Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Cooper Standard Automotive?

Kumpel

Stawka godzinowa x ilość przepracowanych godzin + 20% premii

Marzena
@Kumpel

Stawka godzinowa czyli możliwa jest tutaj praca tylko na umowę zlecenie ? Czy na umowę o pracę też się da jakoś rozliczyć?

Agata
@Marzena

Na stawce godzinowej pracuje się także w ramach umowy o pracę.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Cooper Standard Automotive?

NIE

Sprawa jest prosta. Jak się podlizujesz i dobrze zakręcasz kolo liderów, masz się dobrze.Jezeli nie,poniewierają tobą po wszystkich gniazdach i ekstruzji

@NIE

I na pewno to takie proste, żeby tak łatwo się zakręcić? Ile takich osób idzie aktualnie wyliczyć?

gogo
@NIE

Myślę, że przenoszenie po gniazdach może świadczyć o czymś innym raczej. Trzeba sobie zadać pytanie, dlaczego ludzie nie chcą z Toba pracować?

@gogo

A o tej perfektywnie to nie pomyślałam nawet. A sporo takich osób dość problematycznych się zdarzało, że często trzeba było robić takie przenosiny?

gogo
@Karolina

Problematycznych nie jest dużo, przenosiny wynikają też z tego że w jednym miejscu są większe potrzeby niż w drugim.

@gogo

No w sumie. I na to wpływu już się nie ma, w sensie powiedzieć wprost, że coś by nie odpowiadało z jakiegoś powodu? Bo tu padło, że specjalnie podlizywać się trzeba a zastanawiam się czy jednak normalnie pochodzą do ludzi

kkk
@Karolina

Nie trzeba się podlizywać. Podchodzą do ludzi normanie, czasami to ludzie tworzą sztuczne problemy. To już nie są te czasy, ze całe życie pracuje się przy jednej maszynie i to dotyczy każdego zakładu. Na rynku jest duża zmienność, raz pracujesz tu raz tam, zależy jakie są potrzeby. Cooper moim zdaniem oferuje najlepszą atmosferę, ze wszystkich zakładów, w których pracowałem.

@kkk

Super, dzięki za odniesie. ;) odnośnie pracy przy maszynach chciałabym się jeszcze dowiedzieć jakie na dzień dzisiejszy u siebie mają i jaki jest ich tak właściwie obecny stan?

Adrianoo

A czy Agnieszka z apqp wogóle wie czym się zajmuje ? Człowiek widmo na hali

W owej firmie nie dba się o politykę pro rodzinną. L4 i Opieka wrzucane są do jednego wora a potem wystawiana notatka za absencję. Słyszałem o przypadku gdy pracownik miał absencję tylko z powodu opieki a notatkę służbową dostał. Masz małe dzieci i liczył byś na wyrozumiałość w kwestii planowania Ci zmian ? Zapomnij. A związki? Hmm niby są ale jak to większość mówi: "są kupione". Pytanie do kierownictwa: właściciel/zarządca 7r wie, że na jego obiekcie są używane materiały łatwopalne? Wentylacja zapewniona ?

Andrzej 2
@Andrzej

I pewnie powiesz jeszcze że na 7R przy tych preparatach masz okulary ochronne. :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
inżynierek

Witam skończyłem studia planuje aplikować do tej placówki. Ile na start może zarobić na reke inżynier jakości. Pozdrawiam

HR
@inżynierek

O kwestiach finansowych rozmawiamy indywidualnie na rozmowach. Zapraszam do złożenia aplikacji na adres: Rekrutacja.Bielsko@cooperstandard.com

guest1

Pracowałem w wielu firmach, nie tylko automotive, w Cooperze atmosfera jest na prawde w porządku. Warunki zatrudnienia również.

Bania

Napieta atmosfera, dziwna firma. Nie polecam

Urszula
@Bania

W jakim sensie? Jak możesz przybliżyć trochę na czym ta dziwność polega to będę wdzięczna

bylekto

Firma jest ok. Warunki finansowe też w porządku. Dyrekcja mogłaby zachować się po ludzku i nie pozwolić na pracę w temperaturze 36-40 stopni. parę dni upałów nie zbawiłoby ich wyłączenie produkcji na parę godzin.

@bylekto

Ty tak serio? Jest gorąco to trzeba przerwać produkcję? A zamówienie, zobowiązania? Tu każdy nie planowany postój w związku z awaria komplikuje wszystko. Ludzie w gorszych warunkach i temperaturach pracują. Przychodzisz pracować na halę produkcyjną przy urządzeniach które grzeją to cos się spodziewał? Jezu jakie roszczeniowe jest teraz społeczeństwo. Jeszcze byś chciał wtedy w domu siedzieć i za to pieniądze otrzymywać.

stary

Po Twojej wypowiedzi widać że nie pracujesz w tym upale na produkcji . (usunięte przez administratora) SZEFA ALBO I SAM SZEF , bo podobno lubi czytać opinie na tym forum .

