Opinie o Nowaccy w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nowaccy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nowaccy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowaccy w Ostrów Wielkopolski

Sklepowy

Dziwie się ze kto kolwiek tam pracuje brak szacunku do pracownika tym bardziej do kierowców są przemęczeni wypłaty też małe co do wykonywanego stanowiska i odpowiedzialności z tego co mówią przyjeżdżając na mój sklep

Flasher
@Sklepowy

Wykańczająca praca psychicznie i fizycznie ciągły pęd za pieniędzymi i nie ustanna napięta sytuacja pomiędzy szefostwem a pracownikiem zależąca od humoru przesow

Anominowy

Opinia na temat odzialu w Kaliszu. Nie polecam tego miejsca pracy. Słabe zarobki. Nom stop jakieś pretensje do pracownika. Pan P jak pracownik coś źle zrobi źle lub zawini to krzyczy przy klientach i innych pracownikach aż się nie chce robić p.s pracodawca powinien porozmawiać na osobności w takiej sytuacji z pracownikiem. Pani J i Pan M mili i kulturalni

Bartek
@Anominowy

Najgorsza praca cieszę się że już tam nie pracuje hamstwo czepianie się o wszystko wulgarne teskty przez telefon lub przy klijentach do pracowników w kółko podenon stop coś nie pasuje oddział ostrow nie polecam najgorszy pracodawca w ostrowie .

Dawid Nowy wpis

Śmiech na sali wypłata śmieszna za wykonywana pracę i trudne warunki pracy dodatkowo chamskie docinki od szefostwa brak szacunku do pracownika którego kolwiek nie polecam wręcz od radzą

Ka Mil Nowy wpis
@Dawid

W Kaliszu to samo. Wynagrodzenie minimalne, wymagania maksymalne. Brak szacunku dla pracowników, a nawet klientów. Humory szefa poniżej krytyki, święty by nie wytrzymał. Pracownik to zło konieczne, ma tyrać na jego wysokość P. milczeć i znosić wszelkie upokorzenia. Pracodawca poniżej krytyki. Odradzam współpracę z tą osobą.

Były pracownik Nowy wpis

Najgorsza praca w ostrowie chamstwo i non stop pretensje nie polecam pracowałem tam rok

Anominowy

Bartek Nowy wpis
@Anominowy

Klient

Z niektórymi komentarzami się nie zgadzam ponieważ niektórzy kierowcy Są bardzo mili zadbani mają bardzo czysta auta dlatego nie można wszystkich mierzyć jedną miarą A praca jak praca nie pracuje się od rana do wieczora przeciętny czas pracy to 9 godzin do 10 dla kierowców a magazynierzy Pracują po 8 Pozdrawiam serdecznie

@Klient

Tak, coś dużo informacji na ten "klient" ???? pracowałem na oddziale Kalisz, wieczne proszenie się o wszystko, godziny liczone z (usunięte przez administratora), szefostwo opryskliwe bez szacunku dla pracownika i jego czasu. Słabe podejście do pracownika i klientów, szefostwo patrzy tylko żeby zarobić na tyraniu innych, prezenty pod stołem żeby tylko od nich brać... Dramat, ale niestety tak to teraz wygląda w takich firmach. Ale niedługo, markety wykończą

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nowaccy? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Zdecydowanie polecam, jeśli lubisz się zastanawiać się ile zarobisz, bo to zależy od tego, co uzna sobie pracodawca, a nie na co się z nim umawiałeś. Dopiero "pogrożenie paluszkiem" skłania do jakiegokolwiek rozwiązania sporów.

Byłem tam chciałem się przekonać czy tak rzeczywiście jest i wszystko co piszą pracownicy byli to prawda byłem tam dwa dni brak szacunku do pracownika zaproponowana stawka przez nudy to śmiech na dzisiejsze realia nie polecam stracą czasu i zdrowia

Sklepowy

Flasher
@Sklepowy

Celebryta

Wypłaty śmiech cieszę się że już tam nie pracuje poniżające teksty chamstwo brak zrozumienia non stop problemy i wyzywanie sir na pracownikach hurtowni

Gargamel

Najgorszy pracodawca w ostrowie hamakiem teksty do pracowników brak szacunku to na porządku dziennym

