Opinie o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

Firma powstała w 1990 roku. Pierwszy supermarket (1991), pierwszy supermarket czynny całą dobę (1995), pierwsze umowy na zasadach franczyzy (2000) i stworzenie Centrum Logistycznego w Sadach koło Poznania.Dziś już ponad setka sklepów jest obecna w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Średnia powierzchnia sprzedażowa wynosi 1100 m2, a asortyment sięga 15 000 pozycji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr i Paweł w Janki Druskienicka 12

LUDZIE

Psyhiatryk niezatrudniajcie sie tam bo do zakład zamkniety!!!!

ja...

W sklepie Piotr i Paweł Białystok są w większości donosiciele i prowokatorzy sami podkrecaja innych przyjdzie co do czego to wydaja kolezanke i kolege dopuki tam beda pracowac tacy ludzie ten sklep nie bedzie funkcjonowal. Haos i zero wspolpracy miedzy soba jak wsciekłe psy rzucaja sie na siebie. Na wyzszych stanowiskach sa ludzie nienadajacy sie do tej pracy nie maja reki do podwładnych najlepszym dowodem jest te forum gdyby był szacunek miedzy nimi to by te wpisy nie istniały.

***

tylko szczury uciekają z tonącego okrętu.))))

''

nie dosc ze pensje tragiczne to pracujesz pod takimi bez doswiadczenia i bez polotu co oni robia na takich stanowiskach ????????

Brałeś udział w rekrutacji do Piotr i Paweł. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
ss

wolnosc słowa piekna rzecz

!!!!

hura !!!! nie ma juz tych (usunięte przez administratora) fałszywych prezes zrobil porzadek nieh jeszcze zrobi porzadek z (usunięte przez administratora)!!!! a wtedy bedzie zycie piekne

haaaaaa

to motto firmy rob ponad norme i tak ci nie zaplacimy a jak sie nie podoba to nikt na sile nie trzyma los jest kaprysny kiedys i do was tak ktos powie super uczucie

ktoś

skąd takie informacje ,jestem kierownikiem działu i zarabiam zdecydowanie więcej,zastanawiam się tylko kto tak sra we własne gniazdo,jak się nie podoba to na siłę nikt nie trzyma

pffff

kasa jest taka wlasnie twoje nadgodziny nie sa wyplacane ani nie doceniaja twoj wysilek odejmij to sobie wszystko od stalej niby pensji i wydzie ci ze okradaja cie jak wszedzie a ty szary człowieczku musisz naginac bo takie jest gówniane zycie nie ma sprawiedliwosci i nigdy jej nie bedzie dopuki wladze sprawuja wyzyskiwacze i oszusci.

prawcownik - 2010-08-20 11:29:43 Kasjer - 1100 - 1200 zł. Kierownik Działu - 1200 - 1400 zł. Kierownik zmiany - 1700 - 2000 zł. Informatyk - 1200 - 1300 zł. Magazynier - 1300 - 1350 zł. Kierownik zaopatrzenia - 2000 Kierownik sklepu 3000zł. PiP to żenadix ten podział kasy to bzdura!!!! kasa jest większą ale to kierownik sklepu ustala o wartości premii!!!!!

k.

co to na dzisiejsze czasy 1400 zł? , dostajesz 1400 brutto +premie czyli wychodzi przeważnie te 1400zł na ręke.

W

Zgadnijcie dlaczego obsługa zawsze uśmiechnięta??? Pewnie nie ma uśmiechu- nie ma premii.

prawcownik

pola

chcialm powiedziec ze tez tam pracowlam pracuje teraz w biedronce i mam za wszystko placone za przerwy i nie pracuje dluzej niz 8 h i dwa dni wolne jedna niedziele co 6 tygodni...wspolczuje piotr i pawel to dno:(

olek

hej mam pytanie dostałem propozycje pracy jako szef alkoholi i chciałbym wiedzieć ile taki szef zarabia bo nie wiem ile im krzyknąć dzięki

ola

prrr :) dzieki wlasnie slyszalam od kumpeli robi tam od miesiaca nawet nie wiedzialam i ona haslo ze musiala byc 24 godziny w pracy. najpierw byl sklep normalnie czynny a pozniej musieli jeszcze zostac na inwenturze i dostali az ......2 razy po 15 minut przerwy :D:D:D Oczywiscie kasy dodatkowej do wyplaty zero

prrr

uciekaj stamtad dziewczyno nieplaca za nadgodziny nieplaca za urlop nieszanuja Piotr i paweł jest gorszy niz biedronka !!!!!!!!!!!!!!!

ola

hej ile zarabia kasjer- sprzedawca? czy jest tak ze osoby zatrudnione na jednym sklepie i tych samych stanowiskach maja taka sama pensje? dostalam oferte pracy, jestem po rozmowie i dostalam telefon ze sa zainteresowani, ale nie wiem za jaka kase ja im powiedzialam 1400 zl na reke hahaha Dajcie znac :d pozdro :D

anonim - 2008-10-30 20:12:53 Mi sie podobalo nie wiem czemu tak mowisz, nie lubie tego sklepu

ale komedia jest w Białymstoku

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr i Paweł - Janki