Opinie o Mecacontrol w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mecacontrol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mecacontrol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mecacontrol w Dąbrowa Górnicza

Re Emi....

Nie będę krytykowała jak przedmówca ale jeśli chodzi o robotę.... To nie polecam... Ludzie przychodzą odchodzą w każdym wieku...Czesc porobi z rok i szuka czegoś konkretniejszego... W lecie jest tu gorąco bez żadnych wentylacji, dwie maszyny i 15 minut przerwy jedni robią za trzech a inni nic nie robią a wszyscy te same pieniądze dostają...

Helga

Michałek to super facet i jak reszta ekipy pozdrawiam Katarzyna Mo

Lola

Firma jest bardzo dobra i najlepsza liderka to Danuta nie ma lepszej

@Lola

A można spytać czemu najlepsza i jak ewentualnie do niej trafić?

Re lidia
@Lidia

Nie tyle najlepsza, co po prostu bezkonfliktowa w przeciwieństwie do loderek z reszty zmian... U Danki nikt nie chodzi tyle na L4 co z inych brygad i jest najbardziej zgrana ekipa

Marzena
@Re lidia

Wspominasz o zmianach... Na ile zmian tutaj pracujecie?

@Marzena

Nina
@Re lidia

Zgadzam się,że zmiana D jest najlepsza.????

Lidia

A godzinowo jak? Elastycznie można się dopasować czy grafik nie do ruszenia? Zależy mi jednak na elastycznych godzinach przyznam

Re lidia
@Lidia

Nie do ruszenia, ale jak jest potrzeba ogarnąć dzień czy dwa wolnego raczej niema problemu gdy jest potrzeba

Róża

Masz znajomych wujka brata lub koleżankę i szukacie zatrudnienia w firmie Mecacontrol to piszcie do Renaty ona wie jak zatrudnić kolesiostwo (usunięte przez administratora) itp....

Danuta

A to nie ma na początku żadnych szkoleń żeby mogła się wzdrożyc?

@Danuta

Oczywiście, że są ale nie da się przeszkolić w 1 dzień pracownika ze wszystkich detali a jesli ktoś nie przyswaja wiedzy to musi niestety zmienić miejsce pracy.

Renata

Właśnie to czynię. I trochę mniej wulgarnie proszę.

Ktoś

Widocznie za słabo się stara kontrolą jakości i liderka zmiany mając ważniejsze rzeczy do robienia, a mianowicie obrabianie (usunięte przez administratora) swoim pracownikom i stosowanie mobbingu psychicznego będąc przy tym mega zadowoloną. Osoby te powinny się uczyć od swoich koleżanek z innych zmian,że poniżanie pracownika i wyśmiewanie jest nie na miejscu i wprowadzają atmosferę w której się nie da pracować. Jedno wielkie skarżenie do kierownika i rzucanie kłód pod nog,aby pracownikowi co miesiąc zabrać premię i jeszcze ile mają z tego satysfakcji i zadowolenia. Widząc ten cyrk codziennie po prostu się człowiekowi ulewa i zero reakcji kierownictwa na praktyki mobbingowe w firmie.

Eloise
@Ktoś

Muszę zgodzić się z przedmówcą. Kierownictwo jakby nie chciało reagować ze względu na konieczność konfrontacji z podwładnymi. Serio? Kierownik ma się bać swojego pracownika? Ja rozumiem że nikt nie lubi jak ktoś drze do Ciebie ryja, ale to Twój podwadny. Kompetencje i umiejętności co po niektórych też budzą wątpliwości. Kierownik hali pojawi się na hali raz na ruski rok, a żeby wytłumaczyć czemu pracownikowi zabrał premię to nie ma czasu. A jak przychodzi kontrola i pytają jak się pracuje to pracownicy są pouczani co dokładnie mają mówić, oczywiście niezgodnie z prawdą, bo oczywiście jest super, pięknie i cudownie.

