Opinie o Mema Krzysztof Puzio w Małoszyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Mema Krzysztof Puzio. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mema Krzysztof Puzio o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mema Krzysztof Puzio w Małoszyna

Ewela Nowy wpis

Hejka, z chłopakiem znaleźliśmy ofertę z kiedyś dla pracownika produkcji, w której było napisane, że oferowana jest opcja na przyuczenie. Czy to do dziś aktualne? chłopak szuka pierwszej pracy. będą szukać teraz początkujących?

Xxx Nowy wpis

Jak wyglada praca szwaczki ? Czy akord jest do wyrobienia i jak placa na szyciu?

Igła Nowy wpis
@Xxx

Żeby zarobić musisz bardzo dużo zrobić ...... Przy zrobionej normie to wypłata szkoda gadać ......

Mema Krzysztof Puzio poszukuje kandydatów na stanowiska Magazynier. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Mania

Czyli ile magazynier zarabia? Oferta na to stanowisko jakoś nie rzuciła mi się w oczy, generalnie to teraz chyba tylko tapicera szukają do siebie? Są jakieś szczególne rozbieżności w stawkach pomiędzy stanowiskami?

Jajajajajaj
@Mania

Rozbieżność w stawkach jest duża Tapicer ma akord i normę do wyrobienia . A magazynier na na głowie całą firmę I porządki zlecane przez biuro Deszcz wiatr mróz trzeba latać między produkcjami. A zarobisz tylko tyle co ci muszą dać Wogole cię nie docenią finansowo

???? Nowy wpis
@Jajajajajaj

A możesz jeszcze wrócić do tego tapicera? Jakie maja teraz w tym roku założone normy? Ten akord tez mnie ciekawi, jak będzie liczony ponad normę? Są tu jakieś szczególne rekordy czy raczej ludzie po równo robią?

Lolo

Dajcie se spokój ludzie, jeśli widać że nonstop ogłoszenia są to o czym to świadczy? Bałagan i stołówka przy kiblach. Tragedia.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mema Krzysztof Puzio? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Leszno

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Pakowacz w Mema Krzysztof Puzio?

Artystakombinator

Trzeba mieć lewa i prawą rękę nic więcej. Wyrobisz się na 110% i dostaniesz najniższa krajową.

@Artystakombinator

Czyli to robota na akord? Pisząc co 110 procent masz na mysli, ze trzeba pracować ponad normę, zeby minimalna wyszła, tak? Wchodzą do tego, chociaż jakieś benefity, socjal? Perspektywa na większe zarobki jednak?? Chce aplikować, bo bardzo blisko mam do zakładu, ale chyba musze to przemysleć dwa razy. Ludzie jednak tu pracują, to jakies plusy są?

Stolarz

Kiedy szef w końcu znajdzie kierownika na stolarnie ? Bo jak narazie nie widać nikogo .

NiggasfromMema

Dla zainteresowanych, ostatnio była podwyżka na tapicerni z 33 groszy na minutę do 40 groszy na minutę. Ale co to za podwyżka jak norma podniesiona o jakieś 70-80% Wiec to żadna podwyżka. (usunięte przez administratora) ????????????????

@NiggasfromMema

Czyli ta wcześniejsza norma, to jaka tak naprawdę była? I sama w sobie jej podwyżka, jak wpłynęła na warunki zatrudnienia? Były z tego powodu jakieś odejścia? I czy te normę można do czegoś porównać, żeby kandydat mógł mieć jakieś wyobrażenie?

Jajestembardzowylewny
@NiggasfromMema

Bo mnie boli nie, 40 groszy za minute to też śmiech na sali, a to te meble ciężkie, pakują

@Jajestembardzowylewny

Ciężkie tzn? Nie przekraczają granic bezpieczeństwa w pracy? pytam, bo ktoś sugerował, że podobno się tu o to nie dba. jeśli to fakt to były jakieś skutki uboczne?

Tapicer Ogólnobudowlany

Nie polecam tej firmy. Gdy nie ma pracy, pracownicy wysyłani są na przymusowy urlop. Nie płacone jest postojowe tylko wybierane z urlopu pracowników. Kompletny brak szacunku do pracownika. Wystaczą trzy dni chorobowego, żeby pozbyć się premii wypracowanej z całego miesiąca. W przypadku tapicerni jedna wypłata na konto, druga pod stołem bądź całość pod stołem. Rozmowa kwalifikacyjna przy osobach trzecich w małym ,,biurze''. Nie są wymagane żadne dokumenty. Chcesz pracować to zapraszam jutro na 6:00. Czasy na meble są w niektórych przypadkach nieziemskie. Na tapicerni żeby zarobić to trzeba się nalatać jak za antylopą w Afryce. Na magazynie niezawodny Pan Wiesław, który ma problem załapać zbyt szybko wypowiedziane 3 słowa. Najlepiej przeliczać sobie każdą wypłatę, bo zdarzają się pewne,, niezgodności'' finansowe. Zdecydowanie firma nie przypadła mi do gustu po kilku latach pracy. Pozdrawiam i cześć jak czapka.

