Opinie o Swedwood Poland Sp. z o.o. w Goleniów Wincentego Witosa 31

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Swedwood Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Swedwood Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Swedwood Poland Sp. z o.o. w Goleniów Wincentego Witosa 31

Wodnik

Trzy panie?

Były
@Kms

(usunięte przez administratora) operatorki ????

Wodnik

Trzy panie?

Zbigniew
@Wodnik

Sorry nie rozumiem. Wiesz może czy faktycznie piątki są wolne, a wypłaty niższe? Czy to plotki tylko?

Tak jedna trochę pisze, a te dwie trochę umieją czytać.

Ok
@Gość

Ta jedna to w ogóle czyta e (usunięte przez administratora)

Kms Nowy wpis
@Gość

Widzę, że macie inteligentne operatorki.

Ok Nowy wpis
@Wodnik

To te z piątki z Reska.

Kms Nowy wpis
@Ok

Dokładnie.

Były Nowy wpis
@Kms

(usunięte przez administratora) operatorki ????

O teraz będą wyplaty mniejsze podobno piątki wolne

Joanna
@Gość

czemu piątki mają być wolne? Nie ma tyle pracy u was? Czy o co chodzi?

M.M

Witam , jak dla mnie spoko tylko ludzie niektórzy brak rozumu choć praca była ciężka nikt nikogo nie zmusza do takiej pracy . A Ludzie są różni . Ale ja z innym pytaniem skoro tam nie pracuje i się ktoś dokształcił czy jest możliwość nauki w biurze ?

Jaki jest wkład kierownictwa Swedwood Poland Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

borys

najlepiej dac (usunięte przez administratora)0.3groszy i podniesc norme wypracowanych metrow

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Swedwood Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Witam ile trwa rekrutacja na stanowisko pracownika produkcji ?

To jakie aktualnie firma proponuje stawki godzinowe?

@Kasia

Taki pracownik na najniższym stanowisku ma coś koło 20zl na godzinę. Byłem operatorem maszyny pomocniczej to miałem 21.50 mój pomocnik 60gr mniej.

Nowy1234
@Adam

Witam przyjęcią sa na stanowisko pracownika produkcji ?

Igor

Płaca za pracę a nie robienie dobrego wrażenia. Doceniajmy bo mamy dobrego pracodawcę.

@Igor

W promieniu 30km ten "dobry pracodawca" daje najmniejsze stawki godzinowe. Oczywiście porównując z firmami podobnych rozmiarów

Ewelina
@Adam

Czyli zarobki w Swedwood Poland nie są zbyt konkurencyjne? Dzięki za info. A może firma ma jakąś inną przewagę nad okolicznymi firmami? Jest coś, co wyróżnia tego pracodawcę na tle innych?

@Ewelina

Oczywiście, dali ludzi 20gr podwyżki

Gronek
@Adam

Czyli jak 15 lat temu tam pracowałem to nic się nie zmieniło widzę. 10.15 20gr i nikomu nie mów. 7 lat jako operator nie żałuję decyzji.

Zapasu
@Igor

Pewnie ten komentarz dodała osoba która cały czas zawyża normy i je cały czas podnosi. Zapewne cały czas trzyma palca w (usunięte przez administratora) u majstrów.

@Gronek

Brak innego większego pracodawcy w okolicy i niestety takie podwyżki były i będą zawsze

Ewelina
@Adam

A czy firma ogólnie zatrudnia wielu pracowników? Może jakieś inne aspekty rekompensują to, o czym piszecie - jakieś benefity pozapłacowe, dodatkowe dofinansowania, jeszcze coś innego? Jeśli coś takiego jest - napiszcie.

Resko

Widzę że wszystkie wpisy dotyczące brygadzisty z h5 zostały usunięte. Właśnie tak się rozwiązuje sprawy w Resku Zamieść pod dywan i cisza. Brawo Wy

Panicz
@Resko

Piszcie do skutku niech czyta może nabierze rozumu

@Panicz

Nie pisać, tylko działać. Pisaniem na portalach nikt nic nie wskóra

On
@Resko

Ten Pan, przekracza swoje kompetencje do tego stopnia że wczoraj wygonił ludzi z palarni, którzy mają tam szatnie i przyszli się przebrać. Twierdząc że nie powinno ich tu być bo roznoszą zarazę, ponieważ pracują na Resku 1.Co to ma być w ogóle za dyskryminacja jakim prawem oskarża ludzi że roznoszą wirusa, nikt odgórnie nie zabronił się ludzią przemieszczac po zakładzie a ten robi z nich przy ludziach jakiś trendowatych bo są z tamtych hal. Do tego niech się zorientuje czy ktoś w ogóle jest chory a później się udziela

Olka100

Jaki jest adres @ do kadr Ikea?

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Swedwood Poland Sp. z o.o.?

A jakie stanowisko Cię interesuje?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Swedwood Poland Sp. z o.o.?