Queen
@Eloise

Dokładnie tak! 3 maszyny albo i więcej plus pomóż zrobić selekcję bo liderka S. ma ciekawsze zajęcia oczywiście tylko wybrańców czeka taki los bo jak ktoś jest pupilkiem to się wiele nie narobi. Najgorsza zmiana gdzie nikt nie chce tam pracować na nadgodziny robić ze względu na liderkę i kontrolę jakości jak to w ogóle można nazwać jakością i najlepiej nie chodzić do ubikacji bo od razu czujesz wzrok na swoim ciele dlaczego się ruszasz poza okolice przydzielonych maszyn... no chyba,że są to maszyny oddalone od siebie o połowę hali bo i tak się zdarza. Kierownictwo przyzwala na takie zachowania i nic z tym nie robi bo najlepiej udawać że wszystko jest w porządku a pracownicy niech (usunięte przez administratora) za 3 i niech się cieszą,że pracują w tak wspaniałej atmosferze. Jeden wielki cyrk.

#Error#
@Queen

No bo przecież nie można zatrudnić więcej ludzi. Po pierwsze nikt tam nie chce zostać na dłużej a po drugie "w jednym tygodniu obłożenie maszyn jest na 8 osób, w następnym mniej a w kolejnym więcej. Nie będziemy raz zatrudniać a po tygodniu zwalniać". No nie pamiętam kiedy było maszyn tyle że 8 osób wystarczyło. Chyba wtedy gdy są audyty klientów i maszyny są wyłączane żeby się zgadzała opłacona przez klienta liczba pracowników na maszynę. A tak to panowie kierownicy planowanie produkcji się kłania. I tak, potrzeba więcej osób. Po prostu potrzeba więcej osób...

Meca
@#Error#

A skąd brać tych ludzi? Jak każdy mądry który tu przyjdzie to od razu ucieknie jak zobaczy co się tu wyprawia... a zwlaszcza na zmianie Sylwii ... kto widział,że pracownik ma 3 maszyny i jeszcze ma latać po magazynie szukać palet, pojemników itd. Plus mądry kierownik zabudował każdą maszynę,żeby detalu nie można było wcześniej ściągnąć z taśmy i iść do drugiej maszyny tylko trzeba latać jak małpa na wybiegu w upale który był aż lało się ciurczkiem po pupie ... bo wiatraki też we własnym zakresie. Nie daj się i jak padniesz to musisz sam powstać taka polityka firmy.

Magma

Witam. Można się coś dowiedzieć na temat zarobków? Jak wygląda praca w tej firmie? Nie interesują mnie prywatne zatargi (kierownik- pracownik )plotki firmowe. Szukam pracy stałej.

Re magma
@Magma

Tutaj raczej niemasz co szukać pracy stałej...są zamówienia pracujesz niema lecisz... Jest tu na prawdę duża rotacja pracownicy produkcji dostaja krótkie umowy żeby " w razie konieczności" nie przedłużyć albo po prostu "podziękować za współpracę"Jak wygląda praca?? 0 przeszkolenia na maszynie dostaniesz dwie może ze trzy maszyny raz ci pokażą o co chodzi albo w ogóle i sobie pracujesz

Planista produkcji

Rekrutacja przebiega bez problemu. Zostalem zaproszony na spotkanie 2 celu podpisania umowy, nalegali aby zrobić to przed urlopem kierownika. Poswiecilem jeden dzien swojego urlopu na przyjad, zrobilem lacznie 250km, aby dowiedzieć sie ze jest super ale proponuja mniejsza kwote o blisko 2000 zl!!! Chociaz juz na pierwszej rozmowie przedstawiłem swoje warunki finansowe.

Brak konkretnych pytan. Raczej ogolne o przebieg i obowiazki w poprzednich firmach

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Request...

Ludzie, wy macie jakieś problemy z psychiką?? To jest forum o pracy a nie o obsmarowywaniu ludzi...macie problem z kimś miejcie odwagę powiedzieć prosto w twarz a nie pisać na necie, o kierownikach, pracownikach, jeszcze imiennie?? Wieś tańczy wieś śpiewa:/

Obserwator
@Request...

Komentarz powyżej trafiony w punkt :)

Obserwator2
@Request...

A jak w firmie obsmarowują kumoterzy i nieroby to jest dobrze. To jest forum o pracy więc niech nowi kandydaci wiedzą że przychodzą do patologi. I fajnie nie będzie.