Marzena
@bylekto

A może nie totalnie pozwolić nic nie robić, ale może jest opcja na częstsze przerwy na wode lub ochłodzenie się. Jest na to szansa?

NN

Pracowałam kiedyś w tej firmie i nie polecam. Teraz pracuje w Polmotors na Piekarskiej 130 i warunki pracy dużo lepsze. Wynagrodzenia też

Danuta
@NN

jakie warunki były w tej firmie a jakie sa w tej obecnej ze piszesz ze sa lepsze ? porownasz mi je zebym wiedziala o czym mowisz i ze jednak warto

NN
@Danuta

Chociażby czyste powietrze, jeżeli pracujesz w cooper to wiesz o czym mówie. O finansach się nie wypowiadam bo to temat rzeka.

MążDanuty

I cisza. Szach-Mat

@NN

A co z tym czystym powietrzem? Czemu to jest plusem? Wtajemniczcie mnie bo nie wiem o co chodzi

Bibi

Zobaczysz za pare lat. Powietrze i te 38 stopni na hali. Zdrowie jest jedno

@Bibi

I tu się w stu procentach zgodzę. Ja po zwolnieniu ok 3 miesiące odkrztuszałem ten (usunięte przez administratora) Znajomy to samo. Jak tam pracowałem to ciągle przez usta oddychałem. Teraz w końcu przesypiam całą noc z zamkniętymi ustami.

Pracownik2

Ale kadróweczka, albo szefu chce tu porównania i wyjaśnień co jest lepiej w innej firmie bo nie rozumieją tych problemów. Zwolnienie to była najlepsza decyzja w moim życiu

Gabriela

Jak to, a pracodawca nie zapewnia jakichś masek albo innej ochrony żebyście nie musieli się tak męczyć?

BacznyObserwator

Gdzie komentarze o tym, że są typowane osoby do zwolnienia? Ktoś coś próbuje ukryć? Przecież i tak sie ludzie dowiedzą. To że przesuneliscie to w czasie i jednak nie leci na raz 80 osób nieznaczy że się tak nie stanie.

Maro

Widze, że komentarze o zwolnieniach magicznie zniknęły, żenada

Ludzie pracują w strachu.Po ostatnich zwolnieniach tydzień temu,każdy martwi się, co bedzie dalej.Jedni mówią o sporych zwolnieniach pracowników, inni odwrotnie..Atmosfera jest straszna

Gabriela

A nie możecie kogoś dopytać o to co się szykuje w najbliższym czasie? Chyba lepiej się upewnić niż domyślać?

JJ

Podobno 80 osób do zwolnienia

Befama
@Gabriela

Na hali gdzie kiedyś pracowalismy firma rozkwita, najwyżej trzeba będzie zmienić barwy. Podobno ludzie sobie chwalą

Też tak słyszałem

Lotto

Już typują

Trzeba sie brać..

Baca
@Lotto

Po 15 osób z każdej zmiany

@Pracownik2

Lepiej szukać czegoś stabilnego, niż czekać na niewiadomo co

Mania
@Pracownik2

Czas wrócić na starą hale

MariNo

Zwolnień będzie ciąg dalszy. Trzeba sie zbierać z tej firmy

@MariNo

Ja już uciekam na naszą starą hale, warunki lepsze niż tu...

Nikki

Gdzie to? Co to?

Danuta
@JJ

podobno ? czy jednak na pewno ? skad macie takie wiesci ?

Były

M M to porażka zniszczy wszystko żeby mieć słupki dla szefostwa. Krótko bo to zły człowiek Wisła spada a on razem z nią i ta firma dalej jest najlepsza . Spadaj gnido chodz kiedyś mną zadziera a ja i tak kiedyś Ci podziękuję. Aż nie mogę się doczekac panie M czas się spotkać w końcu. Będę zaszczycony.. Czas wyrównać co nieco medo.. A dla reszty Bielsko zawsze będzie najlepsze od 23 lat gdyby nie (usunięte przez administratora) która chce zrobić z siebie gwiazde. Juz nie pamiętam dokładnie jak gadał ze będzie gwiazda . (usunięte przez administratora) jeden matematyk (usunięte przez administratora) Zniszczę wszystko żeby zabłysnąć jakim prawem pytam? Jak każdy robił co mógł żeby było dobrze

Magi
@Były

Troche chaotycznie napisane, ale kto ma wiedzieć, ten wie

Niezadowolony

No i dzisiaj bam!!! Covida już nie ma w Cooperze!! Zniesiono noszenia maseczek. Co ta dyrekcja ma w głowie ! Ludzie maja umierać bo oni sobie obostrzenia znoszą? Część będzie się cieszyć ( pozdrawiam tępych antyszczepionkowców ) ale część boi się chodzić teraz do pracy. Oczywiście związki maczały w tym palce… Cała administracja bezpiecznie siedzi w biurach a o produkcji nikt nie myśli… dramat

Zadowolony
@Niezadowolony

Jak się boisz to sobie nos te maseczki nawet 3 dla pewności. A najlepiej zwolnij się, zrobisz przysługę wszystkim

@Niezadowolony

Zakazu nie ma na noszenie maseczki,chcesz to miej założoną ????