Andre

Między pracownikami jest dobra atmosfera, ale mija to kiedy przyjdą ci co najwięcej robią i tylko poganiają bo metry są ważniejsze niż zdrowie pracownika. (usunięte przez administratora)

Straszne- kazali Ci przyjść do pracy i jeszcze do roboty zmuszają (usunięte przez administratora) . W końcu coś się dzieje i pośmiać jest się z czego. Nas również brygadzista ciśnie o metry i czujemy jego oddech na plecach, ale jakoś nam to nie przeszkadza, gdyż w jakimś celu tu przychodzimy. Jeśli chodzi o gadanie to wiesz dobrze,że o każdym gadają - o mnie i o Tobie ,a o brygadzistach to już "Niekończąca się opowieść" . Taka już natura ludzka. A teraz tak poza tematem.(usunięte przez administratora)

Pracownik IKEA Resko

(usunięte przez administratora) Miałem okazję już mieć do czynienia z tym brygadzistą jako znajomym ze zmiany i śmiać mi się chce z tych ludzi którzy na niego narzekają bo każdy wie że Szef jest zawsze do dyspozycji i wystarczy go poprosić o rozmowę i wszystko można z nim załatwić wystarczy chcieć. Jeżeli o mnie chodzi nigdy ale to nigdy nie pozwolił bym sobie na mówienie do mnie niewolniku czy szkodniku normalnie żal. Z automatu był by skończony. Pozdrawiam

JA
@Pracownik IKEA Resko

Wszystko się wyjaśniło kto dołki kobie.Żegnam.

Hah
@JA

Proszę sobie słownik poczytać i się wypowiadać. Jak są tacy kierownicy wykształceni to aż współczuję pracownikom.

Andre

Kolejny genialny pomysł szefów, aby przerzucić całą halę i podzielić ludzi którzy są dobrą zgrana ekipą. Teraz to już jeden pracuje na drugim, praktycznie nie ma jak się ruszyć bo dookoła nastawiane palet maszyny poustawiane bez żadnego planu aby to zrobić szybko i wziąć premię bo przecież mi się udało zmieścić halę 6/7 która miała ok 1000m na powierzchni 200m. Na hali gorąco i duszno czesto dochodzi do ponad 30stopni. Podwyżki? Szkoda gadać, są osoby które z wyrównaniem za 3msce dostali 30zl. Kpina.

@Andre

Zgadzam się!!! Bez planu, pośpiech, liczą się metry nic poza tym. Zdrowie ludzi nic nie znaczy. Gorąco nie ma czym oddychac. Maszyny bez wyciągów bo nie ma komu zrobić. Trociny w gaciach 30 stopni ciepła. Jeszcze przyjdzie Ci jeden z drugim i szybko szybko. Padniesz pod taśmę, zemdlejesz to nie zauważa, że Cię nie ma bo jeden na drugim pracuje. Pampersy trzeba zakładać no nie ma jak wyjsc do kibla zaraz kwoki obserwują. Wszystko wchodzi w stawki 13nastka, premia od przełożonego, teraz premia wejdzie i niby podwyżki a wypłata stoi w miejscu. Zebranie z pracownikami: ten co nie choruje zarobi więcej. Proszę o siebie dbać. Jak k.... Dbać przy takich warunkach? Ręce ścięgna kręgosłup siadają (brak podnośników, wyciągów) Temperatura!!! nocne zmiany... Gdzie ergonomia pracy??? Tyle ludzi zarządzających w różnych działach a na halach katastrofa.

Robol....

Resko brak słów! Tutaj nie liczy się wykształcenie. (usunięte przez administratora) Z jednej hali przechodzą na drugą. Stanowiska obstawione rodziną. Tyra na 3 zmiany za 2 tysiące. Stres zero szacunku a uważają się za super firmę. Masówa. Wiosna ludzie się zwalniają kto mądry to ucieka! Kwiecień miały być podwyżki cisza. Phi. Wszystko drożeje a wypłaty stoja w miejscu. Wrzucili trzynastke w pensje rozbili na miesiące a głupi ludzie się cieszą że mają więcej na godzinę. Żenada

Henryk

Tez tam pracowałem ....może rok z przerwami i nie mam dobrej opini o tym zakładzie .W tamtych czasach kierownikiem warsztatu był człowiek po ekonomi ,bez znajomosci mechaniki ,elektryki czy automatyki.Przykra sprawa bo takie studia można bez problemu skończyć w Gryficach za pieniądze a następnie wymagać od mechanika usunięcie awarii elektrycznej ...

Justyna
@Henryk

A jak oceniasz warunki zatrudnienia w Swedwood Poland Oddz.Resko? Możesz napisać jaką umowę oferuje firma, a także jakie pozapłacowe benefity są zagwarantowane. W swojej wypowiedzi wspomniałeś o atmosferze panującej w niej, ale rozwinięcie kwestii dotyczących warunków zatrudnienia też jest bardzo ważne na forum.