Kamila
@Tapicer Ogólnobudowlany

Czy te osoby trzecie, to poza właścicielem, osoby z kadr lub HR? Może to asystent, sekretarka? Te osoby nie zostały przedstawione przed rozmową?

@Kamila

Nie, osoby te nie są przedstawiane przed rozmową.

@Tapicer

A o co chodzi z tymi niedogodnościami finansowymi? Co miesiąc jest tak zróżnicowana, że lepiej sprawdzać czy po prostu na czymś kroją tutaj?

@Maja

Lepiej przeliczyć wszystko dokładnie ile się wyrobiło w ciągu miesiąca. Zdarzały się różne sytuacje.

Wiktoria
@Tapicer

Czyżby w księgowości był ktoś niekompetentny? Czy specjalnie takie rzeczy robią?

@Wiktoria

Dobre pytanie

@Tapicer

A wciąż te same osoby tam są w tej księgowości?

@Maja

Oczywiście, niektórzy z rodziny więc tam zagrzeją miejsce na dłużej.

@Tapicer Ogólnobudowlany

A pozostali także? Ogólne to ile osób teraz tam jest i czy przyjmują może na praktyki lub staże?

Jak czytam to co piszecie o tej firmie, to mam wrażenie, ze powiat, w którym się ona znajduje to jakiś trzeci świat co najmniej. Zakładając, że to wszystko prawda, to właściciel musi mieć jakieś gigantyczne układy a lokalna skarbówka, zus, sandpid i inspekcja pracy musza być do cna przeżarte korupcją i ich kierownicy muszą siedzieć ,, w kieszeni'' u niego. Inaczej nie byłoby to możliwe. No chyba, ze te wszystkie wpisy to nieprawda albo bardzo, bardzo duża przesada. Poza tym, czy sytuacja na rynku pracy w tym powiecie jest aż tak dramatyczna, że chodzicie do pracy na takich warunkach ?

Czy w Mema Krzysztof Puzio możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tapicer Ogólnobudowlany

Niedawno mozna była brać zaliczki

Kierowca

Wyjazdy większości z meblami z bazy o czwartej rano (szef dostaje białej gorączki gdy widzi auto o 7 rano w poniedziałek) rozładunki przez kierowcę osobiście .. później na przerzuty żeby zrobić ich jak najwięcej.. cały czas 24 tony wynalazki z giełdy których nikt nie chce brać .. załadunki na dwie strony ,pasy ,maty, narożniki cały czas w użyciu i oczywiście praca planowana codziennie na 15 godz pracy 9 pauzy . Nie ludzkie podejście do kierowców raczej traktowani są jak przedmioty do zarabiania pieniędzy.. nie polecam

@Kierowca

Ziomuś ja jeżdżę dla Sun garden i też co pn o 4 wyjeżdżam i nikcie nie zmusza po 15 godz robić bo robisz tyko 3 dni po 15 puzniej musisz po 13 więc cienutki kierowca z cb lepiej idź na cięcia bo giniesz w transporcie

Potulne baranki

Szanowny właściciel zakładu ma rozpuszczonego synusia który nie toleruje pracowników z własnym rozumem. Dla synusia dobry pracownik to taki który bez zastanowienia się wykonuje jego polecenia, które tak naprawdę nie ułatwiają pracy, a wręcz ja utrudniają. Facet myśli że zna się na wszystkim, a tak naprawdę nie ma pojęcia jak się tworzy, szyję, wykonuje stelaże, tapiceruje itp. Oczekuje pochwal i tzw lizania czterech liter. Poza tym przyszły pracownik Memy powinien z przyjemnością przychodzić do pracy w każdą sobotę i nadgodziny o które jest zamęczany przez pracodawcę. Również mile widziane jest przychodzenie do pracy będąc na L4. Jednym słowem za własną inicjatywę, szybkie nauczenie się swojego fachu, prace w swoim tempie dającą dobra jakość i brak opóźnień zostajesz zwolniony bo nie wielbisz rozpuszczonego synusia tatusia. Na każdym kroku daje ci to Pan M. P. do zrozumienia iż on jest najważniejszy i ty nie możesz mu tutaj podskakiwac bo jesteś nikt. Podejście do każdego pracownika jest masakryczne, jesteś tylko ich sługusem, po wypłatę czekasz w kolejce, rozmowa kwalifikacyjna odbywa się przy postronnych osobach trzecich bo szefa nie stać na własne biuro, na umowie dostajesz najniższa krajowa i nie daj Boże się rozchorujesz to masz nędzę zamiast wypłaty. Brak rękawic, fartuchów, obowia i całej innej masy środków ochrony indywidualnej. Woda w kranach jest żółta i śmierdzące, pochodzenie zapewne z studni głębinowej niewyjaśnionego pochodzenia. Ubikacje są w gorszym stanie niż toj toje no i notoryczny brak papieru toaletowego. Co jeszcze jest warte wspomnienia to właściciel często kłóci się z synkiem na oczach pracowników. Typowy błąd i podręcznikowy przypadek psychologicznych problemów właścicieli jak i nieumiejętnej organizacji pracy. Gorąco nie polecam tego zakładu chyba że lubicie poniżanie, popędzanie, wykorzystywanie, (usunięte przez administratora) klimaty i warunki pracy.

