Opinie o Bracia Bertrand w Luzino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bracia Bertrand. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bracia Bertrand o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bracia Bertrand w Luzino

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Bracia Bertrand?

Nie

Xyz

Jak wygląda tutaj praca i zarobki ? Słyszałam że zatrudniają u was przez agencję pracy, jak to wygląda ? Czy ludzie z doświadczeniem pracy na produkcji mogą liczyć na to 3000 zł na rękę przy normalnych godzinach pracy ? Czy wygląda to tak jak u "sąsiadów" 230h pracy ? A i jak traktowani są pracownicy na produkcji ?

Aka

Pracuję od 3 lat. Jedynie raz odbył się "piknik rowerowy"

Cd

Czy praca jest zmianowa? Czy soboty są obowiązkowe? Czy istnieje jakikolwiek socjal? Pytam się bo poszukuje pracy. Dzięki za info i pozdrawiam.

Targi Orlando 2022

Dzień dobry dlaczego na Targi w Orlando nie wyjerzadzaja główni przedstawiciele Marketingu? w ten sposób firma byłaby promowana. Dział ten jest najbardziej zorientowany co posiada. Firma żeby zareklamować. Świeże osoby w marketingu nie znają sie na rzeczy, tylko Ci co siedzą w tym dłużej wiedzą co i jak, w końcu firma za to placi bym promować.

Ada
@Targi Orlando 2022

I to jest prawda byłam na takich targach i bardzo mała wiedzą jest jest tych osób co nie. Pracują tam dłużej w marketingu.

Firma Bracia Bertrand poszukuje pracowników na Specjalista ds. Marketingu w mieście Luzino. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Też chcę startować i jestem ciekaw jak to wygląda? Podobno wszystkich z działu marketingu firma zwalnia a na ich miejsce są przyjmowani młodzi ludzie na studiach

Cha cha

Szkoda że ktoś połowę prawdy napisał o nim ????????

Sylwia
@Cha cha

To jest połowa? A napiszesz drugą?

Pytający

Czy coś się zmieniło w formie Bertrand ? Pytam oczywiście o pozytywy.

...
@Pytający

nie

Pracownik Produkcji

Ciężko się dodzwonić, brak umowy

...

KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda praca na stanowisku Monter? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Bracia Bertrand?

No jest nowy kierownik sprzątaczka wszystko by sprzątał ???????? a produkcja gdzie ? Mowa o Strzebielinie a (usunięte przez administratora) tacy jak pan Piotrowi,,,,,już mu w (usunięte przez administratora) wchodzi a tam nie ma gdzie się wysikać

N s

W sumie nie można ma nic liczyć ,pracownikom wydaje się że są nie zastąpieni ????

Były

Strata czasu na (usunięte przez administratora) ,pracownicy zarozumiali a szefostwo ,,,sorki brak szefostwa ,to tylko ,ludzie wykorzystujący innych dla swoich korzyści ,

HRBP

Witajcie :-) w wielu opiniach piszecie, że firma jest OK. Super, dziękujemy. Wiele osób stara się żeby tak właśnie było. Nad słabszymi punktami procesów pracujemy, szukamy rozwiązań. Zapraszamy do merytorycznej współpracy. Dzielcie się z nami swoimi spostrzeżeniami, przemyślanymi opiniami. Liczymy na Wasze zaangażowanie w budowaniu sprawnego przedsiębiorstwa. pozdrawiam :-)

@HRBP

Tak w skrócie ukrucić pracę po 10 godzin od godziny 14 stej nic się nie zmienia tak jest w strzebielinie pali się tylko światło dla lizusów ,o soborach nie wspomnę ,i nikt tego nie kontroluje ,dziwna firma ,,pozdrawiam

Kandytat
@HRBP

Czy jest to prawda iż zamiast 8 godz pracuje się 10 godz. I te 2 godz są niepłatne. Jak jest z premiami. Czy w ogóle są?