Reobser..2
@Obserwator2

Dobrze prawisz, najwięcej paplają osoby które mało robią tam

Nuna
@Reobser..2

Zazdrość. Jakby dobrze płacili za to to może i tak, ale w tym wypadku może się to odbić naprawdę głębokim echem. Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy jaki bat sobie ukreciliscie. Ale mnie to ryra. Na relaksie, umywam rączki. Zapraszam.

Gucio
@Nuna

Trzeba robić na 500+ i tyle w temacie. Rząd daje rząd wymaga.

Bzyku
@Gucio

Co po niektórzy przywłaszczyli sobie 500+. Przecież im się należy....

@Request...

No nie wiem czy mówienie wprost to takie mądre jednak internet daje dużo anonimowości. Powiedz co myślisz wprost a na pewno wylecisz. Taki Honor głupca.

kandydat

witam czy magazynier w tej firmie wyciągnie 3,5 netto

Ona
@kandydat

Za 2 m-c

Piotrek

Pracowałem na okresie próbnym w mecacontrol w dziale jakości. Opinie o firmie mam kiepską. Szef działu jakości nie ma nawet minimalnych kwalifikacji zawodowych i menadżerskich za to bardzo wysokie ego. Zespół jest źle zarządzany a zasoby marnowane. Płacę najniższe z możliwych w dodatku obcinane na różne sposoby by zedrzeć z pracownika ile się da. Bardzo słaby know how i ogólnie strategia ściemy i bumelanctwo zamiast jakości. Raporty incydentów tworzone są bez analizy, mnóstwo ściemy, brak narzędzi do pracy, kłamstwa i fauszerstwa są normą. Zdezelowane maszyny, brud. Jedyne co lubiłem w tej firmie to operatorzy i operatorki. Wielu z nich to normalni ludzie którzy muszą jakoś przetrwać w tym bałaganie fundowanym na codzień przez kierownika jakości.

@Piotrek

Wszystko co napisał zgadza się burdel,brud i smród i małe bardzo małe zarobki

Alizy

Bo to prawda

Jakość
@Piotrek

Zgadzam się z tobą to jest nieudolny szef na nieudolnym stanowisku Kamil dlaczego jesteś taki nie zaradny nieudolny dlaczego twój brak wiedz ma wpływ na bardzo złą jakość wytwarzanych detali który lądują w koszu dlaczego nie ponosisz odpowiedzialność za złą produkcję detali najlepiej obciążyc pracowników .W moim przekonaniu jesteś słaby fachowiec o ile można cię nazwać fachowcem jesteś wycieruchem który patrzy się prześlizgać od do i niezła wypłatę wziąść

....

Po jakim czasie przechodzi sie z umowy zlecenie pod firme ?

@....

po 2 tygodniach

@ja

Wow, szybko. Stawka wtedy rośnie? Jeśli tak, to o ile?

@Grzegorz

Stawka rośnie po półtora roku o 2 zł i po 3 latach o następne 2 zł. Tyle w temacie

Jaja

Po 4,5 tez 2 zl wiecej.

@Jaja

I to już max rozumiem? Więcej nie wzrośnie?

Jaja

Rosnie co roku

@Jaja

A ok już rozumiem, ale jest jakaś wartość graniczna chyba?

0na

No jest zwolnienie

EmKa

Witam, poszukuję wiadomości na temat firmy. Znalazłem ofertę pracy ale chciałbym dowiedzieć czegoś więcej. Wysokość zarobków, atmosfera, przełożeni itd. Narazie z Goworka dowiedziałem się tylko o obgadywaniu ludzi za plecami ale może znalazłaby się osoba która odpowie rzetelnie na moje pytanie? Pozdrawiam.

re Emka
@EmKa

Przełożeni w porządku, zarobki nie najgorsze jak na warunki panujące w zakładzie..Atmosfera spoko dla niektórych, dla innych nie.. Jak wszędzie.. Jeśli robisz swoje i nie wałujesz nikt nie robi problemów... ; ) Nie czytaj bzdetów które piszą tu upeślodzone osoby na temat innych... ;p

Luska
@EmKa

Nie polecam tej firmy. Robią ludzi w balona na każdym kroku. Dają ci 3 maszyny, gdzie cykl trwa 30sek. Nie da się ogarnąć. Latasz jak głupi a brygadzistki mają w nosie, nawet nowym osobom nie pomagają. Lepiej stać i pierdzielic głupoty z przydupasami. Pieniądze śmieszne w stosunku do zapierdzielu jaki tam jest. Nigdy tam nie wrócę za żadne skarby.(usunięte przez administratora)

