Opinie o Frapol w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frapol. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Frapol na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frapol w Kraków

Bolo

Na temat terminowości wypłaty to już mi się nie chce pisać. Żenada.

Patrycja

@Etka, co masz na myśli pisząc, że atmosfera nie jest najlepsza? Czy pracownicy się ze sobą nie dogadują? Z czego wynikają te zwolnienia? Sądzisz, że to kwestia wspomnianej już atmosfery, czy istnieją inne czynniki?

Etka

w firmie atmosfera nie najlepsza, ludzie się regularnie zwalniają, zarząd nie potrafi utrzymać pracowników, problemy z produkcją, nie polecam

Patrycja

Hej, czy w firmie coś się ostatnio zmieniło? Zauważyliście może jakieś działania poprawiające warunki pracowników? Jakie są wasze odczucia na temat wynagrodzenia i atmosfery w pracy? Zainteresowanym zatrudnieniem się we Frapol podsyłam aktualne oferty: http://www.frapol.com.pl/oferty-pracy

Po wysłaniu CV firma odezwała sie w ciągu 2 dni. Rozmowa bardzo sprawna - choć w kanciapie bo salkę konferencyjną ktoś zajął. Pytania o dotychczasową prace, doświadczenia, i trochę z zakresu stanowiska i umiejętności miękkich. Na koniec zapewnienia o zadowoleniu i ze odezwa się do 2 tygodni(data została wyznaczona). Po 2 tygodniach otrzymuje informacje, ze bardzo są zadowoleni i pytanie czy to ja jestem nadal zainteresowany. Bo potrzebują jeszcze tygodnia na decyzje. Po mailowym przypomnieniu się , po ponad tygodniu otrzymuje informacje ze jednak nie zatrudniają nikogo bo przesunęli własnego pracownika na to stanowisko. Totalny brak profesjonalizmu i szacunku do czasu drugiej osoby.

Przebieg ścieżki kariery, studia, wiedza z zakresu stanowiska.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w Frapol? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

Zobaczymy jak wpłynie wypłata na konto, bo za styczniową wypłatę która była już uwzględniona podwyżką to trochę się nie zgadzało(kierownictwo twierdzi że jest to wina urlopu który był w styczniowej wypłacie ale wszystko będzie uregulowane.Zobaczymy)

Bryndza

W badzie bryndza oszukują na każdym kroku i jak żyć oj jak żyć????????????????/ Widać firma czerpie przykład z konkurencji.

Szczepan
@Bryndza

Nikt Cię nie trzyma w tej pracy, jak nie pasuje to szukaj sobie czegoś innego.Ja tak zrobiłem i nie narzekam.

Zdzicho

(usunięte przez administratora) nic tylko oszukują . Chcesz się zatrudnić to złote góry a jak już pracujesz to 6,5 dadzą Ci w Badzie . Brygadzista tj MAJSTER naproty chodzi i trzeba się mieć na baczności zęby cie nie rozjechał wózkiem widłowym .

Jan
@Zdzicho

Placa marna stawkę godzinowa tylko godzinami trzeba nadrabiać min 230 zęby człowiekowi opłacało się tu w rajchu siedzieć . Premia to 2 centy do godziny jak zrobisz normę.

Grzechotnik
@Zdzicho

Czasem mu się zdarza :)

Wrona

Czy zawsze w spedycji te panie a zwłaszcza ta najpuszystsza Bunia Perszing musi mówić takie brzydkie słowa, chyba ta firma a zwłaszcza spedycja z tego słynie...

Zbych

Najlepsze jest to jak w działach zostają ludzie którzy nie mają wykształcenia technicznego, przykładowo kierownik działu Informatycznego niejaka Ilona B. jest szefem IT a nie ma bladego pojęcia, czeka się bo nie wie co kliknąć. Przecież nawet nie ma wykształcenia informatycznego, a kiedyś worki i paki nosiła na wozy.

Zapraszamy do firmy Smay, tam są przyjęcia.

Nowa klasa

My zapraszamy wszystkich do Frapolu tu obiecują nam wszystko tylko ta kasa jak się słyszy marna robisz dwieście godzin masz 1300 euro wiec zapraszamy wszystkich co maja nóż na gardle i kredyty we frankach .

