Opinie o Konigtrans w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Konigtrans. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konigtrans o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konigtrans w Szczecin

Jasiek

Ludzie z Ukrainy to tacy sami ludzie jak my. Przynajmniej chcą pracować w przeciwieństwie do nas!!!

Boni Nowy wpis
@Jasiek

Jak lubisz ich kulturę... Ja dziękuję

Kimi Nowy wpis
@Jasiek

Pracusie z Ukrainy....???? Śmieszne

Jaka jest kultura pracy w Konigtrans? Obowiązuje typowy dress code?

mdm

nie ma dress code. Super stosunki kolezenskie. Luzna atmosfera, fajna praca

Zonk

Nie ma żadnej Porażka po. Całości

Roki Nowy wpis
@mdm

Nie ma żadnej miłej atmosfery Porażka

Benek Nowy wpis
@mdm

Tak typowy Dress kode Zakamuflowany

Paulina

Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w konigtrans. Obecnie są prowadzone rekrutacje na liczne stanowiska i każda opinia pracownika obecnie zatrudnionego będzie cenna dla zastanawiających się nad aplikacją. Czy wśród czytelników wątku jest ktoś kto mógłby opowiedzieć o warunkach zatrudnienia w tej firmie?

Cyc
@Paulina

Lepiej daj spokój

Zrobiony w bambuko

Uważajcie na byłego przekaźnika Konigtrans , ściąga ludzi do RT a tam czeka was wielkie rozczarowanie .

Magdalena

Możesz skonkretyzować o co wgl chodzi? Co Cię tak bardzo rozczarowało? :/

Zrobiony w bambuko
@Magdalena

To wiadomość dla zainteresowanych i w temacie . Jeśli nie rozumiesz to nie jest wiadomość skierowana do Ciebie . Przykro mi

Magdalena
@Zrobiony w bambuko

Mnie także, bo w sumie to dalej ciekawa jestem. :( Coś złego się w firmie aktualnie dzieje?

Benek

Ecik
@Zrobiony w bambuko

Dziwię się że jeszcze ktoś tam pracuje

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konigtrans, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Konig Freight Logistics To Jest Sama Najgorsza Firma w polsce...Omijać szerokim łukiem Nie polecam.

xxx
@anonymous

bo cię zwolnili czy może nie przyjeli?

Witam mam się stawić na rozmowę, jako asystentka ds księgowości- czy polecacie?

Paulina

@Roman dlaczego Twoim zdaniem problemem jest zatrudnianie Ukraińców? To taki sam naród jak my Polacy i nie należy ich w żadne sposób obrażać. Tak jak nie należy naruszać czyichś dóbr osobistych nazywając zakład kołchozem. Dobrze byłoby odnieść się do tej opinii i przedstawić argumenty uzasadniające twoje zdanie.

Paulina

@Roman według Ciebie w firmie konigtrans występuje brak szacunku dla kierowców. W jaki sposób się on przejawia? Czy masz tutaj na myśli jakąś konkretną sytuację? Czekamy na Wasze opinie.

moi

jak najbardziej ponawiam to zapytanie, strony internetowej znaleźć ich nie mogę - ktoś da namiary?

Rafal

Jaka ich strona internetowa?

Paweł.K

za takie pieniądze które płaci ta firma to tylko murzyn będzie pracował, niestety ale pracowałem w tej firmie więc byłem murzynem, zarobki to porażka, naginanie tacho to norma, szefa nie interesuje że sie spóźnisz masz dojechać na czas z towarem, jeszcze powie że za wolno jeździsz. ale jak kolega wyżej pisał... mają gdzieś pracownika i jego godność. tego polaczka szefunia to mama biła jak był mały co się przerzuciło na jego brak Honoru.

mariusz
@Paweł.K

czy to prawda że obciążają za jazdę po autostradach bo każą jeździć landówkami? napisz mi coś więcej o tej firmie jak chcesz to na priv: mariusz.p9@op.pl

Randal

To dziadostwo do potęgi. POLAR i KONIG to to samo a i jeszcze RZ LOGISTIKS w Lubece(D). Pięknie na początku potem cię obciążą za byle co. Firmami rządzi Polak. To on psuje całą renomę w tym bagnie. Kierowców uważa za idiotów a sam jak by wszystkie rozumy pozjadał , oszukuje na każdym kroku trzeba wszystko pisać i kontrolować.

mariusz
@Randal

Kolego napisz czego dotyczą te obciążenia. jestem zainteresowany pracą w tej firmie bo szukam roboty na zachodzie. możesz pisać na priv: mariusz.p9@op.pl

jopek

tak to ta sama firma, powiazana ale te same wrunki

lewy

czy to jest ta sama firma powiązana z polar trans czy coś takiego ze szczecina

niwo

Uwaga na te firme! szkoda, zdrowia, czasu i nerwow. Nie rozni sie juz niczym od najgorszych dziadoskich firemek Na poczatku niby wszystko ok.a tak naprawde oszukuja od samego poczatku do konca-szukaja oszczednosci gdzie sie da, glownie na kierowcach oczywiscie, robia z ludzi idiotow, probujac obciazac za absurdy - uwaga na (usunięte przez administratora), jest wyjatkowo bezczelna i arogancka. Uwaga na samozwanczego dyspozytora (usunięte przez administratora) ktory swoja nieudolnoscia i pomyslami przyprawia o siwe wlosy

zami

prócz w większości nowych taborów nic ciekawego.Na początku wszystko pięknie,potem absurdalne obciążenia.......Karol= hamskie,olewające podejście do kierowców.

dziadostwo na maxxa obciazaja za wszysko tacho przeginane

Roman
@pracownik

Firma, która 2 lata temu zatrudniała 1 Ukraińca a teraz już jest ich 30, a w ciagu miesiaca-dwóch maja przyjąć 20 kolejnych...Kołchoz zaczyna się robić, najniższe wynagrodzenie, brak szacunku dla kierowców, obciazenia za byle co...szkoda czasu i nerów...

Zostaw merytoryczną opinię o Konigtrans - Szczecin

• Jak się pracuje w Konigtrans?

Zobacz opinie na temat firmy Konigtrans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Konigtrans
1.6/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Wojska Polskiego 154
    71-324 Szczecin