Opinie o POLHILD w Kobyłka- legionowo -łajski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie POLHILD. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLHILD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLHILD w Kobyłka- legionowo -łajski

Czy POLHILD oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Lejek

Firma nie daje w ogóle umów :)

@Lejek

Firma oferuje umowy drogi Lejku proszę nie pisać nie prawdy.

Abd Nowy wpis
@Kamil

O umowę w tej firmie trzebaby modlić się do Boga, prezesi olewają cię jak szmatę

Klaudia

Czy wypłaty są zawsze na czas?

@Klaudia

Tak jak na razie otrzymuję wypłaty zawsze na czas.

Jaka umowa obowiązuje w POLHILD podczas okresu próbnego?

Maro

Brak umowy

@Maro

Firma oferuję umowę wiem bo sam jestem w niej nowy

Czy POLHILD ma ściśle ustalone godziny pracy?

Abd

Nie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie POLHILD? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Podpowiedzcie jakie są szanse na pracę w firmie, czy aktualnie rekrutują?

Lejek
@Michał

Daj spokój z praca tam, chyba ze wypłaty nie chcesz widzieć

Olgierd

Czy jest jakiś powód, że nikt tu nie zagląda? Myślałem o pracy w firmie i dlatego szukam informacji.

Bardzo krótka ta opinia. Najłatwiej jest oczernić ale znacznie gorzej sprostować to co zostało napisane!

Seba

Polhild to dziadost...o Nic dodać nic ująć .

Eve

Nie atakuję, a zwracam uwagę na niestosowność napastliwości w zbieraniu opinii o pracodawcy. Jeśli nikt się nie wypowiada, to najpewniej nie odczuwa takiej potrzeby w odniesieniu do danego pracodawcy, a zachęcanie do komentowania nie jest niczym innym, jak prowokowaniem do komentowania, niekoniecznie obiektywnego. Jeśli pracownicy Gowork mają za zadanie zdobyć liczbę n komentarzy dziennie, to niech się zastanowią nad możliwymi skutkami takiego działania, także na gruncie prawnym, jeśli to nie będzie zbyt trudne. Nie znoszę belferskiego tonu wyższości w wypowiedziach ludzi, których pozornie ugrzeczniony styl jest przykrywką dla marnego wykształcenia, mizernych aspiracji i pospolitej buty... Rozumiem, że wstęp pisał ktoś z kierownictwa, a ostatnie pytanie jest dyżurnym z gatunku "kopiuj - wklej"? Pewnie tak, ale cóż, taki mamy klimat.

Agnieszka

@Eve, przecież nikt nie pisze, że wypowiadanie swoich opinii na temat danego pracodawcy jest obowiązkowe. Na forum zdarzają się różne opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne - taka jest specyfika Internetu. Nie mamy możliwości sprawdzania wiarygodności wpisów - dlatego też każda osoba zainteresowana podjęciem pracy w danym miejscu czy też po prostu czytająca wpisy sama powinna wyciągać swoje wnioski na temat przeczytanych informacji.

@Agnieszka

Najczęściej piszą niezadowoleni, zadowolonym na pisanie szkoda czasu. A status tego forum jest taki, że mimo deklaracji dążenia do obiektywizmu jakieś pańcie, które do lepszej roboty nie aspirują, namawiają do opiniowania, udając przy tym psychologiczne zacięcie. Macie nekrofilskie zapędy, jesteście zespołem sensatów? Realizujcie je jak najdalej od rynku pracy. Odbędzie się to z wielką korzyścią dla pracodawców, którzy na załatwianiu porachunków w takim miejscu, mogą ponosić wymierne straty. Może jakiś komentarzyk dotyczący jakości funkcjonowania Serwisu Pracy GoWork.pl? Pewnie jednak niekoniecznie...

Agnieszka

@Eve, co w tym złego, że ktoś pyta o warunki czy atmosferę panującą w firmie? Takie informacje mogą być bardzo przydatne osobom zainteresowanym pracą w POLHILD i mogą pomóc podjąć decyzję o aplikowaniu do firmy. Pracujesz w tym miejscu? Nie widziałam, aby firma miała w Internecie jakieś ogłoszenia o pracę - może ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat prowadzonych aktualnie rekrutacji?

@Agnieszka

A czy obowiązkowe jest korzystanie z usług portalu GoWork.pl? Może nie każdy odczuwa potrzebę informowania za pośrednictwem portalu, zbierającego głównie negatywne opinie o pracodawcach, bardzo często nieprawdziwe, o atmosferze pracy czy potrzebach w zakresie obsadzenia wakatów. Zacznijcie cenzurować wpisy, przynajmniej w zakresie wiarygodności, a może ktoś zechce skorzystać z oferowanych przez portal usług.

Ulka

Czy tak dobrze się pracuje i dlatego przestaliście pisać?

@Ulka

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Agnieszka

@Ziuta czy pracujesz obecnie w firmie POLHILD? Czy powiesz coś o pracy w tej firmie? Co najbardziej podoba Ci się w pracy a z czego jesteś niezadowolona? Takie informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w POLHILD.

goska

Chyba już się pomału upadła komornik wszedł na majątek

Ziuta
@goska

Niedoinformowana jesteś. Ostatni komornik, jaki wszedł na teren tej firmy wyszedł był z niej w otoczeniu Policji... Chociaż właściwsze byłoby określenie tej sytuacji "został wyprowadzony". Sprawą tej wizyty zajmuje się miejscowa Prokuratura.

goska

Chyba już się pomału upadła komornik wszedł na majątek

SN
@goska

Oj, Goska, w internecie nikt nie jest anonimowy. A informacja jest nieprawdziwa. Poczytaj sobie kodeks cywilny i orzecznictwo do tematu dóbr osobistych. Przyda się!

Agnieszka

@wo, a Ty jesteś zatrudniony w POLHILD? Co powiesz na temat warunków pracy?

wo

firma zajmuje się budownictwem ogólnym, drogowym, inżynieryjno - instalacyjnym więc warto

dorA\

paulinka, jak masz pieniadze to mozersz isc pracowac, zero poszanowania, zzero wypłat- cykanie po 400-500zł i to jak szeryf ma humor, inaczej lep spusci i mozesz gadac jak do sciany, nie pilnuja skladek jak sie nalezy nie uwazaja niczego co przysługuje pracownikowi sad pracy sie klaania bo to co tam sie wyprawia to przechodzi ludzkie pojecie

paulinka

ktoś wcześniej, już jakiś czas temu, wspomniał że były jakieś finanansowe problemy i kłopoty z wypłatami dla pracowników - czy w tym momencie już sytuacja uległa jakiejkolwiek poprawie i jest stabilna? nie wiem za bardzo jak oni stoją z przetargami ale najwazniejsze żeby mi się pensja na czas zgadzała

edek

no właśnie, dla mnie to jest dziwne, że niektóre małe firmy tak bardzo pchają się na te przetargi i zupełnie nie widzę w tym sensu żadnego, bo jednak nie stać ich na realizacje tego.. no ale co do samej firmy to jak dla mnei ejst ona wiarygodna, bo mój znajomy tam pracował i nie mówił, żeby coś mu nie pasowało.

Zostaw merytoryczną opinię o POLHILD - Kobyłka- legionowo -łajski

POLHILD
1.8/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 13
    05-230 Kobyłka- legionowo -łajski