Dyrektor w strzebielinie toleruje ludzi donoszących no i te rodzinki wchodzące mu w du,,oni nie muszą pracować tylko głupa palić największa głupota firmy trzymać całe rodziny na jednej produkcji jeden drugiego broni tak w sumie nic dobrego z tego nie będzie

Prawdziwy pracownik

Co masz do rodzin..???? Ciekawe, że nagle zaczęły się takie opinie oczerniające pracowników?! widać, że to jedna osoba pisze. Do pracy się k..wa weź a nie za pisanie chyb że ci płacą za to, ti dopiero marnowanie pieniędzy ludzi którzy ciężko pracują

Były

Tak w sumie w strzebielinie od godziny 14 pali się tylko.swiatlo i nic się nie dzieje tak samo w soboty a po drugie rodzinki się pilnują takie układy ,tak w sumie kamery założyć i wszystko wyjdzie normalna produkcja

A.L.

Firma ma na pewno duże możliwości rozwoju. Ich produkty są wysokiej jakości i z dobrych materiałów. Jednak po przeczytaniu wielu opinii na temat firmy wnioskuję, że problemem w tym przypadku jest podejście do pracowników. Myślą państwo, że dlaczego o firmie W. chodzą opinię o średniej jakości wyrobów, ale mimo wszystko firma nie ma kłopotów z pozyskaniem nowych pracowników? Pracownicy miło wspominają pracę w konkurencyjnej firmie, nie narzekają na zarobki. Atmosfera pracy jest bardzo ważną kwestią. Słyszałam opinie osób, przedsiębiorców, którzy współpracowali z firmą Bertrand, ale nie mają dobrych ocen tych współprac. I wcale nie chodzi o produkty. Myślę, że warto zastanowić się nad głównym celem, polityką i strategią firmy. Nie powinno być tak, że jedynym punktem docelowym jest zysk finansowy. Tak długo, jak będzie to główna idea firmy, tak długo ten kolos na glinianych nogach będzie się słaniał. Może warto dostrzec w pracownikach ludzi, którzy także mają własne troski, marzenia, wartości, a nie tylko zlecać im zadania. Firma nie potrzebuje szefa, ma ich już wystarczająco. Firmie potrzebny jest lider, który powie "my", a nie "ja". Który nie kieruje swoimi podwładnymi, a jest przewodnikiem i nauczycielem. Który nie szuka winnych kryzysu, ale rozwiązuje go. Jego praca powinna opierać się na dobrej woli, a nie na władzy. Jako studentka zastanawiałam się nad przyjęciem do pracy w tej firmie i zarobieniem trochę pieniędzy. Myślę jednak, że nie jest nam po drodze. Mój system wartości różni się od polityki firmy. Dla mnie najwyższą wartością w danym przedsiębiorstwie powinien być człowiek, czy jako pracownik, czy jako klient. Za kilka lat ludzie nie będą pamiętali, co robiłeś, co mówiłeś, ale to, jak czuli się w Twojej obecności. Firmę tworzą ludzie. Bez nich żadnemu, nawet największemu przedsiębiorcy nie udało i nie uda się zbudować czegoś, co będzie trwałe i wniesie wartości. Proszę to przemyśleć. Uważam, że zmiany są możliwe, a perspektywy firmy bardzo dobrze rokujące, ale póki pracownik nie jest szanowany (nie chodzi tylko o kwestie wynagrodzenia, chociaż jest to bardzo ważna kwestia, ale mówię tu o ciepłym słowie, czy pochwaleniu wykonanej pracy), tak długo firma nie będzie w stanie przekroczyć pewnej niewidzialnej granicy. Kiedy ostatnio ktoś z firmy otrzymał awans, premię, kawę, czy chociażby uśmiech? Kiedy spytałam taty, czy my jako rodzina mamy jakieś inwestycje (studiuję finanse, więc interesuję się tym tematem), to tata, prosty człowiek powiedział mi, że dla niego największą inwestycją są dzieci. Firma również jest, a raczej powinna być, taką dużą rodziną, dla której takim aktywem jest w tym przypadku pracownik. Jak złamiesz nogę nie będziesz potrzebował najdroższych Jordanów z najnowszej kolekcji, tylko człowieka, który pomoże Ci się rano podnieść z łóżka i pomoże zejść ze schodów. Proszę to przemyśleć. Życzę wszystkim miłego dnia i zdrowia, bo jest ono teraz najcenniejsze.

