Opinie o Lubawa S.A. w Lubawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lubawa S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lubawa S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubawa S.A. w Lubawa

Mania Nowy wpis

Dzień dobry, trudno mi było odszukać jakiekolwiek ogłoszenie dla młodszego specjalisty lub najlepiej praktykanta. Na stronie sekcja ze stażami jak na razie jest pusta. Wiecie może czy w tym roku będą możliwe przyjęcia dla osób bez doświadczenia?

Marek Nowy wpis

Dobrze się pracuje w Lubawie. Zarobki ok atmosfera też. Dużo teraz pracy coraz więcej zleceń ma firma. Jak ktoś chce tu pracować to składajcie CV bo prawdopodobnie będą duże przyjęcia.

Wąski

Dzień dobry CZY WIDZICIE WZROST SPRZEDAŻY I CZY MACIE JAKIES ZLECENIA RZĄDOWE I Z INNYCH KRAJÓW. PYTAM DLA TEGO ŻE POSIADAM AKCJE WASZEJ FIRMY .

aa
@Wąski

Zatrudniamy cały czas, linie są modernizowane. Kontrakty są/będą ale oficjalnie cisza.

Gabriela
@aa

Więc skąd pewność, że będą skoro cisza jest? Chyba, że do teraz sytuacja zaczęła się pomyślnie rozwijać?

Gabriela Nowy wpis

A pod kątem rozwoju to jak sytuacja u was teraz wygląda? Z tego co było napisane wyżej chyba była perspektywa na wzrost liczby zatrudnienia. Na dzień dzisiejszy ile osób pracuje a ile było rok temu? Linie zmodernizowane? I czy w coś jeszcze zainwestowali?

~DD

Jak tam obecna sytuacja na zakładzie? Akcje firmy pikują w dół, akcjonariusze są ciekawi czy Lubawa obecnie produkuje na 100% swoich możliwości. Nie proszę o zdradzanie tajemnic handlowych, jak ktoś może niech napisze, co się tam u was dzieje. Jest dobrze? Czy są jakieś nowe zatrudnienia?

Justyna
@~DD

A wiadomo czemu akcje poszły w dół? To kwestia obecnej sytuacji na rynku?

DD Nowy wpis
@Justyna

Ktoś mocno majstruje z kursem akcji. Jest nagonka na sprzedaż, na forach królują spadkowe trole.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Lubawa S.A.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Forman

A jak myślisz? Na przestrzeni lat wszyscy, którzy mieli cokolwiek w głowie odeszli. Firma "tak było kiedyś i było dobrze" szkoda, bo kilkanaście lat temu potencjał został zmarnowany...

Aneta
@Forman

A kto tą firmą rządzi że tak nie da się zmienić jego podejścia?

Zainteresowany pracą

Witam jak wygląda to w firmie czy jest możliwość nadgodzin jak z sobotami? Jestem zainteresowany ofertą pracy na Katera czy osoba do przyuczenia otrzyma stawkę jak w ogłoszeniu?

dawid
@Zainteresowany pracą

Co tam się u Was dzieje na Lubawie. Więcej pracy itd.??

Zofia
@dawid

W jakim sensie więcej? Więcej kontraktów, o to chodzi? Czy pytasz, czy więcej pracy przypada na jednego człowieka? :) PS. Odpowiedziałeś na post gościa który też się pyta o pracę, więc chyba Ci nie odpowie ;)

Karol
@dawid

No pracy mamy więcej, Od marca wszyscy się powsciekali:( niewiem jak na innych działach (chyba też)ale na moim(szwalnia- gdzie zawsze bylo jakoś spokojnie) optymizacja pracy sie bardzo zwiekszyła.Potrzebujemy najbidniej jedną osobę a za nowe dwie bym był zadowolony i wdzieczny losowi:) Kasa się zgadza, i w terminie-z urlopami teraz ciężko ale się należą i są.jest oko.

Aneta
@Karol

Jesli kogoś potrzebujecie to czy jest jakieś ogłoszenie o pracę gdzieś? Czy bez tego można się zgłosić?

Wąski
@Zofia

Tak chodzi o więcej kontraktów i czy widać większe obroty firmy

Damian

Chyba nie jest źle, proszę o info, czy aktualnie przyjmują do pracy? Czy praca jest zmianowa, bądź w weekendy, bo studiuję i to dla mnie ważne. Można się dogadać z grafikiem? Ile wynosi wynagrodzenie?

Od żony
@Damian

Żona pracuje już kilka lat. Nie może narzekać jednak ostatnio mają więcej roboty a od lat podnoszą tylko co muszą. No i kierownictwo... Ja rozumiem bo przetarg i presja czasu. Kierownictwo szacunku więcej do pracowników bo codziennie z ludźmi pracujecie. Praca odpowiedzialna i dokładna bez fuszerek dla ludzi starannych to można polecić jednak atmosfera w pracy pozostawia wiele do życzenia.

Gabriela
@Od żony

Ale to Pańska Żona aż tak bardzo na ten brak szacunku od kierownictwa się skarży?

dawid
@Od żony

a jak wygląda praca w Lubawie na chwilę obecną, są nadgodziny i co robią teraz głównie jakie produkty.

Czy w firmie Lubawa S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Klient

Lubawa z tego co wiem produkuje kamizelki kuloodporne. Ruszyła się produkcja?

Darek Matuszewski
@Klient

Pracuje w dziale handlowym, Codziennie mamy około 200 telefonów z pytaniami o kamizelki i hełmy. - Od czwartku sprzedałem więcej kamizelek niż przez cały rok. Produkcja działa na 3 zmiany.