Pff
@Henryk

Najlepsi to są brygadzisci państwo bez szkoły jak może być brygadzista osoba która ma ukończona tylko zawodowke i tam praktycznie każdy to po szkole zawodowej a ludzi traktują jak gów.... Unosza się jak by co najmniej skończyli magisterkę żal

Justyna
@Pff

Czy odnośnie atmosfery panującej w pracy pomiędzy pracownikami firmy również masz taką opinie? Jak wyglądają kontakty interpersonalne między Wami? Warto żebyś również tę kwestię poruszył na forum, ponieważ wiele osób poszukuje pracy, w której istnieje szansa na pracę w zgranym zespole.

Pff
@Justyna

Pracownicy produkcji między sobą ok wiadomo są zgrzyty ale znowu między brygadzistami nie. Większość z nich nie ma studiów awansowali z pracownika produkcji a głowę noszą wyżej niż (usunięte przez administratora) maja.

Hmm
@Pff

Dyrektor powinien zająć się tymi wszystkimi po żal się kierowniczkami. Cwaniaki i nic więcej

Ułomny ale inteligenty

Jak dla mnie patologia to jest. Zero wsparcia tylko metry i metry. Dopiero jak wypadek jest to na jakis tydzień bezpieczeństwo ważniejsze. Potem znów metry. Za grosze

Tomasz

@peter, każdy z pracowników ma indywidualne wymagania, co do swojej pracy. Rozumiem, że Twoja opinia o firmie jest negatywna, czy całkowicie nie zgadzasz się z wypowiedzią @Henio? Jak oceniasz atmosferę na produkcji? Czy można liczyć na dobrą w atmosferze w zespole? Czy to zmianowy system pracy?

Henio

Cieszyć się powinniśmy wszyscy,że mamy pracę i nie tylko narzekać bo to nie zwiększy zarobków ,a miejsca pracy w Resku to skarb DOCEŃMY TO.Czasem wszystko i wszyscy są niedobrzy,pracodawca,że zbyt mało daje zarobić,kolega,czy koleżanka bo podrywa" kogoś,a nie myślimy co sami możemy zrobić dla zakładu,dla środowiska w ,którym żyjemy dla naszej gminy,spokojnej i coraz piekniejszej.

peter
@Henio

powiem tak pracowalem na brykiecie na produkcji to tyra za grosze kto ma troche oleju to nie spada

On

Następna (usunięte przez administratora) chce dojsc do władzy,zostawiła narzeczonego dla brygadzisty T.

Rtk
@On

Haha ale komus zal (usunięte przez administratora) sciska wpierdzielanie sie w życie prywatne innych .to ma.opisać zaklad jak sie pracuje czy zainteresowanie życiem.innych .

Jaa
@On

A mnie sie wydaje ze to pan M narzeczony napisał czasem ciężko pogodzić sie z odrzuceniem bo na tym zakładzie wiele romansow zwyklych pracownikow z brygadzistami a tu akurat tylko to tak bardzo przeszkadzalo .Żal patrZeć i czytac

gosia

Popieram ten zakład to masakra!!! Zarobki kpina. Podwyżki? Jeżeli są to 20-30gr na godzinę brutto!!! Teraz wymyślili kolejny myk, aby ludziom nie dać godnie zarobić. W związku z podwyżką wynagrodzenia minimalnego od 2017, żeby nie dać podwyżek wprowadzili cudowne rozwiązanie (oczywiście dla nich). Podzielili premię na pół i 1,50 zł wliczyli w stawkę godzinową. Można? Można!!! Druga część premii nie do osiągnięcia w całości, bo normy z sufitu wzięte. Ale najlepsze co mogli wymyślić, to mistrzostwo. Super premia bonusowa w wysokości 4% !!!!!!! średniego miesięcznego wynagrodzenia!!!!!!!!! Żenada!!! Łał dostanę 50 zł brutto!!! Hurra!!!! Oczywiście to produkcja, bo administracja ma oczywiście całą premię i to w wyższej wysokości. Tylko ktoś zapomniał, że to my szarzy pracownicy zarabiamy tak na prawdę na nich. Gdyby nie my to ich nie ma!!! A związki zawodowe żenada!!! Pan Zygmunt O. nic nie robi. O tym że są wybory wiedziały tylko nieliczne osoby (te które oczywiście go popierają). Powinien zostać dawno wywieziony na taczce. Patrząc na związki zawodowe innych grup zawodowych tam przewodniczący stoi za pracownikami i walczy o godne zarobki, ale nie u nas. W Resku Pan Zygmunt O. dba tylko o własną dup....

Szybki bill

Najgorszy zaklad w ktorym pracowalem, ludzie bez kompetencji kazdy (usunięte przez administratora) obrabia nie ma z kim porozmawiac o problemach nikt nigdy nie pochwali za prace tylko premie caly czas zabieraja chory system w tym oddziale jedyne co dobrego to wyplata na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Swedwood Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Swedwood Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Swedwood Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Swedwood Poland Sp. z o.o.?

Swedwood Poland Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.

Swedwood Poland Sp. z o.o.