Opinie o "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H. w Szczawno-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H. w Szczawno-Zdrój

Mariusz Nowy wpis

@mickey zdradzisz powód odejscia z firmy?

mickey Nowy wpis

Firma ok. Pracowalem chwile u pana andrzeja. Wynagrodzenie w terminie. Trzeba robic bez obijania ale uwazam ze bylo ok

Firma Nowy wpis

Ja muszę pochwalić za rzetelność i sumienność właściciela. SAWA była u mnie podwykonawcą. Świetna współpraca i wiedza. Mam nadzieje, że będziemy jeszcze współpracować Panie Andrzeju.

dex koparka Nowy wpis

Sawa była wcześniej zarejestrowana na jego żonę Janine Sajdak i wkręciła dużo ludzi na pieniądze i nawet urząd skarbowy na podatek Vat , uciekła z majątkiem i nie można odzyskać pieniędzy teraz Andrzej Sajdak przeniósł firmę Sawe na siebie i tez oszukuje ludzi , nie polecam współpracy z tą firmą tak samo oszukuję ludzi jak jego żona Janina razem ze swoim synem księdzem

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Krajowy
Szczawno-Zdrój
Maxpol
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
Szczawno-Zdrój
PKO Bank Polski
peter

pracowałem dla firmy Sawa Andrzeja sajdaka , wykręcił mnie na pieniądze obiecywał że zapłaci i nie zapłacił , oszust i kłamca

Współpracowałem z tą firmą i jestem bardzo zadowolony. Żeby wszyscy byli tak uczciwi jak właściciel tej firmy to świat by całkiem inaczej wyglądał. Jestem pod wrażeniem uczciwości tego człowieka. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Firma jest solidna, pracowita, kompetentna a przede wszystkim jak pisałem wyżej uczciwa a w dzisiejszych czasach, kiedy prawie każdy chce drugiego wykiwać jest to fundament współpracy.

kop
@ja

oszusaci. nie płaca za wykonane roboty

RONI MEN

Bardzo nierzetelna firma, nie płaci za wykonane usługi, brak kontaktu z właścicielka, zbywanie płaczem i trudna sytuacja firmy. odradzam jaka kolwiek współpracę z tą firma!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o "SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H. - Szczawno-Zdrój

"SAWA" Andrzej Sajdak P.P.H.