Ubaw po pachy
@Niezadowolony

Drogi płaskoziemco jeśli czujesz się nie bezpieczne z powodu zniesienia obowiązku noszenia masek przyjmij kolejną dawkę człowieku w czwartek twój góru Niedzielski dał rekomendacje zniesienia masek testów i kwarantanny jak ty będziesz egzystować w Kwietniu? ????gdy wszyscy będą chodzić bez tych szmat na twarzy Boże wiedziałem że niektórzy w firmie mają poryte główki ale że aż tak.

@Ubaw po pachy

ten wpis to musi być fake. Ktoś się nabija

Nick Nolte
@Niezadowolony

To ktoś umarł w Cooperze na covid??? ????

Wiadomo coś o tegorocznych negocjacjach płacowych w Bielsku-Białej?

Stary

Przed negocjacjami żeby coś zyskać trzeba by było wymienić tych dwóch (usunięte przez administratora) z solidarności którzy twierdzą że walczą o nas a tak po prawdzie układają się tylko z dyrekcją żeby nam dowalić .

Ogarnięty
@Stary

Co ty piepszysz dziadzie, układają się czy nie to nie wiem ale gdyby nie związki to dalej byśmy pracowali za 15,60, bo firma ma w (usunięte przez administratora) doświadczenie pracowników, byle szybciej, byle taniej.

@Ogarnięty

Dziennik Gazeta Prawna "Stawka godzinowa, podobnie jak ma to miejsce w przypadku minimalnego wynagrodzenia za pracę, rośnie z roku na rok i jest określana stosownym rozporządzeniem. W tym roku wnosi ona 19,70 zł brutto w przeliczeniu na godzinę pracy." To ile nasi wywalczyli ?

Pracownik wieloletni
@Ogarnięty

A najwyższą stawka produkcyjna po 5 latach 22.30, no kurde szał walczyli ostatnimi laty Ci powiem. Lata temu zarobki było stosunkowo dobre porównując do innych zakładów w Bielsku, a teraz jest jak jest. Chętnych jak jest potrzeba to do pracy nie ma. Kiedyś jak nie miałeś kogoś kto tu pracuje, nie było opcji się dostać do pracy.

Nino
@Nowy

Dziennik Gazeta Prawna "Dotyczy ona osób pracujących na umowie zlecenie oraz umów o świadczenie usług w ramach samozatrudnienia (prowadzących działalność gospodarczą, które nie zatrudniają innych osób)" Dziwisz się że tyrasz za minimum - ile w głowie tyle na kwitku.

Oburzony
@Ogarnięty

Widać mózg Ci wyprali jak Putin Ruskom. Nie widzisz, że z roku na rok wartość nabywcza naszych zarobków spada? Gdybyśmy dostawali podwyżki tyle co co roku rosła najniższa krajowa, to dzisiaj mielibyśmy 30zl/h. Był Robert były podwyżki, a te sługusy dyrekcji dbają tylko o własne stołki. Te rozmowy to fikcja plany finansowe są robione kilka miesięcy wcześniej łącznie z pseudopodwyżkami

@Oburzony

Siła nabywcza pieniadza spada odkąd wprowadzili 500 i inflacja 10 % co maja do tego związki

co?
@Nowy

19,70zł to stawka godzinowa przy umowie zlecenie, a nie umowie o pracę, więc co masz na myśli?

Stonka

Szkodliwe warunki-stawka żenująca bez względu na staż i do tego ich oczekiwania ilościowe na nowych projektach???????????? No ale niestety , jeśli nie będzie 5 zł podwyżki, to wincyj na nissanie się nie uda zrobić xD

kciN

Wiadomo jak negocjacje ? Dali by jakieś info… co i jak?!

Pracownikzbielska

Myślenice powalczyły z podwyżkami a jak u nas sytuacja wygląda? Czy Pat i Mat coś działają? Czy z racji, że jesteśmy bardziej rentownym zakładem możemy liczyć na adekwatnie wyższe podwyżki?

Bielski
@Pracownikzbielska

A co tam wywalczyły Myślenice ?

Marchewa

Dosiego roku 2022 ???? ???? cooper

Pietrucha
@Marchewa

I przynajmniej 8% podwyżki ????

Szymon
@Pietrucha

A ile wpadło w tym roku podwyżki? Z ciekawości pytam ;)

on

Weź kredyt i wpłać 20 tys zł. Spamowanie linkami powinno być zabronione.

Anonimowo
@on

Ty tak serio?

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive