ATERIMA MED

Opinie o ATERIMA MED

Aktualność
15 maja świętujemy Dzień Opiekuna Osób Starszych!

Dla nas to wyjątkowy i bardzo ważny dzień. Dziękujemy Wam za troskę i wsparcie, które nieustannie okazujecie Podopiecznym. Wasza opieka czyni życie seniorów lepszym i sprawia, że na co dzień jest w nim mniej barier, a za to więcej możliwości.

Z okazji święta dla wszystkich Opiekunów ATERIMA MED mamy NIESPODZIANKĘ!

Dziękujemy za proste, ale jakże ważne gesty – za przygotowywanie posiłków, wspólne spacery, czytanie książek, dbanie o wspomnienia oraz każdą chwilę spędzoną razem przy herbacie. Dziękujemy za wszystkie te momenty radości, które wprowadzacie w ich codzienność.

Jesteście naszymi Bohaterami – DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do obejrzenia filmu z okazji Dnia Opiekuna Osób Starszych, dostępnego po kliknięciu w baner:
Barbara

polecam agencję. zaproponowali mi konkurencyjna stawkę i dobre zlecenie. wyjechałam bardzo szybko, szybko to zorganizowali, kontakt byl bardzo dobry, wszystko w porządku

Zapewniamy, że składki ZUS są przez nas opłacane. Portal GoWork jest zewnętrzną platformą, na której każdy może się wypowiedzieć. Doceniamy każdą szczerą opinię. Pozytywne komentarze świadczą o tym, iż jesteśmy sprawdzoną i wiarygodną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży opieki. Zawsze dbamy o naszych Opiekunów i dążymy do rozwiązania każdej trudnej sytuacji. Chętnie przedstawimy warunki współpracy w rozmowie telefonicznej. Zapraszamy do kontaktu +48 12 341 15 15. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Barbara

Jestem na trzecim zleceniu z firmą. Po takim czasie mogę się wypowiedzieć na temat współpracy. Choć na początku miałam obawy, to okazało się że wszystko jest w porządku. Mam dobrze dobrane zlecenie, jak potrzebowałam skrocić pobyt to zostało to załatwione. Pieniądze na czas. Webinary i kursy językowe są często oferowane. Jestem zadowolona

wojciech

jako opiekun mezczyzna trochę sie obawiałem wyjazdu i tego jak to wszystko pójdzie, ale jestem juz po 2 wyjezdzie i jestem bardzo zadowolony. aterima jest w porządku, moja koordynatorka dzwoni regularnie, podpowiada co i jak no i kursy z pielęgniarkami też są pomocne

Marzena Nowy wpis

Wyjeżdżam już trzeci rok i jestem zadowolona. Mam swoją seniorkę do której wracam regularnie, rodzina się nie wtrąca, lokalizacja mi odpowiada. Wsparcie ze strony firmy jest dobre, dostaję webinary i rzeczy do nauki niemieckiego. Kontakt jest bardzo dobry

Łukasz Nowy wpis

Jedna z lepszych agencji z którymi miałem okazję współpracować, na razie żadnych problemów, planuję kolejny wyjazd w wakacje. Bardzo pomocne są webinary prowadzone przez panie pielęgniarki, zwłaszcza dla osoby z małym doświadczeniem

Nie znam języka niemieckiego. Ile mogę zrobić jako opiekun.

Nowy wpis

@Anna

Wysokość wynagrodzenia zależna jest od kilku czynników. Wyszczególnić można między innymi okres, w którym realizowany jest wyjazd, dodatki w postaci bonusu oraz znajomość języka konkretnego kandydata. Czynnikiem zwiększającym wynagrodzenie jest także doświadczenie w opiece, które posiada osoba zainteresowana ofertą. Zlecenia dobierane są indywidualnie dla każdego kandydata, dlatego celem ustalenia wysokości wynagrodzenia, które jesteśmy w stanie zaoferować, zachęcamy do kontaktu pod numerem +48 12 341 15 15. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Lucyna

Jak to jest z tymi bonusami wiosennymi ? Wyjechałam przed Wielkanocą do Niemiec i będę więcej niż 62 dni, więc należałby mi się bonus- zgodnie z tym co Państwo obiecujecie. Jednak pani w księgowości powiedziała, że nic o tym nie wie.

@Lucyna

Dziękujemy za pytanie. Prosimy o kontakt z Indywidualnym Koordynatorem pod numerem +48 12 341 16 16. Koordynator wyjaśni szczegóły dotyczące wynagrodzenia i zlecenia oraz odpowie na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Nana
@Lucyna

Dokładnie tak samo jest u mnie, mnie powiedziała że musi sprawdzić czy mi się należy.

@Nana

Dziękujemy za komentarz. Prosimy o utrzymanie kontaktu z Działem Kadr lub prosimy o kontakt z Indywidualnym Koordynatorem. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Lucyna
@Nana

Oczywiście się nie należy.

