Opinie o Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller w Turek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller w Turek

Krzysiek Nowy wpis

Ostatnio szukali pomocnika stolarza. Wiem że produkują trumny i wcześniej nie pracowałem w takiej branży ale mam doświadczenie jako stolarz. Ludzie pisali niedawno że minimalna a ja chce dopytać czy można pracować po godzinach żeby sobie dorobić? Płacą wtedy wyższą stawkę jak jest więcej roboty?

Oooon Nowy wpis

Tu się zarabia najniższą po 20 latach pracy ,

Lolka Nowy wpis
@Oooon

A czemu nie chcą dawać więcej? Po takim czasie nie ma żadnych dodatków stażowych? A ile mają nowi pracownicy? Chyba nie więcej niż tacy stali pracownicy?

On Nowy wpis
@Lolka

Ze wszystkimi dodatkami najniższą .

Mrówka

Witam. Jak wygląda teraz sytulacja w tej firmie bo czesto widzę ogłoszenia na Turku to i w urzędzie na Stolarz lub pomocnika stolarka i na magazyn co jakiś czas. Jakie teraz sa zarobki na obecna chwile do ręki?

@Mrówka

To są fikcyjne ogłoszenia, tylko po to aby uzasadnić zatrudnianie pracowników ze wschodu poprzez agencję na umowy zlecenia itp. Na ten moment firma nie ma zamówień, możliwe że konkurencja zza Buga ją wygryzła z rynku oferując tańsze trumny.

Blondi
@Tomek

A, to co z pracownikami? Jak nie ma zamówień, to co, zwolnienia były? Mnie interesuje firma, bo też chciałam składać cv, ale na posady biurowe. Na stanowiskach biurowych są obecnie wakaty, zwalniają, czy warto składać cv? Chciałabym popracować jako office manager, asystent jakiegoś managera. Dajcie znać.

Bartek

czy ktoś wogóle zwrócił uwagę na warunki w jakich przebywa pies pilnujący zakładu? właściciel niezbyt dba o czworonoga skoro pracownicy ze swoich pieniędzy muszą dokarmiać biedne zwierze.

Bywa. A ludzie, jak się tu mają? Czy to zarobkowo (nadal lekko ponad minimalną tak jak ktoś pisał?), czy pod kątem tego, ile jest roboty i jak jest ona zorganizowana?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Lili

Firma bardzo dobrze funkcjonuje czterech Millerów utrzymuję. Więc nie liczcie na podwyżki do wykarmienia są inne pyski ????

Jerzy

Praca ciężka wrzucają cię na stanowisko gdzie nikt inny nie chce robić, te lepsze są pozajmowane od ponad 20 lat, zarobki to pensja minimalna plus około 50 - 200 złotych, Zatrudniają też Ukraińców z agencji którzy pracują ponad 10 godzin i oni reczywiście zarobią ze względu na nadgodziny.

@Jerzy

Jakie to są stanowiska, na których nikt nie chce robić i czemu? Są jakieś plany co do zarobków by się podniosły od przyszłego roku?

Gosc

fachoweic
@XDwww

W ogłoszeniach mają ze od 3300brutto płacą

@fachoweic

A dają po trumnie na święta?

Król lew
@Gosc

Zarobki najniższe w mieście.

Juzio

Najniższa krajowa

Mirek
@Gosc

zawsze nizsze niz w ogloszeniu, i urzad pracy to toleruje.

Julia
@Mirek

A o ile zazwyczaj niższe? Bo może mieści się w jakiejś granicy ich akceptowalności?

Jerzy
@Julia

Dają minimalną plus 50-200 złotych, ogłoszenia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. To najgorzej postrzegany zakład w mieście, właściciel awanturuje się ciągle że podnoszą minimalną i że musi podnieść. Akord zbiorowy ale niezależnie od ilości trumien zarobki te same bo minimalna stale rośnie. Ukraińcy na zleceniu wykonują mniej skomplikowane prace, mają inny grafik stawkę godzinową i mogą zarobić ponad 4000 przy wiekszej liczbie godzin.

Grażyna
@Jerzy

Ale za co te 50-200 zł i od czego uzależnione ile dostaniesz? To jakaś premia? Jak atmosfera w pracy?

Mik

Najlepsza firma w której pracuję. Z każdej innej zwalniali mnie za alkochol. A tu elegancko jak nie masz sił ustać na nogach to kierownik odsyła Cię do domu. A jak jesteś trochę tylko wypity to ok. Polecam super firma.

Julia
@Mik

Szczęście w nieszczęściu?Xd Brzmi to troszkę jak kreatywny hejt, bo kto by tak się publicznie chwalił, że sobie w pracy popija, jest w ogóle czym? ;p

Koliko

2200 zl

Derek
@Koliko

A ile byś chciał za taką lekką fuche?

koliko
@Derek

ja nie mowie ze mało.

Norbert

Może komuś zabrakło chęci do pracy i stąd taki wpis? Firma ok, tylko trzeba pracować.

Wiktor

@krystian ale czego brakuje ?

gosć
@Wiktor

Pewnie kasy :]

Krystian

Praca ciężka,zarobki małe,a wszystkiego ciągle brakuje,najlepiej biegać jak pies..Oby więcej tam nie iść i nikomu nie polecam .pozdrawiam serdecznie

Jan
@Krystian

Jak aktualnie kształtuje się poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie? Przed końcem poprzedniego roku pisałeś o niezbyt dobrych zarobkach, więc chciałbym wiedzieć, jak to aktualnie wygląda.

Krystian
@Jan

Nie wiem jak jest i nie interesuje mnie to co tam sie dzieje,moja noga więcej tam nie postanie. Szukasz pracy idź sprobuj???? pozdrawiam

Bolo

Zarobki najniższe w okolicy,praca ciężka,jednym słowem dziadostwo. Atmosfera do niczego.nie polecam tam iść..

Oonn

Zarobki najniższe w turku

zaciekawiony

Czy zarobki nadal są na takim samym poziomie? 1500 zł miesięcznie?

Trede
@zaciekawiony

1800- 2200

Misiek

Nie polecam pracy w Stolturze.Zarobki 1500 zł na miesiąc i z nadgodzinami również 1500 zł i jak wyżej ktoś pisał zero organizacji a ciągle czegoś brakuje i trzeba dorabiać.Prędzej choroby idzie się tam dorobić niż lepszej kasy.Narka

lolek

Zarobki najniśze w powiecie, nie poleceam pracy w tym zakladzie, Masakra, zero organizacji. A jezeli o zarobki to 1500 zl to jest max, takze moim zdaniem isc do Sun garden i miec chociaz te 1700zł. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller - Turek

• Jak się pracuje w Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller?

Zobacz opinie na temat firmy Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller?

Stoltur sp.j. Jan I Marian Miller
1.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Aleja Jana Pawła Ii 6
    62-700 Turek