Puzio MEMA.27
@Potulne baranki

Jesteś w błędzie, pracuję tam od 4maja 2022r. (usunięte przez administratora)głupoty. Może nie jest pięknie i co z tego. Jeżeli wystawiasz opinię to rób to żetelnie bo pewnie tak żetelnie nie wykonywałeś swojej pracy dla mojego nowego pracodawcy Krzysztofa Puzio.

@Puzio MEMA.27

Podwyżki nie dostaniesz za ten wpis ale próbować można, pozdrawiam.

FurnitureShitFactory

Dodam trochę od siebie: 1) Oferty pracy z tej śmiesznej firmy wiszą na ogłoszeniach od roku, to nie świadczy dobrze o firmie. 2) Na starcie przy rekrutacji Młody Boss (Syn Szefa), oprowadza Cię po całym bałaganie mówi Ci co będzie twoim zadaniem, to tamto i sramto obiecuje przytakuje, gada że na pakowaniu można zarobić lekko 3000zł i nie będzie trzeba przychodzić w soboty i zostawać nadgodzin. 3) Przychodzisz do pracy już po badaniach lekarskich i tak z pare dni poczekasz za umową, którą można sobie wsadzić nie powiem gdzie bo jest po prostu śmieszna jak w każdym obozie powiatu Tureckiego, czyli najniższa krajowa 2100zł + reszta (usunięte przez administratora) bo szkoda składki odprowadzić, no i oczywiście żeby ludzie nie chodzili na L4 bo dostać 80% z najniższej to jak dostać w twarz, marne 1600zl a jakby miał odprowadzić składki od tego co zarobi np. Tapicer to by go zabolało bo by musiał zapłacić z 3000zl, wiec Stary Puzon jest cwany ???? 4) Takie małe sprostowanie co do ludzi którzy chcą przyjść a do tej pory nic konkretnego nie dowiedzieli się co do stawek jakie tutaj panują A wiec tak jest akord w którym stawki wynoszą: Na pakowaniu: 0,22gr za minutę Na piankowaniu: 0,22 gr lub 0,25 gr za minutę Na tapicerni: 0,33 gr za minutę Szału nie ma. 5) Ostatni podpunkt będzie o Młodym Bossie Życzę Ci żebyś ty tej firmy nie przejął po starym bo jak ją szybko dostaniesz tak szybko ona padnie, zero organizacji, zero pojęcia, zarozumiałość aż kipi ci uszami i ludzi traktujesz gorzej niż ojciec a gdy pałeczkę po ojcu przejmiesz to będziesz jeszcze gorszy niż jesteś bo zacznie Ci bardziej odbijać od kasy. P.S > Jak wiadomo opinia pewnie się nie spodoba firmie, i na wszelki wypadek sobie ją zapiszę, Za każdym razem gdy mi ją usunięcie to wstawię na nowo. Powodzenia

@FurnitureShitFactory

W pełni się z tobą zgadzam. Młody jest największym problemem tego miejsca.

Puzio MEMA.27
@FurnitureShitFactory

Dzięki za zarys. Większość się zgadza.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Mema Krzysztof Puzio na Monter? 13 października ogłoszenie na Praca.gov.pl.

Tapicer

W tej firmie masz możliwość wzięcia wynagrodzenia(usunięte przez administratora) bądź najniższą na konto a resztę do ręki.

zainteresowany

Witam, jak wyglada praca jako kierowca miedzynarodowy ce? Załadunki, rozładunki należą do mnie? Wyjazdy w poniedziałki? Kiedy powroty? Jaka kasa i czy na czas?

