Opinie o Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o. w Chełmno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o. w Chełmno

Firma z ogromnym potencjałem - polecam współpracę.

Były Pracownik B.
@Ania

Nie płacą wynagrodzenia od ponad dwóch miesięcy! Jeśli ktoś jest na chorobowym też nie dostaje pieniędzy bo najpierw ZUS wysyła pieniądze do Famu... jeśli się zwolnisz to starszą że nie odzyskasz zaległych pieniędzy ,od 3 miesięcy nie płacą ubezpieczenia (czyli jak skręci ktoś kostkę to nie dostanie odszkodowania ) takich nieprawidłowości jest jeszcze cała masa !!! maskara!!! Ktoś musi zrobić z tym porządek bo żal ludzi którzy tam zostali na produkcji

Syla Nowy wpis

Dziwne że ludzie chcą tam jescze pracować to śmiech jest nie płacą a pracują .

Frania

Jak firma by nie płaciła tak jak ktoś wspomniał to po co szukaliby kolejnego magazyniera, jak maja zamiar go opłacić? Chłopak nad oferta z neta myślał ostatnio i może by się skontaktował ale kasa na koncie musi się nam zgadzać. Jest tu ktoś kto nigdy nie miał z tym problemów?

Gabi Nowy wpis
@Frania

Tak płacą to ludzie odchodzą i są nowe oferty dlatego tak się dzieje ile można wytrzymać .

Ela Nowy wpis
@Frania

Jeśli chcesz to mogę Ci udowodnić że nie płacą ????nie ma problemu

Firma z ogromnym potencjałem - polecam współpracę.

@Ania

Z potencjałem , że ludziom nie płacą zalegają .

@Miś

Jak często zdarza się, że wypłaty nie są wypłacane? Jeżeli zalegają pieniądze, to jak długo? Prędzej czy później są one wyrównywane?

Miś

Co z tego ,że są wyrównywane ,jak nie są płacone na czas ludzie też mają opłaty i obowiązek jest płacić .

@Miś

Mimo wszystko każdy i tak wolałby wyjść na 0 niż na tak zwany minus? Co ciekawe odnosząc się do obowiązków i tym podobnych widzę, że radca prawny był potrzebny jeszcze jakiś czas temu na Sosnowiecką. Jakiś opis ze współpracy macie? Pracownicy również maja jakieś szanse na konsultacje czy jednak ich bezpośrednio to nie dotyczy?

Były Pracownik B. Nowy wpis

Syla

W Fam to nie warto przychodzić nie płacą i usuwają tutaj komentarze . Nie ma po co się zatrudniać i czekać 3 miesiące za pieniędzmi .

Firma Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Działu Handlowego. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Gaba

Siema, atmosfera u mnie na magazynie już mnie wykańcza i patrzę za opcja na przeniesienie się. tu widzę sporo zapytań bez jakichś kluczowych odpowiedzi. Możecie mi chociaż opisać zespół i to jak się pracuje? z oferty dla magazyniera takich informacji nie wyczytam

Graźka

Z jakich przyczyn twierdzisz, że nie warto iść na magazyniera? z chłopakiem właśnie oglądaliśmy jedną z ofert i zastanawiała nas ta różnica w postaci 300 zł w podanych widełkach. Czy to może jakaś forma premii lub innego dodatku?

Ala

Nie rozumiem chyba jak mogą być prowadzone nabory gdy równolegle są jakieś problemy z wypłatami, które tu sygnalizujecie. Chłopak chciał iść na tego odlewnika, na którego od dłuższego czasu już oferta tu wisi, z tym ze mieliśmy się orientować za stawka. Czy teraz jest już więcej niż te 7 tys z progu maksymalnego?

Wypłata w najlepszym wypadku na 4 raty ! Obecnie wiszą ludzią za półtora miesiąca pieniądze! Brak pieniędzy na święta, brak pieniędzy na socjal! Ciągłe kłamstwa!! To co się dzieje we famie to jest jedna wielka (usunięte przez administratora)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o.?

I jak sadzisz, jaka odpowiedź mogłaby się pojawić na zapytanie o to czy ktoś chce pracować za darmo? Jakie mogą występować pytania ściśle branżowe? Magazyniera niedawno chociażby szukali. trzeba sporo dźwigać czy raczej już na sprzęty pomocnicze tu stawiają?

Wiem, że wcześniej na magazyn do siebie szukali, nie mogłem wtedy aplikować a teraz z ciekawości tu wszedłem i zastanawiam się o co mogło komuś chodzić z tymi problemami z kasa? czy występują? a jeśli tak to czemu teraz firma je ma?