Re Luska
@Luska

Na przełomie roku przewinęły się tu trzy kadrowe... Resztę można sobie dopowiedzieć

Linda
@Luska

Potwierdzam jedni (usunięte przez administratora)a inni chodzą co chwilę na papieroska i się obijają

Lena
@Luska

Tez nie polecam tej firmy tragedia trzeba się nalatac wszystko należy do twoich obowiązków wywozenie paleciakiem detali przywozenie za dużo na glowie

ZGADNIJ KIM JESTEM
@Lena

Dziewczyny maja nawet po 3 maszyny az do zajechania

kandydat
@Lena

a jaka kasa ?

@kandydat

Za warunki i obowiązki? Śmieszne????

Xdd

2 tygodnie zlecenie, jak będziesz chciała pracować umowa pod firmę. 22zl brutto plus dodatek nocny plus premie

@Xdd

A ten dodatek i premia to ile?

Hehe
@Lidia

Ile ile Tyle że wystarczy zarobek jest ok i nawet lepiej .. Jako nowy pracownik gdziekolwiek zarobisz mniej. Idz na rozmowę kwalifikacyjną i wszystko będziesz wiedział jak nie pasi to idź do naszego sąsiada za 19, 70 i tyle w temacie

Nowa

Witam , chciała bym ,zmienić pracę, lecz interesują mnie najbardziej zarobki. Więc ,moje pytanie ile może zarobić nowy pracownik na produkcji u Was ? Na tą chwilę zarabiam od 2800 do czasem 3 tys Nie ukrywam że wole się narobić a zarobić A nie tak jak do tej pory Praca 4 bryg wszystkie święta pracujące i też pracuje się przy 2 maszynach i jeszcze wiele innych obowiązków

@Nowa

Tu jest tak samo przy czym tu 3 brygadowka. Od 2 maszyn do trzech dostaniesz a jak jestes ogarnięta to wykorzystają to i poza trzena maszynami dowalą ci wiecej obowiązków za te samą kasę... Święta itp wiadomo wolne, kasa bez szału przy czym jak mniej roboty z miejsca cię wyleją bo " redukcja etatów" czy " mało roboty"... To dobre miejsce jako przystanek..na stałe nie za bardzo...ppza liderkami staz pracy tu to 2, 3 lata dziewczyny uciekają albo sa zwalniane bo cos nie sppdpba sie liderce albo kierownikowi

@Odp...

Czyli weekendy macie wolne i święta , a kasa podobna do mojej ? Więc w jakimś tam stopniu lepiej ???? A upał i zapierdziel to chyba wszędzie jest i wyzysk ludźmi hehe . W ogłoszeniu jest napisane że, umowa bezpośrednio z firmą a nie ukrywam że, szukam pracy na stałe. W mojej firmie pracuje 12 lat ale pensje zamiast w górę idą w dół ???? A jak u Was z przerwą? Dziękuję za odp.

@Odp...

Szkoda mi mojej pracy już tyle lat czlowiek sie przyzwyczail ale stawka blokuje człowieka a podwyżek nie chcą dawać i w (usunięte przez administratora) mają starych pracowników Nowy zarabia tyle co stary pracownik. Oceniają pracowników co roku a nic nie ma z tych ocen .Raz tylko dali i na tym się skończyło. I też są momenty w których ma się dość pracy i ludzie również są irytujący. Liderki nic nie robią tylko się ładnie usmiechaja do kierownika haha . A na święta kasę jakaś dostajecie ?

@Nowa

Na stałe wątpie żebyś dostała... Umowa zlecenie, na trzy miesiące, potem na krótki okres...malo kto z pracowniczek produkcji ma na czas nieokreślony... Zmieniają pracowniczki jak skarpetki.... Nadchodzą wakacje i urlopy, może być tak ze będzie mniej roboty będą "likwidować słabe ogniwa" albo najkrócej pracujących pracowników;)

Gabriela
@Re odp...

jaka jest przyczyna zmian pracownikow na produkcji ? nie lepiej miec doswiadczony personel a nie non stop kogos nowego ?

nowy pracownik

Lepiej

Kasa moja droga... ;)

Gabriela

nowym płacą mniej ?? ?