Gargamel

Brak szacunku do pracowników non stop krzyk i humory prezesów dla prezesów liczy się tylko zysk firmy

Gargamel

Brak szacunku, nie do pracownika, ale po prostu dla człowieka. Poniżające teksty od właścicieli, ustalanie grafiku o 20, brak jakiegokolwiek zorganizowania. Maszynka do zarabiania pieniędzy, tym są pracownicy tej firmy. Najniższa krajowa, nadgodziny przymusowe i tak samo płatne, czyli grosze, premia uznaniowa, czyli bardzo niesprawiedliwa. Nawet klienci widzą, że coś jest nie tak. Ta hurtownia działa nadal przez 10 osób!!! Jest to tylko przystanek, najlepiej uciekać stąd jak najdalej.

Obelix
@Gargamel

Dlatego nikt tam nie chce dojść. A od niektórych pracowników czuć alkohol. Jak przyjeżdżam po produkty widzę jak niektórzy robią w biegu a inni stoją przy widlaku na papierosku dzień w dzień o różnych godzinach jak tylko jestem.

Maria
@Gargamel

Nie rozumiem jak nadgodziny mogą być przymusowe? Ile pracownik musi ich wykonywać w miesiącu?

Xxx
@Maria

Towar sie szukuje na sklepy tak dlugo jak sa zamowienia wiec nadgodziny same wychodza z automatu jak trzeba to trzeba siedziec az sie wszystkiego nie zwazy

Klient

Kierowcy nie mili, średnio zadbani(trochę przy kości, widać że pracują w mięsie), a z auta śmierdzi. Na drodze piraci, chyba szef musi ich zacząć bardziej kontrolować!

Natala
@Klient

Nieprawda niektórzy kierowcy Są bardzo mili mają czyste auta po prostu nie można wszystkich mierzyć jedną miarą Pozdrawiam

@Klient

Przepraszam bardzo nie Wszyscy kierowcy są niemili znam kierowców którzy są bardzo zadbani mają bardzo czyste auta i w auta wręcz pachnie a nie śmierdzi dlatego nie warto mierzyć wszystkich jedną miarą Pozdrawiam

@mihu a ty tam pracujesz ?

mihu
@Marta

Na szczęście już nie...

Elżbieta
@mihu

Hej, bardzo zaintrygowała mnie Twoja odpowiedź. Dlaczego na pytanie czy pracujesz w Nowaccy odpowiedziałeś, że 'na szczęście już nie'? Czy masz jakieś zastrzeżenia co do pracy w firmie? Wyjaśnij proszę, chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

Kinia

@liho ale co dużo młodych jest?

Mihu
@Kinia

Robisz tam to powinna wiedzieć.

Liho

Zatrudniają dzieci to i atmosferą jak w szkole. Brak słów.

nieplastus

tym co sie nie podoba to pisza plastusie przieciesz robota jest fajna idzie posciemniac jak sie jezdzi to morzna pospac w lesie rzeby nie przyjechac za szybko i przyjezdzasz po 8 godzinach i o 11 czy 12 i do domu

gkh

Na pewno jest szansa na to, żeby dostać u nich wyższe wynagrodzenie niż te 800zł @ziutek, vo do tego dochodzą jeszcze odpowiednie premie, ale czy wypłata jest na czas? Dzięki

camilio

Jak tyle osób się pozwalniało i nawet te których nikt nie sądził że się zwolnią, to muszą coś więcej kasy sypnąć i zmienić podejście.

poczekalnia

poczekalnia dla ludzi szukających pracy za godziwe pieniądze stawki są tam sprzed 10 lat praca dobra na lato dla kawalerów mieszkających u mamusi na garnuszku

Desperat

Panowie, niektórzy sie tam męczą latami ale nie mają odwagi odejść bo boją sie ze nic nie znajdą, najlepszy fenomen jest w tym ze szefostwo(synowie) nie mają pojecia o dobrym prowadzeniu firmy, a co do godzin- świeta prawda, lepiej napewno nie bedzie.Ukraińcy zapraszamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Nowaccy - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Nowaccy?

Zobacz opinie na temat firmy Nowaccy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

Nowaccy
1.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Batorego 41
    63-400 Ostrów Wielkopolski