@A.L.

Firma jest ok tylko pracownicy są problematyczni ,strata (usunięte przez administratora) tam jest a mowa o tych starych siedziacych na (usunięte przez administratora) pijących pięć kaw dziennie a potem spychają na zarząd i kierownika tak w sumie winni są ci starzy pracownicy ,mający wszystko w du,,,,,i nawet nie wyszkolą nowych pracowników, to nie te czasy ,,,dla takiej firmy ,założyć kamery to firma zobaczy kto pracuje

Kuba

Chcę pracować w tej firmie, ale jeszcze zastanawiam się. Jakie warunki pracy, ile płacą, przerwy , dojazd i t.d.

M

Zmianie kierownika? Masz na myśli Szpaka czy człowieka o ognistych włosach?

chec pracy

witam jak wyglada praca na ile zmian i po ile godzin dziennie i jak praca z weekendami zmuszanie czy dla chetnyych ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bracia Bertrand?

Pvc

Jak sobie wygadasz tak masz, nowi chyba 3 brutto. Ja mam 4.5 brutto i nie narzekam

robert

czy w tej firmie istnieje dział utrzymania ruchu lub czy jest ktos kto pracuje w takim charakterze?

Luka

Jak nastroje w firmie wobec aktualnej sytuacji? Mam zamiar aplikować tylko pytanie czy firma teraz w ogóle potrzebuje nowych pracowników?

Ciekawski

Witam, ktoś pracował na stanowisku biurowym może powiedzieć coś o atmosferze i warunkach płacowych ?

Szukają ludzi do pracy w Strzebielinie? Jak płacą? Jaka umowa i na jaki okres czasu? Zastanawiam się nad złożeniem cv.

@Anonim

Byłam na rozmowie o pracę i ten pan z którym rozmawiałam mówił mi że na start 2800 ale to przy produkcji okien i umowa o pracę na 3 miesiące próbne. Praca na dwie zmiany plus jedna sobota obowiązkowo pracująca, i 50 i 100 za nadgodziny też mają niby płacone. Nie wiem jak w praktyce to wygląda bo zero odzewu z ich strony, podobno rekrutują ciągle bo rąk im brak do pracy ;)

@Anonim

JAKBY DOBRZE PŁACILI TO MIELIBY LUDZI, A ONI NON STOP OGŁOSZENIA ZAMIESZCZAJĄ. NIE DAJE CI TO DO MYŚLENIA. ROTACJA LUDZI OGROMNA. PRACA DLA DESPERATÓW

@Ania

BAJU BAJU. NA ROZMOWIE TAKIE BAJKI SPRZEDAJĄ. A PÓŻNIEJ .........LIPA.OBIECANKI CACANKI

@maxi

Zależy po co ktoś szuka pracy?! Jak ktoś uczciwie pracuje to jest doceniany.

@Pracownik, z tego co piszesz wynika, że za sprawą dobrych relacji międzyludzkich atmosfera w Bracia Bertrand z Luzina jest dobra. Gdzie w takim razie według Ciebie "leży" problem? Czy jest on do naprawienia? Proszę podziel się na forum swoją opinią.