Nowy wpis

@Lucyna

W celu wyjaśnienia szczegółów wynagrodzenia, prosimy o kontakt z Indywidualnym Koordynatorem pod numerem +48 12 341 16 16. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Opiekunka Osób Starszych

Rekrutacja w porządku, wszystko telefonicznie. Sprawdzali czy umiem niemiecki i zaproponowali mi niezłe warunki.

Pytali o niemiecki i o rekomendacje z innych firm

Aktualność
Za wyjazd z nami zarobisz do 3600 EUR za 62 dni zlecenia. Znajdziesz u nas również zlecenia na krótszy i dłuższy okres z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Posiadamy szeroki wybór ofert w super lokalizacjach, z wyższymi stawkami i licznymi udogodnieniami.

Oprócz wysokich stawek za zlecenie gwarantujemy indywidualną opiekę stałego Koordynatorawsparcie pielęgniarskie, materiały do języka i sprawdzone oferty, a to nie wszystko...

Kliknij w baner poniżej i dowiedz się więcej!

Nie znając języka wykonywałam pracę z należytą starannością, agencja nie doceniła mojego zaaranżowania, ponieważ dla nich komunikacja w języku obcym jest ważniejsza niż opieka nad podopiecznym, który został zlecony. Opiekunka w normalnych warunkach bez znajomości zarabia od 1600 euro a tutaj dostałam tylko 1040 euro.

@Anonim

Dziękujemy za komentarz. Wysokość wynagrodzenia zależna jest od kilku czynników. Wyszczególnić można między innymi okres, w którym realizowany jest wyjazd, dodatki w postaci premii oraz znajomość języka konkretnego kandydata. Czynnikiem zwiększającym wynagrodzenie jest także doświadczenie w opiece, które posiada osoba zainteresowana ofertą. Zlecenia dobierane są indywidualnie dla każdego kandydata. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na Pani pytania. Prosimy o kontakt z Indywidualnym Koordynatorem pod numerem +48 12 341 16 16. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Halina

Chciałam wyjechać z pomocą agencji bo bałam się szukać oferty na własną rekę. (usunięte przez administratora) jest pełno teraz. Wybrałam ostatecznie Aterime i nie żałuje. Dobra opieka, pieniądze na czas.

Aktualność
15 maja świętujemy Dzień Opiekuna Osób Starszych!

Z okazji święta dla wszystkich Opiekunów ATERIMA MED mamy NIESPODZIANKĘ!

Jesteście naszymi Bohaterami – DZIĘKUJEMY!

Nie polecam tej firmy, wykorzystują nie świadomość człowieka płacąc najniższą stawkę, nie mówią do końca prawdy o zleceniu. Po podjęciu pracy przez opiekunkę, przestają się interesować. Znalazłam firmę, która płaci więcej, która nie zwraca uwagi na znajomość języka a zwraca uwagę na kompetencję.

Kasiaa

Jestem bardzo zadowolona ze zlecenia. Szwagierka jeździła już z nimi wcześniej więc nie miałam jakichś dużych obaw, ale jednak ja jechałam po raz pierwszy, to wiadomo, że jakiś niepokój był. Wszystko super, trafiłam na fajną koordynatorkę, taką życiową. Uznałam że napiszę tą opinię, bo warto pochwalić firmę.

Dorota

Pracuje w Aterima juz od 3 lat i wszystko jest w porzadku, pani koordynatorka jest bardzo pomocna. Fajnie , ze agencja organizuje duzo webinarow dla nas Opiekunow. Pozdrawiam tez mile panie pielegniarki, ktore zawsze daja pomocne rady w opiece nad Pp

Krystyna

Wyjechałam z Artemirą pierwszy raz w tym roku , w lutym. Wróciłam już ze zlecenia . Wszystko przebiegało bardzo dobrze , seniorka była ccałkiem bezproblemowa, rodzina również. Wsparcie koordynatorki i pielegniarek było na bierząco .Otrzymalam duzo kursów medycznych i językowych . Jestem zadowolona i polecam. Pieniądze na czas

Diana

uwazam ze firma jest godna polecenia , normalne zlecenie , dobre pieniądze. mam super koordynatorke

Ktos

Niestety nie mogę napisac nic dobrego, 7 nieprzespana noc na kontrakcie, wlacznie z utrata zdrowia, grozby ze strony syna,a firma zamiast udzielic mi wsparcia i zabrac stad przeprasza syna za zaistniala sytuację . Liczą się tylko pieniadze klienta.

