Opinie o Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1 w Ruda Śląska Alfonsa Zgrzebnioka 4 lok. 9

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1 w Ruda Śląska Alfonsa Zgrzebnioka 4 lok. 9

Pracodawca Nowy wpis

Witaj, a skąd taka opinia? Jeśli faktycznie u nas pracowałeś to bardzo zastanawiające... Jesteśmy rzetelną firmą, która bardzo docenia zaangażowanych i dobrych pracowników, zawsze regularnie płacimy, dajemy możliwości podnoszenia kwalifikacji, a naszą działalność pokazujemy także publicznie, chociażby w takich programach tv jak: "Wyburzacze" czy "Dobra robota". Ponadto jesteśmy zawsze otwarci na dialog i sugestie pracowników, dlatego warto ewentualne niezadowolenie na bieżąco zgłaszać i wyjaśniać. W każdym razie życzę powodzenia i znalezienia "lepszego" pracodawcy.

Nick Nowy wpis

A co to za stare oponie , nie ma Żadnych nowych.

Robak

Nie polecam firmy porażka wole zlom zbierac niz isc do niego do roboty

Ck
@Robak

No teraz jest w cenie

:-) Nowy wpis
@Robak

Teraz złom w dobrej cenie

Łucja

Ktoś tutaj pisze, że pracownicy są na najniższych na umowach, a reszta do ręki. Hm, no ok. A jakie te umowy są? O pracę? Czy śmieciowki?

Czy po rozmowie w Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1 rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.
gosc

przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług firmy Max -bud 1 własciciel Naciagacz ! jednym slowem

Fes
@gosc

A kto mówi klient czy pracownik

Stawka
@gosc

A to chyba dwa słowa

B@T3K

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie MAX-BUD mam na myśli warunki pracy jak i atmosferę panującą w firmie, jak się WAM pracuje, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, czy operator oprócz operowania koparką/koparko-ładowarką ma jakieś inne obowiązki? czekam na Wasze opinie, serdecznie dziękuje za wszelkie informacje/opinie na temat firny MAX-BUD.

Bramka
@B@T3K

Brakuje się dobrze, kasa tez się zgadza

Bartosz

Musi dobrze się pracować skoro tak sporadycznie ludzie zamieszczają tu opinie.

Blacha
@Bartosz

Tez tak mysle

Kinga

Powiecie coś więcej o benefitach w firmie?

Głos
@Kinga

Wystarczające

Bolo

Jak można pisać pozytywy jak prawie wszyscy są na najniższych umowach reszta do łapy o ile dają .Tak samo proponuje nowym pracownikom.Uczciwy do bólu.

Wojtek

Mogę spokojnie podpisać się pod opinią. Firma jest w ogóle dobrym pracodawcą.

Zadowolony

Praca super. Nie wolno narzekać na brak pracy, nie widziałem w innej firmie tyle rożnego rodzaju sprzętu. Polecam prace w tej firmie

Rob

Jestem zadowolony z firmy pracuje na nowym sprzęcie i Co najważniejsze dobrze zarabiam i nigdy nie zdążyło się żeby nie było wypłaty na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1 - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1?

Zobacz opinie na temat firmy Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1?

Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1
3.3/5 Na podstawie 4 ocen.

Tomasz Warchala Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Max-Bud 1