@Gabriela

Nie wielka jest różnica między starym pracownikiem a nowym jeśli chodzi o kasę, po poltorej roku wchodzi ci chyba zlotowka więcej raptem i tyle... Tu niema nawet zadnej klimatyzacji w lecie jak na dworze jest 30 stopni to na hali przy włączonych maszynach mozna sie domyslec ile tam jest;) czy gorąco czy bardzo gorąco masz 15 minut przerwy i tyle w temacie... Nie polecany jest ten zakład ... Teoretycznie ppwinno byc po jednej maszynie (jak jest wizytacja jednego z klientów kazdy dostaje po jednej maszynie a bardziej problematyczne wyłączają)a normalnie od 2 do 3 maszyn... A kasa za robote ktora tu sie wykonuje jest nieadekwatna

co 1,5 r jest 2 zł brutto wiecej na godzine

@pracownik

Bez limitu kwotowego? Ile lat pracuje tu osoba o najdłuższym stażu?

......

jak wyglada pierwszy dzien pracy?

@......

A jak ma wyglądać? Przychodzisz i pracujesz.

@......

Pokażą co i jak, za wiele nie wytłumaczą i pracujesz sobie na dwóch albo trzech maszynach bo jak na jednej miał/a byś robić ich oczy będą koleć;)

Bożena
@Odp...

Nie ma profesjonalnego szkolenia? To chyba jak już tych z doświadczeniem przyjmują.. a bez?

Hela
@Bożena

Nie ma. Dramat. Zarobki.. szok, ze ludzie daja sie tak traktować.. przerwa 15min albo x3 fajka 5min. Biegają lataja.. ludzie :D

@Hela

Zdecydowanie przerwa 15 minut to za mało... Zwlaszcza kiedy lata sie miedzy dwiema ... trzema maszynami cały dzień, czy nawet jesli jestes na jednej maszynie ale musisz przeleciec cala hale po pojemniki jak w przypadku Ringa, pracowniczki maja staż koło 2 lat pracy maks, bo cześć sama sie zwalnia, gdy niema roboty mniej zamówień oni cie zwolnią... Zmieniają pracowniczki jak skarpetki... Chyba ze jesteście jak liderka Magda i jej zastępczyni mająca wyraz twarzy zdechłego kota...ewidentne lenie

Bylypracownik
@Re odp...

Ale to ludzie dają sie tak traktować.. smiech na sali jeszcze za takie pieniądze. Pracownicę chyba zatrzymaly sie w czasie 20lat temu...

@Re odp...

A jak liderka da Ci maszynę na początku i na końcu hali i trzeba latać jak idiota,tak ta Magda i jej przyjacioleczka to 2 największe lenie tej firmy,a Magda daje jej takie łatwe maszyny żeby się biedaczka nie przemęczyła,a inni latają jak głupi

@Monalisa

Zacznijmy od tego ze jesli ma byc wizytacja przedstawicieli Simoldesa, wyłączają większość maszyn a raczej tych z ktorymi jest problem typu gratowanie itp..(czyli większość), bo formy ewidentnie zdezelowane są, ale chcą by produkowano cuda, dwa podczas wizytacji Simoldesa, pracowniczki mają po jednej maszynie tak jak powinno być a nie ze dowala 3, 4 maszyny na łeb i spróbuj puścić bubla;)))

@Re odp...

Jak nie ma wizytacji to dowala bo tyle maszyn,codziennie nie ma wizytacji

Edzia
@Monalisa

Niestety tak jest wiem bo tam pracowałam ale na szczęście już tam nie pracuje

Kapusta

Witam. Czy firma ma w lato postój, czy każdy indywidualnie idzie na urlop ?

Kalafior
@Kapusta

Indywidualnie

Po co nam te maski? Tyle czasu nie było i było ok, nagle się boją? O nas czy o siebie? I dziwić się że ludzie się nie szczepią. Będziemy się dusić i mdleć.

