciekawie opisane problemy, podoba mi się Twój styl szczegółowy, sam mam podobny :). Mniej najbardziej od takiej roboty odrzuca ta pensja minimalna za w sumie specjalistyczne stanowiska w specjalistycznej firmie. O ile jest to prawda, bo w okolicy za realizację zamówień, fakturowanie itp można prosić ok 4500 brutto jak się ma doświadczenie. Więc te 2 tys. wyglądają żałośnie, o ile nie jest to ściema, bo nie pasuje do tak dużej firmy. Druga sprawa, to co piszesz, cyt. "3. Niezbędne szkolenie na temat asortymentu przy rozpoczęciu pracy. Masz się nauczyć katalogu na pamięć.". Dlaczego Cię to dziwi? Czyż nie jest normalne, że chcąc coś sprzedawać zgodnie z ofertą, w tym przypadku katalogiem, pracownik musi się tej oferty dobrze wyuczyć, aby 1. mógł szybko znaleźć produkt poszukiwany przez klienta, 2. wiedział co sprzedaje i wiedział jak szukać. Poza tym dla samego pracownika korzystne jest jak najszybsze opanowanie zakresu oferty, wiec takie życzenie jest jak najbardziej zrozumiałe i pożądane. Pozdrawiam i życzę szczęścia :).

Zostaw merytoryczną opinię o DACPOL SP. Z O. O. - Piaseczno

• Jak się pracuje w DACPOL SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy DACPOL SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DACPOL SP. Z O. O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DACPOL SP. Z O. O.?

Kandydaci do pracy w DACPOL SP. Z O. O. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DACPOL SP. Z O. O.