CEZAR P. P.

Opinie o CEZAR P. P.

Sylwia

Czy Cezar w tym roku zostanie zamknięty?

Elczanin
@Sylwia

Sądząc po ilości ogłoszeń na ich stronce może im zabraknąć rąk do pracy... Demografia zweryfikuje rynek pracy szybciej niż myślimy...

Iza
@Elczanin

Dlaczego myślicie, że zakład zostanie zamknięty niebawem? Czy są jakieś oficjalne informacje, które by mogły na to wskazywać?

Darek wie

Wszystko robisz w biegu rotacja to tylko nabywanie miesa by go wyciskac i wyrzucac praca jest ciezka dostajesz klifoze bo wrzycasz 15list w 10sekund do kartonu przy okazji zerkasz czy wzór nie dbiega od normy czy nie brakuje farby czy rakiel dziala poprawne zle swiatlo zmeczenie ibovdzienie robisz 8000 listwa sprawia ze bardzo ciezko jest to sprawdzic druga sprawa to ze kontrachenci oszukuja cezara mowiac ze listwa jest drugiego gatunku bo ktos nie zauwazyl smug po jakims czasie pracownika sie zwalnia mowiac mu ze byla reklamacja. 12godzin peacy w zapyleniu polianvilu bo pare metrow od budynku stoi mieszalnik sproszkowanego plasiku ktory wydostaje sie przez dziure w scianie tego z pluc nie wyciagniesz nie jest obojetne.. jak trafisz na dobrefmgo drukarza da ci pospac 11ostatnio godzine jest magazyn karotonow gdy oczywiscie nie ma kierownika system brygadowy noco dziala slabiej mozna odsaplac chyba ze bedziesz chlopcem do sprzatania hali i magazynu lakierow wtedy masz przesrane robisz za 4 i za lidera .. pozdrawiam byly pracownik cezara nie bylo zle ale czasem bylo jak w psychiatryku

Ciekawski

Cześć. Czy mógłby mi ktoś przybliżyć warunki pracy na stanowisku produkcji wyrobów pcv? Zmiany 12-godzinne trochę mnie zniechęcają, ale to już mniejsza sprawa. Czy praca jest ciężka? Jakie są mniej więcej zarobki?

Robol
@Ciekawski

Szybciej uciekniesz niż tobie się zdaje.

Ciekawski
@Robol

Możesz rozwinąć?

Operator
@Ciekawski

Zarobki w Cezarze: - micha ryżu (najniższa + 100-200 premi) Praca na początku na pewno będzie ciężka: - będziesz uważany za laika i przydzielane będą tobie najgorsze roboty - z biegiem czasu jak się nauczysz coś tam obsługiwać maszynę będzie zdeka łatwiej ale i tak będą wymagać od ciebie perfekcji w każdym calu mimo że sprzęt/maszyny na których będziesz pracować już dawno powinny być zezłomowane i robić za żyletki Czy polecam ci tu prace: - TAK- jak lubisz jeść tylko ryż bo niczego innego się tu nie dorobisz no chyba że garba - a tak szczerze to "NIE" jak masz jakąś inną ofertę pracy to szkoda twego zdrowia, czasu itp. Zakład ten już dawno zszedł na psy jak to mówią. Jedna wielka ściema, najważniejsze aby na papieże wsio wyglądało pięknie dla bossa a resztę jakoś się wyprostuje. Jednym zdaniem " H D i kamieni kupa "

Magazynier

Jakie są warunki pracy dla magazyniera w tej firmie?

Adred

Mariusz
@Magazynier

Też jestem tego ciekaw, może ktoś powie coś więcej? Jakie jest wynagrodzenie, na jakiej umowie się pracuje na początku? Czy pracodawca ma jakieś specjalne wymagania? Ciekawi mnie też czy przyjmują osoby bez doświadczenia, może ktoś coś wie na ten temat? Prosiłbym o odpowiedź, będę wdzięczny.

Adred2

Warunki są super

Mariusz
@Adred2

Fajnie że jesteś zadowolony z pracy w CEZAR P. P., jednak Twoja odpowiedź jest bardzo krótka, możesz opisać dokładniej co podobało Ci się podczas pracy w tej firmie? Warto szerzej podzielić się informacjami na temat firmy, takie wypowiedzi są bardzo cenne dla potencjalnych pracowników.