XYZ
@Marta

Moim zdaniem problem leży w narzuconych i niepłatnych"100% bądź 50% jak to jest w innych firmach* nadgodzinach pracy (produkcja 10h, montaż i serwis 12h). Z sobotami i niektórymi świętami jest to samo

@XYZ

Rozumiem i dziękuje za Twoją odpowiedź. Jednym słowem problem leży w wypłatach za nadgodziny, a wszystko inne w firmie Bracia Bertrand jest na plus. Czy poruszał ktoś ten temat z kierownictwem firmy? Może da się polepszyć tę sytuację?

XYZ
@Marta

Za czasów kiedy tam pracowałem (2017) kierownik mówił że nic nie da się z tym zrobić. Szkoda też że pracuje tam masa ludzi z zagranicy cytuje "No bo Polacy nie chcą tutaj pracować", skoro nie chcą robić to gdzieś musi być problem. "Góra" zamiast wyciągnąć z tego wnioski to ściągają osoby z poza naszego kraju byle tylko kasa szła do kieszeni... Smutne ale prawdziwe. Główne powody niezadowolenia to: -Brak bonusu za nadgodziny "50%, 100%" -Minimalne wynagrodzenie na umowie, a reszta w kopertę -Narzucane 10/12 h pracy i soboty/święta -Dać Polakom zarobić! -Duża liczba ludzi z zagranicy -Trochę oszczędzanie na sprzęcie "Czekanie na młotek 3 dni, na dodatek był to najtańszy/Chiński gdzie po tygodniu wypadł trzonek" Pewnie znalazłoby się jeszcze parę powodów. Pozdrawiam

Landmark
@Marta

Nie da się polepszyć dopóki "stary" system działa !

Mariusz
@Landmark

No dobrze, ale czy ktoś próbował rozmawiać z kierownictwem na ten temat? Może szczera rozmowa z zarządem zmieniłaby tę sytuację? Gdy zauważą, że wiele osób narzeka na obecny system wypłaty nadgodzin, to zmienią coś w tym aspekcie? Zawsze warto próbować.

Landmark
@Mariusz

Tak naprawdę nikt nie wie prawdy o działalności tej firmy, kto tam nie pracował ? I parę lat , dni i nocy jej nie poświęcił ! Po refleksji z kim się zadajesz, takim się stajesz. PRACOCHOLIKIEM, BEZ WŁASNEGO ŻYCIA.

100% prawdy

@Landmark

Pracowałem w tej firmie kilka lat i nie przypominam sobie nikogo z pracowników kogo można by było uważać za pracoholika ???? raczej trudno Było namówić do dodatkowej pracy, nawet dodatkowo płatnej. Plus tej firmy to zawsze pensje na czas I wynagrodzenie takie, jakie było ustalane.

Koala

Praca sama w sobie do ciężkich nie należy. Na PVC miła atmosfera wśród pracowników, pensje na czas. Gorzej z zarządem firmy. Spotkać się z prezesem lub kierownikiem graniczy z cudem. Widać że J. ma pomysł na firmę, ale wiadomo kto tym wszystkim kieruje. Oficjalnie pracuje się 8h, a praktycznie wymagają pracy 10h -oczywiście 2 godziny na czarno. Plus soboty. BHP? Tylko w aspektach wygodnych dla firmy, dla wygody i zdrowia pracownika BHP nie istnieje. Wypłata często się nie zgadza, trzeba walczyć o swoje. Brak obiecanych premii i dodatków. Maszyny stare i awaryjne, sprzęt najgorzej jakości. Obowiązków przybywa z tygodnia na tydzień, pensje przez lata bez zmian. Zarabiają lepiej jedynie osoby spokrewnione z zarządem firmy. Pracownicy - 4/5 Zarządzanie - 1/5 Praca - 2/5

@Koala

POTWIERDZAM. PRAWDA

Jak wygląda podstawa w Bracia Bertrand?

2800 BRUTTO

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Bertrand - Luzino

• Jak się pracuje w Bracia Bertrand?

Zobacz opinie na temat firmy Bracia Bertrand tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bracia Bertrand?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bracia Bertrand?

Kandydaci do pracy w Bracia Bertrand napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bracia Bertrand