Odp pracownik

Dziwi cie cos jeszcze w tej firmie??Idzie soe przyzwyczaic do ich "myslenia"

@Odp pracownik

A co jest dziwnego w noszeniu maski? Wyjaśnisz o co wam chodzi?

Jack

Kamil ty parówo zostaw Renatkę w spokoju ona nie jest dla ciebie ona jest moja więc odpuść bo Renata nie zasługuję na tak paskudną parówę

Claudia

Przecież Renata to (usunięte przez administratora) Kamila kobieto szanuj się nie czas i miejsce na wejście bez wazeliny tak zadbana inteligentna kobieta Renato szanujemy się

Ciekawostki

Niestety w firmie panuje taka moda że liderki nie za wiele się narobią, a lubią zwalać choćby selekcję na pracownika który obsługuje maszynę, czasem nie jedną... Gdzie sama selekcja nie należy do operatora maszyn

@Ciekawostki

No nie wiem czy to prawda. Jakoś nie widziałem w tej grupie leni. Raczej są ciągle zabiegane. Inna sprawa że w każdej firmie na różnych stanowiskach pracy jest różne obciążenie pracą. W mojej opinii operatorzy mają najgorzej bo nie dość że mają najczęściej 3 maszyny to do tego na większości nonstop reworki. Brak gadżetów poprawiających komfort pracy jak choćby krzesła, dużo schylania, woda cieknącą z dachu na stanowiska i maszyny. Za to zauważyłem że np ustawiacze lubią dużo czasu spędzać na rozmowach i posiadówkach.

Fakt....
@Cyc

Faktycznie Ustawiacze mają na wszystko czas, dopóki maszyna sie nie posypie albo podczas rozruchu cos źle nie pójdzie, kawka, posiadowka gadka szmatka... ;)

Czy w Mecacontrol zatrudniani są obcokrajowcy?

Grzegorz

A możesz odpowiedzieć poważnie? To dla wielu bardzo ważna kwestia, liczę na szczerą odpowiedź.

Nie, nie są zatrudniani

Raszpla...
@Grzegorz

Nie zatrudniają I nie poleciłabym mawet... Dzisiaj zatrudnią jutro mogą cie wylac bo ..... Brak roboty cięcia etatów... Wiekszosc pracowniczek ma umowy na rok póltorej do dwóch, posypiesz sie zdrowotnie- L4 lecisz, nie spodobasz sie liderce - lecisz, firma oszczędza ile wlezie.... Będą chcieli przyoszczedzic bardziej... Zrobią 3,4 etatu i za mniejsza kase ta sama robota, ludzie tu przychodza i odchodzą jaka by nie byla dobra pracowniczka maja ludzi w (usunięte przez administratora) a na swieta od nich dostaniecie co najwyzej skarpetki i czekoladke za ciezka pracę....ps i nie jest to zart:/

Swieta
@Raszpla...

Ja dostalem jeszcze 400 zl na swieta

Odp....
@Swieta

A wypłaty??:)

Cyc

Nie ma obcokrajowców poza szefem firmy Hiszpanem i okazyjnych delegacjach. Jest tak dlatego bo firmy pośredniczące w zatrudnieniu np. Ukraińców nie miały by na tym biznesu to po pierwsze. Po drugie współpraca z takim pośrednikiem wymaga zagwarantowania okresu zatrudnienia na dłuższy czas niż 3 miesiące (zwykle rok) inaczej przyjezdni nie uzyskali by pozwolenia na pobyt a firma zwyczajnie woli mieć elastyczność-możliwość szybkiego zwolnienia etatu. Żaden pośrednik też nie pozwoli sobie na zarobienie niczego i dodatkowo ryzykować że etaty zostaną zredukowane. Wprowadzenie pracowników nie mówiących po polsku niesie za sobą dodatkowe koszty jak delegowanie tłumacza na każdą zmianę, co najmniej edycja dokumentacji procesowej poprzez dodanie tłumaczeń na Ukraiński. Firma udaje biedną, tak lepiej kontrolować tłum. Niech (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) a za odłożoną kasę stawiają drugi zakład tuż obok.