Adred

Szukają teraz do działu handlowego z francuskim - ale o który francuski chodzi? - bo nie napisali - o ten z dołu ?

Łucja
@Adred

Zapewne chodziło po prostu o znajomość języka francuskiego. Nie doszukujmy się w tym zatem niczego innego. Jesteś zainteresowany pracą w CEZAR? Nie widziałam, żeby nadal poszukiwali kogoś do działu handlowego, ale może znajdziesz dla siebie coś z ofert, umieszczonych na tej stronie: http://cezar.eu/aktualnosci/poszukujemy-pracownikow I co o tym sądzisz? Widzisz propozycje odpowiednią dla siebie?

Asd

Witam serdecznie forumowiczów. Mam pytanie odnośnie w/w pracodawcy, a konkretnie dotyczy one specyfiki stanowiska Regionalnego Kierownika Sprzedaży. (dział handlowy)... Chciał bym zasięgnąć rzetelnych informacji, a mianowicie: Jakie uposażenie oferuje pracodawca (samochód / marka/model), narzędzia, ilość Pprzedstawicieli Handlowych w Zespole (ich narzędzia), szacowane zarobki (pensja zasadnicza)... z góry dziękuje za pomoc i rychła odpowiedz. Pozdrawiam!

nic
@Asd

Szukaj innej bo będziesz żałować. nie takie kozaki wymiekają

Ret

Jeszcze tam ktoś pracuje, czy już wszyscy się pozwalniali ?

Prawda

Prawda. Niech ktoś się weźmie za to.

Henry

Niestety jeśli chodzi o wydajność w pracy to jesteśmy słabi i dlatego firmy zaczynają kłaść nacisk!!

Dbk
@Henry

(usunięte przez administratora)niech naucza obslugi maszyn a nie karza stac i pilnowac a jak cos sie psuje to dra mordy

cool

Ludzie ratujcie ten zakład bo na przyszłe święta będzie wiśieć kłóda

Przykro
@cool

Już nie długo będzie wisieć kłódka niestety

Dbk
@Przykro

Bardzo dobrze jak nie zaczna traktowac normalnie ludzi

Ilona

Firma Cezar jest producentem listew wykończeniowych, a jej produkty można znaleźć w wielu krajach. Obecnie pracodawca poszukuje nowych pracowników, między innymi specjalistów do spraw eksportu z językami obcymi. Wymaga jednak doświadczenia na podobnym stanowisku. Czy ktoś z Was mógłby opowiedzieć, jak dokładnie wygląda praca w tym dziale, jak częste są podróże służbowe? Więcej ofert znajdziecie pod tym linkiem: http://cezar.eu/aktualnosci/poszukujemy-pracownikow

@Ilona

Nikt już nie chce przyjść do tego super działu ? ;)

Nikita

Napisz do mnie na priv natalia_antas@o2.pl

Laluś
@Ilona

Praca jest ok, nic trudnego, co do wyjazdow to zalezy, ale nie ma przymusu, zloz cc jesli jesres zainteresowana, wszystko do obgadania na rozmowie

Jakub
@Laluś

Jesteś w stanie napisać nieco więcej na temat tego stanowiska? Zastanawia mnie, czy osoby niemające doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku mogą z powodzeniem aplikować do pracy w firmie CEZAR? Jak sądzisz, czy taka osoba otrzymując zatrudnienie może liczyć na odpowiednie wsparcie i pomoc osób, które dłużej pracują już u tego pracodawcy? Proszę, abyś przedstawił, co wiesz na ten temat.

Grześ

Jak najlepiej składać do Cezara CV. Drogą elektroniczną czy się pofatygowac i przynieść im osobiście?

Euzebiusz
@Grześ

Praca cudowna tak cudowna że nowi pracownicy uciekają jak nie po paru dniach to po pierwszej wypłacie :P

@Euzebiusz

Nowi jak nowi - starzy najwartościowści sami pouciekali - o czym to świadczy??

