Opinie o Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import w Ostrów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import w Ostrów Wielkopolski

Mortal kombat

Ostatnio rozmawiałem z jednym kierowca od nich. Jak mi powiedział że zarabiają 3400 zł na głowę to nie wierzyłem. Oczywiście panowie z Ukrainy. To że szef tej firmy jest największym (usunięte przez administratora) w okolicy to wiedziałem ale teraz to już weszło na wyzszy level.

acd
@Mortal kombat

traktują kierowców jak niajwiększe (usunięte przez administratora)

Mortal kombat

Irena

A Polacy ile?

Mortal Kpmbat
@Irena

Polacy tam już nie jezdza. Zreszta trzeba mieć coś z garem żeby u niego pracować

Maja
@Mortal Kpmbat

Serio jest aż tak źle? Jesteś w stanie napisać co dokładnie się tam dzieje? No bo z twojego wpisu wynika, ze kiedyś Polacy jeździli, więc co się stało, ze teraz już tego nie robią?

Azereusz
@Mortal kombat

Jest, jest. Też się widziałem teraz z jednym kierowcą od niego na targach w kolonii. (usunięte przez administratora) jakich mało, dziwi mnie to że tam jeszcze ktoś pracuje.

Maja
@Azereusz

Ta kwota co pisaliście to za pracę w jakim systemie? Skoro w Kolonii spotkałeś to to są trasy międzynarodowe?

MK
@Maja

Oczywiście że to są trasy międzynarodowe, odpowiedzialność ogromna ... zarobki na poziomie dostawcy pizzy.

@MK

Kontakt z biurem jest chociaż ok, jak jest się w trasie? I czy jakieś przerwy po długiej trasie sa przewidziane? Jest chwila, żeby w domu z bliskimi posiedzieć?

Azereusz Nowy wpis
@Maja

Oczywiście że międzynarodowe. W dystrybucji po Polsce można zarobić więcej i być codziennie w domu.

acd Nowy wpis
@Mortal kombat

traktują kierowców jak niajwiększe (usunięte przez administratora)

Piszę, bo szukam pracy i gdzieś widziałam ich ogłoszenie dla handlowca. Ogłoszenie niewiele mówi i dlatego tutaj dodam pytanko. Chcą tam od kandydatów doświadczenia w sprzedaży produktów medycznych. Czy jak ja mam doświadczenie w sprzedaży, ale farmaceutyków, czy to się liczy i czy mam szansę?

acd Nowy wpis

Oj z daleka trzymaj się od tej firmy, ma mnóstwo firemek krzaków, bo co chwila wyrzuca ich Amazon. Banda chamów i prostaków, zdecydowanie trzymaj się z daleka. Raczej pralnia pieniędzy.

Halina

Czytam w wątku, że zarobki kierowców w 2022r to 3400 zł netto? Czy w tym roku były jakieś podwyżki dla pracowników? Ile aktualnie wychodzi w miesiącu pracy? Można liczyć na jakieś dodatkowe premie?

Na wstępie!! Jazde wykonywałem wzorowo.!! Jeździłem chłodnia!! Te dzieci w biurze pojęcia o transporcie nie mają !! Kierowca trzeba się urodzić ! Traktorzysci to inny zawód ..!! Teraz drogie .. Odeszlem ze względów rodzinnych ,,musiałem opiekować się córka mała ,w tym samym czasie zmarła mi matka.. Po trzecie.. Ten pseudo szef ,daje wszystko bez protokołu przekazania a później wymyślania że telefon mu zamieniłem!! Bezczelny cwaniak.!!!. Po czwarte.. (usunięte przez administratora) okradał z pieniędzy i gdy miałem rodzinę problemy ,,to bezczelnie podpierdalal mnie do ZUS wielokrotnie gdy byłem na zwolnieniu..!!! Po piąte.. Przejebales i w ZUS ,,,i w inspekcji (usunięte przez administratora)..!!

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

Jak sytuacja w firmie, czy nadal tylko ukraina? Czy po wybuchu wojny już Polacy są ok?

Beata
@Piotr

Jak to „nadal”? To tam nasi nie pracują?

Володимир

Досить хороша компанія, з адекватними умовами та відношенням. Працюю тут вже досить часу, хороша атмосфера, керуючий дуже лояльний, виплати заробітної плати вчасно, про все можна домовитися, якщо не перебільшувати. Також в офісі присутній україномовний експедитор, для тих хто погано розмовляє польською це- дуже зручно. Можу рекомендувати працю в даній компанії.

Jurii
@Володимир

Фирма работает под Амазоном, много ночной езды, авто старые, но ухожены, большая ротация водителей, старые водители из за ночной езды поувольнялись, тот кто начинает что то говорить увольняют, платят при езде один 300зл, двойной экипаж 320, свой сервис, своя мойка, своя заправка на базе, есть два вагончика для водителей, стягивают один раз в месяц на базу, Ездят везде, по всей Европе, кроме Норвегии, Швейцарии, работают все Украинцы.платят сразу по съезду на базу, скажу свое мнение водитель там никто, права голоса не имеешь, Я проработал четыре месяца, выступил против постоянной ночной езды, и малой ставки, Пан Даниель быстренько меня убрал с фирмы, не рекомендую другим эту фирму.

Klient

Czy właścicielem Firmy jest Pan ZYGMUNT RYŻAK?? Wszędzie podaje się za osobę która jest decyzyjna.

Kuba

Tak spokojnie zrobiło się na wątku bo macie tak dobrze? A może jest jakaś inna przyczyna o której warto powiedzieć?

Вова
@Kuba

Ja pracowaty to male pieniondz. Za dzien, nie szystkie dostał od szef. Biuro tylko w auto i w auto a hotel nie.

Kapral1759
@Kuba

Niby najniższa pod stołem a do zus z 3 miesięcy wykazał składki średnio 5700 więc może temu że tylko 3 miesiące pracowałem lekceważący stosunek do kierowcy ale disco na medal

Czy w Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import są szkolenia zewnętrzne?

MK

Tak, jeśli sobie je zrobisz.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import?

Jak będziesz grzeczny to dostaniesz jakieś marne 6k za jazdę na plandece z czego większość pod stołem a jak coś powiesz nie tak to nie wypłaci Ci nic i możesz już się kierować do PiP

Kamil

Czy pandemia wpłynęła znacząco na funkcjonowanie firmy ?

Mały

JA ZACZALEM PRACE PRZED PANDEMIA , W MAJU SIEDZIALEM NA WSZYSTKICH FORACH I STRONACH CZEKAJAC KIEDY BEDZIE PRZESTOJ ZWOLNIENIA , A TU SIE OKAZALO ZE KOLEDZY STALI ROBOTE POTRACILI U INNYCH A TU SZLOO , OBCINKA DELIKATNA BYLA , ALE 2 MIECHY I POWROT DO NORMALMOSCI , ROBOTA TA SAMA KASA TA SAMA , TYLKO FAKT UKRAINCOW WIECEJ , ALE CUZ ZAJELI MIEJCA NIEDOSZLYCH KOLEGOW CO PO BUNCIE ZREZYGNOWALI BO NIE UGRALI KORONA MILIONOW

@Mały

Tylko kiedy tu były obcinki a robota szła normalnie inni potrafili podnieść lub nie obcinać. Znam sporo przypadków gdzie dopłacano do kursów w newralgiczne rejony i to nie 100zl. Wspomniane korona miliony to firma zrobiła na ludziach. Ta i wiele innych. Ale po takich działaniach człowiek przynajmniej ma i raz gdzie dziad a gdzie w miarę dobra firma.

@Imshalim

To co piszesz nie zabardzo ma sens , skoro przyjmowałeś sie do firmy w trakcie pandemi , w trakcie obnizek ktore były wszem i wobec ogłoszone , a znałeś mase firm które w tym okresie dawały wielotysięczne premie , ba a nawet podwyżki to co po sie przyjmowałeś ? Kolejny Fake ...

@Mały

Bo rekrutacja była wstrzymana. Na szczęście szybko ruszyła. Ludzie nie wierzą jak słyszą jak niska stawka była. Ale NED nie był jedyny, sporo firm dostrzegło w tym możliwości.

BVB
@Mały

18% to nie jest delikatne bo na kierowcy to 1500zl miesięcznie i tak przez 3 miesiące. Wszystko oczywiście nielegalnie ponieważ zabrał z podstawy i diet a to już kradzież bo mógł tylko z podstawy obniżyć. Inspekcja pracy chętnie wyjaśnia takie rzeczy, wystarczy zgłosić.

@BVB

wyszło okolo 1000-1200 , zwał jak zwał , ja prace miałem , mam i bede miał , a 1500 firm dookoła juz nie ma znikneli razem z pensjami zaległymi , albo uwalaja do dzis ..

