Opinie o P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. w Tomaszów Mazowiecki

polonista

Sam jesteś muł tyle tylko, że przez ó kreskowane - to dopiero jest dno...

Verox

Jakie dbanie o pracownika ... gdy by firma dbała o kierowcę to by zapewniła mu odpowiednie warunki do pracy np samochody wyposażone w klimatyzację lodówki itp... (usunięte przez administratora)

XYZ
@Verox

Na ciebie kolego czekają następni pracodawcy z otwartymi ramionami szkoda tylko,że oceniasz kogoś kogo nie znasz i z całym szacunkiem dla Ciebie musiałbyś pochodzić 20 lat w butach tego właściciela aby mieć prawo do jego oceny.

Verox

Człowieku ja tylko mówię jakie są realia w tej firmie ?pauza weekendowa?wy nawet nie wiecie co to pauza tzw..45min A co mówić o dłuższej szkoda mi was bo przez stosowanie waszych nielegalnych tarczek i kart kierowców komuś może stać się kzywada.A tak po za tym kierowca jest tam traktowany gorzej niż zwierzę co do kasy to za stosowanie podkładek to i tak mało .Po odejściu od was pracuje w innej firmie i jakoś ani razu nie przekroczyłem czasu pracy i nawet dobre wynagrodzenie jak na jazdę na tzw legal....A po za tym kto tam pracował zna realia tej firmy o dobrego słowa nie powie

Verox

Ludzie prze ta firmę kiedyś doprowadzicie do tragedii na drodze bo ile mozna bez snu

Krzysztof
@Verox

Verox, ale farmazonisz. Zachowujesz się jak byś był z konkurencji, albo był kolejnym pracownikiem, który stracił prace z art. 52 kp. Walisz tu niczym nie popartymi tematami, i chyba Ci żal, że firma ma jedne z najwyższych wynagrodzeń w kraju.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Patrycja

@Loki, rozumiem Twoje zdanie o firmie. Czy mógłbyś napisać jakiego rodzaju umowy podpisują nowi pracownicy? Zlecenie, czy na czas określony? Ile dni w tygodniu pracujesz, jak długie masz przestoje? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi użytkownikami forum, którzy są zainteresowani tą pracą. Pracodawca na stronie http://trans-plus.pl/kontakt.html zachęca do aplikowania na stanowisko kierowcy. CV można wysyłać na adres praca@trans-plus.pl Ktoś będzie aplikował?

Pouciekali

Loki

Przy przyjęciu do pracy podpisuje się papier że będzie się przestrzegać przepisów aetr a potem podkładki że nujaca obłuda tego pracodawcy w razie czego on jest ok

Kamikadze

Miałam możliwość pracy w tej firmie jednym słowem żenada na Syberii ludzie mają lżej i są lepiej traktowani omijać ich szerokim łukiem

Krzysztof Wyrzyłymyna

GŁÓWNIE TO LUDZIE BUDUJĄ FIRME , A JAK SĄ GŁUPI TO NIECH SIĘ DAJĄ TAK TRAKTOWAĆ I JEŹDZIĆ NA TAKICH WARUNKACH. DO CZASU AŻ SIĘ COŚ WYDARZY.

Krzysztof Wyrzyłymyna

Teraz itd będzie walić większe kary za ingerencję w tacho. Może ssie trochę uspokoi ta orka w tej firmie....

Mika

A po za tym wszyscy którzy siedzą w biurze i zarządzają to są prości ludzie nie związani z transportem nawet nie mają pojęcia co to jest.Kilometry siedzą i liczą na googl e maps omijając wszystkie drogi nawet te wojewódzkie aby najkrócej było nie biorą pod uwagę że kierowca jedzie autem ciężarowym watyd

Mika

Tak jak już wcześniej koledzy pisali zarobki nawet dobre ale trzeba oszczędnie jeździć żeby dostać (usunięte przez administratora) tyś. Bo tak to (usunięte przez administratora)tys czyli normalnie jak na kraju lecz obowiązkiem w tej firmie jest stosowanie podkładek tzn.. innych kart kierowców ewentualnie wymieniać tarczki dlatego mają w większości stare rozklekotane auta.

Loki

Robert s nie obrażaj veroksa bo pisze prawde

Kamaz

Tak w 100u procentach zgadzam się z moim przedmowca za wszystko robia aby kasę ucinali.

Verox

Haha konkurencja?wystarczy popytać kierowców i bd wszystko wiadomo sam pracowałem więc wiem A z resztą każdy kto tam pracował to wie co tam się dzieje,jeden wielki bałagan kierowcy są wykorzystywani jak tylko można w tej firmie nawet nie znają pojęcia pauza każą się pauzować podczas zakładunkow hmm .. pauza weekendowa? Nie ma czegoś takiego u nich

Verox

Powiem tak praca 100%Nie legal podkładka za podkładka praktycznie zero snu.Samochody w większości to porażka jedyne co to można było zarobić jak ktoś jeździł oszczędnie to przy przebiegu 10tys.km z dodatkami 6.5 tyś można było wyciągnąć ale to i tak mało jak się robi 2miesiace w 1

Patrycja

@Ribi, jako pracownik firmy, może mógłbyś wyjaśnić jakie warunki pracy proponuje pracodawca? Piszesz o stawce godzinowej za kilometr po kraju. Czy za dobrze i szybko zrealizowany transport pracownik może liczyć na premie lub ekstra płatne nadgodziny? @Z, co miałeś na myśli pisząc, że pozytywne komentarze są wymyślone? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i dodać więcej szczegółów?

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Daniel

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Mariusz

Kolaga mowi prawde tak jest w tej firmie

Patrycja

@Były pracownik, naprawdę musiałeś pracować 7 dni w tygodniu? Czy po prostu taka sytuacja miała miejsce raz bądź kilka razy? Czy mogłeś w późniejszym terminie odbierać wolne dni? Informacja w tej kwestii będzie interesująca dla innych osób odwiedzających to forum regularnie przed podjęciem decyzji o złożeniu CV do PHUT Trans-Plus Sp J. Robert Słomka, Dariusz Słomka.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.?

Kandydaci do pracy w P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.
2.3/5 Na podstawie 44 ocen.

P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.