Bolo

Oczywiście pracowałem tu, tak dla krótkiego wyjaśnienia... 1.Tak naprawdę firma z takimi warunkami powinna być zamknięta przez odpowiednie służby, BHP nie istnieje, brak jakiegokolwiek zaplecza sanitarnego, (usunięte przez administratora) jak na melinie pijackiej, nikt nie sprząta, żadnego obuwia ochronnego (nosisz meble po 40-90kg), żadnych masek na twarz, żadnych rękawic, żadnej wentylacji (klej rozpylony w powietrzu) uwaga teraz ( TAPICERZY PRACUJĄ W LACZKACH GUMOWYCH !!! ) dlaczego tak się dzieje że nadal jest dopuszczona, niewiadomo. 2.Zarobki tak jak poprzednicy pisali wcześniej, czyli to co mówi na początku syn właściciela to fikcja (ten z wiecznie opuszczonymi spodniami i majtkami na wierzchu) bez nadgodzin 2500 a chorobowe 1600zł 3.Praca ciężka, bez znaczenia na pełnioną funkcję, ogólnie polegająca na zawodzie TRAGARZA, nosisz meble, ładujesz na auto, pakujesz w kartony lub ustawiasz paki z meblami na magazynie, możesz pracować w tzw. biurze ale to bez znaczenia, przychodzi szef i idziesz pakować meble na tira, takie sobie upokorzenie, w ciągu dnia możesz wykonywać kilka funkcji. 4.Kierownicy w porządku, dlaczego nadaj tam pracują za te pieniądze widząc to wszystko ? 5.Tak jak pisali już wcześniej poprzednicy, brak szacunku ze strony właścicieli, żyją nadal w latach 90-tych myśląc że człowiek to nikt, gdyby nie pracownicy z ukrainy, ten garażowy zaułek już dawno by padł. Jawne wykorzystywanie ludzi którzy nie mają czasami wyjścia i muszą pracować na chleb, może któryś z was właścicieli będzie to czytał, a więc jeśli macie choć odrobinę współczucia zastanówcie się nad tym co tu ludzie o was piszą, nigdy nie jest za późno na zmiany

Jan
@Bolo

A z nadgodzinami ile można wyciągnąć? Stawka jest wtedy wyższa, czy nadal pracuje się za takie same pieniądze? Bo wypłaty faktycznie nie nastrajają optymistycznie.

Puzioo
@Jan

NIBY 50% od stawki jaka masz. mało opłacalne.

Robert

Nic dobrego o tym miejscu nie powiem. Arogancja na poziomie hard. Nie wiem jak można być takimi ludźmi, zero wstydu i zerowa klasa. Jak widać można mieć pieniądze i jednocześnie być bardzo biednym.

Daniel

Zastanawiam się jak możecie być zabezpieczeni w pracy przed korona wirusem?

@Daniel

Jedyna ochrona przed (usunięte przez administratora) to zwietrzały środek odkażający po butelce od spryskiwacza do szyb w zapyziałym WC

@Ręce opadają Dziękuję Ci za Twój udział w dyskusji o Mema. Pamiętaj jedynie o tym, że na forum trzeba bez względu na wszystko wypowiadać się w sposób stosowny. Problemy, o których piszesz są już bardzo poważne. Może po etapie "słownym" należałoby to jednak realnie zgłosić? Uważam, że takie działanie powinno przynieść zamierzony efekt.

Lolo
@Michał

Witajcie.Dla mnie to jest troche dziwne...Jesli pracuje facet to On powinien zajmowac sie sprawami odnosnie wyplaty itp.To po pierwsze ,a po drugie to kazdy ,kto przyjmuje sie do firmy ma okreslone warunki pracy...Jesli komus nie odpowiadaja to zawsze moze zmienic prace...Jest wiele za i wiele przeciw ale to jak w kazdym zakladzie pracy.Jestesmy tylko ludzmi...Wystarczy spokojna i rzeczowa rozmowa.

Lolo2
@Lolo

Spokojna i rzeczowa rozmowa z wlascicielem firmy MEMA nie jest możliwa, ten Pan nie przyjmuje do wiadomości słów które są sprzeczne z jego teorią... uważa że jest najmądrzejszy A zwykłego pracownika ma za nic , poniżej dna. Słowo sprzeciwu lub próba negocjacji kończy się w 99% krzykiem. Żenada

@Lolo2

Dokładnie się z tobą zgadzam. Ludzie ambitni z własnym rozumem są od razu eliminowani bo bedlug synusia mają zły stosunek do pracy co po prostu równa się z odmiennym zdaniem do jego widzi mi się.

gosć

Jakie zarobki w firmie na produkcji ?

fakir

Czemu nie ma odwiedzi?

seba
@gosć

Najniższa krajowa plus jakieś ochłapy, Zrobisz produkcji na 130 procent a poczujesz jakbyś dostał za 80

gosc
@seba

A konkretnie jakie zarobki?

@gosć

Na umowie najniższa krajowa a reszta to marne grosze które dostajesz 10 do ręki po wyczekaniu się w kolejce... Jak za (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Mema Krzysztof Puzio - Małoszyna

• Jak się pracuje w Mema Krzysztof Puzio?

Zobacz opinie na temat firmy Mema Krzysztof Puzio tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mema Krzysztof Puzio?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mema Krzysztof Puzio