BVB
@Mały

A podaj chociaż 10 nazw z tych tysiąca pięciuset firm które z okolicy zniknęły?

@Mały

Pierwsza, która wykorzystała sytuację jest NED podaj jeszcze jakieś 9 do tych 1500. Albo chociaż z 5 tych które zniknęły i pozostawiły ludzi bez pieniędzy. Chyba nie jesteś takim tępym ch#m żeby pisać coś z kosmosu. Masz same potwierdzone dane prawda?

Imshalim

Do firmy trafiłem w czasie pandemi. Stawka śmieszna jak na krajówce pod Dino marketem, ale zakładałem że wszędzie tak było. Nie, nie było. W tym czasie odeszli sporo starych dobrych szoferów. Wypłata w dwóch częściach najniższa na konto, a reszta do ręki. Każdy ma inaczej płacone spotkałem się z 10 kierowcami i każdy miał inna metodę naliczania. Kontakt z biurem nawet spoko, reagują jak coś się dzieje. Sprzęt dobry, ale auta które nie mają stałych kierowców są zaniedbane. To akurat wina kierowców. Coraz więcej pracowników z UA, i szuka kolejnych. Za stawkę jaka dzisiaj oferuje chyba nawet oni nie chcą przyjść, bo szuka pracowników z Ukrainy na polskim facebooku, a to już chyba raczej źle świadczy. Kasa na czas? Niby tak, ale z ostatnia pensja są problemy. Wydaje mi się, że biorą jak leci na dzień dzisiejszy jak ktoś chce polatać na długich trasach i nie są mu jakiś specjalnie pieniądze potrzebne, albo nie musi być za długo w domu to niech idzie.

Kierowca

Dziwne, taka dobra firma a kierowcy nie może znaleźć i to jeszcze w czasie pandemii,ogłaszają się cały czas

@Kierowca

A czytałeś ile płacą? Za te pieniądze to jeszcze długo będą szukać, bo zrobili sobie z pandemi okazję do większego zarobku. Oczywiście kosztem kierowców

Wojtek

@celo a premie ?

Rydzielec

zgodze sie , warunki sa dobre - wyplata w jednym kawalku i nie trzeba sie pieprzyc przez pol europy zeby pracowac

Rzeczywiście po podwyżce wynagrodzenia w tym roku nadal można liczyć tylko na najniższą krajową? A może jest szansa na premię bądź inne benefity?

Celo
@Marek

Generalnie najniższa krajowa i żadnych benefitow nie ma.

Leszek

Może podpowie mi ktoś czy firma rekrutuje? Jakieś wskazówki?

Zbigniew
@Leszek

Pisałeś jakiś czas temu, więc nie wiem, czy zdecydowałeś się na aplikację. Obecnie nie ma w sieci żadnych aktualnych ogłoszeń o pracę, ale jeśli rekrutację masz już za sobą, napisz o tym.

@Leszek

zawsze moze pan przyjsc zapytac sie do nas o prace :)

Poiwanie

jak macie dosc tarabanienia sie co 2 tygodnie do auta bo nikt nie wie gdzie skonczy , to polecam , kasa taka sama jak wszedzie i to na czas bez proszenia sie , pelna pauza w domu a nie w busie , i sprzet w miare nowy

Kamil Janiszewski

Ja osobiście polecam firmę NED Pana Mirosława Ryżaka.Bardzo dobrze się w niej czuje ze względu na miłą atmosferę oraz dobre zarobki oraz fajne trasy.Jest jedną zasada teraz piszę to do tych co niby są poszkodowani a prawda jest inna w tej Firmie jak i każdej innej jeśli wykonujesz swoją robotę rzetelnie i uczciwie nikt się do ciebie nie przyczepi bo po co i o co.Pozdrawiam Serdecznie ????️????

Kalisz

Pracuje tutaj juz kawal czasu , jest ok , tylko przez tych młodych można po głowie dostać za darmo , ale na szczescie ci co ich mialo wogole nie byc juz nie ma , dla wszystkich niedoswiadczonych : kierowca to jest zawod a nie sposob na nieudane zycie i brak pomyslu na siebie ....... Wielki szacun dla Radka , złoty czlowiekkkk , a prace polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import?

Zobacz opinie na temat firmy Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import?

Mirosław Ryżak Przedsiebiorstwo Handlowo Usługowe Ned Export-Import
3.1/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Nowa 12
    63-400 Ostrów Wielkopolski