Patrycja

@Matii w soboty i niedziele praktycznie żądny bank nie księguje przelewów, więc niestety jeżeli nie dostałeś przelewu w piątek, to na kolejne księgowanie trzeba czekać do poniedziałku. Czy wypłata w końcu została wypłacona? Czy takie sytuacje często mają miejsce? Terminowość wynagrodzenia jest bardzo ważnym aspektem, który wpływa na odbiór pracodawcy na co dzień.

Patrycja

@ola zwolnienia wręczane przez pracodawce,czy też to pracownicy zmieniają pracę z własnej woli? Aktualnie faktycznie nie widać kolejnych rekrutacji - firma nie zatrudnia nikogo w miejsce powstałych wakatów?

ola

nie ma teraz rekrutacji, za to są masowe zwolnienia, widać chyba zarząd firmy kiepsko sobie radzi..

Bolek
@ola

Witam firma dno pracuje obecnie i szukam już innej wypłaty nigdy nie są w terminie marne zarobki a obiecali złote góry do tego zero możliwości podwyżki itp

Lolek

Ta firma wyzyskuje pracowników a co do wyplaty to kazdego miesiaca termin sie wydluza nawet do 10dni .pracowalem tam i odradzam ludziom .Zebym z glodu zdychal to tam nie pojde pracowac

@Lolek

Macie racje tez juz czekam na wyplate jedt 11 piatek a dalej nie mam wyplaty:)

@Matii

Nie mozna sie doczekac na wyplate 10 byl w czwartek a jest dzis niedziela i dalej nie mam pieniedzy na koncie,za przepracowany miesiac umowa na zlecenie:)

@Matii

Dostane wogule wyplate mam takie pytanie do was mam oplacic to i owo prosze o opinie na wsz temat i odpowiedz

Kosiu

Witam Chciałem się zapytać o atmosferę Panującą na Produkcji ?? Chce się Przyjąć Byłem na rozmowie i oprowadzeniu proponuja na poczatek dobre warunki ale jak jest z atmosfera i Tymi sobotami i nockami często są ?? Prosze o Odpowiedz

Zainteresowana pracą

Aplikuję na stanowisko Specjalisty ds. HR w tej firmie - czego mogę się spodziewać? Warto?

dobra rada
@Zainteresowana pracą

Warto odpuścić ;-), chyba, że nie masz chwilowo wyjścia.

troll

Witam ponownie! Już dawno nikt nic nie hejtował a w prapolu sie dzieje łoj dzieje.Jest nowy mistrz,co robi kilometry i chyba za to mu placom ,kris i luk odetchnęli z ulgom bo majom wiecej casu na nic nierobienie.Dyrektorek fotografek coś jakby odpuścił.Kbc-oki coś przygaśli tak jak ich bohater ,że tak powiem.Nawet prezes chyba nie wie co jest grane bo puścił ankiete do luda,żeby lud dał głos.Już niedługo wigilia ,bedom życzenia i abyśmy sie szanowali .Do siego roku .

siara

no własnie , kawaler dostaje "w (usunięte przez administratora) quot; i podatki sa dużo wyższe niż w Polsce , ale już z dzieciakami i niepracująca kobitą jest na plus

Dubo

No niestety. Polska, Belgiaczy Francja podatki trzeba płacić. Dodam że w Be masz stały podatek. W Pl drugi próg powyżej 84 tys płn brutto wiec wszędzie Cie oskubia. A zarabiając 9 tys brutto MC szybko dobijesz w Pl do tej kwoty. W Be jeśli masz rodzinę możesz spodziewać się nawet sporego zwrotu podatku z US w Belgii.

siara

nie jest az tak rozowo :( i uwaga na podatki

Dubo

Stawka realna. Mam kumpli w Be to mówią że kasa Ok. O ile wiem to cały czas szukają bo ludzi mają za mało i do tego nowe budowy mają być.

Zostaw merytoryczną opinię o Frapol - Kraków

• Jak się pracuje w Frapol?

Zobacz opinie na temat firmy Frapol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frapol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Frapol?

Kandydaci do pracy w Frapol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Frapol
  • Mierzeja Wiślana 8