Zuzia

Cześć, odlewnik jest poszukiwany i partner by aplikował ale z tego co widzę ktoś pisał chyba o jakimś problemie z kasa. możecie rozwiać moje wszelkie wątpliwości? Ma on doświadczenie i lokalizacja jak najbardziej mu odpowiada. Powiedzcie więc czy warto by spróbował? Na dzień dzisiejszy miał ktoś problemy z finansami?

Mag
@Zuzia

Nie warto , są problemy z kasą - bardzo duże opóźnienia .

Tatiana

A jaki jest powód tego, że wypłaty są faktycznie na raty? Czy to mogłoby być jakoś uwzględnione na samej umowie? myślę, czy by nie spróbować przy kontroli jakości. piszą niej, że zarobić można było od 5500 do 6000 zł jeszcze w listopadzie. Czy na przełomie roku nastąpiły jakieś podwyżki płac?

Mi

Nie płacą , rozmowy nic nie pomagają .

Czy te wypłaty o których ktoś wspominał jakiś czas temu są już na pewno uregulowane? Chodzi o to, że ponownie szukają do siebie hydraulika, mam przed sobą ofertę, zastanawiam się na jakiej stawce teraz nastąpi zatrudnienie i czy w ogóle warto? czy zmieniło się cokolwiek w warunkach zatrudnienia teraz od kolejnego już roku?

Miś

Nadal wypłaty na raty . Nic się nie zmienia .

Piszesz to jako aktualnie zatrudniona osoba? Wcześniej ktoś tutaj napisał, że występują jakieś zaległości z wynagrodzeniem. Jeśli tak właśnie by było to ludzie jeszcze podejmowaliby się zatrudnienia? Ze dwa tygodnie temu widziałem, że szukają do was kogoś na administracje od dwóch tygodni już, możliwe ze po to by poukładać się sprawy, o których piszecie?

Migo

Ludzie odchodzą dlatego są oferty pracy ile można pracować i nie dostawać na czas pieniędzy .

Jakie staranie masz w tym momencie na myśli? Tu wyżej napisano o jakichś opóźnieniach chyba a mój partner właśnie wypatrzył sobie te dostępna ofertę dla hydraulika z internetu. Te jakieś obsuwy to do teraz występują? co może być ich przyczyna?

Migo
@Anna

Wypłaty całej nawet na święta nie dali .

Co jaki czas w Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Mi

Jak można liczyć na podwyżki jak jeszcze zalegają z wynagrodzeniem .

@Mi

Może wstępna forma rekompensaty? Tak w ogóle co z ta kasa? Widzę, że już parę osób się nią interesowało we wpisach. Do kiedy macie ugadane jakieś terminy? Jaki jest teraz kontakt z Pracodawca?

Ktoś pisał, że to tak dobra firma, że ludzie nie dostają pieniążków a ja właśnie widziałam ofertę dla radcy prawnego sprzed paru miesięcy. Jaki to ma ze sobą związek? Chyba, że właśnie żaden? Nie widzę na stronie żadnych ofert, a gdyby cos z kasą było nie tak to by ludzie nie odchodzili? Może ktoś doprecyzować aktualne warunki? i czy cos u was zmienia się od nowego roku? mój partner wtedy mógłby aplikować

Mi

Tak dobra firma ,że ludzie nie dostają pieniążków.

Firma dodała nową ofertę pracy na Hydraulik. Czy ktoś o tym słyszał?

Ilona

Widzę po opiniach, że kiedyś wypłaty były na raty. Ponoć też były problemy z płatnościami. Jak teraz wygląda ta kwestia? W dalszym ciągu płacą w częściach? Ile wynosi wypłata?

@Ilona

Nadal wypłaty na raty .

Jolanta
@Miś

W ilu ratach dostaje się wypłatę? Czy planują w ogóle to zmienić? Było coś na ten temat mówione, czy sprawa została odłożona na bok? Ciężko tak żyć, jak się nie dostanie całej pensji, tylko tak po trochę...

Wiele lat na rynku, więc mają duże doświadczenie i wiedzę. Plusem jest kompleksowość - mają swoją narzędziownie, galwanizernie, malarnie - wszystko w jednym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o. - Chełmno

• Jak się pracuje w Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o.?

Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Polna 10
    86-200 Chełmno

Fam Technika Odlewnicza Sp. z o.o.