Elka
@Ktos

Tak, jeśli zlecenie jest dobre i rodzina jest Ok, wydaje się ,że firma jest w porządku, ale jeśli pojawiają się problemy i potrzebujemy ich wsparcia, to wtedy wychodzi prawdziwa natura firmy. Firma nie powinna tak się podlizywać rodzinom, gdyż dziesiątki tysięcy osób w Niemczech czeka na to by otrzymać opiekunkę. To jest przywilej. Jeśli jedna rodzina niemiecka by wypadła, na jej miejsce czeka już kilka następnych - takich co może docenią naszą pracę i będą nas szanować. Jeśli nie to powinno się takim rodzinom z miejsca podziękować i pożegnać

@Elka

Nie polecam tej firmy nikomu. Na zleceniu nic się nie zgadza z opisem. Bardzo podejrzany zarząd firmy. Już się dorobili na ludzkiej...I nie zależy na NAS nikomu!!!! Omijać tą firmę szerokim łukiem.

@Ktos

Dziękujemy za komentarz. Bardzo prosimy o pilny kontakt z Indywidualnym Koordynatorem. Zapewniamy gotowość do pełnego wsparcia. Do usłyszenia, zespół ATERIMA MED

@Barbara

Dziękujemy za komentarz. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i komfort Opiekuna oraz osoby Podopiecznej są dla nas najważniejsze. Przekazujemy wszystkie aktualne informacje na temat zlecenia, jakie otrzymujemy od rodziny oraz Opiekunów na miejscu. Zawsze jesteśmy w pełnej dyspozycji, aby rozwiązać każdą trudną sytuację. Wieloletnie doświadczenie potwierdza, iż jesteśmy firmą sprawdzoną i wiarygodną, której zaufało ponad 10 000 Opiekunów. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej na temat warunków współpracy i aktualnych ofert +48 12 341 15 15. Zespół ATERIMA MED

@Aterma Med

Witam,pracowałam w Aterima Med od 2015 do 2017 .Teraz idę na emeryturę ,czy za ten okres pracy w agencji był płacony ZUS i czy mogę zaliczyć te lata do emerytury?

@@Aterma Med

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Składki ZUS są opłacane i liczą się do emerytury. Szczegółowe informacje otrzyma Pani w ZUSie, a w razie potrzeby zapraszamy do kontaktu z działem Kadr pod numerem +48 12 341 14 24. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Bożena

Pracuję 11 lat ,jeden raz wpuszczono mnie na minę ,z reguły wszystkiego w porządku z firmą ale ostatnio trafiła mi się nie miła i nie pomocna koordynatorka, chyba mają mnie dość .????

@Bożena

Dziękujemy za opinię. Pani Bożeno, doceniamy wszystkich naszych Opiekunów, a szczególnie tych, którzy decydują się współpracować z nami wiele lat. Zapewniamy, że zależy nam na tym, aby czuła się Pani zaopiekowana, zrozumiana i pracowała w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Zachęcamy do kontaktu z Pani Indywidualnym Koordynatorem w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Katarzyna

Trafiłam na świetną seniorkę. Schorowana, ale kochana, spokojna, uprzejma. Dużo pamięta, dużo opowiada. Jestem bardzo zadowolona ze zlecenia. Warunki pracy w porządku, przejazd komfortowy, pieniądze na czas, kontakt z koordynatorem regularny. Fajne materiały do nauki języka i opieki.

fajna firma , dostalam dobre zlecenie , już wrócilam i pojade jeszcze raz. Pieniadze otrzymalam na czas, dostalam tez duzo lekcji niemieckiego do nauki na zleceniu ,super.:)

Dziękujemy za opinię. Zlecenia dobierane są indywidualnie dla każdego kandydata, a wiele pozytywnych opinii, które otrzymujemy od naszych Opiekunów potwierdzają, że jesteśmy rzetelną firmą, wywiązującą się z wszelkich zobowiązań i oferującą sprawdzone oferty. Zawsze jesteśmy gotowi rozwiązać każdą sytuację oraz udzielamy wsparcia i pomocy na każdym etapie zlecenia. Każdy Opiekun ma swojego Indywidualnego Koordynatora, który jest z nim w stałym kontakcie podczas zlecenia. Zachęcamy do kontaktu ze swoim Koordynatorem i przedstawienia swoich uwag, które będą cenną wiedzą i pozwolą jeszcze lepiej dopasować zlecenie do Pani preferencji. Pozdrawiamy, zespół ATERIMA MED

Tadeusz

Wyjeżdzam jako opiekun z aterimą od zeszłego roku. Bylem juz trzy razy ,zawsze jest ok ,pieniadze na czas ,koordynaotr miły i pomocny. POLECAM firme

Zostaw merytoryczną opinię o ATERIMA MED - Kraków

• Jak się pracuje w ATERIMA MED?

Zobacz opinie na temat firmy ATERIMA MED tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 340.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATERIMA MED?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 309, z czego 236 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ATERIMA MED?

Kandydaci do pracy w ATERIMA MED napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ATERIMA MED