Grześ
@Gość

Hmm ale ja pytam o to jak lepiej złożyć CV. Zanieść czy wysłać mailem?

Ełk i my
@Grześ

Grześ idz sam osobiście to chociaż poprawisz humor w biurze że ktoś znalazł się chętny do pracy

nieuk
@Grześ

Panie w szkole straszą dzieci jak Jaśiu nie będziesz się uczył to trafisz do cezara

Agata

@Gutek, jesteś zainteresowany pracą w firmie CEZAR? @No one, nie łatwo wyczuć sarkazm w słowie pisanym, tym bardziej jeśli nie zna się sytuacji w firmie. Dziękuje za doprecyzowanie. Jak rozumiem, jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś powiedzieć nam coś na temat atmosfery w tym miejscu pracy?

No one
@Agata

Na szczęście już nie jestem :) ludzie są nawet ok zależy gdzie się trafi. Kasa 2100 brutto plus mała premia. Brak socjala i ciągłe patrzenie jak tu za co premie zabrać.

Gutek

To żadne odkrycie. Większość firm poszukuje pracowników!!

No one

To co napisał gość to sarkazm :D w firmie cezar nie ma szkoleń i kursów. Co do pracy zmieniło się ale na gorsze, obecnie firma poszukuje ludzi chyba na co najmniej 15 stanowisk :) Ludzie odchodzą a nikt nie chce przyjść.

Agata

Czy któryś z użytkowników pracuje aktualnie w dziale technicznym? Użytkownicy forum a szczególnie @Karol, czekają na Waszą odpowiedź. @Karol, jak rozumiem planujesz aplikować do działu technicznego? Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? @Gość, czy mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Powiesz nam coś więcej na temat pracy w firmie? Jak rozumiem, jesteś jej pracownikiem?

Karol

Czy mógłbym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w dziale technicznym?

Agata

@bemowo, istnieje szereg pozytywnych jak i negatywnych aspektów rotacji jak i fluktuacji pracowników między innymi: tworzenie nowych miejsc pracy, dla osób, których kompetencje odpowiadają danemu stanowisku, brak osób tworzących złą atmosferę w pracy, bądź wpływających negatywnie na pracowników lub funkcjonowanie przedsiębiorstwa, możliwości awansu dla pracowników, którzy w firmie pozostają. Jak można wywnioskować z Twojego komentarza, interesujesz się tematem kadr i HR. Czy mógłbyś/mogłabyś odpowiedzieć nam czy firma prowadzi kursy i szkolenia dla pracowników? Miałeś/miałaś okazję z nich skorzystać?

@Agata

Kursy i szkolenia w cezarze - he he dobre!!!!

Agata

@bemowo, nie da się ukryć, że rotacja pracowników w firmie może być zarówno aspektem negatywnym jak i pozytywnym. Jak według Ciebie wygląda to w firmie CEZAR P. P.? Pamiętaj także, że miejsce na którym się wypowiadasz jest forum publicznym i używanie niestosownych epitetów oraz obrażanie użytkowników forum jest niedozwolone.

bemowo
@Agata

proszę wytłumaczyć na forum w jakim aspekcie rotacja pracowników jest aspektem POZYTYWNYM I proszę podkreślić w moich postach "Pamiętaj także, że miejsce na którym się wypowiadasz jest forum publicznym i używanie niestosownych epitetów oraz obrażanie użytkowników forum jest niedozwolone. !!!!

Agata

@anonymous Z jakiego powodu uważasz, że firma CEZAR P. P. to "słabizna"? Dobrze by było, jakbyś napisał konkretne powody swojej opinii. Co takiego zaszło między Tobą a firmą CEZAR P. P. że nie polecasz pracy tutaj? Liczę na Twoją odpowiedź i więcej informacji.

bemowo
@Agata

ja odpowiem z takiego powodu że rotacja pracowników sięgneła 4O osób w 3 miesiące

słabizna

Zostaw merytoryczną opinię o CEZAR P. P. - Ełk

• Jak się pracuje w CEZAR P. P.?

Zobacz opinie na temat firmy CEZAR P. P. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CEZAR P. P.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CEZAR P. P.?

Kandydaci do pracy w CEZAR P. P. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CEZAR P. P.