Klient
@Darek Matuszewski

Dziękuję za odpowiedź Panie Darku. Produkuje się w Miranda czy Lubawa?

SSD
@Klient

Informuję, iż pan Matuszewski nie jest i nie był pracownikiem Lubawa SA, w związku z powyższym nie wiem w jakim dziale handlowym sprzedaje te kamizelki. Niemniej jednak gratuluję skuteczności.

Dominika
@SSD

A ty skąd wiesz? A to co, jednak sprzedaż tak nie ruszyła jak to tutaj ten pan pisał?

Czy można liczyć w Lubawa S.A. na prywatną opiekę medyczną?

Nie :)

Nie

Maciek

Czy firma ma dobra opinie wśród pracowników ?

Patryk

Na jaką stawkę może liczyć u was konstruktor ?

Gregor

Taki spokój panuje ostatnio na wątku i zastanawiam się czy to dobrze czy nie? Podpowiedzcie czy warto aplikować?

ojkaze sie po decyzji dywidend

czy jest planowana dywidenda z zysku za poprzednie lata, z powazaniem inwestor

Hej, jakieś info o Lubawa S.A.? Ogłoszenie Elektromechanik pojawiło się 15 sierpnia na InfoPraca.pl, ktoś coś wie?

Anonimus

Będzie Pan zadowolony:) pracuje w tej firmie już kilka lat- Grudziądz i z czystym sercem powiem że fajnie mi się tu pracuje. Zawsze za wszystko płacą, nie ma szans żeby Cie,, oszukali" i w porównaniu do prywatnych firemek czy firm,, wielkiego formatu" pracuje się tu super. Ludzie poprostu nie potrafią docenić tego co mają. Pozdrawiam

Daniel
@Anonimus

Proszę pisać prawdę co się dzieje w tej firmie a nie wprowadzać Gościa w błąd.

Małgorzata
@Daniel

A co takiego dzieje się w Lubawa? W którym miejscu Anonimus wprowadza w błąd? Przedstaw proszę swoją opinię.

Praciwnik
@Daniel

Daniel pracuję w tej firmie juz kilka lat(nie na stanowisku produkcyjnym) i z całą odpowiedzialnoscią potwierdzam to co mowi @Anonimus praca jest naprawdę przyjemna i zawsze placą na czas. Szczerze polecam

Małgorzata
@Praciwnik

A o jakich widełkach wynagrodzenia możemy tutaj mówić? Ciekawe, na co może liczyć osoba rozpoczynająca pracę, bez większego doświadczenia zawodowego.

Daniel

W internecie firma ma bardzo dobre opinie i taka cisza na forum to z pewnością fajną mają robotę.

Basia
@Daniel

Widziałam na olx ogłoszenie MATEXu ze Starczanowa k. Nekli, że szukają do pracy TAPICERÓW, proponują NOWE MIESZKANIA!!! Gdybyś był chętny może warto złyć CV.

Artur
@Daniel

Witam, zastanawia mnie, jak obecnie wygląda sytuacja u tego pracodawcy? Jeśli jesteś pracownikiem firmy, to chętnie wysłucham Twojej opinii. A może któraś z pozostałych zatrudnionych osób mogłaby ocenić poziom satysfakcji i warunki pracy w tej firmie?

@Basia

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

nicknick

Proszę o opinie o dziale eksportu w Grudziądzu

Hanna

Znalazłam aktualną ofertę pracy na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami. Czy ktoś ostatnio aplikował do firmy? @szirin, być może sytuacja ulegnie zmianie w najbliższym czasie? Co musiałoby ulec poprawie byś uznała pracę w Lubawie za satysfakcjonującą?

Hanna

@szirin, myślę, że biologiczno-fizyczne przystosowanie do życia wielbłądów nie mają wiele wspólnego z warunkami pracy w Lubawie. Rozumiem konwencje żartu ale czy aby na pewno nie można porozmawiać z kierownictwem gdy czujemy się nieusatysfakcjonowani pracą w danym miejscu? To najczęściej jedyny sposób na rozwiązanie problemów w danym miejscu. Nie zniechęcam do aktywności na forum jednak uwagi opisywane tutaj mogą nie przyczynić się do realnej poprawy sytuacji w firmie.

@Hanna

Tu nie ma żadnych żartów tylko prawda,kierownictwo zostało poinformowane o tych sprawach i jak do dnia dzisiejszego wody brak!!!!Czy to nie traktowanie pracownika jak zwykłego robola?Do pracy w tej firmie zapraszam ale tylko za najniższą krajową

Hanna

@szirin, czy zgłaszałeś swoje uwagi do kierownictwa? Czy takowe rozmowy przyczyniły się do poprawy sytuacji? Warto rozmawiać jeśli nie czujemy się usatysfakcjonowani pracą w firmie. Powiesz nam coś na temat benefitów pozapłacowych w Lubawie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak, to w jakiej formie?

@Hanna

Kierownictwo hahaha było minęło co ich obchodzi pracownik.Ważne są terminy,a woda dla ludzi?Przecież to wielbłądy mają w garbach zapasy na 3 lata

szirin

Masakra jakaś za poprzedniego kierownika p Bolesława mieliśmy wszystko co potrzeba na czas teraz jakaś porażka w upały nawet nie ma picia jakiegokolwiek woda z jakiegoś rozp....... dystrybutora a zarobki nadal beznadzieja

Zostaw merytoryczną opinię o Lubawa S.A. - Lubawa

• Jak się pracuje w Lubawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lubawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubawa S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lubawa S.A.?

Kandydaci do pracy w Lubawa S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lubawa S.A.
2.8/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Staroprzygodzka 117
    63-400 Lubawa