Piotrek

Chciałbym żebyście się nad czymś zastanowili. Wszelkie wpisy na gowork mogą być usuwane nie tylko jak ktoś za ostro pojedzie ze swoją wypowiedzią ale też bez żadnego uzasadnienia. Stąd nigdy nie znajdziecie tutaj żadnych wpisów które mocno szkodzą firmom. Ponieważ administrator gowork nie ma osobistych pobudek by cokolwiek kasować to nie mylicie się- robi to na wniosek firmy o której przysrano. Pozatym pozostawia wszystkie komentarze które jadą po dobrym imieniu pracowników. Dzieje się tak bo najlepszym sposobem by mieć tanio to skłucenie pracowników albo chociaż dać im narzędzia by mogli się nawalać między sobą poniżej ludzkiego poziomu. Robicie im wielką przysługę bo dzięki temu nie ma solidarności i każdy dba o własne (usunięte przez administratora). Choć naparzanie się daje satysfakcję to tak naprawdę pozbawiacie się praw pracowniczych i pozwalacie się szmacić na każdym kroku. Kapie na łeb, jesteście pomawian i, macie pocięte palce, niewolnicze stawki, ciulają was na kasę, narażasz się na działanie szkodliwych chemikaliów-żaden problem bo dużo łatwiej spławić jednego pracownika niż wszystkich. Dopuki będziecie walczyć między sobą doputy będziecie w tym zakładzie sami. Mam nadzieję że natchne was do utworzenia zakładowego związku zawodowego żebyście mogli odetchnąć bo to ten zakład was u zwierzęca i dopuki nie zrobicie czegoś z tym sami to nie będziecie zadowoleni że swojej pracy a z perspektywy czasu uznacie że to w czym braliście udział nie było godne a poprostu głupie.

Ajsza

Tak myślę że jak Rudy Kamil zaradny Kierownik Bartek i jescze alkus Michał zwolnili pracowników to może swoje mamuśki zatrudijcie do pracy i tak po 3/4 maszyny na osobę aby zrobić normę

Re ...Ajsza
@Ajsza

Czemu tylko 3,4 maszyny??? Jeszcze selekcję, przepak do pary...:)

@Ajsza

I na 3,4 etatu do pary

A reszta pracowników na l4, skoro nie ma zamówień to dadzą radę

Migotka

Wierutne klamstwa, nie wiem jak mozna szerzyc takie pomowienia falszywe dwulicusy, widzialy??? materacem byly jedna z drugim pytam no pytam materacem byly ?? nie widzialy oczami to po co dopowiadają ustami FALSZYWE DWULICUSY

LOLA

Co za uposledzenie umyslowe ciekawe co to za cicha (usunięte przez administratora) dwulicowa wymysla takie rzeczy i niszczy zycie innym, Danusia nawet nie rozmawia z Szymonem nie przepada za nim niewiem po co to wymyslacie, nikt normalny w to nie uwierzy, tylko takie (usunięte przez administratora) dwulicowe

LIDIA

Tak wiemy ze to ktos wymysla ale nie widomo po co, zeby zniszczyc Danke zrobic jej przykrosc, Falszywe dwulicusy

Mała

Zgadzam się tylko z tym,że Szymon zmienił się najlepsze.Niech taki będzie przez cały czas ????

Mała mi

Dziwne jakbyś nie wyczuła,codziennie do pracy biorę 0,7 rozrabiam z sokiem do bidonu i czołgam się po hali na czterech nie zauważyłaś jeszcze??

XxxX
@Mała mi

Nie wiem, nie znam się, nie orientuje. Nie mam zielonego pojęcia do czego zmierzasz, w jakim celu i po co to robisz.

Xdd

Gorzej jak dzieci, gorzej. Dorośli, a zachowania brak.

XxxX
@Xdd

Nie wiem nie znam się. Nie mam zielonego pojęcia na ten temat.

Dorcia

w Dniu 6.12.21 będzie organizowana zbiórka po 5 pln dla prosiaka iż prosiak Dorcia ma ciężkie dni koryto usunęli z hali więc wspomóżmy ja w Mikołaja

Zostaw merytoryczną opinię o Mecacontrol - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Mecacontrol?

Zobacz opinie na temat firmy Mecacontrol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mecacontrol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 45 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mecacontrol?

Kandydaci do pracy w Mecacontrol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mecacontrol
3.4/5 Na podstawie 480 ocen.

Mecacontrol